home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 26.10.2008 - Praha
stav dráhy: 4.5 (dobrá až měkká / Good to Soft)
1. dostih, start 13:03
1501 CENA SEDLÁŘSTVÍ JAN HAUZR
Rovina IV.kat. - 1508 m, handicap, 3letí a starší, dostih žáků
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NAZGŮL, 4 51,5 žk. Josef Mysliveček V. LEHCE   1 Váňa Tomáš 140
2. LESLEY GREI, 4 48,5 žk. Jana Trňáková 8   2 Bekrová Gabriela 70
3. ARZEK, 3 60,5 žk. Zuzana Krčmářová krk   4 Bodlák Radim 35
4. TULUM(FR), 3 56,0 žk. Filip Koplík 1 1/2   5 Koplík Zdeno 27
5. MAFIRA, 9 56,0 žk. Jan Verner 1 3/4   3 Sýkorová Marcela 70
6. PRINCE GEORGE, 4 58,5 žk. Ondřej Velek 1/2   8 Horová Oliva 55
7. BALOO, 3 58,5 žk. Jan Kratochvíl krk   7 Neuberg Filip 80
8. VARNAS, 12 50,0 žk. Lucie Danišová 1 3/4   6 Pejšková Ivana 200
9. BARAN, 7 51,0 žk. Tomáš Vraj 3 1/4   9 Hanousek Ladislav 100
Čas: 01:37,49, Mezičasy: (20,39 - 25,89 - 24,20 - 27,04)
Výrok: VELMI LEHCE 8-krk-1 1/2-1 3/4-1/2-krk-1 3/4-3 1/4

Majitel: Stáj Hradec, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Černý Miroslav

žk. Mysliveček J., žk. Verner J., žk. Koplík F., žk. Vraj T. byli podrobeni dechové zkoušce na alkohol s výsledkem negativním.

video

2. dostih, start 13:37
1502 CENA TISKÁRNY KUFR
Rovina III.kat. - 1508 m, cena, 2letí
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ESO(USA), 2 59,0 ž. Tomáš Lukášek ZADRŽENĚ   10 Vítek Roman 17
2. JOKOONO(GER), 2 57,0 ž. Martin Pišl 5   3 Fedorowicz Vladislav 60
3. RABBIT SHINKO(GB), 2 58,0 ž. Radek Koplík 1/2   7 Török Dalibor 35
4. POWER PRIZE(GER), 2 52,0 Petr Foret 4 1/2   6 Fedorowicz Vladislav 160
5. CHILDE HAROLD, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 3/4   12 Kabelková Hana 60
6. INDIAN STORM, 2 53,5 žk. Jan Verner 3 3/4   2 Papoušek ml. Jan 70
7. LET ME LIVE, 2 55,0 ž. Ilona Hronová 3   1 Drlík Jaroslav 200
8. TRIUMF(POL), 2 57,0 Milan Zatloukal krk   8 Neuberg Filip 50
9. PERFECT MATE(POL*), 2 55,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/4   9 Kinský Pavel 200
10. INNOWACJA(POL), 2 56,0 ž. Romana Neslerová 8   5 Bartoš st. Josef 200
Nestartovali: PREMIÉRA, WEISMÜLER, YANKEE DOODLE
Čas: 01:38,37, Mezičasy: (20,25 - 25,35 - 26,65 - 26,14)
Výrok: ZADRŽENĚ 5-1/2-4 1/2-1 3/4-3 3/4-3-krk-1 1/4-8
Maj. prémie:
15 000 Kč (CHILDE HAROLD)VVS

Majitel: DS Pegas, Trenér: Vítek Roman, MVDr., Chov: Berenton C.Jones

ž. Hronová I., ž. Koplík 4 R., Zatloukal M., ž. Šafář 2 J. a ž. Lukášek T. byli podrobeni dechové zkoušce na alkohol s výsledkem negativním. Sankce: jezdec Šafář 2 Jaromír 1000 Kč za zbytečné použití bičíku (DŘ § 316).

video

3. dostih, start 14:01
1503 CENA ELEKTRIZACE ŽELEZNIC
Proutky III.kat. - 3300 m, cena, 4letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MAÁDID, 6 67,0 Luboš Urbánek TUHÝ BOJ   4 Papoušek ml. Jan 60
2. LONGOS(IRE), 7 67,0 ž. Jaroslav Myška nos   5 Zachovalová Kamila 60
3. DANTES PEAK(GER), 4 64,0 žk. Josef Váňa ml. 7   3 Váňa st. Josef 17
4. SHAMAN, 4 64,0 Bohuslav Mátl 1/2   6 Suchánek Martin 30
5. PARPAR, 5 67,0 Zdeněk Matysík 2 17   1 Maršíčková Miroslava 80
6. BAYA BLUE(FR), 4 61,0 Martin Pišl daleko   2 Chaloupka Václav 160
Čas: 03:55,69, Mezičasy: ()
Výrok: TUHÝ BOJ nos-7-1/2-17-daleko
Maj. prémie:
15 000 Kč (MAÁDID)Hradiště
9 000 Kč (SHAMAN)K-K Metal a.s.
6 000 Kč (PARPAR)Hacur

Majitel: Hradiště, Trenér: Papoušek ml. Jan, Chov: Kozel V.,Ing.

Jezdci Matysík 2 Z., Váňa 3 J. , Urbánek L., Myška J. a Mátl B. byli podrobeni dechové zkoušce na alkohol s výsledkem negativním.

video

4. dostih, start 14:34
1504 CENA SCHAUMANN ČR, s r. o.
Rovina II.kat. - 1508 m, cena, 2letí
100000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000)
Zápisné: 500 + 2500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FUNNY VALENTINE, 2 58,0 ž. Radek Koplík V. LEHCE   11 Török Dalibor 22
2. PUMPKIN, 2 58,0 ž. Jan Rája 6   4 Machů Zdeněk 40
3. ONIRIS(GER*), 2 56,0 ž. Martin Srnec 1 3/4   1 Olehla Čestmír 32
4. CHERI HONEY, 2 57,0 ž. Jakub Pavlíček 4 1/2   5 Bodlák Radim 200
5. MAYFLOWER, 2 54,0 žk. Ondřej Velek hlava   8 Hanousek Ladislav 160
6. LERAK, 2 55,0 ž. Tomáš Lukášek hlava   6 Szikora Pavel 140
7. LOVELY, 2 54,0 ž. Jaromír Šafář 1 3/4   9 Demele Jan 300
8. RYTMUS, 2 55,0 Silvia Casanova hlava   7 Olehla Čestmír 80
9. CELINE, 2 56,0 Petr Foret 3   12 Šatra Tomáš 60
10. CAROLINA ANNA, 2 54,0 žk. Jan Verner 1 1/2   10 Šimuni Peter 300
11. LASZLO, 2 57,0 Milan Zatloukal 1 1/2   2 Machů Zdeněk 300
12. FLYING FRANKIE, 2 57,0 ž. Václav Janáček krk   3 Luka Václav 60
Čas: 01:36,26, Mezičasy: (20,01 - 26,35 - 24,27 - 25,57)
Výrok: VELMI LEHCE 6-1 3/4-4 1/2-hlava-hlava-1 3/4-hlava-3-1 1/2-1 1/2-krk

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Török Dalibor, Chov: Hřebčín Napajedla
video

5. dostih, start 15:05
1505 CENA EBF
Rovina III.kat. - 1818 m, cena, 3letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. STEP FOR LIFE, 3 58,5 ž. Václav Janáček BOJ   8 Zachovalová Kamila 25
2. PIPISTRELLO(GER), 3 60,0 ž. Jan Rája 1/2   4 Růžičková Martina 80
3. FANTASTIC KORAN(IRE), 3 59,0 ž. Jiří Chaloupka 3 3/4   3 Chaloupka Václav 30
4. HAZZEL, 3 54,0 Ingrid Koplíková 3 1/4   6 Jirátová Petra 120
5. LAKENTO, 3 58,5 Milan Zatloukal krk   7 Bekrová Gabriela 40
6. FIREBIRD ARROGANCE(GER), 3 60,0 ž. Tomáš Lukášek 1/2   9 Kinský Pavel 80
7. LEANDER, 3 54,5 Petr Foret krk   5 Šatra Tomáš 60
8. AZTEKE(GER), 3 58,0 ž. Radek Koplík 8   1 Koplík Zdeno 120
9. MY TIGRESS(GER), 3 55,0 am. Linda Fedorowiczová 5   10 Fedorowicz Vladislav 120
Nestartovali: MOON BAY RIVER(FR)
Čas: 02:01,43, Mezičasy: (15,51 - 26,12 - 26,82 - 27,11 - 25,90)
Výrok: BOJ 1/2-3 3/4-3 1/4-krk-1/2-krk-8-5
Maj. prémie:
15 000 Kč (STEP FOR LIFE)Hospůdka Malá-Hradčany
9 000 Kč (HAZZEL)Buc-Film
6 000 Kč (LAKENTO)Bejana-Bekrová

Majitel: Hospůdka Malá-Hradčany, Trenér: Zachovalová Kamila, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: ž.Janáček V. 2000 Kč, j. Zatloukal 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)


6. dostih, start 15:33
1506 CENA DICKA FRANCISE
Rovina II.kat. - 1818 m, handicap, 3letí a starší
85000 Kč (42500 - 19550 - 12750 - 5950 - 4250) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1275 + 2975 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARROWS PEPE, 7 57,5 ž. Martin Srnec JISTĚ   4 Bekrová Gabriela 120
2. AZIAK, 3 54,0 ž. Jaromír Šafář 3   10 Bartoš st. Josef 140
3. ASIJSKÝ TYGR, 6 51,0 Silvia Casanova 3/4   2 Šatra Tomáš 120
4. LEX, 4 52,0 Petr Foret 1   8 Šatra Tomáš 120
5. SILKEN SKY(GB), 5 61,5 ž. Jiří Chaloupka krk   3 Havlíčková Zdena 32
6. GOSPODARZ(POL), 8 55,0 ž. Tomáš Lukášek 1   9 Vítek Roman 32
7. NICE TIGER(GER), 3 53,0 Ingrid Koplíková 3/4   6 Koplík Zdeno 160
8. KICOS, 6 54,0 žk. Jan Verner 1/2   1 Drlík Jaroslav 70
9. SEKUNDANT, 3 55,5 ž. Václav Janáček 10   5 Neuberg Filip 50
10. ROL'OVER BEETHOVEN(FR), 5 58,0 ž. Radek Koplík 4   7 Török Dalibor 120
Čas: 01:57,07, Mezičasy: (14,58 - 23,74 - 26,12 - 27,88 - 24,78)
Výrok: JISTĚ 3-3/4-1-krk-1-3/4-1/2-10-4
Maj. prémie:
20 000 Kč (ARROWS PEPE)Stáj Brett
12 000 Kč (AZIAK)Profes-Dr.Bureš
8 000 Kč (ASIJSKÝ TYGR)Komanec & Nagy

Majitel: Stáj Brett, Trenér: Bekrová Gabriela, Chov: Pšurný Josef
video

7. dostih, start 16:04
1507 CENA NAKLADATELSTVÍ OLYMPIA
Rovina III.kat. - 2630 m, handicap, 3letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CIM(POL), 4 56,0 ž. Tomáš Lukášek BOJ   5 Horáková Lenka 100
2. CHRISSIO(GER), 3 53,0 Petr Foret 1/2   7 Drlík Jaroslav 70
2. RENESH, 6 57,0 ž. Jakub Pavlíček současně   9 Soukup Václav 120
4. LADY JANE, 3 59,5 ž. Jan Rája 1 1/4   4 Janda Jiří 35
5. SHOTONUS, 6 55,0 žk. Filip Koplík kr.hlava   3 Pechát Theodor 60
6. ADORO(GER), 3 56,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/2   6 Růžičková Martina 120
7. VANINI(FR*), 3 52,0 žk. Ondřej Velek hlava   8 Audy Renata 60
8. NELLA BELLAMY, 3 54,0 ž. Václav Janáček hlava   10 Luka Václav 100
9. SAZEILLA, 3 48,5 Ingrid Koplíková 9   1 Demele Jan 50
10. COMEDY KING, 4 51,0 žk. Jan Verner 1 1/4   2 Janda Jiří 120
Čas: 02:56,67, Mezičasy: (42,55 - 26,73 - 26,35 - 28,34 - 25,97 - 26,76)
Výrok: BOJ 1/2-současně-1 1/4-kr.hlava-1 1/2-hlava-hlava-9-1 1/4
Maj. prémie:
15 000 Kč (RENESH)SAT-AN Kladno
9 000 Kč (LADY JANE)PVJ Consult a.s.
6 000 Kč (SHOTONUS)SŠ dostihového sportu

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Horáková Lenka, Chov: Rowinska S.
video

8. dostih, start 16:34
1508 CENA SÁZEK BETINO
Rovina IV.kat. - 2430 m, handicap, 3letí a starší
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PERLA, 4 50,0 žk. Lucie Danišová JISTĚ   6 Pechát Theodor 70
2. IRODRIGO, 6 61,5 žk. Filip Koplík 1/2   11 Pechát Theodor 100
3. HALENKA, 4 57,0 ž. Tomáš Lukášek 2 1/2   10 Chaloupka st. Jiří 100
4. BRIGITA, 3 52,5 am. Linda Fedorowiczová 1 1/2   1 Hulínský Václav 100
5. RACING, 9 52,0 Petr Foret 1   3 Hanousek Ladislav 60
6. STAŇKA, 4 51,0 žk. Jan Verner hlava   5 Hurt Jiří 60
7. PERNOD, 3 62,0 ž. Jiří Chaloupka 4   7 Chaloupka Václav 35
8. RAMÍN, 3 48,0 žk. Jana Trňáková 1/2   8 Čapková Marcela 300
9. MOE, 3 60,5 ž. Václav Janáček hlava   2 Mottl Ivan 70
10. COOL GLEN, 5 60,5 Milan Zatloukal krk   9 Neuberg Filip 50
11. SUN RAY, 4 57,0 am. Helena Pejšková, Ing. 18   4 Pejšková Ivana 200
Čas: 02:45,32, Mezičasy: (28,01 - 26,81 - 27,50 - 30,19 - 29,89 - 25,88)
Výrok: JISTĚ 1/2-2 1/2-1 1/2-1-hlava-4-1/2-hlava-krk-18

Majitel: SŠ dostihového sportu, Trenér: Pechát Theodor, Chov: P.a C.Hořovice
video


Dostihová komise: