home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 12.05.2013 - Praha
stav dráhy: 5.6 (měkká / Soft)
1. dostih, start 14:18
1068 CENA MYDLÁŘKY BENEŠOV, a. s.
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NASIA(POL), 3 56,0 Josef Mysliveček V. LEHCE 02:03,14 4 Hurt Tomáš 78
2. BEAUTIFUL BOND, 3 56,5 žk. Michal Mach 7 02:04,31 9 Drlík Jaroslav 250
3. KITE OF GRACIE, 3 58,0 ž. Jakub Pavlíček 6 02:05,40 10 Juránek Petr 80
4. MAGGIE, 3 56,5 ž. Jan Verner 3 02:05,98 2 Hurt Jiří 150
5. SAFIJA, 3 56,5 ž. Milan Zatloukal 4 1/4 02:06,92 3 Neuberg Filip 180
6. HOLLYWOOD, 3 58,0 ž. Tomáš Lukášek 1 1/2 02:07,30 5 Mimra Zdeněk 40
7. BLACK RAY, 3 58,0 ž. Petr Foret 13 02:09,95 8 Derych Vladimír 300
8. LETENKA, 3 55,0 žk. Martin Laube 4 1/4 02:10,86 7 Horová Oliva 170
S REINI`S BOY, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka     1 Hála Libor 120
S EQUESTR(FR), 3 60,0 ž. Jan Rája     6 Vocásková Helena 23
S NOWITKA, 3 54,0 Bauyrzhan Murzabayev     11 Pejšková Ivana 140
S IZIDOR, 3 58,0 ž. Jaromír Šafář     12 Michal Jiří 100
Čas: 02:03,14, Mezičasy: (15,36 - 25,63 - 26,59 - 27,94 - 27,62)
Výrok: VELMI LEHCE-7-6-3-4 1/4-1 1/2-13-4 1/4

Majitel: Gabriela-Trachtová, Trenér: Hurt Tomáš, Chov: SK Moszna

Koně č.1 REINI`S BOY, a č.6 EQUESTR po neplatném startu oběhli celé kolo a k opakovanému startu už nenastoupili, byli v moci startéra (DŘ § 355). Kůň č.12 IZIDOR se pro pád jezdce opakovaného dostihu nezůčastnil, byl v moci startéra. Kůň č.11 NOWITKA se pro zranění jezdce opakovaného dostihu nezůčastnil, byla v moci startéra. DK ukládá pro koně č.11 NOWITKA přezkoušení ze startovacích boxů DÚ 15, Sankce: tr. Pejšková I. 500 Kč za nepřipravenost koně č.11 NOWITKA pro start ze startovacích boxů (DŘ § 346)

video

2. dostih, start 15:02
1069 CENA RENOMIA, a. s.
Rovina II.kat. - 1800 m, cena, 3letí
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WIN FOR US, 3 57,0 ž. Jan Verner JISTĚ 01:58,84 11 Petrlík Allan 23
2. ASHARON, 3 59,0 ž. Milan Zatloukal 2 3/4 01:59,34 9 Neuberg Filip 45
3. MOULIN ROUGE, 3 56,0 ž. Martin Srnec 1 01:59,52 7 Mourek František 78
4. AURORA, 3 54,0 žk. Michal Mach 7 02:00,84 2 Germič Karel 60
5. ROYAL RICHARD, 3 55,0 ž. Tomáš Lukášek 3 1/4 02:01,53 1 Olehla Čestmír 120
6. VIVA LEA, 3 53,5 ž. Martina Havelková 6 02:02,71 6 Olehla Čestmír 200
7. LORD BECCARI, 3 59,0 žk. Martin Laube 3 02:03,30 3 Horová Oliva 100
8. FLICKER, 3 58,0 ž. Jakub Pavlíček 3 1/2 02:03,96 10 Blecha Jan 220
9. AYRAN, 3 57,0 ž. Jan Rája 9 02:05,69 5 Juránek Petr 90
10. LEMESÍNA, 3 54,0 Bauyrzhan Murzabayev 8 02:07,37 8 Hronová Ilona 160
11. DOCTOR TIMOTEJ, 3 55,0 ž. Jaromír Šafář nos 02:07,37 4 Votava Jaroslav 360
Čas: 01:58,84, Mezičasy: (14,36 - 24,38 - 25,44 - 26,78 - 27,88)
Výrok: JISTĚ-2 3/4-1-7-3 1/4-6-3-3 1/2-9-8-nos
Maj. prémie:
20 000 Kč (WIN FOR US)Rabbit Trhový Štěpánov
12 000 Kč (ASHARON)Hacur
8 000 Kč (MOULIN ROUGE)Václav Luka

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: ž.Srnec M.200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316), stáj Patrik ČR 400 Kč za nenahlášenou změnu barvy čapky na koni č.1 ROYAL RICHARD(DŘ § 105)

video

3. dostih, start 15:32
1070 CENA JATEK ČESKÝ BROD, a. s.
Rovina III.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PANDURO(GER), 4 61,5 ž. Tomáš Lukášek BOJ 01:31,65 11 Török Dalibor 35
2. TROP, 4 59,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:31,77 2 Jelen Jaroslav 70
3. HARFA(FR*), 3 56,5 žk. Michal Mach 1 1/2 01:32,01 7 Wroblewski Grzegorz 40
4. RŮŽENKA, 5 51,0 Linda Fedorowiczová 2 01:32,39 10 Šatra Tomáš 100
5. AGRESE, 5 55,0 ž. Jan Verner 2 1/2 01:32,87 3 Hulínský Václav 50
6. TAPDANCE(GER), 5 56,5 ž. Petr Foret krk 01:32,95 4 Moravec Zdeněk 200
7. RABBIT MEDICEAN(GB), 5 55,5 Bauyrzhan Murzabayev kr.hlava 01:32,97 8 Zobal František 120
8. NIPUR, 7 53,0 žk. Pavlína Filipová krk 01:33,02 12 Schillová Barbora 100
9. PERITO STIXEN, 6 48,0 žk. Kateřina Hlubučková 1 1/2 01:33,30 9 Křídlová Tamara 400
10. DABL, 7 58,0 ž. Jan Rája 3 3/4 01:34,00 5 Hurt Jiří 70
11. DANUBIT, 6 55,0 žk. Martin Laube kr.hlava 01:34,02 1 Hurt Jiří 160
12. KETTY(GB), 4 50,0 am. Alena Pospíšilová 11 01:36,17 6 Michal Jiří 160
Čas: 01:31,65, Mezičasy: (14,12 - 24,96 - 25,34 - 27,22)
Výrok: BOJ-1/2-1 1/2-2-2 1/2-krk-kr.hlava-krk-1 1/2-3 3/4-kr.hlava-11
Maj. prémie:
10 000 Kč (TROP)Stáj Pěčín - Jelen
6 000 Kč (HARFA(FR*))DS Pegas
4 000 Kč (RŮŽENKA)Arte-Šatra

Majitel: YOKO, Trenér: Török Dalibor, Chov: Gest.Brümmerhof

Sankce: žk.Mach M. 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video

4. dostih, start 16:02
1071 CENA PRIMO - JOSEF CHEJN, spol. s r. o.
Rovina IV.kat. - 1200 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TAGUGU(GER), 3 60,0 ž. Milan Zatloukal JISTĚ 01:19,26 8 Fedorowicz Vladislav 23
2. OUR LASS(IRE), 3 56,5 ž. Petr Foret 2 1/4 01:19,70 2 Luka Václav 50
3. NOTALERT, 3 58,0 ž. Jaromír Šafář krk 01:19,78 9 Kroutilík Jaroslav 200
4. FLURRY, 3 57,5 ž. Jan Verner 2 1/2 01:20,25 5 Petrlík Allan 30
5. CAPRIA(IRE), 3 55,0 žk. Pavlína Filipová 1 01:20,47 7 Berthier Kateřina 45
6. WHITE LADY, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 5 01:21,40 6 Chaloupka Václav 120
7. TAKEELA, 3 56,0 Bauyrzhan Murzabayev 3 1/4 01:22,05 3 Zobal František 100
8. TADYHOMÁME, 3 58,0 ž. Radek Koplík 2 01:22,47 1 Brož Jiří 700
9. MADAM DESIRABLE, 3 54,0 Josef Mysliveček 12 01:24,78 4 Hurt Tomáš 500
Čas: 01:19,26, Mezičasy: (26,44 - 25,25 - 27,58)
Výrok: JISTĚ-2 1/4-krk-2 1/2-1-5-3 1/4-2-12

Majitel: Sokrates, Trenér: Fedorowicz Vladislav, Chov: Kršák Peter
video

5. dostih, start 16:32
1072 CENA MIKROP ČEBÍN, a. s.
Rovina I.kat. - 1200 m, cena, 3letí a starší
140.000 Kč (70000 - 32200 - 21000 - 9800 - 7000) Majitelské prémie: 60.000 Kč (30000 - 18000 - 12000)
Zápisné: 2300 + 4700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MIKESH(IRE), 4 58,0 ž. Martin Srnec V. LEHCE 01:16,06 2 Šatra Tomáš 20
2. KENDY(GB), 5 60,5 ž. Radek Koplík 4 01:16,79 1 Koplík Zdeno 50
3. LORD SILVANO(GER), 9 58,0 ž. Jiří Chaloupka 4 1/4 01:17,60 4 Chaloupka Jiří 140
4. APRILIUS(IRE), 5 60,5 ž. Jaromír Šafář 2 01:17,99 6 Michal Jiří 30
5. CHARHIZARD(POL), 5 58,0 ž. Milan Zatloukal 1 1/2 01:18,26 5 Hurt Tomáš 250
6. JUST FLY(POL), 5 60,5 ž. Tomáš Lukášek 4 3/4 01:19,19 7 Berthier Kateřina 55
7. WLADAN, 5 58,0 ž. Jan Rája 6 01:20,49 3 Chaloupka Václav 250
Čas: 01:16,06, Mezičasy: (26,39 - 23,62 - 26,06)
Výrok: VELMI LEHCE-4-4 1/4-2-1 1/2-4 3/4-6

Majitel: Kelso Stables-Nagy, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Foley Kevin

Kůň č.4 LORD SILVANO byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: ž.Koplík Radek 200 Kč za neuposlechnutí pokynu startéra (DŘ § 357)

video

6. dostih, start 17:09
1073 92. VELKÁ JARNÍ CENA HOLDINGU RABBIT CZ
Rovina L - 1600 m, cena, 3letí
1.000.000 Kč (400000 - 220000 - 140000 - 100000 - 70000 - 40000 - 30000) Majitelská prémie: 60.000 Kč
Zápisné: 8000 + 29000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TALAR(GB), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ 01:45,10 7 Luka Václav 120
2. MISTER WESTMINSTER(GB), 3 58,0 ž. Jakub Pavlíček 1 1/4 01:45,34 5 Váňa st. Josef 100
3. WHITE MOTIV(GB), 3 58,0 ž. Jan Rája 1 1/2 01:45,62 11 Vocásková Helena 220
4. MAESTRO QUERCUS(GB), 3 58,0 ž. Martin Srnec 3 01:46,21 14 Šatra Tomáš 250
5. BARATEUS(IRE), 3 58,0 ž. Tomáš Lukášek 3/4 01:46,34 2 Vocásková Helena 60
6. RENNY STORM, 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 2 3/4 01:46,84 6 Michal Jiří 100
7. RABBIT MOTIVMAN(GB), 3 58,0 ž. Jan Verner 2 1/2 01:47,35 4 Petrlík Allan 40
8. KING OF MARMALADE(IRE), 3 58,0 ž. Milan Zatloukal nos 01:47,35 3 Kubovičová Zuzana 25
9. CUT ME LOOSE(GB), 3 58,0 Bauyrzhan Murzabayev 2 01:47,75 1 Šavujev Arslangirej 250
10. MARCUS AURELIUS(FR), 3 58,0 ž. Zuzana Vokálková 4 1/4 01:48,62 13 Holčák Radek 120
11. EVEREST HILL(GB), 3 58,0 ž. Petr Foret hlava 01:48,64 9 Luka Václav 120
12. MISTER AVIATION(IRE), 3 58,0 Matej Rigo 2 01:49,02 10 Holčák František 70
13. SIGN OF THE ZODIAC(IRE), 3 58,0 ž. Radek Koplík 14 01:51,75 8 Holčák František 120
Nestartovali: LIMAN(IRE)
Čas: 01:45,10, Mezičasy: (26,38 - 24,48 - 26,59 - 27,66)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1 1/2-3-3/4-2 3/4-2 1/2-nos-2-4 1/4-hlava-2-14

Majitel: GM Electronic, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Šnábl R.

Kůň č.7 TALAR byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatky: stáj Ramzan Kadyrov 2500 Kč za nezdůvodněnou změnu jezdce na koni č.1 CUT ME LOOSE (DU 16/1)

video

7. dostih, start 17:41
1074 CENA DUX - JOSEF CHEJN, spol. s r. o.
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PURPLE RISK, 4 58,5 ž. Jan Verner JISTĚ 01:47,74 2 Petrlík Allan 25
2. ARCHIE COMICS, 6 56,0 Bauyrzhan Murzabayev 1 01:47,94 3 Germič Karel 80
3. LINCOLN(GER), 3 61,0 ž. Jakub Pavlíček 3 01:48,48 8 Blecha Jan 55
4. I WANT DANCE, 5 52,5 žk. Markéta Pátková 5 01:49,39 7 Pejšková Ivana 110
5. ANTE(FR), 4 50,0 žk. Kateřina Hlubučková 1 3/4 01:49,73 6 Neuberg Filip 50
6. LE CAGNARD(GB), 4 62,0 ž. Jan Rája hlava 01:49,77 10 Mourek František 85
7. QUIRLY(GER), 4 59,0 ž. Martina Havelková 3 01:50,31 4 Růžičková Martina 300
8. ATESTACE, 4 58,5 žk. Michal Mach 9 01:52,09 9 Hulínský Václav 85
9. AUSTIN, 6 60,5 ž. Martin Pišl hlava 01:52,14 1 Pišl Martin 100
10. ZÁPAĎÁK, 4 60,0 Ondřej Velek 3/4 01:52,33 5 Bartoš st. Josef 250
Čas: 01:47,74, Mezičasy: (26,42 - 26,11 - 26,98 - 28,24)
Výrok: JISTĚ-1-3-5-1 3/4-hlava-3-9-hlava-3/4

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: j.Murzabayev B.200 Kč za nevhodné a nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video

8. dostih, start 18:11
1075 CENA DZS STRUHAŘOV, a. s.
Rovina III.kat. - 2400 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHADOW MOON, 5 60,0 ž. Radek Koplík TUHÝ BOJ 02:46,24 14 Stašková Eva 78
2. MUCH MORE(GER), 4 60,0 ž. Petr Foret nos 02:46,25 5 Luka Václav 35
3. BACARES(GER), 4 60,0 ž. Jan Rája 3 1/4 02:46,86 1 Vocásková Helena 30
4. BARIS, 4 54,0 Bauyrzhan Murzabayev krk 02:46,94 10 Germič Karel 78
5. SONGSTER(GB), 5 62,0 ž. Zuzana Vokálková 7 02:48,24 13 Holčák Radek 140
6. WILD DANGER(GER), 6 56,0 ž. Tomáš Lukášek hlava 02:48,28 3 Váňa st. Josef 200
7. INKLAUDIA(FR), 4 55,0 ž. Jaromír Šafář 4 1/2 02:49,10 12 Neuberg Filip 360
8. STORMY DANCE(GB*), 4 54,5 žk. Michal Mach 2 02:49,45 2 Drlík Jaroslav 400
9. CHERI HONEY, 7 56,0 ž. Martin Srnec 4 1/2 02:50,35 9 Vrba Pavel 160
10. SONADOR, 5 56,5 ž. Jan Verner 1 1/2 02:50,63 8 Petrlík Allan 65
11. LIVES OF CLAY(USA), 5 55,5 Miroslava Přibylová 5 02:51,57 4 Jelen Jaroslav 140
12. ACCELERATE, 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka 10 02:53,67 11 Hronová Ilona 600
Nestartovali: LAILAH, SECRETKA
Čas: 02:46,24, Mezičasy: (28,98 - 27,66 - 27,34 - 27,48 - 27,55 - 27,24)
Výrok: TUHÝ BOJ-nos-3 1/4-krk-7-hlava-4 1/2-2-4 1/2-1 1/2-5-10
Maj. prémie:
10 000 Kč (SHADOW MOON)TARPON LINE - Stašková
6 000 Kč (BARIS)Stáj Ploskovice

Majitel: TARPON LINE - Stašková, Trenér: Stašková Eva, Ing., Chov: Holovská E.,Mgr.
video

9. dostih, start 18:43
1076 CENA AGROEFEKT, s r. o.
Rovina IV.kat. - 2200 m, handicap, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VRANKA, 4 54,0 žk. Martin Laube JISTĚ 02:34,56 7 Horová Oliva 300
2. SUN FOR LIFE(GB), 5 58,0 žk. Michal Mach 1 1/2 02:34,81 2 Drlík Jaroslav 60
3. MAINLY ROCCO, 4 58,5 am. Alena Pospíšilová 6 02:35,87 8 Šatra Tomáš 30
4. SHANNYN, 5 58,0 ž. Milan Zatloukal 1 1/4 02:36,14 10 Petrlíková Ivona 160
5. ALAAF(GER), 5 55,5 am. Helena Pejšková, Ing. hlava 02:36,18 5 Pejšková Ivana 35
6. PLAYBEC, 4 54,0 Bauyrzhan Murzabayev nos 02:36,19 9 Stašková Eva 100
7. ROYAL MELODY, 4 55,5 ž. Petr Foret 1 1/4 02:36,44 3 Derych Vladimír 160
8. ČARODĚJKA, 4 52,0 žk. Pavlína Filipová 2 1/4 02:36,88 4 Berthier Kateřina 60
9. YSOLDA, 6 48,0 žk. Kateřina Hlubučková 14 02:39,60 1 Křídlová Tamara 250
10. JELKA(IRE), 5 51,0 Linda Fedorowiczová 14 02:42,32 6 Fedorowicz Vladislav 120
Čas: 02:34,56, Mezičasy: (16,07 - 27,17 - 27,46 - 26,78 - 27,36 - 29,73)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-6-1 1/4-hlava-nos-1 1/4-2 1/4-14-14

Majitel: Falun, Trenér: Horová Oliva, Ing., Chov: Horová O.,Ing
video


Dostihová komise: