home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 04.10.2008 - Brno
stav dráhy: 3.0 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 14:03
1444 Cena firem KOMAXIT CZ s.r.o. - Jaroslav ŽVÁK a SČADJ dostih amatérů
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší, dostih amatérů
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DRAČICE, 3 54,5 am. Eva Linhartová V. LEHCE   7 Suchánek Martin  
2. ANGLICKÁ KRÁLOVNA, 5 61,0 am. Leona Hloužková 4 1/2   3 Audy Renata  
3. TORNADO CARNIVAL(GER), 5 57,5 am. Barbora Beňová 4   2 Hála Libor  
4. PARISIEN SIR, 6 58,5 am. Lenka Rájová 1/2   4 Piruch Jozef  
5. VODNICE, 5 56,0 am. Jindřich Fabris 2   5 Kantek Miroslav  
6. NICE, 4 56,0 am. Michaela Glovinová 2 1/2   12 Uhl Jiří  
7. COSMA, 4 56,0 am. Anna Taran 5   8 Kučera Karel  
8. GEDŽITKA, 4 56,5 am. Kateřina Brabencová krk   10 Hurt Tomáš  
9. MERLOT, 3 57,0 am. Jozef Čekal 1/2   11 Moravec Zdeněk  
10. SALANGA, 6 59,5 am. María Magdalena Rossak 1 1/2   6 Bodlák Radim  
11. SALVEO, 5 59,5 am. Peter Hodáň 2 1/2   9 Míček Milan  
12. GARCINIA, 5 56,0 am. Jana Nováková 8   13 Novák Antonín  
Nestartovali: SALLY
Čas: 01:45,00, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 4 1/2-4-1/2-2-2 1/2-5-krk-1/2-1 1/2-2 1/2-8

Majitel: K-K Metal a.s., Trenér: Suchánek Martin, Chov: Ray Racing

2. dostih, start 14:34
1445 Cena primářky MUDr.Janky PŘIKRYLOVÉ a HERBASTAR spol.s r.o.
Rovina IV.kat. - 1900 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHERI POND, 3 62,5 ž. Jiří Chaloupka LEHCE   12 Bodlák Radim  
2. BALOO, 3 57,5 Milan Zatloukal 2   8 Neuberg Filip  
3. STAŇKA, 4 51,5 žk. Jan Verner 1 1/2   11 Hurt Jiří  
4. MONACOS, 6 55,5 žk. Tomáš Vraj 5   10 Hála Libor  
5. WILDFIRE, 6 61,5 Barbora Málková 4 1/2   7 Růžičková Martina  
6. DEDARELLA(POL), 3 61,5 ž. Dušan Andrés nos   9 Bartoš st. Josef  
7. MATT, 3 51,0 Silvia Casanova 1 1/2   2 Matysík Zdeněk  
8. SPANIO(POL), 7 58,5 Ján Mach, MVDr. 1   4 Foukal Milan  
9. TORONTO HILL(GER), 3 65,5 ž. Václav Janáček 3 1/2   1 Hurt Tomáš  
10. DONÁT, 9 61,0 Josef Borč 2 1/2   3 Zajíček Miloslav  
11. HAPPY BRIDGE, 3 55,0 žk. Ondřej Velek 1/2   5 Uhl Jiří  
12. SHAVIRA, 7 55,0 am. Michaela Fencková 6   6 Papoušek ml. Jan  
Nestartovali: GRILIAS, MONTEKA
Čas: 02:10,00, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 2-1 1/2-5-4 1/2-nos-1 1/2-1-3 1/2-2 1/2-1/2-6

Majitel: Chanci-Valašsko, Trenér: Bodlák Radim, Chov: Hovadík D.Ing.

Poplatky: stáj MVDr.Libor Hála a Kertak po 200 Kč za pomoc u startovacích boxů (DU 16/8)


3. dostih, start 15:01
1446 Cena HASIČSKÉ VZÁJEMNÉ POJIŠŤOVNY a.s.
Steeplechase IV.kat. - 3200 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CYRIL, 3 65,0 am. Lenka Syslová ZADRŽENĚ   8 Syslová Lenka  
2. SVŮDNÁ, 3 61,5 Petr Tůma 15   4 Suchánek Martin  
3. CHARLOTA, 3 62,0 Miroslav Stančík 14   10 Ševčík Miroslav  
4. ČERTOVKA, 3 64,0 ž. Josef Bartoš 11   11 Novák Antonín  
5. LECTER, 3 65,5 Pavel Složil st. krk   3 Růžičková Martina  
6. NEXTREME, 3 65,0 Lukáš Sloup daleko   7 Hurt Jiří  
Z PARA, 3 63,0 Ludvík Temel     1 Demele Jan  
Z TRULY DARK(POL), 3 64,0 žk. Josef Váňa ml.     6 Vašina Josef  
Z VINNY POND, 3 63,0 ž. Dušan Andrés     9 Růžičková Martina  
PN NIEŚMIALY(POL), 3 65,0 ž. Jaroslav Brečka     5 Okleštěk Miloslav  
Nestartovali: STRÁNKA
Čas: 03:55,00, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 15-14-11-krk-daleko

Majitel: Gebauer&Syslová-Ostrava, Trenér: Syslová Lenka, Chov: Šula Jindřich

Kůň č.2 STRÁNKA ztratil jezdce na zkušebním skoku, v dostihu nestartoval, nebyl v moci startéra.


4. dostih, start 15:35
1447 Cena stáje QUARTIS a pana JUDr.Lubomíra ROKYTY
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 2letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHARP LOOK, 2 54,5 Kateřina Palupčíková JISTĚ   7 Holčák František  
2. LORELLAI, 2 58,0 ž. Dušan Andrés 3   3 Růžičková Martina  
3. PURGE, 2 57,0 Milan Zatloukal 3 1/2   8 Demele Jan  
4. MLÝN, 2 55,5 žk. Tomáš Vraj 1/2   9 Vymazal Josef  
5. SINTRA, 2 57,0 Jakub Pavlíček 1/2   2 Suchánek Martin  
6. MOHAWE, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1   6 Chaloupka Václav  
7. ATLANTIDA, 2 53,5 Petra Výtisková 3   10 Novák Antonín  
8. GRANITOL, 2 56,0 Helena Blažková 9   4 Novák Antonín  
9. GANTARE, 2 55,0 Josef Borč daleko   1 Vinklárek Vladimír  
ZN GERBERA(GER*), 2 57,0 ž. Václav Janáček     12 Vítek Roman  
SN MISS HANY, 2 58,0 Petr Tůma     5 Ministr Antonín  
SN SABRINA, 2 54,5 Natalie Arendsen     11 Sergeant Filip  
Nestartovali: MADAGASKAR
Čas: 01:35,00, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3-3 1/2-1/2-1/2-1-3-9-daleko

Majitel: Stáj Latén, Trenér: Holčák František, Chov: Macháčová Bittnerová Lucie

Poplatky: stáj DM Cargo 200 Kč pomoc u startovacích boxů (DU 16/8) DK prošetřila pád ž.Janáčka a opuštění dráhy koňmi č.5 MISS HANY a č.11 SABRINA a neshledala cizí zavinění.


5. dostih, start 16:03
1448 Cena firmy MIKROP ČEBÍN a.s.
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AQUAREL, 6 68,5 ž. Jaroslav Myška BOJ   11 Chaloupka Václav  
2. SAN-KAIRO(POL), 5 71,0 am. Jan Odložil hlava   5 Odložil Pavel  
3. HIGH MOUNTAIN(IRE), 6 66,5 ž. Dušan Andrés 2   10 Popelka Stanislav  
4. MAN O DESERT(FR), 8 66,0 žk. Josef Váňa ml. 10   16 Vašina Josef  
5. MINELA, 4 60,5 Josef Sovka 1/2   13 Novák Antonín  
6. LOTO(GER*), 10 64,0 Ján Mach, MVDr. 3 1/2   15 Kovář Stanislav  
7. SERAM, 4 65,0 Zdeněk Matysík 2 2   3 Míček Milan  
8. HÁDANKA, 6 68,0 am. Jiří Štencel 1   4 Uhl Jiří  
9. SILVER ORPHAN, 7 67,0 Libor Sedlář 3   7 Míček Milan  
10. OLIVIER(GER), 4 65,0 ž. Josef Bartoš 8   1 Váňa st. Josef  
11. ZANUSSY, 5 68,5 ž. Pavel Kašný 10   6 Kabelková Hana  
Z BABY LOVE, 6 66,5 ž. Jaroslav Brečka     14 Vymazal Josef  
Z BEHBANAN(FR), 5 66,0 žk. Rostislav Benš     9 Vymazal Josef  
Z MAURBIG, 6 66,0 Ludvík Temel     8 Kotásek Jaromír  
Z RABINA, 7 66,5 ž. Jan Havlíček     12 Havlíčková Zdena  
ZN SIMÍR, 5 66,0 Jan Derych     2 Derych Vladimír  
Nestartovali: VISIGOTHA(SLO)
Čas: 04:45,00, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ hlava-2-10-1/2-3 1/2-2-1-3-8-10

Majitel: Ondra,Matyáš+Flash, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Cavalier sport

Sankce: tr.Kovář S.500 Kč za nedostavení se s koněm LOTO do vyhrazeného prostoru po dostihu (DŘ §377)


6. dostih, start 16:35
1449 Cena generálního ředitele pivovaru Černá Hora - Podzimní moravská míle
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
45000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. INSTANTA, 4 59,0 ž. Dušan Andrés BOJ   6 Vocásková Helena  
2. YORK MASTER, 6 57,5 žk. Tomáš Vraj 3/4   7 Vinklárek Vladimír  
3. SONG FOR RAY, 3 55,0 Zuzana Vokálková 1/2   3 Holčák František  
4. VERYO, 3 58,5 Silvia Casanova 5   10 Matysík Zdeněk  
5. PREZIOSO, 6 58,5 am. Leona Hloužková 4   5 Audy Renata  
6. SHAMROCK ZIPPORA(BEL), 5 57,5 Natalie Arendsen 4 1/2   8 Sergeant Filip  
7. GRENNASIA, 3 59,5 ž. Jiří Chaloupka 1   2 Hurt Tomáš  
8. ALANDO(GER), 12 58,5 Jakub Pavlíček 3/4   12 Štěpánek Milan  
9. DERAZINO, 4 57,5 Milan Zatloukal 2 1/2   4 Vinklárek Vladimír  
10. WIRTENA, 7 59,5 ž. Václav Janáček 5   11 Kantek ml. Miroslav  
11. VILÍK(SLO), 5 57,5 žk. Jan Verner 13   9 Horák František  
12. STARLYNX(FR), 8 62,0 ž. Jan Havlíček 4 1/2   1 Havlíčková Zdena  
Nestartovali: KAMERDYNER(POL), MATEO(POL), SAPHENAH
Čas: 01:48,00, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 3/4-1/2-5-4-4 1/2-1-3/4-2 1/2-5-13-4 1/2
Maj. prémie:
10 000 Kč (INSTANTA)www.Top Centrum CZ s.r.o.
6 000 Kč (YORK MASTER)Vinklárek-Dešná
4 000 Kč (SONG FOR RAY)Kinštovi Klánovice

Majitel: www.Top Centrum CZ s.r.o., Trenér: Vocásková Helena, Chov: Vocásek F.

Poplatky: stáj Pegasus 500 Kč za osvobození koně č.1 STARLYNX od zkušebního cvalu (DU 16/7), stáj www.topcentrum.cz a stáj Antonín Šimera po 200 Kč za pomoc u startovacích boxů (DU 16/8)


7. dostih, start 17:00
1450 Pohár primátora statutárního města Brna - Podzimní brněnská steeplechase
Steeplechase III.kat. - 4100 m, cena, 4letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RECTOR, 8 66,5 František Vávra JISTĚ   9 Holčák Radek  
2. ZADAR(POL), 5 68,0 Libor Sedlář 3 1/4   14 Novák Antonín  
3. GRÉMIUM, 6 68,0 Petr Tůma kr.hlava   10 Vinklárek Antonín  
4. LAROSSO(GER), 5 67,0 Ján Mach, MVDr. 6   11 Kovář Stanislav  
5. CHRISAD, 6 72,5 ž. Dušan Andrés 11   1 Uhl Jiří  
6. BONSTAR, 5 67,5 žk. Rostislav Benš 7   4 Vymazal Josef  
7. PORTO, 6 72,0 ž. Jaroslav Myška 3 1/2   13 Chaloupka Václav  
8. FILIPA, 6 66,0 Josef Sovka 3   7 Vymazal Josef  
9. BANDYTA, 7 66,5 žk. Josef Váňa ml. 7   5 Vašina Josef  
Z DURANDAL, 4 66,0 ž. Jaroslav Brečka     8 Míček Milan  
Z KOBUZ(POL), 6 71,5 ž. Josef Bartoš     12 Váňa st. Josef  
Z MONTERO(POL), 6 65,5 am. Jan Odložil     2 Odložil Pavel  
Z VARKET, 5 67,5 Pavel Složil st.     3 Popelka Stanislav  
ZN GAPER, 5 70,5 Zdeněk Matysík 2     6 Theimer Milan  
Čas: 05:20,00, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3 1/4-kr.hlava-6-11-7-3 1/2-3-7
Maj. prémie:
10 000 Kč (RECTOR)Prochy
6 000 Kč (GRÉMIUM)Jezdecký oddíl Beňov
4 000 Kč (CHRISAD)DS Sendy Ostrava Neuvirt

Majitel: Prochy, Trenér: Holčák Radek, Chov: Holčák F.-V.Karlovice

Sankce: tr.Theimer 000 Kč za pozdní hlášení změny barvy dresu (č.6 GAPER) (DŘ §105)


8. dostih, start 17:36
1451 Cena společnosti K-K METAL a.s.
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. REDAKTOR, 7 61,0 ž. Václav Janáček BOJ   7 Neuberg Filip  
2. DRAGOON, 6 61,0 ž. Dušan Andrés hlava   3 Lauterbach Jaroslav  
3. SANTA BOY, 7 58,5 Petra Výtisková 10   2 Bělka Martin  
4. RACING, 9 58,0 Milan Zatloukal 4 1/2   8 Hanousek Ladislav  
5. REDMORISK, 4 58,0 Petr Tůma 9   4 Chaloupka st. Jiří  
6. RAMÍN, 3 56,0 Helena Blažková 1 1/2   1 Čapková Marcela  
7. ANBELIVABLE, 3 53,0 žk. Ondřej Velek 14   6 Uhl Jiří  
8. MERSI, 5 55,5 Zuzana Vokálková 12   10 Szotková Lenka  
9. SILKE, 4 58,5 Jan Derych 10   5 Derych Vladimír  
Nestartovali: LOKALI
Čas: 02:30,00, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ hlava-10-4 1/2-9-1 1/2-14-12-10

Majitel: Emerge, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Bajtl J.

Poplatky: DC Vikýřovice-Paulline 200 Kč za pomoc u startovacích boxů (DU 16/8)



Dostihová komise: