home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 27.09.2008 - Most
stav dráhy: 4.0 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:36
1428 Cena Hipodromu Most
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FRANCE EXTREME, 2 55,5 Natalie Arendsen V. LEHCE   14 Dvořák Karel 55
2. MARL BORA, 2 58,0 ž. Jan Rája 4 1/4   4 Zobal František 30
3. PREMIER GARCON, 2 57,0 Milan Zatloukal 1 3/4   12 Suchánek Martin 120
4. FAIR FAME(IRE), 2 53,5 žk. Jan Verner 1 1/2   6 Luka Václav 55
5. ČESÍLKO, 2 58,0 ž. Filip Minařík 3/4   8 Kotáb Eduard 20
6. LANDIS, 2 56,0 ž. Martin Srnec 3 1/2   7 Myška Jaroslav 120
7. CZAROWNY(POL), 2 53,5 Petr Foret 1/2   13 Bartoš st. Josef 200
8. TEM(POL), 2 58,0 ž. Dušan Andrés 3/4   3 Bartoš st. Josef 120
9. DEKOLT(POL), 2 57,0 ž. Václav Janáček 1 1/2   1 Hurt Tomáš 120
10. SALVATION, 2 57,0 ž. Martin Pišl hlava   5 Fedorowicz Vladislav 160
11. WLTAVÍNO, 2 58,0 ž. Artur Resulov 6   9 Maršíčková Miroslava 200
12. INDIAN STORM, 2 55,5 Vendula Korečková 3 1/2   11 Papoušek ml. Jan 80
13. CAROLINA ANNA, 2 56,0 ž. Ilona Hronová 3/4   2 Šimuni Peter 200
S GLODIES(POL*), 2 56,0 ž. Jaromír Šafář     10 Machů Zdeněk 140
Čas: 01:28,91, Mezičasy: (14,87-27,03-21,20-25,81)
Výrok: VELMI LEHCE 4 1/4-1 3/4-1 1/2-3/4-3 1/2-1/2-3/4-1 1/2-hlava-6-3 1/2-3/4
Maj. prémie:
15 000 Kč (FRANCE EXTREME)Stáj Monika Agro
9 000 Kč (MARL BORA)Quartis
6 000 Kč (PREMIER GARCON)PK-Alojzov

Majitel: Stáj Monika Agro, Trenér: Dvořák Karel, Ing., Chov: Šlechtová H.

2. dostih, start 14:00
1429 Cena společnosti HUMECO
Steeplechase IV.kat. - 3300 m, cena, 4letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DATIFFO(GER), 6 68,5 Bohuslav Mátl BOJ   4 Baštová Pavlína 80
2. SHAMROCK SAMBUCA(BEL), 4 65,5 Josef Sovka 3/4   2 Blecha Jan 80
3. KYSHANTY(GB), 4 71,5 Libor Šimůnek 3 1/4   9 Luka Václav 35
4. PRETTAN, 8 66,5 Josef Borč 2 1/4   6 Knauer Martin 100
5. RESERL(GER), 6 64,5 Lukáš Sloup 5   3 Koplík Zdeno 120
6. ANNABELLA, 4 63,5 Michal Tajmr 1 1/4   10 Tajmr Michal 50
7. VIVACE(GER), 8 68,0 Petr Kříž daleko   5 Pejšková Ivana 120
S ALEIDA GUEVARA(IRE), 4 65,0 ž. Josef Bartoš     7 Váňa st. Josef 22
PN MAÁDID, 6 67,0 Lukáš Kasl     1 Papoušek ml. Jan 50
Nestartovali: QOMPRESOR(FR)
Čas: 04:19,64, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 3/4-3 1/4-2 1/4-5-1 1/4-daleko

Majitel: Jan Červenka, Trenér: Baštová Pavlína, Ing., Chov: Gestüt Graditz

Kůň č. 8 QOMPRESOR nestartoval z důvodu závady na výstroji, DK vzala na vědomí vysvětlení tr. Růžičkové M. Kůň nebyl v moci startéra. Poplatky: st.Wartov 1000 Kč za pozdní hlášení změn u koně č. 5 VIVACE (DU 6/4). Sankce: j. Borč 1000 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316),, j.Mátl 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316),které mělo za následek bočení koně v cílové rovině.


3. dostih, start 14:30
1430 Cena společnosti RENOGUM-NILOS
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ICY SPICY(GB), 3 54,0 ž. Václav Janáček LEHCE   9 Neuberg Filip 20
2. MODRAN, 3 59,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4   1 Chaloupka Václav 40
3. LINDGREN, 4 60,0 ž. Tomáš Lukášek 3/4   2 Luka Václav 45
4. MALA CZAROWNICA(POL), 3 58,5 Natalie Arendsen 2 1/4   5 Dvořák Karel 70
5. DUPLIKA, 4 51,0 žk. Tomáš Vraj krk   8 Török Dalibor 80
6. NEIDIN, 4 60,5 Milan Zatloukal nos   10 Bekrová Gabriela 100
7. ANARCHISTA, 3 60,0 am. Leona Hloužková 6   6 Chaloupka Václav 100
8. LIBRE AMERIQUE(FR), 4 52,0 žk. Jan Verner 1 1/2   7 Petrlík Allan 100
9. AZTEKE(GER), 3 50,0 Ingrid Koplíková 1 1/2   3 Koplík Zdeno 140
10. REDUL, 5 51,0 am. Linda Fedorowiczová daleko   4 Fedorowicz Vladislav 100
Čas: 01:42,66, Mezičasy: (26,24-25,58-24,42-26,43)
Výrok: LEHCE 2 1/4-3/4-2 1/4-krk-nos-6-1 1/2-1 1/2-daleko

Majitel: Stáj Mustang-Neuberg, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Dachel Stud

4. dostih, start 15:02
1431 Podzimní cena společnosti Záborec
Rovina I.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
100000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Maj. prémie: 50000 Kč (25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 1500 + 3500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SWAKOPMUND(GER), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka BOJ   8 Lisek Michal 90
2. HEFNER`S CHOICE(IRE), 4 51,5 ž. Martina Havelková krk   10 Váňa st. Josef 120
3. TEASSIO(GB), 3 56,0 ž. Martin Srnec 3/4   2 Drlík Jaroslav 80
4. LUCKY HORSE(POL), 3 57,0 ž. Gary Hind 3/4   3 Drlík Jaroslav 100
5. AZIAK, 3 50,0 Silvia Casanova 2 1/4   5 Bartoš st. Josef 160
6. DIVOKÁ ORLICE, 3 55,0 ž. Tomáš Lukášek krk   12 Váňa Tomáš 50
7. PŮLTÓNINA, 8 53,0 Petr Foret 1 1/2   4 Pejšková Ivana 100
8. ROL'OVER BEETHOVEN(FR), 5 55,0 ž. Jaromír Šafář krk   1 Török Dalibor 120
9. WONDER HORSE(IRE), 4 56,5 Ingrid Koplíková 1/2   9 Koplík Zdeno 120
10. PYŠNÁ PRINCEZNA, 4 49,0 Petra Výtisková 3   7 Suchánek Martin 200
11. THE JOE MCARDLE(GER), 3 57,0 ž. Filip Minařík 1 1/2   13 Vondrová Lucie 110
12. FIRA, 3 60,0 ž. Jan Rája 5   6 Zobal František 80
13. VITULUS(GER), 3 62,0 ž. Radek Koplík krk   11 Koplík Zdeno 120
14. RABBIT MONTJEU(IRE), 4 62,5 ž. Václav Janáček 6   14 Machů Zdeněk 50
Čas: 01:54,31, Mezičasy: (15,04-24,42-25,20-23,87-25,78)
Výrok: BOJ krk-3/4-3/4-2 1/4-krk-1 1/2-krk-1/2-3-1 1/2-5-krk-6
Maj. prémie:
25 000 Kč (AZIAK)Profes-Dr.Bureš

Majitel: CK Martin Tour, Trenér: Lisek Michal, Chov: Gest.Am Schlossgarten

Sankce: ž.Minařík Filip 500 Kč, ž. Janáček 1000 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ 364b), j.Casanova Silvia 1500 Kč za hmotnostní rozdíl po dostihu o +1 kg (DŘ § 383d)., ž.Srnec 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316) DK vyslechla tr. Machů k výkonu koně č. 14 RABBIT MONTJEU a jeho vysvětlení vzala na vědomí.


5. dostih, start 15:30
1432 Cena společnosti Servis Leasing
Steeplechase III.kat. - 3800 m, cena, 4letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BALERÍNA, 4 64,5 ž. Josef Bartoš JISTĚ   3 Váňa st. Josef 40
3. ARGUN, 5 70,5 Bohuslav Mátl 1 3/4   1 Jirátová Petra 50
4. TERESINA(GER), 6 69,5 Libor Šimůnek 1/2   6 Luka Václav 30
2. WHISPER, 9 72,0 ž. Dušan Andrés 1 3/4   5 Horáková Lenka 30
5. LACJUM(POL), 5 69,0 ž. Jaroslav Myška daleko   2 Sůrová Pavlína 100
6. HAPPYMENA, 7 65,0 Libor Sedlář 6   7 Jirátová Petra 80
ZN SZATYN(POL), 4 70,0 Josef Sovka     4 Blecha Jan 50
Čas: 04:42,70, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 3/4-1/2-1 3/4-daleko-6
Maj. prémie:
15 000 Kč (BALERÍNA)Jasna
9 000 Kč (WHISPER)DC Zámrsk MUDr. Bruna
6 000 Kč (ARGUN)Na Ebenu

Majitel: Jasna, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Váňa J.-Jovan

Proti výsledku dostihu byl podán protest ex offo pro tísnění koně č. 5 WHISPER koňmi č.6 TERESINA a č. 1 ARGUN v cílové rovině, které mělo vliv na výsledek dostihu. DK vyslechla ž. Andrése D., j. Šimůnka L. a j. Mátla B. DK změnila pořadí koní v cíli a přesunula poškozeného koně č. 5 WHISPER na 2.místo. Sankce: jezdci Šimůnek a Mátl odnětí licence na 2 dostihové dny (4.10. a 5.10. 2008) DK vyhověla dle DŘ § 438 žádosti obou jezdců o posunutí účinnosti sankce.


6. dostih, start 16:12
1433 Cena Zimní královny
Rovina NL - 1600 m, cena, 2letí
130000 Kč (65000 - 29900 - 19500 - 9100 - 6500) Maj. prémie: 50000 Kč (25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 1950 + 4550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MAGMA(POL), 2 58,0 ž. Václav Janáček LEHCE   1 Hurt Tomáš 20
2. TRINITY(GER), 2 58,0 Ingrid Koplíková 1 3/4   9 Koplík Zdeno 80
3. SAMARA MORGAN, 2 58,0 ž. Radek Žalud 1/2   6 Zobal František 80
4. DÁNSKÁ PRINCEZNA, 2 58,0 Jakub Pavlíček 3/4   5 Suchánek Martin 80
5. DONIA(GER), 2 58,0 ž. Artur Resulov kr.hlava   2 Maršíčková Miroslava 200
6. CHAT ET CHIEN, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2   8 Kub Petr 50
7. KSIEŽNA DA XIAN(POL), 2 58,0 Milan Zatloukal 2   7 Suchánek Martin 80
8. GILLAN, 2 58,0 ž. Filip Minařík 5   3 Růžičková Martina 80
9. FIRST JAPE(POL), 2 58,0 ž. Jaromír Šafář 13   4 Dvořák Karel 100
Čas: 01:42,64, Mezičasy: (27,12-25,27-24,42-25,84)
Výrok: LEHCE 1 3/4-1/2-3/4-kr.hlava-2-2-5-13
Maj. prémie:
25 000 Kč (SAMARA MORGAN)Quartis
15 000 Kč (DÁNSKÁ PRINCEZNA)K-K Metal a.s.

Majitel: Gabriela-Trachtová, Trenér: Hurt Tomáš, Chov: SK Moszna

Poplatky: stáj K-K Metal a.s. 200 Kč za nahlášenou změnu barvy čapky (DU 16/3). Sankce: ž.Resulov 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).


7. dostih, start 16:51
1434 Cena Tiskárny KUFR
Rovina III.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PARAMOUNT STAR, 8 51,5 Petr Foret TUHÝ BOJ   7 Šatra Tomáš 60
2. LÁLÁ, 5 56,0 ž. Martin Srnec krk   2 Bodlák Radim 120
3. SHAMROCK ENERGY(BEL), 4 57,0 Jakub Pavlíček 3 1/4   8 Blecha Jan 50
4. NELLA BELLAMY, 3 55,0 ž. Václav Janáček 3   9 Luka Václav 40
5. CHERI RULES, 6 54,0 am. Leona Hloužková 2   10 Audy Renata 120
6. HA HA, 5 52,0 žk. Jan Verner krk   4 Drlík Jaroslav 100
7. ANAMARKA(GB), 3 55,0 ž. Tomáš Lukášek 16   6 Petrlík Allan 70
8. CAZEERIHO(SWI), 4 55,0 Silvia Casanova 3 1/2   3 Popelka Stanislav 200
9. FERNANDO(GER), 3 52,0 ž. Radek Žalud 9   5 Růžičková Martina 100
10. SUPERSTITION(GER), 4 58,0 ž. Jan Rája daleko   1 Kinský Pavel 160
Čas: 02:08,35, Mezičasy: (25,89-24,42-26,47-28,72-22,82)
Výrok: TUHÝ BOJ krk-3 1/4-3-2-krk-16-3 1/2-9-daleko
Maj. prémie:
15 000 Kč (PARAMOUNT STAR)Dinkel-Šatra
9 000 Kč (LÁLÁ)Stáj Lendery
6 000 Kč (NELLA BELLAMY)Bunty Team

Majitel: Dinkel-Šatra, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Dinkel H.

Sankce: am.Hloužková Leona 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).


8. dostih, start 17:20
1435 Cena společnosti EQUI Bořeň Svinčice
Rovina IV.kat. - 2000 m, cena, 3letí
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DUBAI LAND(GB), 3 60,0 ž. Jaromír Šafář LEHCE   10 Dvořák Karel 70
2. LAKENTO, 3 60,0 ž. Václav Janáček 2 1/4   6 Bekrová Gabriela 40
3. PERNOD, 3 60,0 ž. Jiří Chaloupka kr.hlava   4 Chaloupka Václav 70
4. OLEANDRO, 3 60,0 ž. Jan Rája hlava   5 Kub Ivan 30
5. FIREBIRD ARROGANCE(GER), 3 56,5 žk. Jan Kratochvíl 4   1 Kinský Pavel 200
6. SHAAKEY(IRE), 3 58,5 ž. Artur Resulov 1 1/4   9 Šavujev Arslangirej 60
7. HMAT, 3 58,5 ž. Dušan Andrés 1 1/2   3 Bartoš st. Josef 120
8. FANTASTIC WORLD(GER), 3 54,5 žk. Ondřej Velek 3/4   7 Růžičková Martina 200
9. SETHI, 3 56,0 Iveta Olšáková 4 3/4   11 Blecha Jan 200
10. QADRINA, 3 53,0 Petr Foret 14   2 Pejšková Ivana 200
11. ESPERAR, 3 57,0 Milan Zatloukal 3 1/2   8 Neuberg Filip 100
Čas: 02:11,24, Mezičasy: (26,66-26,50-27,26-24,96-25,86)
Výrok: LEHCE 2 1/4-kr.hlava-hlava-4-1 1/4-1 1/2-3/4-4 3/4-14-3 1/2

Majitel: Stáj Monika Agro, Trenér: Dvořák Karel, Ing., Chov: Miss Parmentier-Green L.


Dostihová komise: