home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 01.05.2013 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 4.0 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:05
1035 HANDICAP Cena Wakkenhat Security a.s.
Rovina V.kat. - 1300 m, handicap, 4letí a starší
15.000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 225 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARCHIE COMICS, 6 59,5 Bauyrzhan Murzabayev TUHÝ BOJ 01:24,40 8 Germič Karel 27
2. RENÉE, 6 64,0 Ondřej Velek 1/2 01:24,50 4 Duchoň Tomáš 33
3. WELL DONE, 6 60,0 Jan Derych 1/2 01:24,59 6 Hanousek Ladislav 78
4. PRAXE, 4 56,5 ž. Petr Foret 3 01:25,16 5 Hurt Jiří 78
5. PORTYR, 4 64,5 Barbora Málková 1 3/4 01:25,46 2 Peťulová Petra 140
6. PRIMA, 4 58,5 žk. Radek Man 1/2 01:25,57 7 Jelínek Zbyněk 140
7. CALABRIE, 8 62,0 ž. Jiří Chaloupka 9 01:27,31 3 Kantek Petr 78
8. LEARJET, 9 58,0 am. Jindřich Fabris 2 01:27,64 10 Šimek Jaroslav 78
9. HIGH STORM, 5 59,5 am. Helena Březinová 2 01:28,01 9 Zobal František 120
10. AMADOR, 10 52,0 am. Pavlína Kalousová 19 01:32,04 11 Kantek Petr 300
Nestartovali: NARCISKA
Čas: 01:24,40, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-1/2-1/2-3-1 3/4-1/2-9-2-2-19

Majitel: Kis-vodomery.cz, Trenér: Germič Karel, Chov: Kubiš P.

Koně č.9 HIGH STORM a č.11 AMADOR ztratili na startu asi 10 délek Sankce: am.Březinová H.a am.Kalousová P. výstraha za nevhodné použití bičíku (DŘ § 316), tr.Jelínek Z. 500 Kč za předčasné opuštění koní z vyhrazeného prostoru po dostihu (DŘ § 377)


2. dostih, start 14:29
1036 STEEPLECHASE Cena společnosti GHC Genetics
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TASIMA, 5 65,5 Jan Derych BOJ 04:50,53 10 Okleštěk Miloslav 70
2. POWER PRIZE(GER), 7 72,0 ž. Josef Bartoš krk 04:50,58 8 Fedorowicz Vladislav 30
3. MARQUESS, 5 68,5 Ondřej Velek 4 04:51,31 2 Neuberg Filip 60
4. SISI MERBLE, 5 65,5 Jan Kratochvíl krk 04:51,37 1 Hrudka ml. Jaromír 200
5. DUMÁGO, 4 63,5 Lukáš Matuský 4 04:52,06 3 Holčák Radek 35
6. LETNÍ LÁSKA, 5 68,0 ž. Josef Váňa ml. krk 04:52,10 7 Váňa st. Josef 50
7. LA ARTEFACTO, 4 63,0 Barbora Málková 2 1/4 04:52,48 5 Růžičková Martina 200
8. CORNELIE, 9 68,0 Petr Kříž 15 04:56,30 9 Brož Jiří 110
9. TCHO BILOUTE(FR), 5 71,0 ž. Marcel Novák 3/4 04:56,45 4 Vinklárek René 70
10. IMBIR(POL), 9 73,0 ž. Michal Köhl 10 04:58,56 6 Votava Jaroslav 23
Čas: 04:50,53, Mezičasy:
Výrok: BOJ-krk-4-krk-4-krk-2 1/4-15-3/4-10

Majitel: Stáj El Halem Okleštěk, Trenér: Okleštěk Miloslav, Chov: Okleštěk M.

Sankce: tr.Váňa Josef 500 Kč za předčasné opuštění koně č.7 LETNÍ LÁSKA z vyhrazeného prostoru po dostihu (DŘ § 377), tr. Růžičková M. 1000 Kč za porušení paragrafu č.335 (DŘ § 335)


3. dostih, start 14:51
1037 CENA Výstaviště Lysá Nad Labem
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AIRFARE, 4 57,0 Bauyrzhan Murzabayev JISTĚ 02:28,44 4 Germič Karel 18
2. AROMATICA, 7 55,5 žk. Michal Mach 1 1/4 02:28,66 5 Germič Karel 80
3. TRIVERO(USA), 7 60,0 ž. Milan Zatloukal 3 3/4 02:29,31 2 Neuberg Filip 40
4. PAT`S GOLD, 4 59,0 ž. Jiří Chaloupka 1 3/4 02:29,62 8 Popelka Stanislav 60
5. MADANPOUR(IRE), 7 57,0 žk. Martin Laube 2 02:30,01 6 Jirka Petr 40
6. TYGR ROKYTENSKÝ, 4 59,0 ž. Jan Rája 3 3/4 02:30,80 10 Hála Libor 78
7. PAOLINA, 6 52,5 žk. Pavlína Filipová 6 02:32,08 3 Chaloupka Václav 110
8. BORDO(POL), 7 55,0 Miroslava Přibylová hlava 02:32,12 11 Jelen Jaroslav 150
9. ROYAL MELODY, 4 55,5 ž. Vendula Korečková 9 02:33,91 9 Derych Vladimír 100
10. BEAUTIFUL MANDURA(GB), 4 55,5 ž. Petr Foret daleko 02:38,73 7 Brož Jiří 120
Nestartovali: IRENKA
Čas: 02:28,44, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/4-3 3/4-1 3/4-2-3 3/4-6-hlava-9-daleko

Majitel: J.T.K.-Bečková-Germič, Trenér: Germič Karel, Chov: Kubiš P.

4. dostih, start 15:22
1038 CENA Memoriál Václava Špačka
Rovina V.kat. - 1600 m, cena, 3letí
15.000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 225 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HERBEBOIS, 3 59,5 ž. Jaromír Šafář TUHÝ BOJ 01:46,71 3 Blažková Helena 25
2. SAVAGE, 3 59,0 žk. Martin Laube kr.hlava 01:46,74 2 Horová Oliva 28
3. LOMBARDA, 3 53,0 žk. Kateřina Hlubučková 1 1/4 01:46,97 1 Berthier Kateřina 140
4. LA MARTINA, 3 53,0 žk. Pavlína Filipová 2 3/4 01:47,50 6 Berthier Kateřina 50
5. JAMIL, 3 59,0 ž. Jiří Chaloupka 1 3/4 01:47,80 4 Popelka Stanislav 50
6. VERBAN, 3 58,0 ž. Dušan Andrés krk 01:47,86 9 Mimra Zdeněk 70
7. DIERMEST OF LIGHT, 3 58,0 žk. Radek Man 10 01:49,92 5 Derych Vladimír 160
8. AMADEA, 3 57,5 ž. Milan Zatloukal 2 1/2 01:50,40 7 Brož Jiří 160
9. PROFESE, 3 56,5 ž. Petr Foret 7 01:51,96 8 Hurt Jiří 100
Čas: 01:46,71, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-kr.hlava-1 1/4-2 3/4-1 3/4-krk-10-2 1/2-7

Majitel: Tannaberg na Šumavě, Trenér: Blažková Helena, Chov: Bečvářová J.

5. dostih, start 15:56
1039 CENA města Lysá nad Labem
Rovina III.kat. - 1700 m, cena, 4letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ROBINSON, 4 58,0 ž. Petr Foret JISTĚ 01:50,76 11 Jirátová Petra 40
2. AMPLIFICO(GB), 7 55,5 Miroslava Přibylová 2 01:51,09 3 Jelen Jaroslav 130
3. LORD OF GRACIE(FR), 4 58,0 ž. Kenneth Paul Pattinson hlava 01:51,11 7 Juránek Petr 78
4. AMSSIO(IRE), 4 59,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4 01:51,26 2 Hanzlíková Jana 45
5. SENDWIRE(IRE), 5 58,0 ž. Jaromír Šafář 5 01:52,24 10 Blažková Helena 40
6. NONITO(POL), 5 58,0 ž. Dušan Andrés krk 01:52,29 8 Vrba Pavel 78
7. DEEP SECRET(FR), 6 58,0 ž. Jan Rája hlava 01:52,32 9 Vocásková Helena 30
8. SHARP BROOK, 5 58,0 ž. Milan Zatloukal 2 01:52,64 6 Demele Jan 100
9. VINNO VERITAS, 5 54,5 žk. Michal Mach 5 01:53,73 12 Neuberg Filip 110
10. AZIAK, 8 56,5 žk. Martin Laube 1 1/4 01:53,94 5 Hurt Jiří 120
11. DAMIAN(POL), 5 54,5 am. Valerie Vyhnálková 8 01:55,48 4 Hanousek Ladislav 250
12. HELI BAA, 4 57,0 am. Lukáš Charvát 11 01:57,76 1 Bartoš st. Josef 600
Čas: 01:50,76, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2-hlava-3/4-5-krk-hlava-2-5-1 1/4-8-11
Maj. prémie:
10 000 Kč (ROBINSON)Buc-Film

Majitel: Buc-Film, Trenér: Jirátová Petra, Chov: BUC-Film Bouček J.

Sankce: am.Charvát L. výstraha za nevhodné použití bičíku (DŘ § 316), tr.Vrba P. 500 Kč za předčasné opuštění koně č.8 NONITO z vyhrazeného prostoru po dostihu (DŘ § 377)


6. dostih, start 16:31
1040 Prvomájová steeplechase ministerstva zemědělství
Steeplechase I.kat. - 4200 m, cena, 5letí a starší
120.000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Majitelské prémie: 50.000 Kč (25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 1800 + 3600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KAMELIE(FR), 6 65,0 Rostislav Benš JISTĚ 05:49,14 4 Wroblewski Grzegorz 21
2. GODEA, 9 65,0 ž. Josef Bartoš 2 1/4 05:49,58 5 Popelka Stanislav 50
3. GRIZLI, 8 67,0 Josef Sovka 2 05:49,95 1 Blecha Jan 50
4. GREEK SUN, 10 67,0 ž. Marcel Novák 10 05:52,39 3 Kejzlar Přemek 50
5. SILVER REGENT(USA), 8 67,0 ž. Josef Váňa ml. 4 05:53,32 6 Váňa st. Josef 30
ZN TEREBESZ(POL), 9 67,0 Ján Mach, MVDr.     2 Bělka Martin 70
Čas: 05:49,14, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/4-2-10-4
Maj. prémie:
25 000 Kč (GODEA)EŽ Praha a.s.
15 000 Kč (GRIZLI)Quartis-Zámecký Vrch
10 000 Kč (GREEK SUN)Stáj Kejzlar

Majitel: DS Pegas, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Ducasse B.

7. dostih, start 17:01
1041 CENA společnosti K4K Holding
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AURORA, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka LEHCE 01:45,76 1 Germič Karel 78
2. REDARMOON, 3 57,0 ž. Kenneth Paul Pattinson 4 3/4 01:46,73 12 Juránek Petr 78
3. LEMESÍNA, 3 54,0 Bauyrzhan Murzabayev 3/4 01:46,87 13 Hronová Ilona 30
4. REINI`S BOY, 3 58,0 ž. Jan Rája hlava 01:46,90 2 Hála Libor 85
5. ČÍRO, 3 57,0 ž. Jaromír Šafář 6 01:48,03 4 Demele Jan 78
6. LADY BACH(IRE), 3 58,0 ž. Dušan Andrés 1/2 01:48,12 14 Vocásková Dana 18
7. CIMO, 3 57,0 ž. Petr Foret 6 01:49,39 6 Brož Jiří 170
8. KAIRA, 3 55,0 žk. Michal Mach 3/4 01:49,52 5 Váňa st. Josef 100
9. ZIBEKAR, 3 57,0 Ondřej Velek 3 1/2 01:50,26 7 Vavroušek Josef 170
10. VARDA, 3 55,5 Josef Mysliveček 6 01:51,53 10 Jelínek Zbyněk 300
11. RISK, 3 57,0 žk. Radek Man 1 01:51,74 8 Jelínek Zbyněk 350
ZN PLEASE BABY PLEASE, 3 53,5 am. Pavlína Kacerová     3 Hulínský Václav 300
Nestartovali: LAURIE AN, SAFIJA
Čas: 01:45,76, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-4 3/4-3/4-hlava-6-1/2-6-3/4-3 1/2-6-1

Majitel: Kis-vodomery.cz, Trenér: Germič Karel, Chov: Kubiš P.

Kůň č. 14 LADY BACH ztratil na startu asi 5 délek.


8. dostih, start 17:30
1042 PROUTĚNÉ PŘEKÁŽKY Společnosti MS-STANY
Proutky IV.kat. - 3000 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IGO(GB), 5 69,5 ž. Josef Bartoš JISTĚ 03:50,29 2 Bartoš st. Josef 35
2. STEFAN, 5 67,0 Lukáš Matuský 1 3/4 03:50,62 3 Holčák Radek 60
3. LITTLE TOKYO(USA), 7 69,5 ž. Dušan Andrés 1 3/4 03:50,92 7 Vocásková Helena 40
4. DRÁCULA, 5 69,5 ž. Josef Váňa ml. 1/2 03:51,03 5 Váňa st. Josef 40
5. FIORANO, 6 66,0 žk. Radek Man daleko 03:56,42 6 Vašina Josef 80
6. LUITGARDA, 5 69,5 am. Jiří Štěpánek ml. daleko 04:07,48 4 Štěpánek Jiří 100
Z VAZON(GB), 13 67,0 Ivan Siegl, Ing.     8 Jelen Jaroslav 80
PN CAPTAIN GRANT(IRE), 4 66,5 ž. Marcel Novák     1 Vinklárek René 35
Čas: 03:50,29, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 3/4-1 3/4-1/2-daleko-daleko

Majitel: Kašparovi-Bartoš, Trenér: Bartoš st. Josef, Chov: Kaszubowski Marcin


Dostihová komise: