home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 14.09.2008 - Praha
stav dráhy: 4.0 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:02
1403 CENA AUTOCENTRUM BOURA
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RETOURN, 7 60,0 žk. Libor Kubeš JISTĚ   6 Hála Libor 160
2. ARZEK, 3 53,5 žk. Tomáš Vraj 1 1/2   1 Bodlák Radim 77
3. INSTANTA, 4 60,5 žk. Josef Mysliveček 3   13 Vocásková Helena 25
4. OZZCAR(GB), 3 53,5 žk. Jan Verner 3 3/4   10 Papoušek ml. Jan 60
5. TORNADO CARNIVAL(GER), 5 54,0 žk. Lucie Bulisová kr.hlava   5 Hála Libor 65
6. SILNAR(GB), 11 58,5 žk. Kristýna Štorková 1 3/4   7 Kinský Pavel 65
7. VELASQUES, 3 59,5 žk. Filip Koplík 1/2   3 Jirátová Petra 55
8. HIERONYMUS, 5 52,5 žk. Lucie Danišová 2   4 Pejšková Ivana 77
9. THUNDER BAY, 3 58,0 žk. Ondřej Velek 1/2   9 Szikora Pavel 120
10. HMAT, 3 54,0 žk. Pavlína Honsová 3   12 Bartoš st. Josef 200
11. MAFIRA, 9 56,0 žk. Soňa Hermannová 1   11 Sýkorová Marcela 300
12. PERENA, 3 48,5 žk. Jana Trňáková 3   8 Barbořík Jiří 400
13. ASCUM, 4 56,0 žk. Jan Kratochvíl 1   2 Hovadová Jana 300
Čas: 01:25,57, Mezičasy: (12,70 - 23,73 - 24,11 - 25,02)
Výrok: JISTĚ 1 1/2-3-3 3/4-kr.hlava-1 3/4-1/2-2-1/2-3-1-3-1

Majitel: DS Hála, Trenér: Hála Libor, MVDr., Chov: Hála L.,MVDr.
video

2. dostih, start 14:33
1404 CENA SUDOP BRNO
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VADEMECUM, 8 55,0 ž. Tomáš Lukášek JISTĚ   9 Horáková Lenka 40
2. BLACK(POL), 3 58,5 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4   2 Horáková Lenka 40
3. RABBIT BOUNTY(GB), 3 53,0 žk. Tomáš Vraj 1   15 Török Dalibor 80
4. RENESANS(POL), 3 55,5 ž. Jaromír Šafář 3/4   1 Dvořák Karel 70
5. KAHILI KING(GER), 6 58,5 žk. Filip Koplík 2 1/4   8 Koplík Zdeno 200
6. PREZIOSO, 6 61,0 ž. Václav Janáček krk   5 Audy Renata 60
7. COLLEGE CLASSIC(IRE), 9 53,0 Helena Blažková 3 1/2   4 Váňa Tomáš 140
8. SIBILA, 5 53,5 ž. Romana Neslerová hlava   14 Vavroušek Josef 77
9. PRINCE GEORGE, 4 52,5 Petr Foret 4   7 Horová Oliva 200
10. SIKKIM, 5 56,5 Milan Zatloukal 2   6 Barbořík Jiří 100
11. BEAUCHAMP(GER), 6 53,5 Ingrid Koplíková 3   11 Horová Oliva 140
12. TUTANCHAMON(POL), 4 55,0 ž. Iva Miličková 11   3 Kabelková Hana 200
13. BRIGIT, 6 55,0 Vendula Korečková 1 3/4   13 Sedláková Věra 1000
14. NABBIA, 3 51,0 am. Kateřina Sudová 5   12 Šilhavý Ladislav 2000
Nestartovali: ALPHA BID(POL)
Čas: 01:25,59, Mezičasy: (12,91 - 22,50 - 23,81 - 26,38)
Výrok: JISTĚ 1 1/4-1-3/4-2 1/4-krk-3 1/2-hlava-4-2-3-11-1 3/4-5
Maj. prémie:
15 000 Kč (VADEMECUM)DC Zámrsk MUDr. Bruna

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Horáková Lenka, Chov: DC Zámrsk MUDr.Bruna V.

Kůň č.13 BRIGIT ztratil na startu asi 5 délek.

video

3. dostih, start 15:03
1405 CENA EBF
Rovina III.kat. - 1800 m, cena, 3letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SILKEN SKY(GB), 5 61,5 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ   7 Havlíčková Zdena 25
2. ARABIAN GEM(IRE), 3 56,0 Milan Zatloukal 1 1/2   8 Váňa st. Josef 35
3. NEZNÁLEK, 3 53,0 žk. Jan Verner 4 1/2   1 Kotáb Eduard 70
4. NICE TIGER(GER), 3 58,0 ž. Václav Janáček krk   2 Koplík Zdeno 40
5. SHAAKEY(IRE), 3 54,0 ž. Jaromír Šafář 6   5 Šavujev Arslangirej 120
6. LEANDER, 3 51,5 Petr Foret 2 1/2   6 Šatra Tomáš 300
7. LATIBELA, 4 55,0 ž. Tomáš Lukášek 2 3/4   3 Luka Václav 60
8. FERNANDO(GER), 3 57,5 ž. Dušan Andrés 9   4 Růžičková Martina 120
9. ICY SPICY(GB), 3 50,0 Ingrid Koplíková 3   9 Neuberg Filip 80
Čas: 01:53,29, Mezičasy: (12,75 - 20,51 - 25,57 - 24,65 - 25,26)
Výrok: JISTĚ 1 1/2-4 1/2-krk-6-2 1/2-2 3/4-9-3
Maj. prémie:
15 000 Kč (NEZNÁLEK)DS Kameňák-Lokotrans

Majitel: Kovotvar Tvarůžek, Trenér: Havlíčková Zdena, Ing., Chov: Ashbrittle Stud

Kůň č.9 ICY SPICY ztratil na startu 4 délky.

video

4. dostih, start 15:34
1406 CENA HORSAL SUPER EXTRÉM
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000)
Zápisné: 200 + 2200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FUNNY VALENTINE, 2 58,0 ž. Radek Koplík JISTĚ   4 Török Dalibor 25
2. DEMON MAGIC, 2 56,0 ž. Tomáš Lukášek 3/4   6 Olehla Čestmír 30
3. FRANCE EXTREME, 2 58,0 ž. Jaromír Šafář 2 1/2   7 Dvořák Karel 80
4. VESPEHAR, 2 57,0 ž. Václav Janáček 2   3 Neuberg Filip 40
5. ALADAR, 2 57,0 Jakub Pavlíček 1/2   2 Bekrová Gabriela 150
6. PUMPKIN, 2 57,0 Milan Zatloukal 1 3/4   8 Machů Zdeněk 100
7. PRINCESS LENA, 2 57,5 ž. Dušan Andrés hlava   1 Popelka Stanislav 100
8. STEP BY STEP, 2 58,0 ž. Jan Rája 3 1/2   5 Votava Jaroslav 50
Čas: 01:15,26, Mezičasy: (26,75 - 24,19 - 24,32)
Výrok: JISTĚ 3/4-2 1/2-2-1/2-1 3/4-hlava-3 1/2

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Török Dalibor, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.5 STEP BY STEP ztratil na startu asi 3 délky.

video

5. dostih, start 16:00
1407 CENA KPM CONSULT
Proutky III.kat. - 3300 m, cena, 4letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SEDAR, 7 68,0 ž. Pavel Kašný LEHCE   7 Hanzlíková Jana 100
2. EFEZJA(POL), 4 63,5 Libor Sedlář 6   4 Bartoš st. Josef 35
3. NAMUR(POL), 8 66,5 Libor Šimůnek 9   8 Luka Václav 20
4. DANTES PEAK(GER), 4 63,0 žk. Josef Váňa ml. 9   1 Váňa st. Josef 50
5. NIKASKA, 4 62,0 Štěpánka Sedláčková 1 3/4   9 Kovačík František 80
6. MUFASA(GER), 4 62,5 Josef Sovka 5   2 Kinský Pavel 160
Z GALAN, 5 68,0 ž. Tomáš Hurt     6 Vítek Roman 60
Z PORTO, 6 69,5 Marcel Novák     5 Chaloupka Václav 140
Nestartovali: SHAMAN
Čas: 03:51,27, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 6-9-9-1 3/4-5
Maj. prémie:
15 000 Kč (SEDAR)Stáj Hanzlíková-Bartoš
9 000 Kč (NIKASKA)Václav Říha

Majitel: Stáj Hanzlíková-Bartoš, Trenér: Hanzlíková Jana, Chov: Hřebčín Napajedla
video

6. dostih, start 16:34
1408 ZLATÝ POHÁR ELEKTRIZACE ŽELEZNIC PRAHA
Proutky I.kat. - 4200 m, cena, 4letí a starší
400000 Kč (200000 - 92000 - 60000 - 28000 - 20000) Maj. prémie: 50000 Kč (25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 6000 + 14000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AMBER HILL(GER), 5 68,0 žk. Josef Váňa ml. JISTĚ   1 Váňa st. Josef 120
2. MANDARINO, 7 68,0 ž. Dušan Andrés 4 1/2   2 Popelka Stanislav 20
3. COLOR MAN(GB), 4 65,0 ž. Jaroslav Myška 5   4 Olehla Čestmír 45
4. MILDRED, 7 66,0 ž. Jaroslav Brečka 1   7 Tůma Pavel 70
5. RADBEC, 8 68,0 Štěpánka Sedláčková hlava   5 Mareš Miroslav 80
6. O`KEY(POL), 5 68,0 Libor Šimůnek 6   3 Luka Václav 65
Z MALCOLM, 4 65,0 Bohuslav Mátl     6 Tůma Pavel 50
Čas: 05:04,88, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 4 1/2-5-1-hlava-6
Maj. prémie:
25 000 Kč (MANDARINO)EŽ Praha a.s.
15 000 Kč (MILDRED)DS Dvorce
10 000 Kč (RADBEC)Mareš-Tachlovice

Majitel: Hexion-Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Gest. Hachtsee
video

7. dostih, start 17:07
1409 CENA SPOLEČNOSTI TECHNISERV
Rovina I.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
100000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Maj. prémie: 50000 Kč (25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 1500 + 3500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ALLEZ(POL), 3 51,5 Petr Foret JISTĚ   5 Šatra Tomáš 200
2. MASTER CHIEF(USA), 5 55,0 ž. Václav Janáček 2 1/2   4 Havlíčková Zdena 200
3. EL HADJI, 6 60,5 ž. Jan Rája 1   1 Kub Ivan 50
4. MR DARIO(IRE), 4 54,0 Ingrid Koplíková 3/4   13 Koplík Zdeno 140
5. ACOSS, 6 62,5 ž. Dušan Andrés 3/4   2 Drlík Jaroslav 70
6. TERSSIO(IRE), 5 61,0 Milan Zatloukal kr.hlava   3 Drlík Jaroslav 40
7. EDIGGIO, 4 57,5 ž. Jiří Chaloupka 3/4   11 Mimra Zdeněk 70
8. DAIDALOS(GER), 5 57,0 ž. René Koplík 3/4   7 Wolf Martin 140
9. OZON(GER), 6 49,0 ž. Iva Miličková 3/4   10 Jirátová Petra 140
10. VERY LUCK, 6 49,0 Petra Výtisková 1 1/2   12 Bělka Martin 300
11. FANEGA, 4 54,0 ž. Jaromír Šafář 1   9 Machů Zdeněk 160
12. KEVIN THE KNIGHT(GER), 3 58,0 ž. Allan Petrlík 5   6 Petrlík Allan 35
13. KATANGO(GER), 4 55,0 ž. Tomáš Lukášek 4 1/2   8 Wolf Martin 160
Čas: 01:12,44, Mezičasy: (25,30 - 22,81 - 24,33)
Výrok: JISTĚ 2 1/2-1-3/4-3/4-kr.hlava-3/4-3/4-3/4-1 1/2-1-5-4 1/2
Maj. prémie:
25 000 Kč (EL HADJI)Joly
15 000 Kč (ACOSS)Hrubý

Majitel: Arte-Šatra, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Polska Korp.Iwestycyjna S.A.
video

8. dostih, start 17:39
1410 CENA SPOLEČNOSTI ABL, a. s.
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WARTHOG, 2 58,0 ž. René Koplík TUHÝ BOJ   2 Tůma Pavel 160
2. ROYAL FAIR, 2 58,0 ž. Jan Rája krk   4 Kub Ivan 30
3. HUGO KUB, 2 57,0 Jakub Pavlíček kr.hlava   7 Bekrová Gabriela 77
4. CLASSIC ANDREA(GER), 2 57,0 ž. Václav Janáček 3/4   5 Luka Václav 70
5. MARTIN`S TOUR(GER), 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4   10 Lisek Michal 110
6. ELDERA(POL), 2 53,5 Natalie Arendsen nos   11 Bartoš st. Josef 500
7. VICTORY NEXT(GER), 2 58,0 ž. Artur Resulov 2   9 Maršíčková Miroslava 500
8. DEVIL`S STAR, 2 56,0 ž. Ilona Hronová 3   1 Drlík Jaroslav 80
9. LÉTAVICE, 2 55,0 ž. Jaromír Šafář 5   6 Horová Oliva 1000
ZN HOLY GRAIL, 2 55,0 ž. Tomáš Lukášek     8 Váňa st. Josef 50
SN KSIEŽNA DA XIAN(POL), 2 57,0 Milan Zatloukal     3 Suchánek Martin 40
Čas: 01:45,50, Mezičasy: (27,48 - 25,80 - 26,27)
Výrok: TUHÝ BOJ krk-kr.hlava-3/4-3/4-nos-2-3-5
Maj. prémie:
15 000 Kč (WARTHOG)DS Dvorce
9 000 Kč (ROYAL FAIR)Václav Kozel
6 000 Kč (HUGO KUB)st.Herman

Majitel: DS Dvorce, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Keclík Z.,Dvorce

Kůň č.8 HOLY GRAIL ztratil po startu jezdce a dostih nedokončil.

video

9. dostih, start 18:09
1411 CENA FEMAT
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT WELL(GB), 2 58,0 ž. Radek Koplík BOJ   11 Török Dalibor 25
2. IVAN PODDUBNY(GB), 2 57,5 ž. Jiří Chaloupka krk   10 Šavujev Arslangirej 25
3. IRISH FIRE, 2 55,0 ž. Iva Miličková 2   5 Kotásek Jaromír 100
4. NIKAN, 2 57,5 ž. Dušan Andrés hlava   6 Kovačík František 200
5. L`EXTREME, 2 56,0 ž. Jaromír Šafář 4   9 Dvořák Karel 200
6. MARQUIS, 2 58,0 ž. Jan Rája 3/4   1 Šilhavý Ladislav 100
7. APILERA(GER), 2 56,0 ž. Václav Janáček 1 3/4   4 Neuberg Filip 50
8. LETNÍ LOOK, 2 56,0 ž. Tomáš Lukášek 2   8 Myška Jaroslav 200
9. I WILL FLY, 2 55,0 ž. Ilona Hronová nos   3 Drlík Jaroslav 1000
10. LUCKY LOOK, 2 57,0 Jakub Pavlíček 19   7 Votava Jaroslav 200
Nestartovali: PRINCEZNA XENIE
Čas: 01:43,42, Mezičasy: (27,46 - 25,27 - 25,50)
Výrok: BOJ krk-2-hlava-4-3/4-1 3/4-2-nos-19
Maj. prémie:
15 000 Kč (IRISH FIRE)Stall Amor
9 000 Kč (NIKAN)Václav Říha
6 000 Kč (L`EXTREME)Stáj Monika Agro

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Török Dalibor, Chov: Middleton A.R.

Sankce: ž.Koplík Radek 1000 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video


Dostihová komise: