home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 16.06.2013 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 4.0 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:00
1148 HANDICAP REGIONÁLNÍ STAVEBNÍ
Rovina IV.kat. - 1700 m, handicap, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TEXALITA, 4 61,5 Bauyrzhan Murzabayev LEHCE 01:46,38 6 Hulínský Václav 78
2. LATRIB, 4 48,0 žk. Michaela Musialová 6 01:47,55 9 Sýkorová Marcela 110
3. VICTORY BOND, 3 57,5 ž. Vendula Korečková 2 01:47,91 10 Schillová Barbora 30
4. TALBEC, 5 60,0 žk. Martin Laube 1 3/4 01:48,18 8 Jirka Petr 78
5. MONTY JACK(GB), 4 58,5 ž. Jaromír Šafář nos 01:48,19 4 Michal Jiří 78
6. SUN FOR LIFE(GB), 5 60,0 žk. Michal Mach krk 01:48,26 3 Drlík Jaroslav 60
7. I WANT DANCE, 5 54,0 ž. Martina Havelková 1/2 01:48,37 12 Pejšková Ivana 100
8. LARIKA, 5 57,0 ž. Martin Srnec krk 01:48,45 2 Suchánek Martin 78
9. LABBELA, 7 54,0 ž. Jan Verner 1 3/4 01:48,73 5 Hurt Jiří 190
10. VINNO VERITAS, 5 57,5 ž. Milan Zatloukal krk 01:48,79 14 Neuberg Filip 120
11. HERBEBOIS, 3 55,5 ž. Petr Foret 3/4 01:48,92 7 Blažková Helena 60
12. NIPUR, 7 63,0 am. Jindřich Fabris 5 01:49,99 11 Schillová Barbora 120
13. LAV, 7 53,0 žk. Pavlína Filipová 5 01:51,05 13 Sýkorová Marcela 200
14. NASIA(POL), 3 59,0 Josef Mysliveček 1 3/4 01:51,32 1 Hurt Tomáš 60
Čas: 01:46,38, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-6-2-1 3/4-nos-krk-1/2-krk-1 3/4-krk-3/4-5-5-1 3/4

Majitel: Protendon-Hulínský, Trenér: Hulínský Václav, MUDr., Chov: Augustin Peter,Ing.

2. dostih, start 14:25
1149 HANDICAP SPOLEČNOSTI K4K HOLDING
Rovina III.kat. - 1700 m, handicap, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BATTLE HERO(GB), 7 60,0 Josef Mysliveček LEHCE 01:46,52 2 Maršíčková Miroslava 120
2. RABBIT ARAAFA(GB), 3 54,0 ž. Jan Verner 1 3/4 01:46,81 5 Petrlík Allan 60
3. LABEL FIVE, 6 57,5 ž. Petr Foret 1 1/4 01:47,01 6 Luka Václav 80
4. SHEBY JAIL, 3 48,0 žk. Michaela Musialová hlava 01:47,04 8 Bodlák Radim 120
5. ARCHIE COMICS, 6 54,5 Bauyrzhan Murzabayev krk 01:47,10 4 Germič Karel 23
6. AUSTIN, 6 57,0 ž. Milan Zatloukal hlava 01:47,13 10 Pišl Martin 120
7. HARFA(FR*), 3 56,5 žk. Michal Mach 2 01:47,46 3 Wroblewski Grzegorz 35
8. AGRESE, 5 55,0 ž. Jaromír Šafář hlava 01:47,50 11 Hulínský Václav 78
9. DABL, 7 58,0 ž. Jan Rája 1 1/4 01:47,75 7 Hurt Jiří 120
10. STORMY DANCE(GB*), 4 54,0 ž. Martina Havelková 1 01:47,92 9 Drlík Jaroslav 140
11. LOVE STYLE(GER), 6 57,0 am. Jindřich Fabris 1 1/4 01:48,14 12 Pejšková Ivana 80
12. SCALANDO(GER), 4 53,5 žk. Martin Laube 8 01:49,94 1 Kotáb Eduard 80
Čas: 01:46,52, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-1 3/4-1 1/4-hlava-krk-hlava-2-hlava-1 1/4-1-1 1/4-8
Maj. prémie:
10 000 Kč (LABEL FIVE)Dostihová stáj Go
6 000 Kč (SHEBY JAIL)U krále Matyáše, UH
4 000 Kč (ARCHIE COMICS)Kis-vodomery.cz

Majitel: Jamax, Trenér: Maršíčková Miroslava, Chov: Cheveley Park Stud

Sankce: j.Mysliveček J. 500 Kč za tísnění koně č.8 SHEBY JAIL v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364 c)


3. dostih, start 14:50
1150 CENA HOTELU OLYMPIONIK
Rovina IV.kat. - 1300 m, cena, 3letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FLURRY, 3 57,5 ž. Jan Verner JISTĚ 01:21,83 6 Petrlík Allan 40
2. OUR LASS(IRE), 3 58,5 ž. Petr Foret 1 3/4 01:22,11 8 Luka Václav 30
3. CAILEAN, 3 57,0 Bauyrzhan Murzabayev hlava 01:22,14 13 Zobal František 50
4. VERBAN, 3 59,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2 01:22,38 12 Mimra Zdeněk 65
5. MONTEPUCINI(FR), 3 58,0 ž. Milan Zatloukal krk 01:22,43 9 Neuberg Filip 70
6. AMADEA, 3 56,5 ž. Jaromír Šafář 6 01:23,63 11 Brož Jiří 200
7. ALLEGRO, 3 58,5 ž. Radek Koplík 1 3/4 01:23,88 4 Stašková Eva 100
8. VERA CRUZ, 3 58,0 Ondřej Velek krk 01:23,94 5 Růžičková Martina 78
9. ROSENKA, 3 56,5 ž. Martina Havelková krk 01:24,00 2 Votava Jaroslav 200
10. LA LAGION, 3 58,0 ž. Martin Srnec 3/4 01:24,13 14 Pejšková Ivana 78
11. NERÁTOR, 3 58,0 ž. Vendula Korečková 4 01:24,80 3 Hrudka ml. Jaromír 170
12. MARIO BOND, 3 54,5 am. Valerie Vyhnálková 5 01:25,82 1 Hanousek Ladislav 770
13. PROFESE, 3 55,0 žk. Martin Laube 1 1/4 01:26,04 10 Hurt Jiří 250
14. ARSENAL, 3 58,0 ž. Jan Rája 4 01:26,84 7 Kub Ivan 120
Čas: 01:21,83, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 3/4-hlava-1 1/2-krk-6-1 3/4-krk-krk-3/4-4-5-1 1/4-4

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Rabbit Trhový Štěpánov a.s.

Sankce: tr.Kub Ivan 300 Kč za nenahlášenou pomoc u startu u koně č.7 ARSENAL (DŘ § 344), žk.Laube M.1000 Kč za naražení koně č.2 ROSENKA koněm č.10 PROFESE v cílové rovině(DŘ § 364c)


4. dostih, start 15:15
1151 CENA GHC GENETICS
Rovina III.kat. - 1300 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LUMPIK(FR*), 3 55,0 žk. Michal Mach JISTĚ 01:19,07 4 Wroblewski Grzegorz 45
2. EVEREST HILL(GB), 3 56,5 ž. Petr Foret 1 01:19,26 7 Luka Václav 25
3. REGGIE, 4 60,5 ž. Jan Rája 2 01:19,54 8 Hurt Jiří 100
4. EL CAMINO(FR), 4 58,5 am. Jindřich Fabris krk 01:19,60 6 Váňa Tomáš 120
5. SAMRUK(IRE), 4 57,5 Bauyrzhan Murzabayev 1/2 01:19,71 1 Koplík Zdeno 30
6. VALMONT, 4 60,5 Ondřej Velek krk 01:19,76 11 Duchoň Tomáš 120
7. LILI(GB), 4 53,0 Linda Fedorowiczová krk 01:19,80 3 Zobal František 120
8. PLATBA, 3 52,0 ž. Martina Havelková krk 01:19,87 9 Votava Jaroslav 50
9. LE CAGNARD(GB), 4 54,5 žk. Martin Laube 7 01:21,30 2 Mourek František 200
10. D`ARTAGNAN, 4 55,0 Josef Borč 3/4 01:21,41 5 Vítek Pavel 500
11. INKLAUDIA(FR), 4 51,0 žk. Kateřina Hlubučková 9 01:23,10 10 Neuberg Filip 500
Čas: 01:19,07, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1-2-krk-1/2-krk-krk-krk-7-3/4-9
Maj. prémie:
10 000 Kč (LUMPIK(FR*))DS Pegas
6 000 Kč (REGGIE)Michaela-Hruboš

Majitel: DS Pegas, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Trávníček Jiří, Ing.

5. dostih, start 15:40
1152 MEMORIÁL ING.MICHALA POKORNÉHO
Rovina III.kat. - 1300 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DANUBIT, 6 59,0 ž. Jiří Chaloupka BOJ 01:20,60 2 Hurt Jiří 60
2. VLASTNOST, 4 57,5 ž. Milan Zatloukal 3/4 01:20,73 5 Mimra Zdeněk 40
3. MAJOLICA MAYA(GB), 3 55,0 ž. Vendula Korečková krk 01:20,79 1 Luka Václav 18
4. FLICKER, 3 57,5 ž. Jakub Pavlíček krk 01:20,84 9 Blecha Jan 78
5. KSIEŽNA DA XIAN(POL), 7 54,5 žk. Michal Mach nos 01:20,85 7 Okleštěk Miloslav 78
6. WHISKEY DREAM(IRE), 3 51,0 Linda Fedorowiczová 1 1/2 01:21,10 10 Fedorowicz Vladislav 120
7. WELL DONE, 6 54,5 ž. Martina Havelková 3/4 01:21,24 4 Hanousek Ladislav 80
8. LENZIR, 9 60,5 Bauyrzhan Murzabayev hlava 01:21,27 8 Kantek Petr 78
9. TÍO SERGEANT, 4 56,0 ž. Jan Verner 2 3/4 01:21,74 3 Sýkorová Marcela 300
S KETTY(GB), 4 60,5 ž. Jaromír Šafář     6 Michal Jiří 80
Čas: 01:20,60, Mezičasy:
Výrok: BOJ-3/4-krk-krk-nos-1 1/2-3/4-hlava-2 3/4
Maj. prémie:
10 000 Kč (DANUBIT)Horse centrum HUbeRT-Hurt
6 000 Kč (VLASTNOST)Nico
4 000 Kč (FLICKER)Quartis-Zámecký Vrch

Majitel: Horse centrum HUbeRT-Hurt, Trenér: Hurt Jiří, Chov: Pešková Kateřina

Kůň č.6 KETTY neodstartoval, byl v moci startéra.


6. dostih, start 16:05
1153 HANDICAP JOCKEY CLUBU ČR
Rovina II.kat. - 1300 m, handicap, 3letí a starší
85.000 Kč (42500 - 19550 - 12750 - 5950 - 4250) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1275 + 2550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT KING(GB), 6 57,5 ž. Jan Verner JISTĚ 01:19,61 7 Petrlík Allan 20
2. MANHATTAN SKY(IRE), 5 52,0 Josef Mysliveček 1 1/2 01:19,85 2 Hurt Tomáš 70
3. EDIGGIO, 9 57,5 ž. Milan Zatloukal 1 1/4 01:20,04 11 Mimra Zdeněk 120
4. CARRIE, 6 58,0 ž. Petr Foret hlava 01:20,07 10 Váňa Tomáš 120
5. ZORAYA LUNA(GER), 3 49,5 ž. Martina Havelková kr.hlava 01:20,08 3 Blecha Jan 250
6. RABBIT MEDICEAN(GB), 5 50,0 Linda Fedorowiczová 1 1/2 01:20,29 1 Zobal František 300
7. KOBI(GER), 3 53,5 ž. Vendula Korečková nos 01:20,29 13 Luka Václav 90
8. LONGMUS, 5 49,0 žk. Kateřina Hlubučková 2 1/4 01:20,72 14 Okleštěk Miloslav 300
9. WLADAN, 5 62,5 ž. Jiří Chaloupka 2 01:21,00 9 Chaloupka Václav 120
10. MOONGLAS(IRE), 6 60,5 ž. Martin Srnec 1 3/4 01:21,29 4 Pejšková Ivana 78
11. DARAT AL AYAM(FR), 3 55,5 Bauyrzhan Murzabayev 2 1/4 01:21,62 12 Koplík Zdeno 60
12. LITERALIA(FR), 3 58,5 ž. Jaromír Šafář 4 1/4 01:22,53 8 Bodlák Radim 40
13. LUCKY HORSE(POL), 8 57,0 žk. Michal Mach 10 01:24,60 5 Drlík Jaroslav 120
Nestartovali: MR DARIO(IRE)
Čas: 01:19,61, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/2-1 1/4-hlava-kr.hlava-1 1/2-nos-2 1/4-2-1 3/4-2 1/4-4 1/4-10
Maj. prémie:
20 000 Kč (EDIGGIO)Zábavné učení - Mimra
12 000 Kč (CARRIE)Riviera

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Cheveley Park Stud

7. dostih, start 16:30
1154 CENA ZÁVODIŠTĚ VELKÁ CHUCHLE
Rovina II.kat. - 2200 m, cena, 4letí a starší
85.000 Kč (42500 - 19550 - 12750 - 5950 - 4250) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1275 + 2550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MAMBO LADY(FR), 5 56,5 žk. Martin Laube V. LEHCE 02:25,91 1 Jirka Petr 50
2. REGGAE STIXEN, 6 58,0 ž. Jaromír Šafář 3 1/4 02:26,50 3 Blažková Helena 100
3. ROBINSON, 4 58,0 ž. Petr Foret 3 3/4 02:27,20 8 Jirátová Petra 25
4. SWAKOPMUND(GER), 8 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 02:27,28 2 Chaloupka Jiří 100
5. IRISH FIRE, 7 58,5 ž. Martina Havelková hlava 02:27,31 5 Pejšková Ivana 60
6. DEVIL`S STAR, 7 60,0 ž. Milan Zatloukal 1 1/2 02:27,50 4 Drlík Jaroslav 50
7. AIRFARE, 4 58,5 Bauyrzhan Murzabayev 1 02:27,64 7 Germič Karel 25
Nestartovali: LAILAH, RABBIT VERGLAS(IRE)
Čas: 02:25,91, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-3 1/4-3 3/4-1/2-hlava-1 1/2-1
Maj. prémie:
20 000 Kč (REGGAE STIXEN)Joly
12 000 Kč (ROBINSON)Buc-Film
8 000 Kč (IRISH FIRE)Filipův kůň

Majitel: Stáj MON-GOL Svinčice, Trenér: Jirka Petr, Chov: Niarchos S.

Sankce: ž.Foret P. 500 Kč za tísnění koně č.7 AIRFARE koněm č.8 ROBINSON v průběhu dostihu (DŘ § 364c), tr.Drlík J.500 Kč za předčasné opuštění vyhrazeného prostoru po dostihu koněm č.4 DEVIL`S STAR (DŘ § 377)


8. dostih, start 16:55
1155 CENA SPOLEČNOSTI PRAGIS
Rovina IV.kat. - 2400 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AROMATICA, 7 56,0 Bauyrzhan Murzabayev JISTĚ 02:39,57 8 Germič Karel 20
2. TRIVERO(USA), 7 59,0 ž. Milan Zatloukal 3/4 02:39,71 10 Neuberg Filip 70
3. HONEY BUNNY, 7 57,5 žk. Martin Laube 1 1/4 02:39,91 11 Pejšková Ivana 40
4. RENÉE, 6 58,0 Ondřej Velek 2 1/2 02:40,41 3 Duchoň Tomáš 35
5. ROYAL MELODY, 4 53,0 žk. Pavlína Filipová 2 02:40,72 9 Derych Vladimír 220
6. QOMPRESOR(FR), 9 58,5 ž. Jiří Chaloupka 3 1/2 02:41,39 2 Kantek Petr 400
7. DUBAI LAND(GB), 8 55,5 ž. Petr Foret hlava 02:41,44 5 Bartoš st. Josef 100
8. DUPLO(POL), 8 59,0 ž. Jaromír Šafář 1/2 02:41,54 6 Hurt Tomáš 55
9. VICTORY MISSILE(GER), 4 52,5 Josef Mysliveček 19 02:45,39 4 Kinský Pavel 200
10. VRMISA, 4 54,0 ž. Jan Verner 15 02:48,62 1 Tajmr Michal 400
11. VRANKA, 4 56,0 žk. Michal Mach 15 02:51,54 7 Horová Oliva 80
Čas: 02:39,57, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3/4-1 1/4-2 1/2-2-3 1/2-hlava-1/2-19-15-15

Majitel: Kis-vodomery.cz, Trenér: Germič Karel, Chov: Kubiš P.


Dostihová komise: