home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2011 2010 2009 2008 2007 08.11.2009 CH 01.11.2009 CH 28.10.2009 SL 25.10.2009 CH 24.10.2009 PE 18.10.2009 CH 17.10.2009 MO 11.10.2009 PE 10.10.2009 PE 04.10.2009 CH 03.10.2009 BR 02.10.2009 LL 28.09.2009 TO 27.09.2009 CH 26.09.2009 MO 20.09.2009 CH 19.09.2009 LL 13.09.2009 CH 12.09.2009 PE 12.09.2009 SL 06.09.2009 CH 05.09.2009 MO 30.08.2009 CH 29.08.2009 LL 23.08.2009 MO 22.08.2009 PE 16.08.2009 KV 15.08.2009 KO 09.08.2009 MI 08.08.2009 MI 02.08.2009 KV 01.08.2009 BR 26.07.2009 KO 25.07.2009 MO 25.07.2009 AL 19.07.2009 KV 18.07.2009 BV 12.07.2009 LL 11.07.2009 MO 11.07.2009 SH 06.07.2009 KV 05.07.2009 KV 28.06.2009 CH 27.06.2009 PE 21.06.2009 CH 20.06.2009 NE 14.06.2009 KV 13.06.2009 PE 07.06.2009 CH 07.06.2009 SL 06.06.2009 MO 31.05.2009 CH 30.05.2009 BV 24.05.2009 CH 23.05.2009 PE 17.05.2009 CH 16.05.2009 PE 10.05.2009 CH 09.05.2009 MO 08.05.2009 PE 03.05.2009 CH 02.05.2009 BR 01.05.2009 LL 26.04.2009 CH 25.04.2009 SL 19.04.2009 CH 19.04.2009 RD 18.04.2009 LL 12.04.2009 CH 05.04.2009 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 30.08.2009 - Praha
stav dráhy: 3.5 (pružná)
1. dostih, start 14:03
1369 CENA HORSAL SUPER JUNIOR
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 20000 (10000-4600-3000-1400-1000)
Zápisné: 300 + 1800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FIBBERY, 2 54,5 Petr Foret LEHCE   9 Horová Oliva, Ing. 77
2. SONG FOR TRIBAL, 2 54,5 Zuzana Vokálková 2 1/2   10 Holčák František 35
3. AUSTIN, 2 57,5 ž. Martin Pišl krk   12 Mareš Miroslav 400
4. FIRSSIO, 2 58,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/4   8 Dvořák Karel, Ing. 60
5. MACAONE, 2 57,0 ž. Václav Janáček 1/2   1 Neuberg Filip 25
6. GLOVER, 2 58,0 ž. Dušan Andrés 1 1/4   7 Růžičková Martina 140
7. NINA VARADARI, 2 52,5 žk. Jan Verner 1 1/4   11 Luka Václav, Ing. 60
8. ALYSSIA, 2 52,5 Šárka Pulpánová krk   2 Janda Jiří, MVDr. 160
9. SILENT WINGS, 2 53,0 Silvia Casanova krk   6 Drlík Jaroslav 200
10. DESPERADO, 2 56,0 ž. Ilona Hronová 3/4   4 Drlík Jaroslav 400
11. TANKRÉGA, 2 53,5 žk. Tomáš Vraj 7   3 Vrba Pavel, Ing. 300
12. LARRIN, 2 55,0 ž. Tomáš Lukášek daleko   5 Kučera Karel 200
Čas: 01:15,21, Mezičasy: (26,80 - 24,74 - 23,68)
Výrok: LEHCE 2 1/2-krk-1 1/4-1/2-1 1/4-1 1/4-krk-krk-3/4-7-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (FIBBERY)MVDr. Barbora Schillová
4 600 Kč (SONG FOR TRIBAL)Stáj Hřebčín Albertovec
3 000 Kč (AUSTIN)Mareš-Tachlovice
1 400 Kč (FIRSSIO)Stáj Monika Agro
1 000 Kč (MACAONE)Orling

Majitel: MVDr. Barbora Schillová, Trenér: Horová Oliva, Ing., Chov: HAT spol. s r.o.
video

2. dostih, start 14:33
1370 CENA SPOLEČNOSTI BATERIA SLANÝ
Rovina II.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
85000 Kč (42500 - 19550 - 12750 - 5950 - 4250) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1275 + 2975 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAGITÁRIUS, 4 52,5 žk. Tomáš Vraj TUHÝ BOJ   8 Duchoň Tomáš 120
2. LUCKY HORSE(POL), 4 59,5 ž. Jan Rája hlava   10 Drlík Jaroslav 100
3. GRINWITCH, 6 64,0 ž. Jiří Chaloupka krk   12 Moravec Zdeněk 100
4. AMARANTHA, 8 55,0 ž. Tomáš Lukášek 1   5 Hulínský Václav, MUDr. 77
5. OREGONIA(POL), 3 50,0 žk. Jan Verner krk   6 Zobal František 70
6. AUREVOIR, 3 50,5 Šárka Pulpánová krk   7 Kabelková Hana 160
7. RABBIT ZAHA(GB), 3 58,0 ž. Martin Srnec 1 1/2   4 Wroblewski Grzegorz 40
8. I TAK ŠE DÁ, 3 56,5 ž. Václav Janáček hlava   11 Bekrová Gabriela 30
9. MR DARIO(IRE), 5 62,5 žk. Filip Koplík krk   9 Koplík Zdeno 100
10. VELBERT(POL), 3 53,0 Vendula Korečková nos   3 Zobal František 160
11. CARCASSONNE, 4 54,0 Petr Foret nos   1 Chaloupka Václav, Ing. 120
12. PUDR, 8 58,5 ž. Gary Hind 1 1/4   2 Demele Jan 60
Čas: 01:12,13, Mezičasy: (25,50 - 22,97 - 23,68)
Výrok: TUHÝ BOJ hlava-krk-1-krk-krk-1 1/2-hlava-krk-nos-nos-1 1/4
Maj. prémie:
20 000 Kč (SAGITÁRIUS)Challenger Horse
12 000 Kč (GRINWITCH)Kravaře-www.dendra.cz
8 000 Kč (AMARANTHA)Protendon-Hulínský

Majitel: Challenger Horse, Trenér: Duchoň Tomáš, Chov: Horčička J.

Sankce: žk.Verner J.200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ §364 b), j.Korečková V. výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ §316) Kůň č. 8 SAGITÁRIUS byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

3. dostih, start 15:08
1371 CENA ELEKTRIZACE ŽELEZNIC PRAHA
Proutky III.kat. - 3300 m, cena, 4letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1200 + 2800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TEREBESZ(POL), 5 69,5 Tomáš Bosák BOJ   10 Holčák Radek 50
2. DANTES PEAK(GER), 5 66,5 žk. Josef Váňa ml. 1/2   6 Váňa st. Josef 50
3. KYSHANTY(GB), 5 68,0 Josef Sovka 7   3 Zobal František 26
4. RADBEC, 9 66,5 Štěpánka Sedláčková 6   5 Mareš Miroslav 110
5. RENESH, 7 66,5 Lukáš Sloup daleko   8 Chaloupka Václav, Ing. 170
6. MALY CZAR(POL), 4 65,0 ž. Dušan Andrés 3/4   7 Votava Jaroslav 140
7. LUCYRA, 5 66,0 ž. Bohuslav Mátl 4   1 Soukup Václav 250
8. MAÁDID, 7 70,0 ž. Luboš Urbánek krk   4 Papoušek ml. Jan 40
9. NIKASKA, 5 64,5 žk. Rostislav Benš daleko   9 Kovačík František 230
10. MIG(GER*), 5 65,5 Ján Mach, MVDr. daleko   2 Kříž Petr 250
Čas: 03:50,91, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1/2-7-6-daleko-3/4-4-krk-daleko-daleko
Maj. prémie:
15 000 Kč (RADBEC)Mareš-Tachlovice
9 000 Kč (RENESH)Metrostav-Chaloupka

Majitel: Bača Palkovice, Trenér: Holčák Radek, Chov: SO Lack Spólka z o.o.

Sankce: tr.Papoušek ml. Jan 400 Kč za nenahlášené sedlání mimo sedliště koně č. 4 MAÁDID (DŘ § 330).

video

4. dostih, start 15:48
1372 64. TATTERSALLS ST. LEGER
Rovina L - 2800 m, cena, 3letí
1000000 Kč (400000 - 220000 - 140000 - 100000 - 70000) Maj. prémie: 50000 Kč (50000 - 0 - 0)
Zápisné: 10000 + 20000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AGE OF JAPE(POL), 3 58,0 ž. Jean Pierre Lopez V. LEHCE   13 Holčák František 15
2. MARIYDI(IRE), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4   6 Šatra Tomáš 35
3. RAMBLIN SCOUT(GER), 3 58,0 ž. Zdenko Šmida 4   11 Kubovičová Zuzana, Ing. 180
4. ONIRIS(GER*), 3 56,5 ž. Gary Hind 2 1/4   10 Olehla Čestmír, MVDr. 180
5. GRAINNIE KELLY, 3 56,5 ž. Tomáš Lukášek 1/2   3 Váňa st. Josef 180
6. MADANPOUR(IRE), 3 58,0 Milan Zatloukal 2 1/4   2 Šavujev Arslangirej 300
7. MAKLER(POL), 3 58,0 ž. Jan Rája 2 1/2   12 Votava Jaroslav 400
8. PUMPKIN, 3 58,0 žk. Jan Verner 3/4   1 Wroblewski Grzegorz 200
9. DEKOLT(POL), 3 58,0 ž. Václav Janáček 3/4   9 Hurt Tomáš 60
10. SO FANTASTIC(GB), 3 58,0 Massimiliano Tellini 1 3/4   4 Hanáček Jaroslav 180
11. BODYGUARD(POL), 3 58,0 ž. Martin Srnec 6   8 Kubovičová Zuzana, Ing. 1000
12. RIVER KWAI(GER), 3 58,0 ž. Radek Koplík 15   5 Koplík Zdeno 880
Nestartovali: ARCIBALDO(GER*)
Čas: 02:59,33, Mezičasy: (28,62 - 25,97 - 25,20 - 25,58 - 25,20 - 24,89 - 23,92)
Výrok: VELMI LEHCE 2 1/4-4-2 1/4-1/2-2 1/4-2 1/2-3/4-3/4-1 3/4-6-15
Maj. prémie:
50 000 Kč (ONIRIS(GER*))Wrbna Racing

Majitel: Bača Palkovice, Trenér: Holčák František, Chov: POL-KAUFRING

Poplatky: stáj Wrbna Racing 2500 Kč za nezdůvodněnou změnu jezdce na koni č.10 ONIRIS (DU 16/1). Sankce: ž.Šmida Z. 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316) Kůň č.10 ONIRIS(GER*) byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

5. dostih, start 16:34
1373 CENA DINO TOYS
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CABRIO, 3 60,0 ž. Jan Rája V. LEHCE   11 Váňa st. Josef 20
2. SACRÉ COEUR, 5 52,0 am. Lucie Dítková 4   6 Kučera Karel 250
3. WERWOLF(GER), 4 50,5 žk. Jan Verner 2 1/4   5 Neuberg Filip 160
4. RAMANA, 4 59,0 ž. Václav Janáček 3/4   7 Hovadová Jana 50
5. HONEY BUNNY, 3 53,5 Petr Foret 1   4 Pejšková Ivana, Ing. 77
6. VLÁSKA, 4 52,0 žk. Tomáš Vraj 3   8 Hulínský Václav, MUDr. 120
7. TESIOVA, 5 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4   2 Vinklárek Vladimír 100
8. MOOLS, 4 58,0 ž. Martin Pišl 1 1/2   1 Fedorowicz Vladislav 120
9. LOVELY, 3 58,0 Zuzana Vokálková 7   9 Holčák František 70
10. AL JAZ, 3 61,5 Milan Zatloukal 1 1/4   3 Mimra Zdeněk 60
11. VEČERKA, 3 50,0 Natalie Arendsen 9   10 Horová Oliva, Ing. 500
Čas: 02:34,82, Mezičasy: (26,86 - 25,51 - 27,19 - 25,50 - 25,04 - 24,75)
Výrok: VELMI LEHCE 4-2 1/4-3/4-1-3-2 1/4-1 1/2-7-1 1/4-9

Majitel: Marko-Zlín, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Marková Z.,Mgr.

DK nařídila převážení všech jezdců po dostihu. Sankce: jezdci Foret P.a Arendsen Natalie po 1500 Kč za vyšší zjištěnou hmotnost po dostihu o 0,7 kg (DŘ § 383d).

video

6. dostih, start 17:05
1374 CENA MĚSTA KRÁLŮV DVŮR
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LEX, 5 55,5 Petr Foret TUHÝ BOJ   6 Šatra Tomáš 77
2. NEFERTITI, 3 50,0 žk. Jan Verner hlava   7 Luka Václav, Ing. 80
3. VESPEHAR, 3 55,0 ž. Václav Janáček 1/2   15 Neuberg Filip 30
3. ROXALA, 4 56,5 žk. Ondřej Velek současně   16 Horová Oliva, Ing. 50
5. KAHILI KING(GER), 7 52,5 Lucie Danišová 1   10 Koplík Zdeno 300
6. LERAK, 3 57,0 ž. Martin Srnec 2 1/2   2 Szikora Pavel 200
7. GENETHNI(GB), 4 58,0 ž. Radek Koplík 3   14 Koplík Zdeno 200
8. HEAVEN BOUND(GB), 4 62,5 ž. Tomáš Lukášek 3 1/2   3 Kinský Pavel 250
9. IMPOSANT BIN, 7 55,5 žk. Tomáš Vraj 1 1/4   9 Vrba Pavel, Ing. 200
10. PARODIE, 4 52,0 Silvia Casanova 1 1/4   1 Šatra Tomáš 200
11. AUENWOLKE(GER), 3 58,5 Vendula Korečková 3/4   8 Zobal František 120
12. DŽIN, 3 59,0 ž. Jan Rája 2 1/2   4 Zobal František 70
13. TABLE DANCE(GER), 3 50,0 Jana Trňáková 1/2   5 Petrlík Allan 160
14. DÁNSKÁ PRINCEZNA, 3 60,0 Milan Zatloukal 3/4   12 Suchánek Martin 120
15. I WILL FLY, 3 51,0 Šárka Pulpánová 7   13 Drlík Jaroslav 100
16. FERRIER(GER), 6 62,5 am. Irena Rosenfeld 7   11 Fedorowicz Vladislav 770
Nestartovali: CENNÁ PANENKA, HAZZEL, MANTILLA(GER)
Čas: 01:39,39, Mezičasy: (25,67 - 24,35 - 23,66 - 25,74)
Výrok: TUHÝ BOJ hlava-1/2-současně-1-2 1/2-3-3 1/2-1 1/4-1 1/4-3/4-2 1/2-1/2-3/4-7-7
Maj. prémie:
15 000 Kč (LEX)BECK-International
9 000 Kč (NEFERTITI)Bunty Team
3 000 Kč (ROXALA)Falun
3 000 Kč (VESPEHAR)Orling

Majitel: BECK-International, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: BECK International s.r.o.

Jezdkyně Casanova S., Korečková V., Danišová L. a Rosenfeld I. byli podrobeni dechové zkoušce na alkohol s výsledkem negativním.

video

7. dostih, start 17:35
1375 CENA EBF
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. OSTLER(GER*), 2 56,0 ž. Gary Hind V. LEHCE   3 Olehla Čestmír, MVDr. 30
4. MALONA(GB), 2 55,0 ž. Václav Janáček 8   6 Neuberg Filip 40
2. SAPFÓ, 2 58,0 ž. Jan Rája 1 1/2   2 Suchánek Martin 100
3. TIMBER(GER), 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 4   10 Lisek Michal 70
5. CHARLEMAN(GB), 2 53,5 Natalie Arendsen 2 1/2   4 Dvořák Karel, Ing. 120
6. RABBIT COLOUR(GB), 2 52,5 žk. Jan Verner 8   5 Wroblewski Grzegorz 120
7. MATYAS BRAUN(IRE), 2 56,0 ž. Tomáš Lukášek krk   7 Kub Ivan 100
8. LADAN(GB), 2 58,0 ž. Jaromír Šafář kr.hlava   8 Dvořák Karel, Ing. 110
9. GONDOLIERO(GER), 2 56,0 ž. Martin Srnec hlava   1 Török Dalibor 35
Nestartovali: MIALCHISTAN(IRE)
Čas: 01:25,88, Mezičasy: (13,37 - 24,05 - 24,58 - 23,90)
Výrok: VELMI LEHCE 8-1 1/2-4-2 1/2-8-krk-kr.hlava-hlava
Maj. prémie:
15 000 Kč (OSTLER(GER*))Wrbna Racing
9 000 Kč (SAPFÓ)K-K Metal a.s.

Majitel: Wrbna Racing, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Wrbna Racing a.s.

Jezdci Srnec M., Lukášek T. a Šafář J. byli podrobeni dechové zkoušce na alkohol s výsledkem negativním. DK podala proti výsledku dostihu protest ex-offo pro naražení koně č. 10 TIMBER koněm č. 6 MALONA, které mělo vliv na výsledek dostihu. DK přesunula koně č. 6 MALONA za poškozeného koně č. 10 TIMBER. Sankce: ž.Janáček V. odnětí dostihové licence na 1 dost.den tj. 12.9.2009 (§ 364c DŘ).

video

8. dostih, start 18:09
1376 CENA WWW.DOSTIHY.CZ
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BRIGITA, 4 52,0 žk. Tomáš Vraj JISTĚ   4 Vítek Pavel 140
2. TULUM(FR), 4 59,5 ž. Václav Janáček 1   5 Koplík Zdeno 22
3. HIERONYMUS, 6 60,5 Vendula Korečková 1/2   6 Zobal František 120
4. COLLEGE CLASSIC(IRE), 10 63,5 Helena Blažková 1/2   2 Váňa Tomáš 120
5. BLOKACE, 5 58,0 žk. Jan Verner 4   8 Hurt Jiří 140
6. SOKŘÍK, 3 60,5 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4   17 Votava Jaroslav 120
7. BORŮVKA MŇAM, 4 59,5 ž. Jan Rája 1/2   1 Bekrová Gabriela 60
8. ALONG, 4 56,0 am. Jindřich Fabris hlava   14 Stašková Eva, Ing. 500
9. GOLONDRINA, 4 61,5 am. Helena Pejšková, Ing. krk   13 Pejšková Ivana, Ing. 120
10. PRINCE GEORGE, 5 59,0 žk. Ondřej Velek 1 1/2   12 Horová Oliva, Ing. 80
11. EMIRHAN, 4 57,0 Silvia Casanova 1 1/2   10 Kub Ivan 140
12. AZTEKE(GER), 4 57,5 ž. Martin Srnec 1 3/4   3 Hurt Tomáš 140
13. ANDALOUSE(GER), 5 55,0 ž. Tomáš Lukášek 3 1/2   9 Hála Josef 250
14. ROYAL FAIR, 3 60,0 žk. Filip Koplík 1 3/4   11 Šatra Tomáš 70
15. MARILESS, 5 55,5 Petr Foret 3   16 Šatra Tomáš 160
S CLEWBAY`S GIRL, 3 60,5 ž. Radek Koplík     15 Váňa Tomáš 200
Nestartovali: ARCTIC, DAJKA, FERGANA
Čas: 01:25,29, Mezičasy: (12,43 - 24,05 - 24,12 - 24,70)
Výrok: JISTĚ 1-1/2-1/2-4-2 1/4-1/2-hlava-krk-1 1/2-1 1/2-1 3/4-3 1/2-1 3/4-3

Majitel: Protendon-Hulínský, Trenér: Vítek Pavel, Chov: Hřebčín Napajedla
video


Dostihová komise: