home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2015 2014 2013 2012 2011 09.11.2013 KO 28.10.2013 SL 27.10.2013 CH 26.10.2013 PE 20.10.2013 CH 19.10.2013 MO 13.10.2013 PE 12.10.2013 PE 06.10.2013 CH 05.10.2013 LL 29.09.2013 CH 28.09.2013 KV 28.09.2013 BR 22.09.2013 CH 21.09.2013 LL 15.09.2013 CH 14.09.2013 PE 08.09.2013 CH 07.09.2013 BR 01.09.2013 CH 01.09.2013 NE 31.08.2013 MO 31.08.2013 NE 25.08.2013 BV 24.08.2013 PE 18.08.2013 KV 11.08.2013 BV 10.08.2013 KO 04.08.2013 KV 03.08.2013 LL 28.07.2013 PE 21.07.2013 KO 20.07.2013 MO 13.07.2013 SH 07.07.2013 KV 06.07.2013 LL 05.07.2013 SL 30.06.2013 KV 29.06.2013 BR 23.06.2013 MO 22.06.2013 PE 21.06.2013 PE 16.06.2013 LL 15.06.2013 LL 08.06.2013 SL 08.06.2013 PE 01.06.2013 MO 26.05.2013 CH 25.05.2013 PE 24.05.2013 PE 19.05.2013 CH 18.05.2013 MO 12.05.2013 CH 11.05.2013 MO 08.05.2013 PE 05.05.2013 CH 01.05.2013 LL 28.04.2013 CH 27.04.2013 BR 21.04.2013 CH 14.04.2013 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 15.06.2013 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 4.0 (pružná)
1. dostih, start 14:00
1140 PROUTĚNÉ PŘEKÁŽKY SPOLEČNOSTI PILECKÝ
Proutky IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CORVINA, 5 66,5 ž. Pavel Kašný JISTĚ 03:51,06 1 Ilíková Kateřina 80
2. MARKETA(POL), 5 64,0 Barbora Málková 1 03:51,21 7 Hronová Ilona 70
3. MIRIAM, 4 60,5 Josef Sovka 7 03:52,64 5 Neuberg Filip 120
4. KING FOU JAVILEX(FR), 5 65,0 žk. Jan Odložil 2 1/2 03:53,03 4 Blažková Helena 400
5. STORMY GROOM(GER), 5 66,5 Michal Kubík 3 1/4 03:53,57 8 Blažková Helena 250
6. DOBBY, 5 69,0 Vladimír Verner 3/4 03:53,73 14 Mottl Ivan, Ing. 70
7. PARISKA, 4 60,0 Matej Rigo 4 1/2 03:54,58 10 Pohanka Ladislav, Ing. 400
8. RABBIT SHINKO(GB), 7 68,5 ž. Luboš Urbánek 15 03:57,62 13 Petrlík 2 Harry 120
9. SENDWIRE(IRE), 5 68,5 ž. Josef Váňa ml. 20 04:02,10 12 Blažková Helena 35
10. TOMÍK, 7 67,0 Jan Derych 6 04:03,40 11 Brož Jiří 200
Z TIPPOLINA, 4 60,0 Ondřej Velek     2 Zobal František 30
Z UNANGEPASSE(FR), 4 61,5 Jan Kratochvíl     3 Váňa st. Josef 120
Z RIVER DIAMOND, 4 65,5 ž. Marcel Novák     6 Picek Milan 40
Nestartovali: KHILONA(GER)
Čas: 03:51,06, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1-7-2 1/2-3 1/4-3/4-4 1/2-15-20-6

Majitel: Jezdecký oddíl Beňov, Trenér: Ilíková Kateřina, Chov: Hřebčín Napajedla

Poplatky: stáj Nutri Horse-Blažková 200 Kč za ohlášenou změnu barvy čapky u koně č.4 KING FOU JAVILEX (DU 16/3)


2. dostih, start 14:30
1141 STEEPLECHASE MĚSTA LYSÁ N.LABEM
Steeplechase IV.kat. - 3700 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VIRVÁL, 6 67,5 Josef Sovka LEHCE 04:34,95 7 Blecha Jan 40
2. TASIMA, 5 67,5 Jan Derych 7 04:36,61 9 Okleštěk Miloslav 35
3. AZTEKE(GER), 8 70,0 ž. Josef Váňa ml. 12 04:39,25 2 Hurt Tomáš 90
4. VENTURIO, 4 66,0 ž. Pavel Kašný daleko 04:45,37 10 Růžičková Martina 100
5. MARSYLIANKA(POL), 9 67,0 Milan Kos daleko 04:59,50 8 Kos Milan 250
Z FIORANO, 6 66,5 Ondřej Velek     4 Vašina Josef 150
Z RABBIT HAWK WING(IRE), 5 69,0 ž. Luboš Urbánek     11 Petrlík 2 Harry 78
PN DŽIDDAH, 4 64,0 ž. Josef Bartoš     6 Zobal František 50
PN LA ARTEFACTO, 4 63,0 Barbora Málková     5 Růžičková Martina 120
ZN HAWA BALI(IRE), 6 69,0 ž. Dušan Andrés     1 Popelka Stanislav 34
Nestartovali: CORNELIE, INVAZE
Čas: 04:34,95, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-7-12-daleko-daleko

Majitel: Dostihová stáj Virvál, Trenér: Blecha Jan, Chov: DC Zámrsk MUDr.Bruna V.

3. dostih, start 15:00
1142 CENA NUTRIHORSE
Rovina IV.kat. - 1000 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CAPRIA(IRE), 3 52,5 žk. Pavlína Filipová BOJ 00:59,09 5 Berthier Kateřina 45
2. CARTEMIX, 4 60,0 Bauyrzhan Murzabayev kr.hlava 00:59,11 3 Váňa Tomáš 24
3. MONGOL(IRE), 6 60,0 ž. Jakub Pavlíček 1 3/4 00:59,33 8 Hanousek Ladislav 80
4. BORDO(POL), 7 57,5 Miroslava Přibylová 1 00:59,47 4 Jelen Jaroslav 80
5. SAGITÁRIUS, 8 59,5 Ondřej Velek 1 00:59,62 9 Duchoň Tomáš 70
6. TADYHOMÁME, 3 57,0 ž. Milan Zatloukal 2 1/4 01:00,01 7 Brož Jiří 200
7. NEXTREME, 8 61,0 ž. Jan Rája 1 1/2 01:00,22 2 Hurt Jiří 30
8. ARDUA, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4 01:00,36 6 Míček Milan, Ing. 80
9. TAKEELA, 3 54,5 ž. Martina Havelková 1 1/2 01:00,62 1 Zobal František 110
Čas: 00:59,09, Mezičasy:
Výrok: BOJ-kr.hlava-1 3/4-1-1-2 1/4-1 1/2-3/4-1 1/2

Majitel: Stáj Filip, Trenér: Berthier Kateřina, Chov: Moloney P.J.

Sankce: j. Derych Jan 2500 Kč za nedodržení sjednaného závazku (DŘ § 412 b)


4. dostih, start 15:25
1143 CENA SPOLEČNOSTI K4K HOLDING
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 3letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ESDARKA, 3 56,5 ž. Petr Foret JISTĚ 02:23,95 10 Mimra Zdeněk 100
2. WOLF, 3 60,0 ž. Milan Zatloukal 1 02:24,10 3 Horová Oliva, Ing. 40
3. EXOTIC VALLEY(GB), 3 57,5 žk. Michal Mach 2 3/4 02:24,54 7 Kotáb Eduard 40
4. LINTON, 3 58,0 ž. Jakub Pavlíček 2 3/4 02:25,01 11 Zobal František 140
5. SMAJLÍK, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 02:25,11 9 Chaloupka Jiří 140
6. MAGGIE, 3 58,0 ž. Jan Rája hlava 02:25,13 1 Hurt Jiří 120
7. ZIBEKAR, 3 56,5 Bauyrzhan Murzabayev 5 02:26,17 2 Vavroušek Josef 300
8. CÍSAŘ NERO, 3 58,0 ž. Dušan Andrés 2 02:26,49 4 Šomanová Lenka, Ing. 300
9. NICANORA, 3 58,5 ž. Jan Verner 1 1/4 02:26,70 5 Schillová Barbora, MVDr. 25
10. IZIDOR, 3 57,0 ž. Jaromír Šafář 2 02:27,03 13 Michal Jiří 50
11. BLACK RAY, 3 57,0 žk. Radek Man 4 1/2 02:28,03 8 Derych Vladimír 350
12. PEGY, 3 56,5 ž. Vendula Korečková 7 02:29,84 6 Popelka Stanislav 130
13. CHEROKEE ROSE, 3 54,0 Josef Mysliveček 6 02:31,14 12 Kinský Pavel 200
Čas: 02:23,95, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1-2 3/4-2 3/4-1/2-hlava-5-2-1 1/4-2-4 1/2-7-6

Majitel: Lenia SaZ, Trenér: Mimra Zdeněk, Chov: Szikora P.

5. dostih, start 15:50
1144 CENA ECOLITE II.odd.
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 3letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MAMA CHARLOTTE(IRE), 3 58,5 ž. Jiří Chaloupka ZADRŽENĚ 02:24,67 6 Chaloupka Jiří 23
2. LAURIE AN, 3 56,0 Bauyrzhan Murzabayev 7 02:26,01 10 Zobal František 50
3. NOWITKA, 3 55,0 žk. Martin Laube nos 02:26,02 12 Pejšková Ivana, Ing. 100
4. HESPEA, 3 55,0 žk. Michal Mach 1 1/2 02:26,26 7 Juránek Petr 100
5. ROMEO, 3 59,0 ž. Milan Zatloukal kr.hlava 02:26,27 11 Neuberg Filip 30
6. ZANZIBAR, 3 57,0 ž. Jaromír Šafář krk 02:26,33 2 Horáková Lenka 70
7. RISK, 3 57,0 žk. Radek Man 3 02:26,87 9 Jelínek Zbyněk, Ing. 400
8. HOLLYWOOD, 3 58,0 ž. Jan Verner 3 1/4 02:27,54 8 Mimra Zdeněk 40
9. LA MILLA, 3 53,5 žk. Pavlína Filipová 2 3/4 02:28,08 4 Ilíková Kateřina 200
10. SHAOLIN, 3 55,0 Josef Mysliveček 4 3/4 02:29,15 5 Kinský Pavel 120
11. PLEASE BABY PLEASE, 3 58,0 ž. Jakub Pavlíček hlava 02:29,18 3 Hulínský Václav, MUDr. 300
ZN CENTURY IN, 3 58,0 Ondřej Velek     1 Moravec Zdeněk 400
Čas: 02:24,67, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-7-nos-1 1/2-kr.hlava-krk-3-3 1/4-2 3/4-4 3/4-hlava

Majitel: CK Martin Tour, Trenér: Chaloupka Jiří, Chov: Edgeridge Ltd And Glenvale Stud

DK přešetřila pád jezdce Velka O., vyslechla ž. Chaloupku J. a neshledala cizí zavinění.


6. dostih, start 16:15
1145 CENA GHC GENETICS
Rovina III.kat. - 1700 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LORD OF GRACIE(FR), 4 62,5 ž. Milan Zatloukal V. LEHCE 01:45,71 1 Juránek Petr 35
2. AQUILIS(GER), 5 61,5 ž. Jiří Chaloupka 3 1/2 01:46,38 10 Chaloupka Jiří 78
3. LE PAYDA, 4 61,5 Bauyrzhan Murzabayev krk 01:46,45 11 Hronová Ilona 45
4. VISENYA(GB), 3 56,0 ž. Petr Foret 2 01:46,79 5 Luka Václav, Ing. 30
5. ZYLO(POL), 3 54,5 žk. Michal Mach nos 01:46,80 9 Votava Jaroslav 200
6. WOLADOR, 5 61,5 ž. Jaromír Šafář kr.hlava 01:46,81 4 Horáková Lenka 140
7. PAT`S GOLD, 4 61,5 ž. Dušan Andrés 5 01:47,88 7 Popelka Stanislav 200
8. ATESTACE, 4 60,0 ž. Jakub Pavlíček 2 01:48,23 2 Hulínský Václav, MUDr. 200
9. YES MAN(FR), 5 61,0 am. Jindřich Fabris 2 01:48,61 8 Germič Karel 50
10. ADELA(POL), 3 52,0 Josef Mysliveček 4 01:49,46 6 Hurt Tomáš 200
11. AMFORA, 3 57,0 ž. Martin Srnec 2 1/2 01:49,94 3 Baštová Pavlína, Ing. 300
12. MUSKATSONNE(FR), 3 53,0 žk. Pavlína Filipová 7 01:51,48 12 Berthier Kateřina 140
Čas: 01:45,71, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-3 1/2-krk-2-nos-kr.hlava-5-2-2-4-2 1/2-7
Maj. prémie:
10 000 Kč (LE PAYDA)Hřebčín Křenek

Majitel: BORS Břeclav a.s., Trenér: Juránek Petr, Chov: Montauban F.,ec.Biraben,Bucheron S.

Kůň č.8 YES MAN ztratil na startu cca 8 délek.


7. dostih, start 16:40
1146 CENA SČADJ a STÁJE MBE dostih amatérů
Rovina IV.kat. - 1700 m, cena, 3letí a starší, dostih amatérů
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ALLANIS(GB), 5 57,0 am. Jana Nováková JISTĚ 01:47,32 6 Zobal František 65
2. CHAR, 5 61,5 am. Radka Hradcová, Bc. 1 01:47,47 2 Váňa Tomáš 35
3. VELVET FORCE(ITY), 5 62,5 am. Jindřich Fabris 3/4 01:47,61 8 Horová Oliva, Ing. 30
4. LAMIRANDA(FR), 4 56,0 am. Martina Luková 1 01:47,79 7 Luka Václav, Ing. 25
5. MACK THE KNIFE, 7 58,0 am. Lenka Rájová 1 01:47,96 5 Hurt Jiří 78
6. ANITHA, 10 56,0 am. Helena Březinová 2 1/2 01:48,46 3 Březina Ladislav, Ing. 360
7. ODER(POL), 7 57,5 am. Petra Hrubá 5 01:49,55 4 Kantek Petr, MVDr 300
Nestartovali: CLASA CAFE
Čas: 01:47,32, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1-3/4-1-1-2 1/2-5

Majitel: Luka-Vedral, Trenér: Zobal František, Chov: Elsdon Farms

8. dostih, start 17:05
1147 HANDICAP RÁDIA KISS DELTA
Rovina V.kat. - 1300 m, handicap, 3letí a starší
15.000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 225 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. QUAFF, 3 57,5 žk. Michal Mach LEHCE 01:20,48 1 Picek Milan 45
2. PRIMA, 4 57,5 ž. Jaromír Šafář 2 3/4 01:20,94 2 Jelínek Zbyněk, Ing. 78
3. REDUL, 10 59,5 ž. Jiří Chaloupka 5 01:21,84 7 Fedorowicz Vladislav 40
4. LEARJET, 9 58,0 am. Jindřich Fabris 1/2 01:21,92 9 Šimek Jaroslav, Ing. 78
5. CIMO, 3 57,0 ž. Milan Zatloukal 2 01:22,24 5 Brož Jiří 80
6. PORTYR, 4 63,0 Barbora Málková 5 01:23,12 3 Peťulová Petra 60
7. RETINA, 3 62,5 žk. Pavlína Filipová 1 1/4 01:23,33 8 Petrlík Allan 35
8. LETENKA, 3 51,0 am. Veronika Krejčíková 1/2 01:23,43 6 Horová Oliva, Ing. 120
9. DIERMEST OF LIGHT, 3 48,0 žk. Kateřina Hlubučková 7 01:24,96 4 Derych Vladimír 100
Čas: 01:20,48, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-2 3/4-5-1/2-2-5-1 1/4-1/2-7

Majitel: Stall Berger-Picek, Trenér: Picek Milan, Chov: Picek M.


Dostihová komise: