home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 07.07.2013 - Karlovy Vary
stav dráhy: 3.7 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:33
1211 Cena společnosti RABBIT Trhový Štěpánov
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SÁZAVA(IRE), 2 57,0 ž. Jan Rája LEHCE 01:29,67 2 Vocásková Helena 24
2. AZTEK, 2 57,0 ž. Dušan Andrés 4 01:30,33 4 Vocásková Helena 78
3. KITTY LOT(IRE), 2 55,0 ž. Martina Havelková 2 01:30,62 5 Pejšková Ivana 40
4. MESI, 2 56,0 ž. Petr Foret 3 01:31,08 3 Luka Václav 35
5. CAMELAI, 2 56,0 ž. Jaromír Šafář 7 01:32,33 6 Kub Ivan 78
6. MONTE WELLS, 2 56,0 ž. Jan Verner 11 01:34,24 1 Petrlík Allan 50
Čas: 01:29,67, Mezičasy: (14,35 - 26,88 - 25,00 - 23,44)
Výrok: LEHCE-4-2-3-7-11
Maj. prémie:
10 000 Kč (AZTEK)Zbyněk Englic
6 000 Kč (MESI)Sectori Ševčík-Vlachovice
4 000 Kč (CAMELAI)Sauter

Majitel: Englicovi a Kulhánkovi, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Foley Kevin
video

2. dostih, start 15:04
1212 Cena společnosti Jan Becher - Karlovarská Becherovka, a.s.
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
35.000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 550 + 1200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. OUR LASS(IRE), 3 57,5 ž. Petr Foret BOJ 01:28,89 7 Luka Václav 30
2. CAILEAN, 3 54,5 Bauyrzhan Murzabayev 3/4 01:29,02 5 Zobal František 17
3. PLEASE BABY PLEASE, 3 48,0 žk. Kateřina Hlubučková 2 1/4 01:29,39 3 Hulínský Václav 140
4. ULTIMA, 3 54,5 žk. Michal Mach 4 01:30,05 6 Drlík Jaroslav 50
5. ADELA(POL), 3 54,5 ž. Jaromír Šafář 2 1/4 01:30,41 2 Hurt Tomáš 200
6. LIGHT FOOTED(IRE), 5 64,5 am. Jindřich Fabris 4 01:31,16 8 Kantek Petr 300
7. LA LAGION, 3 51,5 ž. Martina Havelková 1 1/4 01:31,39 4 Pejšková Ivana 200
8. TADYHOMÁME, 3 54,0 ž. Jan Verner 5 01:32,24 1 Brož Jiří 200
Čas: 01:28,89, Mezičasy: (15,04 - 23,16 - 27,77 - 22,91)
Výrok: BOJ-3/4-2 1/4-4-2 1/4-4-1 1/4-5

Majitel: Quartis-Zámecký Vrch, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Zámecký Vrch,zem.spol.s r.o.
video

3. dostih, start 15:35
1213 Cena společnosti REALISTIC, a.s.
Rovina IV.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NASIA(POL), 3 56,5 ž. Jaromír Šafář JISTĚ 02:07,80 8 Hurt Tomáš 78
2. EQUESTR(FR), 3 61,5 ž. Dušan Andrés 1 1/2 02:08,03 3 Vocásková Helena 40
3. MADANPOUR(IRE), 7 54,0 Martin Laube 2 02:08,36 4 Jirka Petr 78
4. LAMIRANDA(FR), 4 58,0 ž. Vendula Korečková 1/2 02:08,46 7 Luka Václav 45
5. ALLANIS(GB), 5 57,5 Bauyrzhan Murzabayev 4 02:09,24 1 Zobal František 22
6. I WANT DANCE, 5 50,0 ž. Martina Havelková 2 02:09,58 9 Pejšková Ivana 120
7. ARMEA, 6 51,5 Linda Fedorowiczová 5 02:10,64 6 Šimuni Peter 300
8. LOVE STYLE(GER), 6 60,0 am. Jindřich Fabris 3 1/2 02:11,37 11 Pejšková Ivana 130
9. ALAAF(GER), 5 53,0 am. Helena Pejšková, Ing. 3 1/2 02:12,09 10 Pejšková Ivana 130
10. PLAYBEC, 4 59,0 ž. Radek Koplík daleko 02:18,98 12 Stašková Eva 100
Nestartovali: QOMPRESOR(FR), SHAMICK
Čas: 02:07,80, Mezičasy: (26,52 - 25,08 - 24,96 - 27,91 - 23,32)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-2-1/2-4-2-5-3 1/2-3 1/2-daleko

Majitel: Gabriela-Trachtová, Trenér: Hurt Tomáš, Chov: SK Moszna

Sankce: tr. Pejšková I.200 Kč za nenahlášenou pomoc u startu u koně č.11 LOVE STYLE (DŘ § 344), ž.Šafář J. 500 Kč za křižování koně č.3 EQUESTR v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364 c), ž. Andrés D.200 Kč a j.Laube M. 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video

4. dostih, start 16:05
1214 Cena společnosti CAR POINT Karlovy Vary, s.r.o.
Rovina III.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHADOW MOON, 5 62,0 ž. Radek Koplík BOJ 02:08,63 7 Stašková Eva 40
2. TYCHO BRAHE(IRE), 3 54,5 Bauyrzhan Murzabayev 1/2 02:08,73 6 Šatra Tomáš 23
3. DILINGER(GER), 4 58,5 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 02:08,95 4 Pišl Martin 60
4. DESPERADO, 6 60,0 ž. Petr Foret 1 02:09,11 2 Drlík Jaroslav 28
5. DUPLO(POL), 8 58,5 ž. Jan Rája 3 02:09,62 9 Hurt Tomáš 160
6. AVEC CHARME(GER), 3 54,0 ž. Jan Verner 5 02:10,61 8 Baštová Pavlína 90
7. GUSAN(IRE), 3 51,0 ž. Martina Havelková 1/2 02:10,73 1 Resulov Artur 300
8. SIMON SET, 3 54,0 Martin Laube 8 02:12,41 5 Baštová Pavlína 300
Nestartovali: PAHEELI(GER)
Čas: 02:08,63, Mezičasy: (27,24 - 25,85 - 25,08 - 27,01 - 23,44)
Výrok: BOJ-1/2-1 1/4-1-3-5-1/2-8
Maj. prémie:
10 000 Kč (SHADOW MOON)TARPON LINE - Stašková
6 000 Kč (DESPERADO)Stall Amor

Majitel: TARPON LINE - Stašková, Trenér: Stašková Eva, Ing., Chov: Holovská E.,Mgr.

Sankce: j.Murzabayev B.500 Kč za tísnění koně č.2 DESPERADO v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364c)

video

5. dostih, start 16:34
1215 Karlovarská dvojnásobná míle - Cena Karlovarského Kraje
Rovina II.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1350 + 3150 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BACARES(GER), 4 58,0 ž. Jan Rája V. LEHCE 03:28,98 6 Vocásková Helena 60
2. AROMATICA, 7 56,5 Bauyrzhan Murzabayev 9 03:30,83 4 Germič Karel 160
3. SKY PILOT(IRE), 8 60,0 ž. Radek Koplík 1/2 03:30,93 7 Koplík Zdeno 30
4. ORPHAN, 5 58,0 Ondřej Velek 3 03:31,55 1 Votava Jaroslav 78
5. NO TIME TO LOSE(GB), 4 56,0 žk. Michal Mach 3/4 03:31,68 5 Váňa st. Josef 80
6. IRISH FIRE, 7 54,5 žk. Markéta Pátková 9 03:33,48 2 Pejšková Ivana 120
7. INNSBRUCK, 6 60,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/2 03:33,92 9 Stašková Eva 17
8. RABBIT VERGLAS(IRE), 4 58,0 ž. Jan Verner daleko 03:39,59 3 Petrlík Allan 120
Nestartovali: ADIUTANT(POL)
Čas: 03:28,98, Mezičasy: (25,54 - 28,16 - 25,08 - 25,48 - 27,12 - 25,09 - 28,80 - 23,71)
Výrok: VELMI LEHCE-9-1/2-3-3/4-9-2 1/2-daleko
Maj. prémie:
20 000 Kč (AROMATICA)Kis-vodomery.cz
12 000 Kč (ORPHAN)EKOFARMA Rybár

Majitel: Zbyněk Englic, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Gest.Görlsdorf

Sankce: žk.Mach M. odnětí bičíku na 1 dostihový den (tj.13.7.2013-na žádost jezdce) za jeho nadměrné použití (DŘ § 316)

video

6. dostih, start 17:06
1216 Cena společnosti VLADIMÍR MAREK
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ADIRA(GER), 3 54,0 Linda Fedorowiczová JISTĚ 01:39,46 1 Fedorowicz Vladislav 60
2. TEKE(IRE), 3 59,0 ž. Radek Koplík 2 1/2 01:39,86 9 Resulov Artur 30
3. MOULIN ROUGE, 3 57,5 Bauyrzhan Murzabayev 2 01:40,15 3 Mourek František 20
4. CHARMER(POL), 3 57,0 ž. Petr Foret 8 01:41,66 5 Luka Václav 70
5. ADRASTEIA(GB), 3 57,5 ž. Jaromír Šafář 3 1/2 01:42,40 7 Horová Oliva 120
6. CREOLA TIGER, 3 55,5 ž. Vendula Korečková 2 1/4 01:42,77 4 Mimra Zdeněk 200
7. AMFORA, 3 55,5 ž. Jan Verner kr.hlava 01:42,79 8 Baštová Pavlína 250
8. ZYLO(POL), 3 58,0 Ondřej Velek 4 01:43,62 6 Votava Jaroslav 50
9. NICANORA, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 5 01:44,65 2 Schillová Barbora 80
Čas: 01:39,46, Mezičasy: (25,13 - 23,81 - 26,88 - 23,65)
Výrok: JISTĚ-2 1/2-2-8-3 1/2-2 1/4-kr.hlava-4-5
Maj. prémie:
10 000 Kč (MOULIN ROUGE)Václav Luka

Majitel: Entner-Fedorowicz, Trenér: Fedorowicz Vladislav, Chov: Capricorn Stud
video

7. dostih, start 17:30
1217 Cena Statku Chyše
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 0 + 3000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PURPLE RISK, 4 54,5 ž. Jan Verner JISTĚ 01:40,81 10 Petrlík Allan 65
2. TEXALITA, 4 57,5 Bauyrzhan Murzabayev 1 01:40,98 1 Hulínský Václav 60
3. RABBIT MEDICEAN(GB), 5 54,5 Linda Fedorowiczová 3/4 01:41,12 8 Zobal František 250
4. LABEL FIVE, 6 55,0 ž. Petr Foret krk 01:41,17 6 Luka Václav 78
5. AURORA, 3 53,0 ž. Vendula Korečková 1 3/4 01:41,44 7 Germič Karel 60
6. SECO, 8 57,5 ž. Dušan Andrés 1/2 01:41,54 12 Tajmr Michal 250
7. HARFA(FR*), 3 54,0 Martin Laube krk 01:41,58 9 Vašina Josef 50
8. ECHO RULES(IRE), 4 59,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2 01:41,80 5 Chaloupka Jiří 55
9. DARAT AL AYAM(FR), 3 57,5 žk. Michaela Musialová 2 01:42,12 2 Koplík Zdeno 78
10. LORD BECCARI, 3 54,5 ž. Jaromír Šafář 3/4 01:42,26 11 Horová Oliva 120
11. FREYA, 6 52,5 ž. Martina Havelková 5 01:43,17 3 Pejšková Ivana 70
12. RUBY KING, 4 54,0 žk. Michal Mach 3 01:43,69 4 Bekrová Gabriela 170
Čas: 01:40,81, Mezičasy: (26,29 - 24,71 - 26,62 - 23,19)
Výrok: JISTĚ-1-3/4-krk-1 3/4-1/2-krk-1 1/2-2-3/4-5-3
Maj. prémie:
10 000 Kč (PURPLE RISK)Rabbit Trhový Štěpánov
6 000 Kč (LABEL FIVE)Dostihová stáj Go
4 000 Kč (AURORA)Kis-vodomery.cz

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Hřebčín Napajedla
video


Dostihová komise: