home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2011 2010 2009 2008 2007 08.11.2009 CH 01.11.2009 CH 28.10.2009 SL 25.10.2009 CH 24.10.2009 PE 18.10.2009 CH 17.10.2009 MO 11.10.2009 PE 10.10.2009 PE 04.10.2009 CH 03.10.2009 BR 02.10.2009 LL 28.09.2009 TO 27.09.2009 CH 26.09.2009 MO 20.09.2009 CH 19.09.2009 LL 13.09.2009 CH 12.09.2009 PE 12.09.2009 SL 06.09.2009 CH 05.09.2009 MO 30.08.2009 CH 29.08.2009 LL 23.08.2009 MO 22.08.2009 PE 16.08.2009 KV 15.08.2009 KO 09.08.2009 MI 08.08.2009 MI 02.08.2009 KV 01.08.2009 BR 26.07.2009 KO 25.07.2009 MO 25.07.2009 AL 19.07.2009 KV 18.07.2009 BV 12.07.2009 LL 11.07.2009 MO 11.07.2009 SH 06.07.2009 KV 05.07.2009 KV 28.06.2009 CH 27.06.2009 PE 21.06.2009 CH 20.06.2009 NE 14.06.2009 KV 13.06.2009 PE 07.06.2009 CH 07.06.2009 SL 06.06.2009 MO 31.05.2009 CH 30.05.2009 BV 24.05.2009 CH 23.05.2009 PE 17.05.2009 CH 16.05.2009 PE 10.05.2009 CH 09.05.2009 MO 08.05.2009 PE 03.05.2009 CH 02.05.2009 BR 01.05.2009 LL 26.04.2009 CH 25.04.2009 SL 19.04.2009 CH 19.04.2009 RD 18.04.2009 LL 12.04.2009 CH 05.04.2009 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 16.05.2009 - Pardubice
stav dráhy: 3.7 (pružná)
1. dostih, start 13:00
1103 Cena společnosti S-COPY
Proutky IV.kat. - 2800 m, cena, 3letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MOJA SLODYCZ(POL), 3 64,5 Martin Liška BOJ   3 Sůrová Pavlína 80
2. FLYING FRANKIE, 3 64,5 Bohuslav Mátl krk   5 Luka Václav, Ing. 32
3. MARCANTA, 3 64,0 ž. Jan Faltejsek 2 1/2   10 Tůma Pavel 17
4. TRUE LIFE, 3 65,0 žk. Josef Váňa ml. 17   8 Váňa st. Josef 30
5. ALSIG, 3 63,5 Petr Florian 13   9 Váňa Jaroslav, Ing. 100
6. INVAZE, 3 64,0 Vladimír Verner 16   6 Mottl Ivan, Ing. 140
7. LOVER BOY, 3 63,5 Ludvík Temel 1/2   1 Ilíková Kateřina 140
8. GODAR, 3 63,5 Michal Kubík 2 1/4   7 Barbořík Jiří 140
9. SUE, 3 62,5 Libor Sedlář daleko   2 Blecha Jan 120
PN SABRET, 3 63,5 Petr Tůma     11 Seménka Zdeněk 50
Nestartovali: KYRIS(POL)
Čas: 03:18,53, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ krk-2 1/2-17-13-16-1/2-2 1/4-daleko

Majitel: Vasury Kolesa, Trenér: Sůrová Pavlína, Chov: POL-KAUFRING

Kůň č. 4 KYRIS padl na zkušebním skoku, v dostihu nestartoval, nebyl v moci startéra. Sankce: j.Verner V.200 Kč za zbytečné použití bičíku (DŘ § 316)., j.Mátl B. výstraha za nerovnou jízdu v průběhu dostihu (DŘ § 364c). DK přešetřila pád koně č. 11 SABRET a neshledala cizí zavinění.


2. dostih, start 13:36
1104 Cena společnosti HOKR, spol. s r.o.
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4700 m, cena, 5letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1200 + 2800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GAWAIN, 7 69,0 ž. Jaroslav Myška BOJ   3 Valášek Josef 30
2. BAGGIO(POL), 7 66,0 ž. Jan Faltejsek 1   6 Olehla Čestmír, MVDr. 20
3. MONTGOMERY, 9 63,5 Štěpánka Sedláčková 14   4 Škrášková Alena 70
4. VALLDEMOSO, 5 71,0 ž. Dušan Andrés 2   8 Uhl Jiří 50
5. RUBÍN, 7 69,0 Marcel Novák daleko   5 Růžičková Martina 80
6. HUNTER, 5 63,5 Ján Mach, MVDr. daleko   7 Foukal Milan 160
7. MY BEST RISK, 7 70,5 žk. Josef Váňa ml. 6   1 Váňa st. Josef 45
Z RECTOR, 9 67,5 Miroslav Korenek     2 Holčák Radek 120
Čas: 06:23,86, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1-14-2-daleko-daleko-6
Maj. prémie:
15 000 Kč (GAWAIN)Stáj Veronika-Valášek
9 000 Kč (MONTGOMERY)Viktorie-UH
6 000 Kč (VALLDEMOSO)DS Sendy Ostrava Neuvirt

Majitel: Stáj Veronika-Valášek, Trenér: Valášek Josef, Chov: Dox Zlín

Sankce: stáj Orling 400 Kč za neodlišení barvy čapky u koní č. 1 MY BEST RISK a č. 5 RUBÍN (DŘ § 104).


3. dostih, start 14:12
1105 Cena Gelapony Orling
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3400 m, cena, 4letí a 5letí - klisny
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MARSYLIANKA(POL), 5 68,5 Marcel Novák JISTĚ   5 Votava Jaroslav 22
2. ZULEJKA, 4 65,0 ž. Jaroslav Myška 1   9 Zobal František 30
3. LUTHIEN, 4 64,5 Bohuslav Mátl 1 3/4   2 Luka Václav, Ing. 60
4. CHARLENE, 5 65,5 Martin Liška hlava   4 Vojtěšková Diana, Ing. 80
5. THUNDER BAY, 4 62,0 ž. Pavel Szikora 12   8 Szikora Pavel 90
6. SILVER FLAG, 5 68,0 ž. Michal Köhl 13   7 Janda Jiří, MVDr. 60
7. HEATHER, 4 60,0 Ján Mach, MVDr. daleko   1 Foukal Milan 120
8. MY DRAGON(GER), 4 65,0 žk. Josef Váňa ml. 9   3 Váňa st. Josef 35
Nestartovali: KSIEŽNA KENTU(POL)
Čas: 04:34,20, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1-1 3/4-hlava-12-13-daleko-9

Majitel: Zámecký vrch, Trenér: Votava Jaroslav, Chov: SK Moszna

4. dostih, start 14:46
1106 Cena vsechnoprodite.cz
Steeplechase IV.kat. - 3900 m, cena, 5letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KAMIENCZYK(POL), 6 69,0 ž. Jan Faltejsek V. LEHCE   2 Olehla Čestmír, MVDr. 25
2. ORKAN(POL), 5 67,0 ž. Dušan Andrés 12   6 Papoušek ml. Jan 30
3. O`KEY(POL), 6 67,0 ž. Jaroslav Myška daleko   4 Zobal František 35
4. INGUS, 6 63,5 Petr Tůma 6   7 Seménka Zdeněk 70
5. ANNABELLA, 5 63,5 Josef Sovka 9   1 Tajmr Michal 100
Z COSSICOS, 7 63,5 Ludvík Temel     5 Ilíková Kateřina 140
Z CZARIKAR(POL), 5 66,0 ž. Michal Köhl     8 Theimer Milan, Ing. 60
Z PALMARE, 8 64,5 Marcel Novák     3 Chaloupka Václav, Ing. 100
Čas: 04:49,70, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 12-daleko-6-9

Majitel: Wrbna Racing, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: SK Jaroszówka

Poplatky: tr.Chaloupka V.1000 Kč za opožděné hlášení změn v DP (DÚ čl. 16).


5. dostih, start 15:20
1107 Cena společnosti FD - ART
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4000 m, cena, 5letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MASTMAN(IRE), 7 65,0 žk. Josef Váňa ml. ZADRŽENĚ   10 Váňa st. Josef 21
2. LATWING, 9 68,5 Marcel Novák 11   3 Chaloupka Václav, Ing. 80
3. MIKE GRANT, 5 70,0 ž. Dušan Andrés 19   4 Uhl Jiří 35
4. HYPNOS(POL), 8 65,0 Bohuslav Mátl daleko   8 Vinklárek Vladimír 120
5. SUPERSTITION(GER), 5 63,5 Josef Sovka 3   7 Kinský Pavel 140
Z READY RISK, 6 66,0 Pavel Složil st.     2 Škrášková Alena 80
PN BAMBINO(POL), 5 66,0 ž. Marek Stromský     1 Holčák Radek 35
ZN LATIMER, 6 63,5 Libor Sedlář     6 Popelka Stanislav 70
ZN ZAKIRA, 9 61,5 Ludvík Temel     9 Ilíková Kateřina 120
Nestartovali: SENEGAL(POL)
Čas: 05:05,93, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 11-19-daleko-3

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Catridge Farm Stud a.Burgage Stud

Sankce: tr.Kinský P.výstraha za nedostatečnou přípravu koně č.7 SUPERSTITION do dostihu (DŘ § 411f).


6. dostih, start 15:55
1108 Cena Lenky Zajícové - úklidové práce
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4000 m, cena, 4letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IRKUT(POL), 4 64,5 Marcel Novák LEHCE   1 Sůrová Pavlína 60
2. DYGDAL(POL), 4 66,0 ž. Marek Stromský 3 1/4   7 Holčák Radek 40
3. KOREKTOR(POL), 4 66,0 ž. Dušan Andrés 7   6 Kabelková Hana 20
4. SHOSHONE, 4 63,5 Josef Sovka 1 1/2   2 Kinský Pavel 120
5. SETHI, 4 63,5 Libor Sedlář daleko   4 Blecha Jan 160
6. IRSKÁ DÍVKA, 4 64,0 Vladimír Verner daleko   9 Mottl Ivan, Ing. 160
PN CAMAIEU, 4 66,0 ž. Jan Faltejsek     8 Papoušek ml. Jan 60
ZN MARINUS, 4 66,0 ž. Pavel Kašný     5 Novák Antonín 40
ZN POLAR POND, 4 66,0 ž. Jaroslav Myška     3 Zobal František 60
Čas: 05:20,99, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 3 1/4-7-1 1/2-daleko-daleko

Majitel: Vasury Kolesa, Trenér: Sůrová Pavlína, Chov: Damis BT

Poplatky: Stáj Camey 2500 Kč za nezdůvodněnou změnu jezdce na koni č. 8 CAMAIEU (DÚ čl. 16). DK prošetřila pád ž.Myšky na překážce č.32 a konstatovala, že byl zaviněn nerovnou jízdou, která měla za následek rovněž pád ž. Kašného z koně č. 5 MARINUS. Sankce: jezdec Myška Jaroslav 200 Kč za nerovnou jízdu (DŘ § 364c).


7. dostih, start 16:30
1109 Cena společnosti INGBAU CZ
Steeplechase I.kat. - 3900 m, cena, 5letí a starší
120000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Maj. prémie: 50000 Kč (25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 1800 + 4200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AMBER HILL(GER), 6 69,0 žk. Josef Váňa ml. TUHÝ BOJ   2 Váňa st. Josef 35
2. JAM-BELLA(POL), 5 68,0 ž. Jaroslav Myška kr.hlava   7 Olehla Čestmír, MVDr. 33
3. COLOR MAN(GB), 5 69,0 ž. Jan Faltejsek 1   1 Olehla Čestmír, MVDr. 20
4. MARACANT, 7 66,0 Miroslav Stančík 13   3 Tůma Pavel 80
5. GOLDRUN, 6 66,0 ž. Dušan Andrés 15   6 Váňa st. Josef 80
6. KYSHANTY(GB), 5 67,0 Štěpánka Sedláčková 14   4 Zobal František 100
Nestartovali: SCHADOW(POL)
Čas: 04:46,71, Mezičasy: ()
Výrok: TUHÝ BOJ kr.hlava-1-13-15-14
Maj. prémie:
25 000 Kč (MARACANT)DS Dvorce
15 000 Kč (GOLDRUN)CK Martin Tour

Majitel: Hexion-Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Gest. Hachtsee

8. dostih, start 17:05
1110 Cena společnosti COLOR CAR, s.r.o.
Steeplechase crosscountry II.kat. - 3300 m, cena, 5letí a starší
100000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1500 + 3500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WELLDANCER(GER), 7 69,0 žk. Josef Váňa ml. JISTĚ   6 Váňa st. Josef 33
2. TAMMYBIN, 7 67,0 ž. Dušan Andrés 2 1/2   4 Hrbáček Vít, MVDr. 120
3. IGNACIO, 5 69,0 ž. Jan Faltejsek 1/2   3 Olehla Čestmír, MVDr. 27
4. ARCHEA(POL), 7 66,0 ž. Marek Stromský 3/4   5 Holčák Radek 25
PN MYANMAR, 7 66,0 ž. Jaroslav Myška     1 Junková Jana 50
ZN GERNIA, 7 66,0 ž. Pavel Kašný     2 Novák Antonín 100
Čas: 04:02,50, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 1/2-1/2-3/4
Maj. prémie:
20 000 Kč (TAMMYBIN)Farma Santov Hrbáček
12 000 Kč (IGNACIO)Wrbna Racing

Majitel: Hexion-Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Gest.Norina

Sankce: žk.Váňa 3 J. 500 Kč za křižování koně č.4 TAMMBIN koněm č.6 WELLDANCER v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364c).


9. dostih, start 17:40
1111 CENA RUSKÉHO VELVYSLANCE
Steeplechase crosscountry III.kat. - 3400 m, handicap, 5letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1200 + 2800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SILVERSTONE(GER), 8 65,0 Bohuslav Mátl JISTĚ   8 Baštová Pavlína, Ing. 80
2. GODEA, 5 65,5 ž. Dušan Andrés 2 3/4   2 Bělka Martin 40
3. BALERÍNA, 5 65,5 žk. Josef Váňa ml. 1/2   9 Váňa st. Josef 40
4. CIPÍS, 11 67,5 ž. Jaroslav Myška 1 1/4   5 Zobal František 60
5. BOŽETĚCH, 6 64,5 Martin Liška 17   4 Křídlová Tamara 60
6. SUN RAY, 5 63,5 am. Tomáš Věchet nos   6 Nováková Gabriela 160
7. ZEEROW, 13 62,0 Libor Sedlář daleko   7 Hrudka st. Jaromír 160
PN DEMINA, 5 67,0 ž. Pavel Szikora     1 Szikora Pavel 40
PN CHIFF, 6 64,0 Marcel Novák     3 Nováková Gabriela 60
Čas: 04:16,80, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 3/4-1/2-1 1/4-17-nos-daleko
Maj. prémie:
15 000 Kč (GODEA)Josef Jančar a syn
9 000 Kč (BALERÍNA)Jasna
6 000 Kč (CIPÍS)ZZN Polabí-Luka

Majitel: DC Osvinov-Baštová, Trenér: Baštová Pavlína, Ing., Chov: Garske H.

Poplatky: tr. Nováková Gabriela 1000 Kč za pozdní hlášení změn v DP (DÚ čl. 16).



Dostihová komise: