home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 28.10.2008 - Slušovice
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
1. dostih, start 12:35
1509 Cena Mikroregionu Slušovicko a MONZA CZ, s.r.o.
Rovina III.kat. - 1100 m, cena, 3letí a starší
45000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PUDR, 7 62,5 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ   7 Demele Jan  
2. INCHIBAR(GB), 6 58,0 Róbert Šara 3   2 Bodlák Radim  
3. GRENNASIA, 3 59,0 ž. Václav Janáček 4   9 Hurt Tomáš  
4. SHAMROCK ZIPPORA(BEL), 5 56,5 am. Vojtěch Vida krk   3 Sergeant Filip  
5. CZESMÍNA, 4 57,5 Zuzana Vokálková 1/2   4 Holčák František  
6. TAXIKA, 3 56,5 ž. Tomáš Lukášek 3   8 Héč Karel  
7. EMIBA(ITY), 5 59,0 ž. Jan Rája 1   1 Bičová Michaela  
8. DRAČICE, 3 56,5 ž. Jakub Pavlíček 3   5 Suchánek Martin  
9. PLAYA BONITA(FR), 3 54,0 Kateřina Palupčíková 1 1/2   6 Holčák Radek  
Čas: 01:07,00, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3-4-krk-1/2-3-1-3-1 1/2
Maj. prémie:
10 000 Kč (PUDR)BFJ Racing Zlín
6 000 Kč (GRENNASIA)Stáj Brabenec
4 000 Kč (CZESMÍNA)Polonina

Majitel: BFJ Racing Zlín, Trenér: Demele Jan, Chov: Hřebčín Napajedla

2. dostih, start 13:10
1510 Cena Centroprojektu, a.s.
Rovina III.kat. - 2400 m, cena, 3letí a starší
45000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LÁLÁ, 5 60,0 Róbert Šara JISTĚ   9 Bodlák Radim  
2. TAMMY`N CLASSY, 3 59,5 ž. Jiří Chaloupka 1/2   2 Kovář Stanislav  
3. PYŠNÁ PRINCEZNA, 4 57,0 Milan Zatloukal 3/4   6 Suchánek Martin  
4. LIFE IS LIFE, 4 58,5 Kateřina Palupčíková 1/2   7 Holčák František  
5. PARTA, 5 60,0 ž. Jan Rája 1   10 Demele Jan  
6. CONNECTI, 4 60,0 ž. Jakub Pavlíček 6   11 Štěpánek Milan  
7. AWANTEIN, 7 62,5 ž. Radek Koplík 3/4   8 Moravec Zdeněk  
8. CHERI POND, 3 60,0 ž. Tomáš Lukášek 4   12 Bodlák Radim  
9. NORRIDGE(POL), 4 60,0 ž. Václav Janáček nos   3 Hurt Tomáš  
10. ANBELIVABLE, 3 54,0 Ingrid Koplíková 2   5 Uhl Jiří  
11. WENEXIA(SLO), 4 56,0 žk. Zuzana Krčmářová 10   4 Demele Jan  
12. VILÍK(SLO), 5 57,5 žk. Ondřej Velek daleko   13 Horák František  
Nestartovali: NORDAR
Čas: 02:40,00, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1/2-3/4-1/2-1-6-3/4-4-nos-2-10-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (LÁLÁ)Stáj Lendery
6 000 Kč (TAMMY`N CLASSY)DS Kameňák-Lokotrans
4 000 Kč (PYŠNÁ PRINCEZNA)Sectori Ševčík-Vlachovice

Majitel: Stáj Lendery, Trenér: Bodlák Radim, Chov: Picek M.

3. dostih, start 13:33
1511 Cena MAMIAN, spol.s r.o. a Sklenářství NONSTOP s.r.o.
Rovina III.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
45000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ANGLICKÁ KRÁLOVNA, 5 50,0 am. Leona Hloužková JISTĚ   1 Audy Renata  
2. CHARLENE, 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4   6 Vojtěšková Diana  
3. REDAKTOR, 7 56,0 ž. Václav Janáček 2   3 Neuberg Filip  
4. RETOURN, 7 61,0 ž. Radek Koplík 1   5 Hála Libor  
5. GOLDEN RAIN(HOL), 4 59,0 Milan Zatloukal 3 1/2   8 Demele Jan  
6. HOLLYDARA, 5 51,0 žk. Ondřej Velek krk   4 Demele Jan  
7. SANTA BOY, 7 57,5 Petra Výtisková 2   2 Bělka Martin  
8. ZENY, 3 54,0 Iveta Olšáková 11   7 Blecha Jan  
Čas: 01:56,00, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3/4-2-1-3 1/2-krk-2-11
Maj. prémie:
10 000 Kč (ANGLICKÁ KRÁLOVNA)Stáj Filip
6 000 Kč (CHARLENE)Vanda Březůvky
4 000 Kč (REDAKTOR)Emerge

Majitel: Stáj Filip, Trenér: Audy Renata, Chov: Ševčík M.,Ing.

4. dostih, start 14:00
1512 Cena 90. výročí vzniku samostatného státu
Steeplechase III.kat. - 4100 m, cena, 4letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CAPART, 4 66,0 Pavel Složil st. LEHCE   3 Složil Pavel  
2. VISIGOTHA(SLO), 6 65,5 Bohuslav Mátl 2 1/2   1 Ročák Michal  
3. SAGWAN, 4 65,5 am. Soňa Seménková 3 1/2   8 Seménka Zdeněk  
4. ILEX THE GREAT, 7 69,5 ž. Marek Stromský 2 1/2   6 Holčák Radek  
5. CHRISAD, 6 70,0 Ján Mach, MVDr. 11   10 Uhl Jiří  
6. NISUN, 9 68,5 Petr Tůma nos   9 Tůma Petr  
7. SIGI, 6 66,0 am. Pavel Peprna daleko   2 Olehla Čestmír  
8. MISSING(SLO), 11 66,0 am. Tomáš Lysý daleko   4 Lysý Tomáš  
9. NAGANO(POL), 10 69,0 ž. Jaroslav Brečka daleko   11 Sousedík Pavel  
Z HONORA(SLO), 7 67,5 Miroslav Stančík     5 Sousedík Pavel  
Z VALLDEMOSO, 4 69,0 ž. Tomáš Hurt     7 Uhl Jiří  
Čas: 04:50,00, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 2 1/2-3 1/2-2 1/2-11-nos-daleko-daleko-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (CAPART)TVCK Radslavice-Složil
6 000 Kč (SAGWAN)Inpost Uherské Hradiště
4 000 Kč (ILEX THE GREAT)UTRIN

Majitel: TVCK Radslavice-Složil, Trenér: Složil Pavel, Chov: Mužíková J.

5. dostih, start 14:35
1513 Cena stáje Vidany Želechovice
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MONACOS, 6 53,0 žk. Tomáš Vraj V. LEHCE   8 Hála Libor  
2. CIOS(POL), 3 49,0 Ingrid Koplíková 5   1 Piruch Jozef  
3. WILDFIRE, 6 58,5 Barbora Málková krk   7 Růžičková Martina  
4. MATEO(POL), 4 60,0 Petr Tůma 2   3 Suchánek Martin  
5. ICY SPICY(GB), 3 58,5 ž. Václav Janáček 4   9 Neuberg Filip  
6. KINKY MALINKY(IRE), 4 60,5 ž. Jiří Chaloupka krk   6 Chaloupka Václav  
7. GAY SHALL, 11 65,0 ž. Jan Rája 11   5 Hanáček Pavel  
8. SAPHENAH, 4 59,0 Jan Derych hlava   4 Derych Vladimír  
Nestartovali: SALLY
Čas: 01:44,00, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 5-krk-2-4-krk-11-hlava

Majitel: DS Hála, Trenér: Hála Libor, MVDr., Chov: Hála L.,MVDr.

Poplatky: tr.Derych V. 500 Kč za nahlášenou změnu dresu(DU 16/2), tr.Hála L. 200 Kč za pomoc u startu (DU 16/8)


6. dostih, start 15:03
1514 Cena Park Hotelu Všemina
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 2letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LORELLAI, 2 58,0 ž. Jan Rája JISTĚ   7 Růžičková Martina  
2. PREMIER GARCON, 2 57,0 Milan Zatloukal 2 1/2   3 Suchánek Martin  
3. FARTINA, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2   11 Héč Karel  
4. NEKLIS, 2 57,0 ž. Tomáš Lukášek 1   8 Piruch Jozef  
5. LOUPEŽNÍK LOTRANDO, 2 58,0 ž. Radek Koplík hlava   6 Suchánek Martin  
6. WIONA, 2 55,5 Ingrid Koplíková 2   10 Míček Milan  
7. AIMER CLASSY, 2 54,5 žk. Tomáš Vraj 3/4   12 Hála Libor  
8. SUMMERTIME, 2 56,0 ž. Václav Janáček 1/2   5 Neuberg Filip  
9. SINTRA, 2 57,0 ž. Jakub Pavlíček 2   1 Suchánek Martin  
10. MISS HANY, 2 58,0 Petr Tůma 10   9 Ministr Antonín  
11. CHARLES RAY, 2 55,5 Zuzana Vokálková 4   2 Holčák František  
12. ROMANCE, 2 53,5 žk. Ondřej Velek daleko   4 Chaloupka Václav  
Nestartovali: AGROMERACE, GANTARE
Čas: 01:45,00, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 1/2-1 1/2-1-hlava-2-3/4-1/2-2-10-4-daleko

Majitel: DM Cargo, Trenér: Růžičková Martina, Chov: Hřebčín Napajedla

7. dostih, start 15:30
1515 Cena společnosti K-K Metal, a.s.
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 3letí
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CYRIL, 3 65,0 am. Lenka Syslová ZADRŽENĚ   7 Syslová Lenka  
2. WODAN, 3 66,0 Pavel Složil st. daleko   5 Složil Pavel  
3. CENTASY, 3 66,5 Petr Tůma 4   1 Seménka Zdeněk  
4. SVŮDNÁ, 3 64,0 Bohuslav Mátl 2   2 Suchánek Martin  
5. BARSY, 3 62,5 am. Soňa Seménková 5   6 Seménka Zdeněk  
6. ENSTALL, 3 65,0 am. Pavel Peprna daleko   4 Derych Vladimír  
SN SHAAKEY(IRE), 3 65,0 ž. Marek Stromský     3 Holčák František  
Čas: 04:38,00, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ daleko-4-2-5-daleko

Majitel: Gebauer&Syslová-Ostrava, Trenér: Syslová Lenka, Chov: Šula Jindřich

Poplatky: tr.Derych V. 500 Kč za nahlášenou změnu barvy dresu (DU16/2)



Dostihová komise: