home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 20.09.2008 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 1.5 (pevná / Firm)
1. dostih, start 14:08
1412 Cena pískovny Zlosyň
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WINKY TINKY, 5 59,0 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ   12 Bekrová Gabriela 60
2. LOKALI, 6 58,0 ž. Radek Koplík 1 1/4   8 Havlíčková Zdena 80
3. CHANCI RISK, 4 54,0 am. Leona Hloužková 1 3/4   4 Audy Renata 80
4. NERO KRVAVÝ BÁSNÍK, 5 59,0 Štěpánka Sedláčková krk   1 Mottl Ivan 40
5. TIM, 3 57,5 ž. Romana Neslerová 2 1/4   10 Neslerová Romana 60
6. RABBIT MUJAHID(GB), 3 58,0 ž. Jan Rája 3/4   2 Machů Zdeněk 40
7. APRILLO(GER), 4 62,5 ž. Václav Janáček 3/4   14 Neuberg Filip 30
8. NEIDIN, 4 57,5 Jakub Pavlíček 1/2   11 Bekrová Gabriela 140
9. LUANDA, 7 56,5 Vendula Korečková 3/4   9 Luka Václav 100
10. MARTINA(POL), 3 52,0 žk. Jan Verner 6   6 Neslerová Romana 120
11. VABECAR, 8 57,0 Milan Zatloukal 8   3 Audy Renata 100
12. SHAVIRA, 7 55,0 am. Michaela Fencková 6   7 Papoušek ml. Jan 120
13. MARTEN(POL), 3 55,0 žk. Ondřej Velek 11   15 Hanousek Ladislav 200
Nestartovali: MIG(GER*), REDAKTOR
Čas: 02:24,10, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 1/4-1 3/4-krk-2 1/4-3/4-3/4-1/2-3/4-6-8-6-11

Majitel: Stáj Brett, Trenér: Bekrová Gabriela, Chov: Picek M.

2. dostih, start 14:42
1413 Handicap starosty města Lysá n.Labem
Rovina V.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
15000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 225 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VLÁSKA, 3 57,0 Jakub Pavlíček JISTĚ   2 Hulínský Václav 22
2. TATANKA WEI, 6 54,0 žk. Jan Verner 2 1/2   1 Horák František 40
3. SHAPASS, 4 56,5 ž. Václav Janáček 5   4 Bieliková Marta 30
4. RAMÍN, 3 52,0 am. Barbora Beňová 2   5 Čapková Marcela 77
5. JORCAN, 3 50,0 Ingrid Koplíková 1/2   3 Bekrová Gabriela 50
6. LORD LIBERTY, 3 50,0 žk. Tomáš Vraj 15   6 Kroutilík Jaroslav 100
7. MERSI, 5 50,0 žk. Lucie Danišová krk   7 Szotková Lenka 140
8. STRÁNKA, 3 48,0 žk. Jana Trňáková 12   8 Bartoš st. Josef 220
Čas: 02:44,60, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 1/2-5-2-1/2-15-krk-12

Majitel: Protendon-Hulínský, Trenér: Hulínský Václav, MUDr., Chov: Vítek F.

3. dostih, start 15:03
1414 Steeplechase města Lysá n.Labem
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí a starší
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VALANGO, 12 70,5 Luboš Urbánek BOJ   10 Špelda Lubomír 40
2. GRILIAS, 4 65,0 ž. Josef Bartoš krk   7 Váňa st. Josef 35
3. CHOMA(GER), 4 66,5 Lukáš Sloup 9   4 Koplík Zdeno 45
4. ETIENNE(IRE), 7 69,5 Lukáš Kasl krk   5 Koplík Zdeno 60
5. THORNBURY(GER), 6 67,5 Marcel Novák 3 1/4   2 Nováková Gabriela 90
6. MARATHEA, 9 64,5 Vladimír Verner 7   9 Hurt Jiří 140
7. LAKYRA, 4 63,0 ž. Dušan Andrés 6   6 Neuberg Filip 40
8. KALIETA, 7 68,0 Petr Syrový daleko   11 Hrudka st. Jaromír 300
Z POTENZO(IRE), 10 70,0 ž. Tomáš Hurt     3 Růžičková Martina 55
Nestartovali: ARCTONIKA, ISAR(GER*)
Čas: 04:55,00, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ krk-9-krk-3 1/4-7-6-daleko

Majitel: Akvagast Thurn, Trenér: Špelda Lubomír, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: jezdeci Novák M.a Urbánek L. po 500 Kč, ž.Bartoš 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316)


4. dostih, start 15:38
1415 Cena společnosti AZ COLOR ČR a.s.
Rovina III.kat. - 1700 m, cena, 3letí a starší
45000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NATTY DANCER, 6 61,5 ž. Jan Rája BOJ   1 Janda Jiří 22
2. INDIRA, 5 57,0 Jakub Pavlíček 3/4   9 Hulínský Václav 28
3. FORTEX, 3 54,0 Natalie Arendsen hlava   5 Dvořák Karel 120
4. DZIALON(POL), 8 59,0 ž. Martin Srnec 5   8 Baštová Pavlína 140
5. HOLLYDARA, 5 57,5 ž. Václav Janáček 3/4   4 Demele Jan 77
6. LEARJET, 4 57,0 Milan Zatloukal 1 1/2   7 Bartoš st. Josef 150
7. AMERICKÁ HVĚZDA, 4 58,5 ž. Ilona Hronová 2   2 Bekrová Gabriela 77
8. WININGA(AUT), 5 57,5 Josef Sovka hlava   6 Kroutilík Jaroslav 100
9. RADOVAN, 10 62,0 ž. Dušan Andrés 4   10 Mimra Zdeněk 77
10. SAPHENAH, 4 59,0 Jan Derych 5   3 Derych Vladimír 250
11. BRIGIT, 6 56,0 Vendula Korečková krk   11 Sedláková Věra 200
12. VERAMENTE, 4 55,0 Žaneta Krelíková 6   12 Poledňák Petr 440
Nestartovali: DERAZINO, FASTANLEY, PRINCE GEORGE
Čas: 01:50,30, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 3/4-hlava-5-3/4-1 1/2-2-hlava-4-5-krk-6
Maj. prémie:
10 000 Kč (NATTY DANCER)Skalpel-Sunnyfarm
6 000 Kč (INDIRA)Protendon-Hulínský
4 000 Kč (FORTEX)Stáj Monika Agro

Majitel: Skalpel-Sunnyfarm, Trenér: Janda Jiří, MVDr., Chov: Halecký V.

Kůň č.11 BRIGIT ztratil na startu asi 5 délek. Sankce: ž. Srnec a ž.Hronová po 200 Kč za nekázeň u startu (DŘ §337), ž.Rája odnětí licence na 1 d.d.(4.10.) za nadměrné použití bíčíku (DŘ §316)


5. dostih, start 16:09
1416 Cenaspolečnosti MECHANIK
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 2letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EMY, 2 57,0 ž. Václav Janáček LEHCE   11 Neuberg Filip 30
2. PRINCEZNA XENIE, 2 57,0 Milan Zatloukal 3 1/4   9 Suchánek Martin 35
3. MAYFLOWER, 2 54,5 žk. Ondřej Velek 7   2 Hanousek Ladislav 45
4. RECHIALFA(POL*), 2 54,5 Helena Blažková 2 1/4   12 Váňa Tomáš 40
5. AIMER CLASSY, 2 52,5 žk. Tomáš Vraj 1   1 Hála Libor 100
6. SHIREE, 2 53,5 Ingrid Koplíková 1 1/2   7 Kovář Stanislav 70
7. MACK THE KNIFE, 2 53,5 žk. Jan Verner 1 1/4   4 Hurt Jiří 120
8. SHABES, 2 58,0 ž. Dušan Andrés 7   10 Růžičková Martina 70
9. NAĎA, 2 57,0 Jakub Pavlíček 3/4   3 Vašina Josef 120
10. OROK, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/2   5 Fedorowicz Vladislav 70
11. MISS HANY, 2 55,0 ž. Ilona Hronová 3   6 Ministr Antonín 120
12. GODAR, 2 54,0 Josef Borč 9   8 Barbořík Jiří 120
Nestartovali: VAKRIA
Čas: 01:46,30, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 3 1/4-7-2 1/4-1-1 1/2-1 1/4-7-3/4-2 1/2-3-9

Majitel: LUČ-Stajka, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Červenka L.,Ing.

Sankce: ž.Janáček 500 Kč za nerovnou jízdu po startu(DŘ §364b)


6. dostih, start 16:37
1417 Handicap společnosti LAMABA (dostih žáků)
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší, dostih žáků
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MAFIRA, 9 52,0 žk. Jan Verner JISTĚ   3 Sýkorová Marcela 50
2. LESLEY GREI, 4 49,5 žk. Jana Trňáková 2   6 Bekrová Gabriela 60
3. MADELINA, 4 55,5 žk. Filip Koplík 1/2   8 Mimra Zdeněk 50
4. MONACOS, 6 59,0 žk. Tomáš Vraj 3   7 Hála Libor 60
5. BALOO, 3 58,0 žk. Jan Kratochvíl krk   4 Neuberg Filip 35
6. GODERA, 3 60,0 žk. Ondřej Velek 2 1/2   5 Růžičková Martina 50
7. TURIA(POL), 4 58,5 žk. Josef Mysliveček 6   2 Hurt Tomáš 65
8. VINÍK, 10 50,0 žk. Lucie Danišová 7   1 Pechát Theodor 120
Nestartovali: CANADIAN LADY
Čas: 01:46,30, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2-1/2-3-krk-2 1/2-6-7

Majitel: Hipospol Velká Chuchle, Trenér: Sýkorová Marcela, Ing., Chov: Erban J.

Sankce: žk.Velek O. výstraha za nedovolené pobízení koně rukou (DŘ §316)


7. dostih, start 17:04
1418 Proutěné překážky společnosti MICRONIX
Proutky IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VLTAVAN, 9 65,5 am. Barbora Beňová LEHCE   3 Špelda Lubomír 80
2. PLAYLETKA, 4 63,0 ž. Dušan Andrés 3 1/2   11 Lauterbach Jaroslav 30
3. RINTINTIN, 6 68,0 Petr Kříž 2 1/4   12 Kubátová Jana 100
4. WAVELIGHT LASER(GER), 4 64,0 žk. Josef Váňa ml. 6   7 Neuberg Filip 30
5. OLIVIER(GER), 4 65,0 ž. Josef Bartoš krk   4 Váňa st. Josef 40
6. KAREY, 5 66,5 Štěpánka Sedláčková 1 1/4   8 Sýkorová Marcela 100
7. SPEED FOR EVER(GER), 7 68,0 Marcel Novák 5   1 Koplík Zdeno 100
8. DEMIKÁT, 4 64,0 Bohuslav Mátl 5   10 Suchánek Martin 55
9. ARCUM, 8 68,5 Lukáš Sloup 10   6 Koplík Zdeno 100
10. SIMÍR, 5 65,5 Jan Derych 13   9 Derych Vladimír 200
Z CIPPY, 4 64,0 Libor Sedlář     2 Krejčí Pavel 5000
Nestartovali: SHIRON
Čas: 04:06,70, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 3 1/2-2 1/4-6-krk-1 1/4-5-5-10-13

Majitel: Akvagast Thurn, Trenér: Špelda Lubomír, Chov: Hřebčín Napajedla

8. dostih, start 17:33
1419 Proutěné překážky společnosti AC-T Servis
Proutky IV.kat. - 2400 m, cena, 3letí
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LANATA, 3 63,0 Marcel Novák JISTĚ   4 Bartoš st. Josef 80
2. DEBIN(POL), 3 65,0 ž. Josef Bartoš 2   5 Hanousek Ladislav 40
3. PIPISTRELLO(GER), 3 65,0 ž. Dušan Andrés hlava   10 Růžičková Martina 50
4. CANEY(IRE), 3 66,5 Libor Sedlář 3   11 Váňa st. Josef 20
5. DEVIL ALGARHOUD(GB), 3 65,0 Lukáš Sloup 7   9 Koplík Zdeno 100
6. WINKIE, 3 64,0 Bohuslav Mátl 2   2 Suchánek Martin 50
7. ERINYA, 3 61,5 Josef Borč 10   8 Vašina Josef 100
Z NEXTREME, 3 66,0 Josef Sovka     3 Hurt Jiří 120
ZN NESTOR, 3 68,0 Petr Syrový     6 Hrudka st. Jaromír 800
Nestartovali: GRIOTTE, WINTER DESERT(GER)
Čas: 02:57,60, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2-hlava-3-7-2-10

Majitel: Ondra,Matyáš+Flash, Trenér: Bartoš st. Josef, Chov: Nisa Union s.r.o.


Dostihová komise: