home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 09.11.2013 - Kolesa
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
1. dostih, start 12:01
1472 CENA PENZIONU KOLESA
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 3letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NOWITKA, 3 59,0 Martin Laube BOJ 02:28,70 3 Pejšková Ivana 60
2. SPHYNX, 3 58,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev krk 02:28,75 6 Luka Václav 60
3. LORAX, 3 60,5 žk. Michal Mach krk 02:28,81 5 Myšková Štěpánka 23
4. WHISKEY DREAM(IRE), 3 62,0 ž. Jaromír Šafář 2 1/4 02:29,18 10 Blažková Helena 18
5. MASKA, 3 53,0 am. Jakub Spáčil 11 02:31,38 1 Theimer Milan 220
6. COME LYPI, 3 59,5 Josef Borč 7 02:32,71 11 Slabý Petr 250
7. INARCA, 3 54,0 žk. Pavlína Filipová 3 3/4 02:33,47 8 Vrba Pavel 120
8. NERÁTOR, 3 58,0 ž. Jakub Pavlíček 3 02:34,09 9 Hrudka ml. Jaromír 220
9. LORIETA, 3 56,5 ž. Martina Havelková krk 02:34,16 4 Popelka Stanislav 220
10. INTELECTUS, 3 54,5 žk. Kateřina Hlubučková 5 02:35,22 2 Voršilková Helena 70
11. IBAR, 3 58,0 ž. Lukáš Kasal 3 3/4 02:36,01 7 Pohanka Ladislav 250
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: BOJ-krk-krk-2 1/4-11-7-3 3/4-3-krk-5-3 3/4

Majitel: Hřebčín Křenek, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Hřebčín Křenek

2. dostih, start 12:30
1473 CENA ZÁMEČNICTVÍ KOSOBUD PŘISTOUPÍM 21
Rovina V.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
15.000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 225 + 525 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WOLF, 3 65,0 ž. Josef Bartoš BOJ 02:28,74 2 Horová Oliva 35
2. SHANNYN, 5 66,5 Nikola Petrlík 1/2 02:28,85 5 Petrlíková Ivona 60
3. FARTINA, 7 59,0 Josef Sovka 6 02:30,01 3 Derych Vladimír 60
4. SILBERMOND, 3 61,0 ž. Jan Rája 1 1/4 02:30,30 4 Hála Libor 40
5. AMADEA, 3 61,0 ž. Jaromír Šafář 2 1/4 02:30,70 1 Brož Jiří 35
6. CALABRIE, 8 59,0 ž. Jakub Pavlíček 2 02:31,06 7 Kantek Petr 90
7. NARCISKA, 4 59,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 02:31,24 6 Řezáčová Jana 55
8. VARDA, 3 48,0 žk. Kateřina Hlubučková 11 02:33,57 9 Jelínek Zbyněk 170
Nestartovali: ITIGERA
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-6-1 1/4-2 1/4-2-1-11

Majitel: Falun, Trenér: Horová Oliva, Ing., Chov: Falta I.

Sankce: j.Petrlík N. 1500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)


3. dostih, start 13:00
1474 CENA FC PANTER KOLESA
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
15.000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 225 + 525 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAVAGE, 3 66,0 Josef Sovka BOJ 01:38,60 11 Kantek Petr 60
2. RETINA, 3 61,5 ž. Dušan Andrés 1 01:38,76 9 Petrlík Allan 80
3. PANÁČEK, 7 67,5 Josef Váňa ml. 2 1/4 01:39,12 5 Demele Jan 80
4. AZIAK, 8 58,0 ž. Jakub Pavlíček 2 1/4 01:39,49 8 Hurt Jiří 100
5. ULITTA, 4 63,5 Nikola Petrlík 3/4 01:39,62 3 Petrlíková Ivona 100
6. VERA CRUZ, 3 61,5 ž. Martina Havelková 1 1/2 01:39,92 2 Růžičková Martina 60
7. TADYHOMÁME, 3 61,0 ž. Jaromír Šafář 2 3/4 01:40,50 12 Brož Jiří 40
8. LEARJET, 9 56,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1/2 01:40,61 7 Šimek Jaroslav 60
9. HALENKA, 9 63,5 Lukáš Matuský 2 3/4 01:40,92 6 Vymazal Josef 160
10. CECILKA, 4 59,5 Martin Laube 2 01:41,29 10 Podhányi Jan 40
11. ORPHEA, 4 49,0 žk. Michaela Musialová 4 1/2 01:42,32 4 Vymazal Josef 200
12. FIRST LADY, 3 53,0 am. Helena Březinová daleko 01:46,69 1 Zobal František 140
Čas: 01:38,60, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1-2 1/4-2 1/4-3/4-1 1/2-2 3/4-1/2-2 3/4-2-4 1/2-daleko

Majitel: Lokotrans, Trenér: Kantek Petr, MVDr, Chov: Falta I.

Kůň č.4 ORPHEA zratil na staru asi 5 délek.


4. dostih, start 13:31
1475 CENA FIRMY TEPOSTOP PŘELOUČ
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KATCHABA(USA), 4 69,0 ž. Josef Váňa ml. JISTĚ 04:39,72 7 Váňa st. Josef 35
2. LE CAGNARD(GB), 4 62,5 Jan Kratochvíl 2 1/4 04:40,12 3 Váňa st. Josef 120
3. DŽIDDAH, 4 64,0 ž. Josef Bartoš 2 3/4 04:40,57 2 Zobal František 60
4. LISA MONA, 4 60,5 Josef Borč 1 1/4 04:40,77 4 Baluchová Lucie 100
5. LORD JAGMIN, 4 66,5 Lukáš Matuský 5 04:41,66 1 Holčák Radek 23
6. APASIONATA, 4 60,5 Ondřej Velek 1 1/2 04:41,93 6 Vinklárek Vladimír 65
7. ADIUTANT(POL), 4 65,0 ž. Dušan Andrés 1 1/2 04:42,19 10 Hurt Tomáš 55
8. CAPTAIN GRANT(IRE), 4 67,0 ž. Marcel Novák 1 1/2 04:42,45 5 Vinklárek René 440
9. VENTURIO, 4 66,0 ž. Thomas Boyer 14 04:45,77 9 Růžičková Martina 80
Z QUIRLY(GER), 4 66,0 ž. Pavel Kašný     11 Růžičková Martina 210
Nestartovali: JATAR(POL)
Čas: 04:39,72, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/4-2 3/4-1 1/4-5-1 1/2-1 1/2-1 1/2-14

Majitel: Joly, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Sha-Li Leasing Associates, Inc

5. dostih, start 14:10
1476 CENA FIRMY FRANČÁK BUDIŠOV CENA FIRMY FRANČÁK BUDIŠOV
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4000 m, cena, 5letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 900 + 1800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NEBRIUS(POL), 5 66,0 Jakub Kocman JISTĚ 05:27,65 13 Sůrová Pavlína 100
2. SISI MERBLE, 5 67,0 ž. Thomas Boyer 1 1/4 05:27,84 10 Hrudka ml. Jaromír 100
3. GEMANUS, 7 69,0 Ondřej Velek 2 05:28,13 11 Pecháček Jaroslav 110
4. ILEX THE GREAT, 12 66,0 Lukáš Matuský 5 05:29,11 6 Holčák Radek 140
5. NEVERLAND, 7 69,0 ž. Josef Váňa ml. 1 1/4 05:29,32 12 Váňa st. Josef 40
6. LUANDO(GER), 6 65,5 Jan Kratochvíl 3 05:29,86 4 Váňa st. Josef 80
7. SHERSON, 6 65,5 Jan Derych krk 05:29,89 1 Franko Jozef 78
8. ČMAŇA, 8 68,0 ž. Dušan Andrés 10 05:32,43 9 Luka Václav 25
9. MR PAMPERITO(SVK), 5 67,0 ž. Jaroslav Myška 8 05:33,99 7 Brečka Jaroslav 110
10. POLAR POND, 8 68,5 ž. Josef Bartoš 1 1/2 05:34,29 8 Zobal František 35
11. GRIZLI, 8 66,5 Josef Sovka 1/2 05:34,38 2 Blecha Jan 100
12. VALIANT(GER), 8 69,0 ž. Jaroslav Brečka 10 05:37,04 5 Brečka Jaroslav 200
13. BOŽETĚCH, 10 66,0 Martin Liška 10 05:39,00 3 Křídlová Tamara 110
Nestartovali: KSIEŽNA VEGAS(POL)
Čas: 05:27,65, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/4-2-5-1 1/4-3-krk-10-8-1 1/2-1/2-10-10
Maj. prémie:
10 000 Kč (SISI MERBLE)3 hearts
6 000 Kč (GEMANUS)R-A-Pecháček
4 000 Kč (ILEX THE GREAT)UTRIN

Majitel: Vasury Kolesa, Trenér: Sůrová Pavlína, Chov: SK Golejewko

Sankce:.ž.Brečka J.1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o +1kg na koni č.5 VALIANT před začátkem dostihového dne (DŘ § 326), ž.Boyer T. 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).


6. dostih, start 14:47
1477 CENA DOSTIHOVÉ STÁJE JESO
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3800 m, cena, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MI SENOR(GER), 5 72,5 ž. Josef Váňa ml. JISTĚ 04:28,23 3 Váňa st. Josef 19
2. RIVER KWAI(GER), 7 69,5 ž. Josef Bartoš 4 1/4 04:29,09 8 Vašina Josef 100
3. FLORIDAS, 4 68,0 ž. Pavel Kašný 4 1/4 04:29,99 5 Růžičková Martina 60
4. LÁVRA, 6 67,0 Jan Kratochvíl krk 04:30,04 12 Theimer Milan 210
5. BLACK DIAMOND(IRE), 11 69,0 Michal Kubík 9 04:32,06 9 Váňa st. Josef 45
6. KHILONA(GER), 5 67,5 ž. Dušan Andrés 1 04:32,26 2 Popelka Stanislav 80
7. MARL BORA, 7 71,0 Josef Sovka 1 1/4 04:32,47 11 Blecha Jan 35
8. NEW TIGER(GER), 11 69,5 ž. Luboš Urbánek 6 04:33,65 4 Urbánek Luboš 78
9. BUGABOO, 5 68,5 ž. Jaroslav Myška 1 04:33,83 10 Lempochnerová Veronika 80
10. CREDITKA, 5 66,0 Martin Liška 8 04:35,40 7 Křídlová Tamara 100
11. HARDY, 7 68,0 Ondřej Velek 1 1/4 04:35,70 6 Hurt Jiří 210
Z LUCKY FOR LIFE, 11 72,5 ž. Marcel Novák     1 Vinklárek René 210
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-4 1/4-4 1/4-krk-9-1-1 1/4-6-1-8-1 1/4

Majitel: Rennstall Darboven, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Gest.Idee

Kůň č.12 LÁVRA startoval v dostihu s dečkou se startovním číslem 14. Sankce: tr. Ing.Theimer M. 200 Kč za pozdní příchod koně č.12 LÁVRA do paddocku (DŘ § 332).


7. dostih, start 15:23
1478 CENA STAVEBNÍHO PODNIKU PŘELOUČ
Proutky IV.kat. - 3000 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LETNÍ SEN, 3 62,5 Jan Kratochvíl LEHCE 03:30,87 2 Váňa st. Josef 100
2. MIRAX, 3 66,0 ž. Jaroslav Myška 7 03:32,19 5 Myšková Štěpánka 27
3. TEMAT(POL), 3 63,5 Lukáš Matuský 5 03:33,06 1 Kabelková Hana 120
4. ČÍRO, 3 65,0 ž. Thomas Boyer krk 03:33,13 8 Složil Pavel 100
5. STRETTON, 3 66,5 žk. Jan Odložil 2 1/4 03:33,50 7 Olehla Čestmír 40
6. APARTMON, 3 62,5 Jakub Kocman krk 03:33,55 6 Sůrová Pavlína 250
Z CROSS ICE(IRE), 3 65,0 ž. Dušan Andrés     4 Váňa st. Josef 17
ZN BYRABAY(FR), 3 66,0 Martin Liška     3 Sůrová Pavlína 100
SN CLAAS, 3 65,0 ž. Josef Bartoš     9 Složil Pavel 100
Nestartovali: WAIKITA
Čas: 03:30,87, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-7-5-krk-2 1/4-krk

Majitel: MHM, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Halík M.

Sankce: tr. Váňa J. 200 Kč za nedostatečnou přípravu koně č.4 CROSS ICE do dostihu (DŘ § 411f). Výkonnost koně bude nadále sledována.


8. dostih, start 15:58
1479 CENA JEZDECKÉHO SPOLKU KOLESA
Proutky IV.kat. - 3300 m, cena, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SONGSTER(GB), 5 66,5 Zuzana Vokálková JISTĚ 03:46,34 3 Holčák Radek 45
2. WELL HEART, 4 68,0 ž. Luboš Urbánek 3/4 03:46,50 1 Špelda Lubomír 120
3. SCALANDO(GER), 4 65,0 ž. Thomas Boyer 5 03:47,51 9 Popelka Stanislav 130
4. SARYARKA(IRE), 4 65,0 ž. Josef Bartoš 1 1/4 03:47,71 4 Bartoš st. Josef 30
5. DESSON(ITY), 4 64,5 am. Jakub Spáčil 2 3/4 03:48,15 5 Olehla Čestmír 25
6. PUDŘÍK, 5 66,5 Jan Kratochvíl 3 03:48,74 6 Horáková Lenka 78
7. JOHANNES KEPLER(GB), 5 67,0 ž. Josef Váňa ml. 6 03:49,92 10 Váňa st. Josef 50
8. SAN LORENZO, 6 66,0 Lukáš Matuský 16 03:53,38 11 Hrudka ml. Jaromír 78
9. KING FOU JAVILEX(FR), 5 67,0 Vladimír Verner 20 03:57,75 12 Brož Jiří 160
Z FLYING NANDO(AUT), 5 67,0 ž. Pavel Kašný     2 Kroutilík Jaroslav 170
PN BLACKANDGREEN(GB), 4 62,5 Ondřej Velek     8 Zobal František 110
SN LOVE STYLE(GER), 6 67,0 ž. Marcel Novák     7 Chaloupka Václav 140
Čas: 03:46,34, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3/4-5-1 1/4-2 3/4-3-6-16-20

Majitel: Red Rebels, Trenér: Holčák Radek, Chov: Strawbridge G.


Dostihová komise: