home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2012 2011 2010 2009 2008 07.11.2010 CH 31.10.2010 CH 28.10.2010 SL 24.10.2010 CH 23.10.2010 PE 17.10.2010 CH 16.10.2010 MO 10.10.2010 PE 09.10.2010 PE 03.10.2010 CH 02.10.2010 LL 28.09.2010 TO 26.09.2010 CH 25.09.2010 MO 25.09.2010 BR 19.09.2010 CH 18.09.2010 LL 12.09.2010 CH 12.09.2010 SL 11.09.2010 PE 05.09.2010 CH 04.09.2010 MO 04.09.2010 NE 29.08.2010 CH 28.08.2010 PE 22.08.2010 MI 22.08.2010 SL 21.08.2010 MO 15.08.2010 KV 14.08.2010 KO 07.08.2010 MI 01.08.2010 KV 31.07.2010 BV 25.07.2010 AL 24.07.2010 MO 18.07.2010 KV 17.07.2010 BR 11.07.2010 BV 10.07.2010 MO 10.07.2010 SH 06.07.2010 LL 04.07.2010 KV 03.07.2010 SL 27.06.2010 CH 26.06.2010 PE 20.06.2010 KV 13.06.2010 CH 12.06.2010 PE 06.06.2010 CH 05.06.2010 MO 30.05.2010 CH 29.05.2010 PE 23.05.2010 CH 22.05.2010 PE 16.05.2010 CH 15.05.2010 MO 09.05.2010 CH 08.05.2010 PE 02.05.2010 CH 02.05.2010 BR 01.05.2010 LL 25.04.2010 CH 24.04.2010 KV 24.04.2010 RD 18.04.2010 CH 17.04.2010 LL 11.04.2010 CH 04.04.2010 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 01.05.2010 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 3.5 (pružná)
2. dostih, start 13:30
1053 HANDICAP VÝSTAVIŠTĚ LYSÁ /LABEM
Rovina IV.kat. - 2200 m, handicap, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VLÁSKA, 5 55,0 ž. Václav Janáček JISTĚ   9 Hulínský Václav, MUDr. 20
2. RELLUS, 6 59,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4   5 Vinklárek Vladimír 60
3. FIREBIRD ARROGANCE(GER), 5 54,0 Pavel Hlavatý 2   10 Kinský Pavel 100
4. PRINCE OF LEONE(POL), 4 51,5 am. Martin Laube 5   11 Váňa st. Josef 55
5. MAFIRA, 11 52,0 Šárka Pulpánová 3   4 Sýkorová Marcela, Ing. 100
6. WINKY WINKY, 4 57,5 Milan Zatloukal 2 3/4   8 Picek Milan 100
7. CALABRIE, 5 61,0 Vendula Korečková 2 1/4   6 Hála Josef 120
8. CENNÁ PANENKA, 4 61,5 žk. Tomáš Vraj 1 3/4   1 Bodlák Radim 45
9. RAMÍN, 5 49,0 Ingrid Janáčková Koplíková 1 1/4   2 Čapková Marcela 100
10. NEWMARKET(GER), 4 55,0 Petr Foret 1 1/2   3 Růžičková Martina 200
Nestartovali: STAŇKA
Čas: 02:30,00, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 1/4-2-5-3-2 3/4-2 1/4-1 3/4-1 1/4-1 1/2

Majitel: Protendon-Hulínský, Trenér: Hulínský Václav, MUDr., Chov: Vítek F.

3. dostih, start 14:00
1054 CENA OBČANSKÉHO SDRUŽENÍ "VOLÍM ODS-ODS NAVZDORY-12"
Rovina IV.kat. - 1700 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MACAONE, 3 57,0 ž. Václav Janáček JISTĚ   12 Neuberg Filip 22
2. PARETO, 3 57,0 ž. Jakub Pavlíček 1   10 Olehla Čestmír, MVDr. 80
3. LYNETTE, 3 56,5 žk. Jan Verner 6   11 Tůma Pavel 50
4. KROFT, 3 57,0 ž. Róbert Šara 3   9 Kroutilík Jaroslav 160
5. MODENA, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2   8 Popelka Stanislav 55
6. MORE THAN BREATH, 3 54,5 Šárka Pulpánová 5   1 Janda Jiří, MVDr. 160
7. CARRIE, 3 57,5 Milan Zatloukal krk   6 Váňa Tomáš 100
8. ATTACCANTE(GER), 3 55,5 Vendula Korečková 4   4 Zobal František 160
9. ARMEA, 3 54,5 Ingrid Janáčková Koplíková 2 1/4   7 Bekrová Gabriela 70
10. GASPARI(POL*), 3 57,0 ž. Jaromír Šafář 5   2 Váňa Tomáš 120
11. PUMAG, 3 55,0 Lucie Bulisová 1 3/4   3 Sůrová Pavlína 300
12. SONG FOR TRIBAL, 3 56,5 Zuzana Vokálková 3 1/4   5 Holčák František 35
Čas: 01:55,40, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1-6-3-1 1/2-5-krk-4-2 1/4-5-1 3/4-3 1/4

Majitel: Orling, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: ž.Šafář J. 200 Kč za nerovnou jízdu po startu(DŘ §364b), ž.Pavlíček J. 1500 Kč za zjištěnou vyšší hmotnost po dostihu o 1 kg(Dا 383d)


4. dostih, start 14:35
1055 CENA PETRA BENDLA
Rovina III.kat. - 1700 m, cena, 3letí a starší
45000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MAINLY HIGH, 3 51,5 Natalie Arendsen JISTĚ   11 Dvořák Karel, Ing. 100
2. DIVOKÁ ORLICE, 5 59,5 Milan Zatloukal 3/4   13 Váňa Tomáš 35
3. WAHIGH, 3 56,0 ž. Jaromír Šafář 2 1/2   5 Dvořák Karel, Ing. 60
4. INNUENDO, 8 62,5 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4   3 Havlíčková Zdena, Ing. 80
5. SEDAR, 9 62,5 ž. Radek Žalud 1/2   8 Hanzlíková Jana 100
6. RACONA, 8 63,0 ž. Václav Janáček 2 3/4   2 Hulínský Václav, MUDr. 50
7. TASHAAR(FR), 4 60,0 žk. Ondřej Velek 6   9 Zobal František 250
8. ORIENTAL HERO(GER), 6 60,0 žk. Tomáš Vraj 5   4 Váňa st. Josef 30
9. CONCORD(GER*), 4 61,0 Pavel Hlavatý 4   7 Váňa Tomáš 250
10. WEISMÜLER, 4 62,5 ž. Jakub Pavlíček 5   1 Eichler Viktor, Ing. 500
11. PAVLICEK(IRE), 3 53,5 Vendula Korečková 2 1/4   10 Zobal František 250
12. CLEVER MIND(FR), 4 62,5 ž. Radek Koplík 3 1/2   6 Koplík Zdeno 300
13. APRILLO(GER), 6 61,0 žk. Jan Verner daleko   14 Hurt Jiří 120
14. PALLET, 4 58,5 Lucie Bulisová 3/4   12 Sůrová Pavlína 1000
Čas: 01:54,40, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3/4-2 1/2-1 1/4-1/2-2 3/4-6-5-4-5-2 1/4-3 1/2-daleko-3/4
Maj. prémie:
10 000 Kč (MAINLY HIGH)Stáj Monika Agro
6 000 Kč (DIVOKÁ ORLICE)Riviera
4 000 Kč (WAHIGH)Stáj Monika Agro

Majitel: Stáj Monika Agro, Trenér: Dvořák Karel, Ing., Chov: Agrobyškovice s.r.o.

Kůň APRILLO ztratil na startu nesčetné délky Sankce: trenér Hurt Jiří 200 Kč za pozdní příchod koně APRILLO do padocku (DŘ §332)


5. dostih, start 15:10
1056 Prvomájová steeplechase SPOLEČNOSTI PILECKÝ
Steeplechase I.kat. - 4200 m, cena, 5letí a starší
120000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Maj. prémie: 50000 Kč (25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 1800 + 3600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MANDARINO, 9 68,0 ž. Jaroslav Myška LEHCE   2 Popelka Stanislav 20
2. ISAR(GER*), 9 68,0 Josef Sovka 4   4 Holčák Radek 77
3. IMBIR(POL), 6 68,0 ž. Marcel Novák krk   3 Votava Jaroslav 160
4. CALAND(POL), 7 68,0 žk. Josef Váňa ml. 3/4   6 Váňa st. Josef 65
5. LIFE IS LIFE, 6 68,0 ž. Marek Stromský 4   5 Holčák František 45
6. ELEKT(POL), 8 68,0 ž. Luboš Urbánek 7   1 Vaňourek Aleš 300
7. ZULEJKA, 5 66,0 žk. Ondřej Velek krk   10 Zobal František 140
8. DATIFFO(GER), 8 68,0 ž. Bohuslav Mátl 7   7 Baštová Pavlína, Ing. 200
9. GODEA, 6 66,0 ž. Pavel Kašný 9   11 Bělka Martin 300
10. DEVIL ALGARHOUD(GB), 5 68,0 žk. Filip Koplík 2   9 Koplík Zdeno 770
SN IGNACIO, 6 68,0 Martin Liška     8 Olehla Čestmír, MVDr. 40
Čas: 05:45,80, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 4-krk-3/4-4-7-krk-7-9-2
Maj. prémie:
25 000 Kč (MANDARINO)EŽ Praha a.s.
15 000 Kč (ISAR(GER*))ZZN Polabí-Luka
10 000 Kč (LIFE IS LIFE)Stáj Magog

Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Popelka Stanislav, Chov: Popelka S.,Ing.
video

6. dostih, start 15:40
1057 CENA ING. MIROSLAVA JENÍKA
Rovina V.kat. - 1600 m, cena, 3letí
15000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 225 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BLUE JAZ, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ   3 Popelka Stanislav 22
2. ENYKY BENYKY, 3 59,0 žk. Jan Verner 1 1/2   1 Eichler Viktor, Ing. 60
3. FARIDETTA, 3 57,0 ž. Jakub Pavlíček 1 1/4   2 Olehla Čestmír, MVDr. 20
4. PERITO STIXEN, 3 58,5 Pavel Hlavatý 1 1/4   4 Váňa Tomáš 60
5. DAINTY RAST, 3 55,5 Vendula Korečková 5   6 Zobal František 120
6. KORSE, 3 57,0 ž. Róbert Šara 2   5 Kroutilík Jaroslav 160
Čas: 01:50,40, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 1/2-1 1/4-1 1/4-5-2

Majitel: Stajňa Corinne ČR, Trenér: Popelka Stanislav, Chov: Chrenka Peter

7. dostih, start 16:10
1058 STEEPLECHASE SPOLEČNOSTI KANADSKÉ SRUBY TÁBOR
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AGDAR, 4 66,0 žk. Josef Váňa ml. TUHÝ BOJ   3 Hovadová Jana 50
2. PIPISTRELLO(GER), 5 67,5 Barbora Málková hlava   2 Růžičková Martina 140
2. OTAKAR(POL*), 5 67,5 Libor Šimůnek současně   5 Horáková Lenka 50
4. VELEN, 9 67,5 Josef Borč 5   12 Barbořík Jiří 120
5. KINDLY BOY, 5 67,5 Lukáš Sloup 6   11 Kejzlar Přemek 160
6. DOUBLE CLUB(POL), 7 70,0 ž. Marcel Novák 6   7 Bekrová Gabriela 50
7. PLAYA BONITA(FR), 5 67,5 Josef Sovka 8   4 Holčák Radek 50
8. SUBARA, 6 68,0 ž. Bohuslav Mátl 5   9 Vraná Petra 100
9. INVAZE, 4 62,5 Vladimír Verner 6   1 Mottl Ivan, Ing. 200
Z MIG(GER*), 6 67,5 Petr Kříž     10 Kříž Petr 300
Z SENEGAL(POL), 12 67,5 Štěpánka Sedláčková     6 Sůrová Pavlína 60
Nestartovali: BONĎA
Čas: 04:44,80, Mezičasy: ()
Výrok: TUHÝ BOJ hlava-současně-5-6-6-8-5-6

Majitel: Stáj Dolly, Trenér: Hovadová Jana, Chov: Hovad J.

Kůň č.10MIG ztratil na startu nesčetné délky. DK prošetřila zadržení koně MIG a vysvětlení jezdce-zranění koně vzala na vědomí Sankce: j.Málková B.výstraha za nadměrné a nevhodné použití bičíku (DŘ §316)


8. dostih, start 16:40
1059 MEMORIÁL VÁCLAVA ŠPAČKA
Rovina V.kat. - 1000 m, handicap, 3letí a starší
15000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 225 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. QUANTANAMERA, 5 57,0 Natalie Arendsen JISTĚ   4 Bartoš st. Josef 22
2. QUEENBACK, 9 60,5 Miroslava Přibylová 2 1/4   7 Jelen Jaroslav 120
3. LABBELA, 4 61,5 žk. Jan Verner krk   2 Hurt Jiří 120
4. GRENNASIA, 5 68,5 Lukáš Sloup 2 3/4   1 Hurt Tomáš 140
5. LE DUC, 3 58,5 ž. Jiří Chaloupka hlava   3 Vinklárek Vladimír 60
6. LISA MARIE, 3 62,5 žk. Ondřej Velek 5   6 Zobal František 120
7. VÍTR, 3 55,0 ž. Václav Janáček 4   5 Pejšková Ivana, Ing. 35
Čas: 01:03,00, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 1/4-krk-2 3/4-hlava-5-4

Majitel: RIW-Benelux s.r.o., Trenér: Bartoš st. Josef, Chov: Picek M.

Sankce: j.Sloup L. výstraha za nadměrné použití bičíku( DŘ § 316)


10. dostih, start 17:40
1060 PROUTĚNÉ PŘEKÁŽKYSPOLEČNOSTI NIOSPORT
Proutky IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CUDNA SPRAWA(POL), 4 60,0 Josef Borč V. LEHCE   4 Sůrová Pavlína 160
2. ELDERA(POL), 4 64,5 Lukáš Sloup 9   10 Bartoš st. Josef 45
3. ZANNDAR(FR), 5 67,0 Jan Kratochvíl 7   1 Kinský Pavel 160
4. ETIENNE(IRE), 9 69,0 žk. Filip Koplík hlava   8 Koplík Zdeno 120
5. LOVELY, 4 60,0 Josef Sovka 6   12 Holčák František 160
6. WARTHOG, 4 66,0 ž. Luboš Urbánek 8   11 Tůma Pavel 80
7. NEIDIN, 6 69,5 ž. Marcel Novák 7   5 Bekrová Gabriela 140
Z DANCING AIR, 4 62,5 Vladimír Verner     6 Mottl Ivan, Ing. 250
Z LINDAU, 5 69,5 ž. Jaroslav Myška     3 Myška Jaroslav 20
Z LOVRAN(POL), 4 65,0 žk. Josef Váňa ml.     2 Váňa st. Josef 55
Z QADRINA, 5 69,5 Petr Kříž     7 Kříž Petr 250
Z THIL(FR), 4 64,0 ž. Marek Stromský     9 Holčák Radek 77
Čas: 04:01,60, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 9-7-hlava-6-8-7

Majitel: Vasury Kolesa, Trenér: Sůrová Pavlína, Chov: POL-KAUFRING


Dostihová komise: