home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 01.06.2013 - Most
stav dráhy: 6.0 (těžká / Heavy)
1. dostih, start 13:30
1115 Cena společnosti HUMECO
Rovina III.kat. - 2200 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HOLIN ONE, 4 57,5 ž. Tomáš Lukášek BOJ 02:28,29 8 Jirátová Petra 80
2. BACARES(GER), 4 63,0 ž. Jan Rája krk 02:28,34 2 Vocásková Helena 60
3. AURORA, 3 54,0 ž. Jaromír Šafář 6 02:29,52 6 Germič Karel 50
4. ORPHAN, 5 58,0 Ondřej Velek 1 1/4 02:29,78 7 Votava Jaroslav 23
5. SALTANAT(IRE), 3 54,0 Bauyrzhan Murzabayev 2 3/4 02:30,35 4 Resulov Artur 90
6. LORD BECCARI, 3 54,0 žk. Martin Laube 8 02:32,03 1 Horová Oliva 30
7. KHALIDOR(GER), 3 54,0 ž. Jan Verner 1/2 02:32,12 9 Baštová Pavlína 500
8. MARCHAND SLEEPER(FR), 4 55,5 am. Radka Hradcová, Bc. 3 02:32,75 3 Vašina Josef 500
9. JANTAR(FR), 4 59,0 ž. Jiří Chaloupka 5 02:33,86 5 Blecha Jan 120
Nestartovali: LEA(POL)
Čas: 02:28,29, Mezičasy: (38,20 - 28,89 - 27,90 - 26 ,64 - 27,68)
Výrok: BOJ-krk-6-1 1/4-2 3/4-8-1/2-3-5
Maj. prémie:
10 000 Kč (HOLIN ONE)Buc-Film
6 000 Kč (AURORA)Kis-vodomery.cz
4 000 Kč (ORPHAN)EKOFARMA Rybár

Majitel: Buc-Film, Trenér: Jirátová Petra, Chov: BUC-Film Bouček J.
video

2. dostih, start 14:00
1116 Cena společnosti RENOGUM
Rovina IV.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RENÉE, 6 60,0 Ondřej Velek LEHCE 02:20,40 3 Duchoň Tomáš 50
2. BARLETTA, 12 61,5 Josef Sovka 3 3/4 02:21,17 5 Kantek Petr 100
3. MADANPOUR(IRE), 7 60,0 žk. Martin Laube 2 1/2 02:21,68 7 Jirka Petr 33
4. MAGGIE, 3 48,0 žk. Kateřina Hlubučková 2 1/2 02:22,16 2 Hurt Jiří 40
5. VRMISA, 4 54,0 ž. Jan Verner 6 02:23,55 4 Tajmr Michal 120
6. QOMPRESOR(FR), 9 58,5 ž. Jiří Chaloupka 19 02:27,76 1 Kantek Petr 60
7. ANTE(FR), 4 56,0 ž. Milan Zatloukal 7 02:29,37 6 Neuberg Filip 25
Čas: 02:20,40, Mezičasy: (27,31 - 27,27 - 29,44 - 27,64 - 28,73)
Výrok: LEHCE-3 3/4-2 1/2-2 1/2-6-19-7

Majitel: Jezdecký klub Cholupice, Trenér: Duchoň Tomáš, Chov: Hřebčín Napajedla
video

3. dostih, start 14:30
1117 Cena UJEP
Steeplechase IV.kat. - 3300 m, cena, 4letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KATCHABA(USA), 4 68,0 ž. Josef Váňa ml. BOJ 04:22,66 10 Váňa st. Josef 35
2. GOSCATER, 5 70,0 ž. Jaroslav Myška krk 04:22,72 1 Myšková Štěpánka 100
3. PIEROT(FR*), 4 65,0 ž. Pavel Kašný 7 04:24,32 9 Wroblewski Grzegorz 60
4. PARTYSPIEL(GER), 4 65,0 ž. Josef Bartoš 2 04:24,73 2 Bartoš st. Josef 110
5. AZTEKE(GER), 8 67,5 Vladimír Verner 1 04:24,96 11 Hurt Tomáš 400
6. MARQUESS, 5 69,5 Ondřej Velek 4 1/2 04:26,05 13 Neuberg Filip 60
7. IVAN PODDUBNY(GB), 7 67,5 Michal Kubík 7 04:27,67 4 Váňa st. Josef 80
8. MARANELLO, 5 70,0 ž. Marcel Novák daleko 04:33,71 5 Vinklárek René 400
ZN INNOWACJA(POL), 7 68,0 Rostislav Benš     3 Pohanka Ladislav 400
PN SINGAPORE PRIDE(FR), 5 68,5 Josef Sovka     6 Blecha Jan 140
PN SAOLA(GER), 4 63,0 Ivan Siegl, Ing.     7 Fedorowicz Vladislav 50
Z PREM, 4 63,0 ž. Dušan Andrés     8 Chaloupka Václav 400
Z JATAR(POL), 4 64,5 Jakub Kocman     12 Sůrová Pavlína 40
Čas: 04:22,66, Mezičasy:
Výrok: BOJ-krk-7-2-1-4 1/2-7-daleko

Majitel: Joly, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Sha-Li Leasing Associates, Inc
video

4. dostih, start 15:00
1118 Cena společnosti CARBOSPED
Rovina III.kat. - 2000 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FAST GABRIEL(FR), 3 59,5 ž. Milan Zatloukal JISTĚ 02:18,82 9 Török Dalibor 78
2. ULTIMA(POL), 3 56,5 ž. Martina Havelková 2 02:19,16 3 Blažková Helena 78
3. MIKAMINE(IRE), 3 58,0 ž. Tomáš Lukášek krk 02:19,21 12 Koplík Zdeno 78
4. RABBIT SHIROCCO(GB), 3 58,0 ž. Jan Verner 1 1/2 02:19,47 5 Petrlík Allan 45
5. AVEC CHARME(GER), 3 58,0 ž. Dušan Andrés 2 1/2 02:20,00 11 Baštová Pavlína 210
6. A DEE JOE(FR), 3 56,5 žk. Martin Laube kr.hlava 02:20,01 6 Kotáb Eduard 150
7. CHARMER(POL), 3 58,0 ž. Petr Foret 1/2 02:20,10 4 Luka Václav 100
8. GUSAN(IRE), 3 57,0 Bauyrzhan Murzabayev 3 1/4 02:20,79 7 Resulov Artur 160
9. ARMITAGE(GER), 3 56,5 ž. Jaromír Šafář kr.hlava 02:20,80 10 Baštová Pavlína 240
10. GLORYLAND(GER), 3 58,0 Linda Fedorowiczová 13 02:23,51 13 Fedorowicz Vladislav 40
11. CHARAKI(GB), 3 58,0 ž. Martin Srnec 2 02:23,88 1 Šatra Tomáš 50
12. MARUN(GER), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 9 02:25,82 2 Chaloupka Jiří 170
Nestartovali: MUSKATSONNE(FR)
Čas: 02:18,82, Mezičasy: (26,76 - 26,50 - 28,68 - 27,77 - 29,11)
Výrok: JISTĚ-2-krk-1 1/2-2 1/2-kr.hlava-1/2-3 1/4-kr.hlava-13-2-9

Majitel: MUDr.Řežábová Dana, Trenér: Török Dalibor, Chov: Suc.Douglas O.Mc Intyre

Kůň č.13 GLORYLAND ztratil na startu asi 3 délky. Sankce: tr.Baštová P.500 Kč za nasedlání koně č.11 AVEC CHARME nesprávným startovním číslem (DŘ § 306)

video

5. dostih, start 15:30
1119 Cena společnosti PARAMO
Steeplechase III.kat. - 3800 m, cena, 5letí a starší
80.000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Majitelské prémie: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MAIESTAS(IRE), 6 66,0 Jan Kratochvíl BOJ 04:55,29 1 Špelda Lubomír 60
2. NEICER(POL), 5 69,0 Jakub Kocman krk 04:55,37 3 Sůrová Pavlína 60
3. LUANDO(GER), 6 68,5 ž. Josef Váňa ml. 4 1/4 04:56,38 6 Váňa st. Josef 40
4. RENARD ARGENTÉ, 7 71,5 ž. Josef Bartoš 1 3/4 04:56,71 10 Zobal František 35
5. PIKARDIE(FR)*, 5 64,5 Rostislav Benš 1/2 04:56,81 4 Wroblewski Grzegorz 60
6. OPEN TOUR(IRE), 6 65,0 Barbora Málková 4 1/2 04:57,88 2 Barbořík Jiří 100
7. ANNABELLA, 9 62,5 Josef Sovka 16 05:01,71 13 Tajmr Michal 160
8. TRIVERO(USA), 7 66,5 Ondřej Velek 15 05:05,33 11 Neuberg Filip 120
9. RABBIT KING`S BEST(GB), 6 65,0 Jan Derych 2 1/4 05:05,85 8 Vymazal Josef 300
10. HOLLYPO, 9 66,0 ž. Jaroslav Myška 15 05:09,51 12 Myšková Štěpánka 80
Z ESPERAR, 8 69,0 ž. Luboš Urbánek     5 Urbánek Luboš 200
Z NORINO(POL), 7 68,0 ž. Marcel Novák     7 Soukup Václav 300
ZN SAUNUS, 5 65,5 ž. Dušan Andrés     14 Baštová Pavlína 100
Nestartovali: ANGE GUARDIAN(GER)
Čas: 04:55,29, Mezičasy:
Výrok: BOJ-krk-4 1/4-1 3/4-1/2-4 1/2-16-15-2 1/4-15
Maj. prémie:
15 000 Kč (RENARD ARGENTÉ)Stáj Luka-Mandak
9 000 Kč (PIKARDIE(FR)*)DS Pegas

Majitel: Akvagast Thurn, Trenér: Špelda Lubomír, Chov: Clarke P.
video

6. dostih, start 16:00
1120 Cena společnosti Czech Coal
Rovina II.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
85.000 Kč (42500 - 19550 - 12750 - 5950 - 4250) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1275 + 2975 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AIRFARE, 4 55,0 Bauyrzhan Murzabayev BOJ 02:14,42 5 Germič Karel 50
2. RABBIT MOTIVMAN(GB), 3 58,5 ž. Jan Verner 1/2 02:14,52 4 Petrlík Allan 40
3. DESPERADO, 6 54,0 žk. Michal Mach 2 02:14,93 7 Drlík Jaroslav 40
4. ASHARON, 3 54,0 ž. Jaromír Šafář 2 02:15,29 9 Neuberg Filip 100
5. THE MOLE CATCHER(IRE), 5 60,5 ž. Jan Rája 2 1/2 02:15,76 6 Török Dalibor 120
6. BAILANDO(GB), 7 55,0 ž. Tomáš Lukášek 1 02:15,94 2 Zobal František 50
7. SAMANTHINE, 4 61,0 ž. Jiří Chaloupka krk 02:16,01 10 Mourek František 78
8. JAZZ BARON(GER), 6 49,0 ž. Martina Havelková 1 02:16,19 1 Vinklárek René 160
9. ZAIRO, 4 58,0 Ondřej Velek 4 02:16,99 8 Votava Jaroslav 78
10. FREYA, 6 48,5 žk. Kateřina Hlubučková 2 3/4 02:17,54 3 Pejšková Ivana 40
Čas: 02:14,42, Mezičasy: (25,63 - 26,24 - 27,91 - 26,49 - 28,15)
Výrok: BOJ-1/2-2-2-2 1/2-1-krk-1-4-2 3/4
Maj. prémie:
20 000 Kč (AIRFARE)J.T.K.-Bečková-Germič
12 000 Kč (DESPERADO)Stall Amor
8 000 Kč (ASHARON)Hacur

Majitel: J.T.K.-Bečková-Germič, Trenér: Germič Karel, Chov: Kubiš P.

Sankce:ž.Verner J.výstraha za nevhodné použití bičíku (DŘ § 316), žk.Mach M. 1000 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316), j. Murzabayev B.500 Kč za křižování koně č.9 ASHARON v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364c), tr. Zobal Fr. 500 Kč za opuštění vyhrazeného prostoru koněm č.2 BAILANDO po před pokynem dostihového tajemníka(DŘ § 377)

video

7. dostih, start 16:40
1121 Cena společnosti Vršanská uhelná - Cena Jezdectví
Rovina I.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší
120.000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Majitelské prémie: 60.000 Kč (30000 - 18000 - 12000)
Zápisné: 1800 + 4200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WAKA LAURA(IRE), 4 58,0 ž. Petr Foret JISTĚ 01:33,51 6 Luka Václav 65
2. ALMOND MAGIC(IRE), 4 62,5 žk. Michal Mach 1 01:33,70 5 Török Dalibor 160
3. PEGAS(GB), 4 62,5 ž. Jan Rája 2 1/2 01:34,18 4 Wroblewski Grzegorz 18
4. CUT ME LOOSE(GB), 3 57,0 Bauyrzhan Murzabayev 4 3/4 01:35,13 3 Šavujev Arslangirej 60
5. LORD SILVANO(GER), 9 59,5 ž. Jiří Chaloupka 2 01:35,46 2 Chaloupka Jiří 50
6. MERBELA, 7 61,0 ž. Vendula Korečková 2 01:35,79 1 Luka Václav 40
7. CHARHIZARD(POL), 5 59,5 ž. Milan Zatloukal 2 1/2 01:36,32 7 Hurt Tomáš 100
Čas: 01:33,51, Mezičasy: (15,08 - 24,32 - 26,11 - 28,00)
Výrok: JISTĚ-1-2 1/2-4 3/4-2-2-2 1/2

Majitel: Dostihová stáj Go, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Bergin D.& T.
video

8. dostih, start 17:10
1122 Cena společnosti REKULTIVACE
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
35.000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ČARODĚJKA, 4 52,0 žk. Pavlína Filipová LEHCE 01:51,84 3 Berthier Kateřina 110
2. TALBEC, 5 59,0 žk. Martin Laube 4 1/2 01:52,77 1 Jirka Petr 35
3. ODER(POL), 7 55,5 am. Petra Hrubá 8 01:54,56 5 Kantek Petr 250
4. PRIMUS PASTORALUS(GB), 5 58,5 ž. Petr Foret 1/2 01:54,65 6 Luka Václav 35
5. MACK THE KNIFE, 7 61,0 Ondřej Velek 3/4 01:54,79 2 Hurt Jiří 60
6. ALAAF(GER), 5 57,0 am. Helena Pejšková, Ing. 1 01:54,97 9 Pejšková Ivana 45
7. STELARITA, 12 49,0 ž. Martina Havelková 2 1/2 01:55,51 7 Kantek Petr 250
8. ATESTACE, 4 59,5 žk. Michal Mach 2 01:55,88 8 Hulínský Václav 78
S MURTEN(IRE), 4 58,0 ž. Jan Rája   59:59,99 4 Barbořík Jiří 78
Čas: 01:51,84, Mezičasy: (30,30- 28,18 - 27,12 - 26,24)
Výrok: LEHCE-4 1/2-8-1/2-3/4-1-2 1/2-2

Majitel: Stáj Filip, Trenér: Berthier Kateřina, Chov: Vrba P.,Ing.

Kůň č.8 ATESTACE ztratil an startu asi 3 délky. Kůň č.4 MURTEN nestartoval pro zranění jezdce při zavádění do boxů, byl v moci startéra. Sankce: tr. Hulínský V. 200 Kč za pozdní příchod koně č.8 ATESTACE do paddocku (DŘ § 332)

video


Dostihová komise: