home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 08.06.2013 - Pardubice
stav dráhy: 4.0 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:00
1131 Cena Dostihového spolku a.s.
Proutky IV.kat. - 2800 m, cena, 3letí
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 500 + 1250 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LADY BACH(IRE), 3 65,0 ž. Dušan Andrés BOJ 03:23,43 1 Vocásková Dana 38
2. SORGENIO, 3 66,0 ž. Josef Bartoš 1/2 03:23,52 2 Váňa Tomáš 23
3. SALVIA, 3 66,0 ž. Pavel Kašný 16 03:26,76 3 Seménka Zdeněk 65
4. ELIZA, 3 61,5 Ondřej Velek 5 03:27,82 5 Votava Jaroslav 40
5. MOSQUITO, 3 65,0 žk. Jan Odložil daleko 03:32,18 6 Odložil Pavel 80
6. LUCYL, 3 62,0 Adam Čmiel 5 03:33,16 4 Bodlák Radim 78
7. ARTORIUS CASTUS(GB), 3 64,0 Lukáš Matuský hlava 03:33,19 7 Holčák František 100
Čas: 03:23,43, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-16-5-daleko-5-hlava

Majitel: Stanislav Chudáček, Trenér: Vocásková Dana, Chov: Mr and Mrs P.McEnery

Sankce: ž.Kašný P.1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti před začátkem dostihového dne o +1kg na koni č.3 SALVIA (DŘ § 326)


2. dostih, start 13:35
1132 Dostih na podporu závodiště Velká Chuchle (pro mladé jezdce)
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3400 m, cena, 5letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 500 + 1250 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VANDUAL(SVK), 5 61,5 Ondřej Velek JISTĚ 04:31,31 10 Kabelková Hana 25
2. WYONA(GER), 7 68,5 Michal Kubík 2 1/4 04:31,70 11 Váňa st. Josef 30
3. FLOWER(POL), 5 61,5 Ján Mach, MVDr. 9 04:33,50 2 Berthier Kateřina 100
4. AGDAR, 7 67,5 Jan Kratochvíl 4 04:34,27 3 Hovadová Jana 90
5. TAMMY`N CLASSY, 8 64,5 Jan Derych 7 04:35,76 4 Kovář Stanislav 70
6. KIER(POL), 6 69,5 Josef Sovka 11 04:38,05 1 Holčák Radek 40
7. SUMMERTIME, 7 64,5 Lukáš Matuský 2 3/4 04:38,65 9 Vinklárek Vladimír 120
8. DATIFFO(GER), 11 70,5 Barbora Málková 16 04:41,73 6 Vraná Petra 80
9. ADISTAR, 5 66,0 Vladimír Verner 1 1/2 04:42,08 7 Kinský Pavel 200
ZN MERRY ANGEL, 6 63,0 Tomáš Vodrážka     5 Ilíková Kateřina 300
ZN RABBIT SARAH(GB), 5 62,0 Adam Čmiel     8 Petrlík 2 Harry 140
Čas: 04:31,31, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/4-9-4-7-11-2 3/4-16-1 1/2

Majitel: Vadual ČR, Trenér: Kabelková Hana, Chov: Vadual Agro

3. dostih, start 14:10
1133 Cena služeb města Pardubic a.s.
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4000 m, cena, 5letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 500 + 1250 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TER MILL, 7 64,0 ž. Josef Bartoš JISTĚ 05:10,02 2 Novák Antonín 45
2. CATCH LIFE(ITY), 5 67,0 ž. Pavel Kašný 3 1/4 05:10,69 7 Seménka Zdeněk 35
3. BROKER(GER), 6 67,0 ž. Thomas Boyer 2 05:11,03 8 Wroblewski Grzegorz 40
4. DRÁCULA, 5 69,0 ž. Josef Váňa ml. 3 1/4 05:11,72 10 Váňa st. Josef 28
5. DICKINSONA, 8 64,0 ž. Marek Stromský 9 05:13,73 6 Štěpánek Jiří 200
6. BLUE JAZ, 6 64,0 Michal Kubík 10 05:15,99 4 Popelka Stanislav 100
7. ORIX, 6 71,5 Vladimír Verner kr.hlava 05:16,01 9 Horáková Lenka 100
8. ANKARA, 6 61,0 Ondřej Velek 13 05:18,85 5 Vašina Josef 300
9. NEW TIGER(GER), 11 71,0 ž. Luboš Urbánek hlava 05:18,88 12 Kinský Pavel 120
10. JAMAJKA, 6 62,5 Josef Sovka 8 05:20,49 3 Vinklárek Vladimír 160
11. TALINA(GER), 8 66,5 Jan Derych 1 1/2 05:20,80 14 Jirátová Petra 160
12. PUMAG, 6 66,0 ž. Marcel Novák 5 05:21,77 11 Hrudka st. Jaromír 150
13. RIVER KWAI(GER), 7 66,0 ž. Jaroslav Myška daleko 05:30,16 13 Vašina Josef 200
Nestartovali: IMÁGO
Čas: 05:10,02, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3 1/4-2-3 1/4-9-10-kr.hlava-13-hlava-8-1 1/2-5-daleko

Majitel: DS Malá Morávka, Trenér: Novák Antonín,

Sankce: Tr. Popelka S. a Štěpánek J. á 200 Kč za předčasné opuštění vyhrazeného prostoru po dostihu koněm č.4 BLUE JAZ a č.6 DICKINSONA (DŘ § 377).


4. dostih, start 14:45
1134 Cena Dostihového klubu (hdcp)
Steeplechase crosscountry III.kat. - 3400 m, handicap, 4letí a starší
80.000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Majitelské prémie: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 800 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MODENA, 6 66,5 ž. Dušan Andrés LEHCE 04:26,42 1 Popelka Stanislav 70
2. NEVERLAND, 7 66,0 ž. Josef Váňa ml. 2 1/4 04:26,90 6 Váňa st. Josef 40
3. REGINE(GER*), 5 69,0 ž. Jaroslav Myška 3/4 04:27,06 3 Olehla Čestmír 50
4. GLOVER, 6 68,0 ž. Josef Bartoš 3 04:27,66 8 Zobal František 40
5. JAM TAKI(POL), 5 63,0 ž. Marek Stromský 4 1/4 04:28,51 4 Popelka Stanislav 60
Z FANTAGHIRO, 5 69,5 Ondřej Velek     2 Votava Jaroslav 78
PN DALMACIO(GER), 6 70,0 Michal Kubík     5 Baštová Pavlína 55
Nestartovali: PERFECT MATE(POL*)
Čas: 04:26,42, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-2 1/4-3/4-3-4 1/4
Maj. prémie:
15 000 Kč (MODENA)EŽ Praha a.s.
9 000 Kč (NEVERLAND)Martin Horák
6 000 Kč (REGINE(GER*))Wrbna Racing

Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Popelka Stanislav, Chov: Popelka S.,Ing.

5. dostih, start 15:25
1135 Cross country Železníka - za podpory Agrovenkova o.p.s.
Steeplechase crosscountry II.kat. - 5200 m, cena, 5letí a starší
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1000 + 2500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZARIF(IRE), 6 68,0 ž. Josef Váňa ml. BOJ 07:25,21 10 Váňa st. Josef 24
2. ČMAŇA, 8 65,0 ž. Josef Bartoš 3/4 07:25,37 1 Luka Václav 90
ZN LOIRE, 5 65,0 Zdeněk Bodlák     3 Složil Pavel 140
ZN AL JAZ, 7 66,0 Josef Sovka     4 Blecha Jan 55
ZN MARINUS, 8 65,0 Ondřej Velek     5 Novák Antonín 160
SN KINDLY BOY, 8 65,5 ž. Marcel Novák     6 Kejzlar Přemek 150
ZN NIKAN, 7 67,0 František Kovačík     7 Kovačík František 130
SN BORDERLAND(IRE), 7 67,0 ž. Dušan Andrés     8 Popelka Stanislav 65
Z CHERWICK, 6 70,0 ž. Jaroslav Myška     9 Olehla Čestmír 24
Nestartovali: BELLA D`ETRURIA(ITY)
Čas: 07:25,21, Mezičasy:
Výrok: BOJ-3/4
Maj. prémie:
20 000 Kč (ČMAŇA)Lucky Service, s.r.o.

Majitel: Köi Dent, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: His Highness The Aga Khan`s St.

6. dostih, start 15:55
1136 Cena bratranců Veverkových
Steeplechase IV.kat. - 3900 m, cena, 5letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 500 + 1250 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ISALIK(GER), 8 66,5 Lukáš Matuský ZADRŽENĚ 04:57,54 9 Holčák Radek 70
2. QUATIKI(FR), 5 69,0 ž. Marek Stromský 13 05:00,28 3 Juránek Petr 70
3. FLAME VARIO, 5 65,5 Ondřej Velek 16 05:03,69 10 Votava Jaroslav 25
4. MARANELLO, 5 66,0 ž. Marcel Novák 8 05:05,19 6 Vinklárek René 400
Z LARAN(IRE), 5 71,0 ž. Luboš Urbánek     1 Luka Václav 50
Z TUARÉGA, 5 63,0 Jan Derych     2 Kovář Stanislav 160
Z GRIZLA, 6 64,0 ž. Josef Bartoš     5 Hovadová Jana 70
PN TRIPOLIS, 5 64,5 Ján Mach, MVDr.     7 Novák Antonín 200
PN NARROW(POL), 6 65,5 Adam Čmiel     8 Bodlák Radim 160
PN ANGE GUARDIAN(GER), 5 70,5 Michal Kubík     11 Ministr Antonín 50
Nestartovali: LITTLE TOKYO(USA)
Čas: 04:57,54, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-13-16-8

Majitel: Red Rebels, Trenér: Holčák Radek, Chov: Frau Chop T.

Kůň č.4 LITTLE TOKYO nestartoval z důvodu pádu jezdce na zkušebním skoku, nebyl v moci startéra.


7. dostih, start 16:30
1137 Cross country Registany
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3400 m, cena, 4letí a 5letí - klisny
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 500 + 1250 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KIMENNE, 4 62,0 ž. Dušan Andrés V. LEHCE 04:31,78 1 Mimra Zdeněk 45
2. NATALIE, 4 62,0 ž. Marek Stromský 8 04:33,29 6 Tůma Pavel 50
3. CREDITKA, 5 66,0 Vladimír Verner 2 04:33,66 4 Křídlová Tamara 78
4. AKADA(IRE), 5 68,0 ž. Josef Bartoš 6 04:34,85 9 Zobal František 35
5. ROSI(GER), 5 68,5 Michal Kubík 3 1/4 04:35,52 8 Popelka Stanislav 35
6. MIKKILIE, 4 65,0 ž. Marcel Novák 17 04:39,20 3 Uhl Jiří 120
ZN LOVEJOY, 4 62,0 ž. Thomas Boyer     10 Kabelková Hana 78
Nestartovali: EAGLE WINGS, KATRIBA, LETNÍ LÁSKA, RAIN MAGNA
Čas: 04:31,78, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-8-2-6-3 1/4-17

Majitel: MANEKO, Trenér: Mimra Zdeněk, Chov: Kunčar Jaroslav

8. dostih, start 17:05
1138 ZLATÝ POHÁR Chládek a Tintěra Pardubice, a.s.
Steeplechase L - 4400 m, cena, 5letí a starší
300.000 Kč (150000 - 69000 - 45000 - 21000 - 15000) Majitelské prémie: 50.000 Kč (25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 3000 + 6000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KHALSHANI(FR), 6 68,0 ž. Josef Bartoš V. LEHCE 05:41,81 6 Olehla Čestmír 20
2. BLESK(USA), 7 68,0 ž. Thomas Boyer 7 05:43,54 5 Wroblewski Grzegorz 60
3. TURF FINCH(GER), 5 68,0 ž. Jaroslav Myška 3 3/4 05:44,28 2 Myšková Štěpánka 70
4. TARO(POL), 6 68,0 ž. Josef Váňa ml. 1 3/4 05:44,58 10 Váňa st. Josef 23
5. GARGANTUS(GER), 6 68,0 Lukáš Matuský 1 05:44,82 4 Holčák Radek 120
6. KASIM, 8 68,0 ž. Marcel Novák 6 05:46,14 3 Kejzlar Přemek 140
7. POWER PRIZE(GER), 7 66,0 Ondřej Velek 8 05:48,08 1 Fedorowicz Vladislav 90
ZN LADY JANE, 8 66,0 Zdeněk Bodlák     7 Složil Pavel 90
Z CHARCCARI, 10 68,0 ž. Marek Stromský     8 Kabelková Hana 80
Nestartovali: CATCH THE CASH(FR)
Čas: 05:41,81, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-7-3 3/4-1 3/4-1-6-8

Majitel: Stáj Charvátová, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: S.A. Aga Khan

Kůň č.7 LADY JANE ztratil na startu cca 9 délek.


9. dostih, start 17:40
1139 Cena mezinárodnívýstavy "Koně v akci"
Steeplechase IV.kat. - 3900 m, cena, 4letí
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 500 + 1250 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. STARBUCK, 4 66,0 ž. Jaroslav Myška LEHCE 05:01,71 4 Olehla Čestmír 25
2. ROMANTIQUE ROUGE(FR), 4 66,0 ž. Marek Stromský 6 05:03,00 3 Popelka Stanislav 33
3. SIXTYSEVEN, 4 65,5 Jan Kratochvíl 6 05:04,31 6 Váňa st. Josef 25
4. FLORIDAS, 4 66,0 ž. Pavel Kašný daleko 05:08,65 1 Růžičková Martina 78
5. ANTHON, 4 65,0 Michal Kubík 5 05:09,61 5 Ministr Antonín 140
Nestartovali: VIVIENNE OF GRACIE(GB)
Čas: 05:01,71, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-6-6-daleko-5

Majitel: Wrbna Racing, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Wrbna Racing a.s.

Kůň č.2 VIVIENNE OF GRACIE nestartoval z důvodu pádu jezdce na zkušebním skoku, nebyl v moci startéra. Kůň č.3 ROMANTIQUE ROUGE ztratil na startu cca 5 délek.



Dostihová komise: