home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 21.04.2013 - Praha
stav dráhy: 5.0 (měkká / Soft)
1. dostih, start 14:02
1010 CENA EC HARRIS
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LOVE STYLE(GER), 6 62,0 am. Jindřich Fabris JISTĚ 01:58,18 9 Pejšková Ivana 55
2. PURPLE RISK, 4 58,5 ž. Jan Verner 3 01:58,74 2 Petrlík Allan 30
3. ATESTACE, 4 59,5 žk. Michal Mach 5 01:59,85 7 Hulínský Václav 55
4. MONTY JACK(GB), 4 56,0 ž. Jaromír Šafář 1 3/4 02:00,16 8 Michal Jiří 30
5. ČARODĚJKA, 4 52,0 žk. Pavlína Filipová krk 02:00,20 6 Berthier Kateřina 70
6. ACERIA(GB), 4 58,5 žk. Hanka Krůtová 1 1/2 02:00,47 1 Mourek František 160
7. VRANKA, 4 54,0 žk. Martin Laube 2 1/2 02:00,97 5 Horová Oliva 160
8. LAV, 7 53,0 žk. Lenka Helmecká 1 1/4 02:01,16 3 Sýkorová Marcela 140
Nestartovali: HURYKÁN
Čas: 01:58,18, Mezičasy: (15,80 - 26,40 - 23,71 - 25,63 - 26,64)
Výrok: JISTĚ-3-5-1 3/4-krk-1 1/2-2 1/2-1 1/4

Majitel: Marek Šimák, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Gest.Hof Ittlingen

Sankce: žk.Mach Michal 500 Kč za křižování koně č.8 MONTY JACK v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364 c)

video

2. dostih, start 14:32
1011 CENA DHL GLOBAL FORWARDING
Rovina II.kat. - 1800 m, cena, 3letí
85.000 Kč (42500 - 19550 - 12750 - 5950 - 4250) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1400 + 2850 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BATHYRHON(GER), 3 55,0 ž. Tomáš Lukášek JISTĚ 01:56,56 6 Šavujev Arslangirej 40
2. BARATEUS(IRE), 3 58,0 ž. Jan Rája 2 01:56,93 1 Vocásková Helena 19
3. LEY PERCY(GB), 3 55,5 ž. Vendula Korečková 1 01:57,12 4 Luka Václav 65
4. FERACLOS(FR), 3 55,0 ž. Jaromír Šafář 3/4 01:57,27 2 Blažková Helena 60
5. ASHARON, 3 59,0 ž. Milan Zatloukal 3 3/4 01:57,95 7 Neuberg Filip 60
6. TEKE(IRE), 3 55,0 Bauyrzhan Murzabayev 4 1/2 01:58,74 3 Resulov Artur 100
7. LORD BECCARI, 3 59,0 žk. Martin Laube hlava 01:58,78 5 Horová Oliva 200
Čas: 01:56,56, Mezičasy: (16,16 - 26,02 - 24,10 - 25,25 - 25,05)
Výrok: JISTĚ-2-1-3/4-3 3/4-4 1/2-hlava
Maj. prémie:
20 000 Kč (ASHARON)Hacur

Majitel: Avaz Ismoilov, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Frau Meinke I.und D.
video

3. dostih, start 15:02
1012 CENA AC T-SERVIS
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AMERICKÝ ŠERIF, 3 55,5 žk. Pavlína Filipová JISTĚ 01:30,35 4 Vrba Pavel 45
2. ULTIMA, 3 54,0 žk. Michal Mach 1 1/4 01:30,58 6 Drlík Jaroslav 100
3. FLURRY, 3 56,5 ž. Jan Verner 1 1/4 01:30,76 1 Petrlík Allan 85
4. NICANORA, 3 58,5 ž. Jaromír Šafář 3/4 01:30,90 3 Schillová Barbora 23
5. KITE OF GRACIE, 3 58,0 ž. Kenneth Paul Pattinson 3/4 01:31,02 9 Juránek Petr 100
6. OUR LASS(IRE), 3 56,5 ž. Petr Foret 1 1/2 01:31,29 2 Luka Václav 35
7. GUSAN(IRE), 3 56,0 Bauyrzhan Murzabayev 4 1/2 01:32,26 8 Resulov Artur 55
8. MAGGIE, 3 55,0 žk. Martin Laube 3 1/4 01:32,88 7 Hurt Jiří 110
Nestartovali: SERESCO
Čas: 01:30,35, Mezičasy: (14,75 - 24,10 - 25,15 - 26,36)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1 1/4-3/4-3/4-1 1/2-4 1/2-3 1/4

Majitel: Vrba Rokytnice Slavičín, Trenér: Vrba Pavel, Ing., Chov: Ševčík M.,Ing.

Sankce: žk.Filipová P. 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video

4. dostih, start 15:32
1013 CENA PRODOOR (24. MEMORIÁL PROF. VÁCLAVA MICHALA)
Rovina II.kat. - 1400 m, cena, 3letí - hřebci a valaši
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1500 + 3000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT MOTIVMAN(GB), 3 57,5 ž. Jan Verner JISTĚ 01:27,61 4 Petrlík Allan 65
2. RENNY STORM, 3 59,0 ž. Jaromír Šafář 2 3/4 01:28,09 5 Michal Jiří 30
3. LIMAN(IRE), 3 57,5 Bauyrzhan Murzabayev 2 1/2 01:28,52 2 Šavujev Arslangirej 60
4. MAESTRO QUERCUS(GB), 3 57,5 ž. Martin Srnec 3/4 01:28,69 10 Šatra Tomáš 100
5. LUMPIK(FR*), 3 57,5 žk. Michal Mach 4 1/2 01:29,46 8 Wroblewski Grzegorz 200
6. AYRAN, 3 57,5 ž. Kenneth Paul Pattinson 1 01:29,65 9 Juránek Petr 300
7. TROPICAL TEN, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 3/4 01:29,95 3 Vymazal Josef 300
8. EXOTIC VALLEY(GB), 3 57,5 ž. Milan Zatloukal 3/4 01:30,08 1 Kotáb Eduard 300
9. CUT ME LOOSE(GB), 3 59,0 ž. Tomáš Lukášek hlava 01:30,12 7 Šavujev Arslangirej 30
10. FAST GABRIEL(FR), 3 57,5 žk. Martin Laube 3/4 01:30,26 6 Török Dalibor 180
Čas: 01:27,61, Mezičasy: (14,10 - 22,75 - 25,25 - 25,51)
Výrok: JISTĚ-2 3/4-2 1/2-3/4-4 1/2-1-1 3/4-3/4-hlava-3/4
Maj. prémie:
20 000 Kč (RENNY STORM)Stáj A 3 J Family
12 000 Kč (LUMPIK(FR*))DS Pegas

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Motivator Syndicate and Grovewood Stud
video

5. dostih, start 16:08
1014 VELKÁ CENA ISOVER WEBER RIGIPS (8. MEMORIÁL JAROSLAVA MAŠKA)
Rovina II.kat. - 1400 m, cena, 4letí a starší
120.000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MIKESH(IRE), 4 58,0 ž. Martin Srnec LEHCE 01:26,66 2 Šatra Tomáš 40
2. MERBELA, 7 59,5 ž. Vendula Korečková 2 01:27,04 10 Luka Václav 50
3. KENDY(GB), 5 61,0 ž. Radek Koplík 1 1/2 01:27,31 7 Koplík Zdeno 50
4. ICENI GIRL(GB), 4 59,5 žk. Michal Mach 2 01:27,64 5 Wroblewski Grzegorz 30
5. RABBIT DARK ANGEL(IRE), 4 56,5 ž. Jan Verner hlava 01:27,67 9 Petrlík Allan 140
6. CHARHIZARD(POL), 5 60,0 ž. Milan Zatloukal krk 01:27,75 3 Hurt Tomáš 100
7. GREEN VALLEYS, 4 58,0 ž. Jaromír Šafář 5 01:28,61 1 Michal Jiří 110
8. WLADAN, 5 58,0 ž. Jiří Chaloupka kr.hlava 01:28,63 6 Chaloupka Václav 100
9. MOONGLAS(IRE), 6 58,0 ž. Tomáš Lukášek 3 3/4 01:29,19 8 Pejšková Ivana 130
Nestartovali: ANOTHER TRUE STORY(GB)
Čas: 01:26,66, Mezičasy: (14,27 - 22,66 - 23,61 - 26,12)
Výrok: LEHCE-2-1 1/2-2-hlava-krk-5-kr.hlava-3 3/4
Maj. prémie:
20 000 Kč (MERBELA)Leram

Majitel: Kelso Stables-Nagy, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Foley Kevin
video

6. dostih, start 16:38
1015 CENA E.ON
Rovina III.kat. - 2400 m, handicap, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. UNIRAY, 6 54,0 žk. Michal Mach BOJ 02:39,45 8 Drlík Jaroslav 60
2. PEDRICA, 6 61,0 ž. Jan Rája hlava 02:39,48 2 Váňová Hana 30
3. REGGAE STIXEN, 6 62,0 ž. Jaromír Šafář 1 3/4 02:39,77 3 Blažková Helena 50
4. IGRÁČEK, 4 52,0 žk. Pavlína Filipová 7 02:40,95 7 Vrba Pavel 50
5. HONEY BUNNY, 7 57,5 am. Helena Pejšková, Ing. 8 02:42,26 6 Pejšková Ivana 35
6. QUIRLY(GER), 4 50,0 ž. Martina Havelková 6 02:43,28 1 Růžičková Martina 200
7. LAMIRANDA(FR), 4 55,0 ž. Petr Foret 7 02:44,35 5 Luka Václav 78
8. CHRISSIO(GER), 8 53,0 Linda Fedorowiczová krk 02:44,40 4 Drlík Jaroslav 78
Čas: 02:39,45, Mezičasy: (27,30 - 24,87 - 26,50 - 25,35 - 27,84 - 27,60)
Výrok: BOJ-hlava-1 3/4-7-8-6-7-krk
Maj. prémie:
10 000 Kč (UNIRAY)V.a V. Valentovi
6 000 Kč (PEDRICA)Euroframe-Váňová
4 000 Kč (REGGAE STIXEN)Joly

Majitel: V.a V. Valentovi, Trenér: Drlík Jaroslav, Chov: Henslerová Kateřina

Sankce: žk.Mach Michal 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video

7. dostih, start 17:05
1016 CENA BRITSKĚ OBCHODNÍ KOMORY
Rovina III.kat. - 2200 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT THOMAS(IRE), 3 57,0 ž. Jan Verner JISTĚ 02:29,23 5 Petrlík Allan 50
2. KING`S LOOK, 3 57,0 ž. Jaromír Šafář 2 02:29,54 7 Piruch Jozef 27
3. TYCHO BRAHE(IRE), 3 56,0 ž. Martin Srnec hlava 02:29,57 4 Šatra Tomáš 55
4. PASSION(GER), 3 53,5 ž. Martina Havelková 4 1/2 02:30,32 3 Hronová Ilona 200
5. AL BUSTAN(IRE), 3 54,0 žk. Martin Laube 1/2 02:30,41 8 Kotáb Eduard 200
6. POPSTAR(GER), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/2 02:30,85 6 Tůma Pavel 35
7. SALTANAT(IRE), 3 54,0 Bauyrzhan Murzabayev nos 02:30,86 1 Resulov Artur 78
8. MYSTERY OF ART(IRE), 3 55,0 ž. Petr Foret daleko 02:39,22 2 Luka Václav 60
Čas: 02:29,23, Mezičasy: (15,82 - 27,46 - 27,46 - 26,69 - 26,11 - 25,70)
Výrok: JISTĚ-2-hlava-4 1/2-1/2-2 1/2-nos-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (KING`S LOOK)Kovářství Buchta

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Keappock J.P.

Sankce: jezdec Šafář 2 Jaromír 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video

8. dostih, start 17:40
1017 CENA COSMOPOLITAN EXECUTIVE HELAS LADIES CLUB
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT ARAAFA(GB), 3 59,0 ž. Jan Verner V. LEHCE 02:30,32 7 Petrlík Allan 30
2. GLORYLAND(GER), 3 55,0 Linda Fedorowiczová 7 02:31,69 5 Fedorowicz Vladislav 60
3. VA BIEN, 3 58,0 ž. Petr Foret 1 1/2 02:31,93 2 Luka Václav 50
4. ROMEO, 3 58,0 ž. Milan Zatloukal 1/2 02:32,01 9 Neuberg Filip 50
5. VIVAT, 3 58,0 ž. Jakub Pavlíček 1 3/4 02:32,33 4 Blecha Jan 40
6. NASIA(POL), 3 56,5 ž. Jaromír Šafář 1 1/4 02:32,57 8 Hurt Tomáš 100
7. HESPEA, 3 56,5 ž. Kenneth Paul Pattinson 8 02:34,41 6 Juránek Petr 140
8. KAIRA, 3 55,0 žk. Michal Mach 3/4 02:34,57 1 Váňa st. Josef 100
9. GRATEFUL DEA, 3 56,5 ž. Vendula Korečková hlava 02:34,60 3 Luka Václav 60
Čas: 02:30,32, Mezičasy: (15,76 - 29,28 - 27,46 - 26,49 - 26,59 - 24,74)
Výrok: VELMI LEHCE-7-1 1/2-1/2-1 3/4-1 1/4-8-3/4-hlava

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Gest.Fährhof
video

9. dostih, start 18:08
1018 CENA TONAK
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NIPUR, 7 57,5 am. Jindřich Fabris JISTĚ 01:29,57 8 Schillová Barbora 55
2. LAFRANCO, 4 48,0 žk. Kateřina Hlubučková 1 1/2 01:29,82 2 Seménka Zdeněk 120
3. LE CAGNARD(GB), 4 63,0 ž. Jan Rája 1 1/4 01:30,02 7 Mourek František 55
4. I WANT DANCE, 5 54,5 žk. Markéta Pátková 1/2 01:30,10 4 Pejšková Ivana 78
5. PICCA BIO, 6 60,5 ž. Jiří Chaloupka hlava 01:30,13 3 Vymazal Josef 50
6. ARTAGAN, 5 59,0 žk. Martin Laube 3/4 01:30,29 1 Hurt Jiří 100
7. PRIMUS PASTORALUS(GB), 5 59,5 ž. Vendula Korečková 3 1/4 01:30,83 5 Luka Václav 20
8. NEXTREME, 8 58,5 ž. Radek Koplík 5 01:31,79 6 Hurt Jiří 120
Čas: 01:29,57, Mezičasy: (14,37 - 23,90 - 25,05 - 26,25)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-1 1/4-1/2-hlava-3/4-3 1/4-5

Majitel: MVDr. Barbora Schillová, Trenér: Schillová Barbora, MVDr., Chov: Nosek P.,Dr.
video


Dostihová komise: