home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 20.10.2012 - Most
stav dráhy: 4.4 (dobrá až měkká / Good to Soft)
1. dostih, start 17:30
1443 Cena společnosti BRAMMER a Spolku severočeských havířů
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARMEA, 5 59,5 ž. Jiří Chaloupka TUHÝ BOJ 01:43,95 3 Šimuni Peter 80
2. TALBEC, 4 60,5 Bauyrzhan Murzabayev nos 01:43,95 9 Jirka Petr 22
3. MALÁ VÝTRŽNICE, 3 53,0 ž. Vendula Korečková 1 1/2 01:44,20 8 Kub Ivan 100
4. FIORANO, 5 59,0 Ondřej Velek 1 01:44,36 4 Vašina Josef 77
5. VLASTNOST, 3 59,5 ž. Martin Srnec 3/4 01:44,51 12 Mimra Zdeněk 50
6. LOVEJOY, 3 61,0 ž. Radek Koplík krk 01:44,56 5 Kabelková Hana 50
7. LAFRANCO, 3 55,5 ž. Jaromír Šafář 1 1/2 01:44,77 7 Seménka Zdeněk 80
8. RUNNING WILD, 3 55,5 Linda Fedorowiczová 3/4 01:44,89 1 Drlík Jaroslav 30
9. VRANKA, 3 58,5 žk. Martin Laube 1 3/4 01:45,14 13 Horová Oliva 140
Nestartovali: GIPSIE, LATRIB, NERO KRVAVÝ BÁSNÍK, SHAARINKA
Čas: 01:43,95, Mezičasy: (26,28 - 24,48 - 26,97 - 26,21)
Výrok: TUHÝ BOJ-nos-1 1/2-1-3/4-krk-1 1/2-3/4-1 3/4

Majitel: Stáj Nerad-Jana, Trenér: Šimuni Peter, Mgr., Chov: Šimuni P.

Proti výsledku dostihu byl podán protest ex offo pro neotevření startovacího boxu koně č.12 Vlastnost. DK vyslechla startéra Bielika K. a na základě jeho vyjádření o nefukčnosti startovacího boxu dostih anulovala(DŘ § 353). Po poradě s trenéry byl dostih opakován jako poslední dostih. Nestartovali koně č.2 GIPSIE č.6 NERO KRVAVÝ BÁSNÍK č.10 SHAARINKA č.11 LATRIB

video

2. dostih, start 14:24
1444 Cena společnosti TRANSROLL
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 1500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SIN AND RICH(POL), 2 58,0 ž. Petr Foret TUHÝ BOJ 01:42,38 6 Wroblewski Grzegorz 20
2. SAPSIREE(IRE), 2 57,0 ž. Martin Srnec hlava 01:42,42 1 Šatra Tomáš 40
3. PASSION(GER), 2 54,5 Bauyrzhan Murzabayev 1 1/2 01:42,67 9 Hronová Ilona 80
4. FERACLOS(FR), 2 56,0 ž. Jaromír Šafář krk 01:42,74 3 Blažková Helena 50
5. ONEGIN(FR), 2 56,0 Matej Rigo 7 01:44,07 8 Koplík Zdeno 85
6. WOLF, 2 56,5 žk. Martin Laube hlava 01:44,11 4 Horová Oliva 50
7. MONTEPUCINI(FR), 2 54,5 žk. Michal Mach 1/2 01:44,21 2 Neuberg Filip 60
8. MALHART(IRE), 2 56,0 ž. Vendula Korečková 1 01:44,43 5 Sůrová Pavlína 110
Nestartovali: RABBIT SHIROCCO(GB)
Čas: 01:42,38, Mezičasy: (26,55 - 25,67 - 26,07 - 24,08)
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-1 1/2-krk-7-hlava-1/2-1

Majitel: DS Pegas, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: SK Iwno

3. dostih, start 14:50
1445 Cena Hospodářské komory ČR
Rovina IV.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
35.000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 875 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SCALANDO(GER), 3 58,0 žk. Michal Mach TUHÝ BOJ 02:11,89 3 Kotáb Eduard 30
2. ALLANIS(GB), 4 60,0 Ondřej Velek kr.hlava 02:11,91 6 Zobal František 80
3. ALAAF(GER), 4 55,0 am. Helena Pejšková, Ing. 4 1/2 02:12,82 4 Pejšková Ivana 40
4. INNOWACJA(POL), 6 55,0 ž. Jaromír Šafář 1 02:13,02 5 Pohanka Ladislav 100
5. PURPLE RISK, 3 57,0 ž. Jan Verner hlava 02:13,06 1 Petrlík Allan 50
6. ARCHIE COMICS, 5 57,0 Bauyrzhan Murzabayev 1 3/4 02:13,34 7 Bieliková Marta 80
7. VRMISA, 3 56,0 ž. Petr Foret 1 1/2 02:13,61 2 Tajmr Michal 200
8. TUAREG, 3 54,0 žk. Martin Laube 1 02:13,83 10 Jirka Petr 80
9. VLÁSKA, 7 53,0 ž. Vendula Korečková kr.hlava 02:13,85 9 Hulínský Václav 100
10. RIGHT, 6 52,0 Linda Fedorowiczová 4 1/4 02:14,71 8 Knauer Martin 140
Čas: 02:11,89, Mezičasy: (26,63 - 26,36 - 26,07 - 26,40 - 26,49)
Výrok: TUHÝ BOJ-kr.hlava-4 1/2-1-hlava-1 3/4-1 1/2-1-kr.hlava-4 1/4

Majitel: Lokotrans, Trenér: Kotáb Eduard, Chov: Weiss Elke

Sankce: tr.Knauer M. 200 Kč za nasedlání koně č.8 RIGHT dečkou s nesprávným číslem (DŘ § 3O6)


4. dostih, start 15:16
1446 Cena společnosti G7
Rovina II.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
85.000 Kč (42500 - 19550 - 12750 - 5950 - 4250) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1275 + 2125 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. A GENTLEMAN(FR), 3 58,0 žk. Michal Mach JISTĚ 02:06,42 3 Drlík Jaroslav 20
2. MAMBO LADY(FR), 4 57,0 ž. Martin Srnec 2 02:06,77 1 Jirka Petr 50
3. ROBINSON, 3 54,0 ž. Vendula Korečková 8 02:08,29 14 Jirátová Petra 100
4. MATTER FOR LOVE, 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka krk 02:08,35 7 Kub Petr 140
5. PAHEELI(GER), 3 54,0 žk. Martin Laube 3/4 02:08,51 5 Lisek Michal 80
6. GREEN VALLEYS, 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 1 3/4 02:08,78 4 Váňa Tomáš 160
7. LAILAH, 4 55,0 Linda Fedorowiczová 3/4 02:08,92 12 Kotáb Eduard 200
8. DILINGER(GER), 3 56,0 Bauyrzhan Murzabayev nos 02:08,92 11 Török Dalibor 200
9. PUMPKIN, 6 58,5 ž. Jan Verner 1/2 02:09,01 6 Petrlík Allan 140
10. SWAKOPMUND(GER), 7 58,5 ž. Jan Rája 1 1/2 02:09,26 9 Lisek Michal 40
11. THE MOLE CATCHER(IRE), 4 58,5 ž. Radek Koplík 6 02:10,49 13 Koplík Zdeno 200
12. HAWA BALI(IRE), 5 58,5 Matej Rigo hlava 02:10,53 8 Kotáb Eduard 60
13. PIEROT(FR*), 3 56,0 ž. Petr Foret 5 02:11,51 2 Wroblewski Grzegorz 80
14. ESCAPE TO HEAVEN, 7 58,5 ž. Jakub Pavlíček 2 02:11,84 10 Knauer Martin 300
Čas: 02:06,42, Mezičasy: (25,01 - 25,90 - 25,85 - 25,11 - 24,52)
Výrok: JISTĚ-2-8-krk-3/4-1 3/4-3/4-nos-1/2-1 1/2-6-hlava-5-2
Maj. prémie:
20 000 Kč (ROBINSON)Buc-Film
12 000 Kč (MATTER FOR LOVE)Hugo-Kub

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Drlík Jaroslav, Chov: Mr Gerhard Sander
video

5. dostih, start 15:43
1447 Cena společnosti ŽDB Drátovna
Steeplechase III.kat. - 4200 m, cena, 5letí a starší
80.000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Majitelské prémie: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1200 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DALMACIO(GER), 5 67,5 ž. Bohuslav Mátl JISTĚ 05:19,86 6 Baštová Pavlína 27
2. CURATOR(POL), 8 67,5 ž. Josef Bartoš 1 1/4 05:20,14 3 Zobal František 27
3. BALERÍNA, 8 66,0 ž. Marcel Novák 3 3/4 05:20,99 1 Soukup Václav 70
4. ANNABELLA, 8 63,0 Jakub Kocman 1 05:21,24 2 Tajmr Michal 80
5. DATIFFO(GER), 10 65,0 Michal Kubík 8 05:23,05 7 Vraná Petra 60
6. ESPERAR, 7 68,5 ž. Luboš Urbánek 6 05:24,54 5 Urbánek Luboš 55
ZN GEMANUS, 6 69,0 ž. Thomas Boyer     4 Pecháček Jaroslav 60
Čas: 05:19,86, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/4-3 3/4-1-8-6
Maj. prémie:
15 000 Kč (BALERÍNA)Sat An Kladno
9 000 Kč (ANNABELLA)Strojírna Litvínov

Majitel: Jan Červenka, Trenér: Baštová Pavlína, Ing., Chov: Gestüt Graditz

6. dostih, start 16:15
1448 Cena UJEP
Rovina III.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 1500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IRISH MIRACLE, 7 54,5 žk. Michal Mach JISTĚ 01:28,26 2 Hulínský Václav 120
2. SAMRUK(IRE), 3 59,5 Bauyrzhan Murzabayev 2 01:28,64 4 Horáková Lenka 30
3. KETTY(GB), 3 55,0 ž. Jaromír Šafář 2 01:28,99 3 Váňa Tomáš 30
4. WELL HEART, 3 56,5 ž. Petr Foret hlava 01:29,02 7 Schillová Barbora 110
5. LA TORTURA, 6 57,5 am. Helena Pejšková, Ing. 3/4 01:29,17 1 Pejšková Ivana 80
6. AKADA(IRE), 4 58,0 ž. Jan Rája 2 1/4 01:29,58 5 Zobal František 60
7. VIERVILLE(FR), 3 53,0 Linda Fedorowiczová 4 1/4 01:30,42 8 Fedorowicz Vladislav 40
8. CHARLAYNE, 3 60,5 ž. Jan Verner 1 1/2 01:30,67 6 Petrlík Allan 70
Čas: 01:28,26, Mezičasy: (14,09 - 24,79 - 24,59 - 24,78)
Výrok: JISTĚ-2-2-hlava-3/4-2 1/4-4 1/4-1 1/2
Maj. prémie:
15 000 Kč (IRISH MIRACLE)Protendon-Hulínský
9 000 Kč (WELL HEART)Martin Horák
6 000 Kč (LA TORTURA)Juwital - Pejšková

Majitel: Protendon-Hulínský, Trenér: Hulínský Václav, MUDr., Chov: Pegas a.s.Znojmo

7. dostih, start 16:41
1449 Českomoravská cena WIKOV GEAR
Rovina I.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší
120.000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Majitelské prémie: 50.000 Kč (25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 1800 + 3000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KOLYMBIA(GER), 4 59,5 Ondřej Velek JISTĚ 01:26,26 10 Janda Jiří 77
2. MIKESH(IRE), 3 58,0 ž. Jakub Pavlíček 1 3/4 01:26,52 4 Šatra Tomáš 100
3. JUST FLY(POL), 4 61,0 ž. Jaromír Šafář kr.hlava 01:26,53 5 Zachovalová Kamila 27
4. LORD SILVANO(GER), 8 59,5 ž. Martin Srnec 3/4 01:26,65 7 Lisek Michal 100
5. HYACINT(GER*), 3 59,5 ž. Petr Foret 1/2 01:26,76 3 Wroblewski Grzegorz 35
6. MERBELA, 6 59,5 ž. Jan Rája krk 01:26,82 13 Luka Václav 60
7. ADDISON(GER), 7 59,5 Linda Fedorowiczová nos 01:26,83 9 Fedorowicz Vladislav 140
8. ALMOND MAGIC(IRE), 3 59,5 ž. Radek Koplík hlava 01:26,86 6 Koplík Zdeno 77
9. STORM CHISPAZO(ARG), 6 61,0 Bauyrzhan Murzabayev 1 01:27,02 12 Šavujev Arslangirej 120
10. RABBIT DARK ANGEL(IRE), 3 56,5 ž. Jan Verner 1/2 01:27,10 11 Petrlík Allan 200
11. WONDER HORSE(IRE), 8 59,0 Matej Rigo 2 01:27,41 1 Koplík Zdeno 200
12. WLADAN, 4 59,5 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 01:27,62 2 Chaloupka Václav 85
13. DOUBLE RUBBLE(USA), 6 59,5 žk. Martin Laube 2 1/4 01:27,97 8 Török Dalibor 300
14. CHASINTA, 3 56,5 žk. Michal Mach 1/2 01:28,07 14 Török Dalibor 140
Čas: 01:26,26, Mezičasy: (14,06 - 25,71 - 23,73 - 22,76)
Výrok: JISTĚ-1 3/4-kr.hlava-3/4-1/2-krk-nos-hlava-1-1/2-2-1 1/4-2 1/4-1/2
Maj. prémie:
25 000 Kč (HYACINT(GER*))DS Pegas

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Janda Jiří, MVDr., Chov: Gest.Park Wiedingen

8. dostih, start 17:10
1450 Cena reklamní agentury FRROD
Steeplechase IV.kat. - 3300 m, cena, 4letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NEICER(POL), 4 67,5 Jakub Kocman JISTĚ 04:14,26 2 Sůrová Pavlína 30
2. PIKARDIE(FR)*, 4 64,0 ž. Thomas Boyer 1/2 04:14,36 4 Wroblewski Grzegorz 20
3. INVAZE, 6 65,5 Vladimír Verner 3 3/4 04:15,22 3 Mottl Ivan 40
4. CARLOS RAY, 4 66,0 ž. Bohuslav Mátl 7 04:16,93 7 Baštová Pavlína 80
5. NATÍK, 8 68,5 ž. Josef Bartoš 8 04:18,72 6 Horáková Lenka 50
Z SMALL WITCH, 4 63,0 Ivan Siegl, Ing.     1 Hronová Ilona 100
Z TCHO BILOUTE(FR), 4 67,0 ž. Marcel Novák     8 Vinklárek René 50
Nestartovali: MARKETA(POL)
Čas: 04:14,26, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1/2-3 3/4-7-8

Majitel: Vasury Kolesa, Trenér: Sůrová Pavlína, Chov: SK Golejewko

Kůň č.5 MARKETA nestartoval pro pád jezdce na zkušebním skoku.



Dostihová komise: