home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 07.09.2008 - Slušovice
stav dráhy: 1.2 (tvrdá / Hard)
1. dostih, start 13:08
1377 Cena společností AMIPOL a GATRAK (hdcp)
Rovina III.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
45000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BORN SLIPPY(IRE), 5 63,5 ž. Jan Havlíček JISTĚ   8 Havlíčková Zdena  
2. RADOVAN, 10 59,0 ž. Jan Rája 1   2 Mimra Zdeněk  
3. REALTA, 3 52,0 ž. Radek Žalud 1 1/2   6 Bodlák Radim  
4. ZENY, 3 52,0 Silvia Casanova hlava   1 Blecha Jan  
5. ALANDO(GER), 12 58,5 Jakub Pavlíček 3 1/2   4 Štěpánek Milan  
6. CHERI RULES, 6 52,5 žk. Tomáš Vraj 5   10 Audy Renata  
7. GOLDEN RAIN(HOL), 4 62,0 am. Vladimír Černý 2   9 Demele Jan  
8. VERAMENTE, 4 52,0 Žaneta Krelíková 3   3 Poledňák Petr  
Nestartovali: CHARLENE, TAMMY`N CLASSY
Čas: 01:50,00, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1-1 1/2-hlava-3 1/2-5-2-3
Maj. prémie:
10 000 Kč (RADOVAN)Mimra Matyáš a Tobiáš
6 000 Kč (REALTA)TVD a.s.
4 000 Kč (ZENY)Pe Gaz International

Majitel: Jiří Vlk-Autodoprava, Trenér: Havlíčková Zdena, Ing., Chov: Irish National Stud Co

Poplatky: tr.Štěpánek 500 Kč za osvobození koně od zkušebního cvalu (DU 16/7), tr.Demele Jan 200 Kč za pomoc u startovacích boxů (DU16/8) Sankce: am.Černý Vladimír výstraha za nerovnou jízdu po startu (DŘ 364b)


2. dostih, start 13:35
1378 Cena společnosti PARTR
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 2letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHERI HONEY, 2 55,5 Róbert Šara JISTĚ   4 Bodlák Radim  
2. FARTINA, 2 53,5 Petra Výtisková 2   12 Héč Karel  
3. CRESPIGNY, 2 54,0 František Drozda 7   5 Štěpánek Milan  
4. WIONA, 2 53,0 žk. Ondřej Velek 2   6 Míček Milan  
5. CHARLES RAY, 2 55,5 Zuzana Vokálková 1 1/2   8 Holčák František  
6. PANÁČEK, 2 58,0 ž. Jan Rája kr.hlava   3 Demele Jan  
7. COLETTE, 2 55,0 žk. Tomáš Vraj 1 1/4   14 Seménka Zdeněk  
8. SHEILA, 2 53,5 žk. Jan Verner 3 1/2   9 Hurt Jiří  
9. LILIBETH, 2 58,0 Jakub Pavlíček 9   10 Odložil Pavel  
10. NOTRE DAME, 2 55,0 ž. Radek Žalud 6   11 Chaloupka Václav  
11. HELLFIRE, 2 58,0 Petr Tůma 7   2 Olehla Čestmír  
12. PURGE, 2 54,0 Kateřina Palupčíková 15   13 Demele Jan  
Nestartovali: AIMER CLASSY, SHABES, SUE
Čas: 01:43,00, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2-7-2-1 1/2-kr.hlava-1 1/4-3 1/2-9-6-7-15

Majitel: Chanci-Valašsko, Trenér: Bodlák Radim, Chov: Hovadík D.Ing.

Sankce: tr.Míček Milan 200 Kč chybně uvedenou hmotnost na přihláškách (DU 8b)


3. dostih, start 13:55
1379 Cena společnosti AOP (I.oddělení)
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NONCHALANCE, 4 56,5 am. Leona Hloužková JISTĚ   8 Chaloupka st. Jiří  
2. TORNADO CARNIVAL(GER), 5 55,0 žk. Tomáš Vraj 2   2 Hála Libor  
3. HOLLYDARA, 5 58,0 ž. Jan Rája hlava   5 Demele Jan  
4. LOUISIANA, 4 56,0 Róbert Šara 2 1/2   6 Zachovalová Kamila  
5. ARZEK, 3 56,5 ž. Radek Žalud 2   4 Bodlák Radim  
6. HAPPY BRIDGE, 3 52,5 žk. Ondřej Velek 3 1/2   1 Uhl Jiří  
7. SALLY, 3 56,0 am. Vojtěch Vida 2   7 Blecha Jan  
8. APART, 6 57,5 Jakub Pavlíček 3 1/2   10 Valášek Josef  
9. SPANIO(POL), 7 59,0 Ján Mach, MVDr. 2 1/2   9 Foukal Milan  
10. TAXIKA, 3 52,5 Petra Výtisková 2   11 Héč Karel  
11. IRISH LIGHT, 3 52,0 Kateřina Palupčíková 1 1/2   3 Holčák František  
Čas: 01:42,00, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2-hlava-2 1/2-2-3 1/2-2-3 1/2-2 1/2-2-1 1/2

Majitel: Ondra,Matyáš+Flash, Trenér: Chaloupka st. Jiří, Ing., Chov: Cavalier sport

Poplatky: tr.Zachovalová 500 Kč za osvobození koně od zkušebního cvalu (DU 16/7) Sankce: tr. Blecha 200 Kč za chybně uvedenou hmotnost na přihláškách (DU 8b), tr.Valášek 400 Kč nenahlášenou změnu barvy čapky (DŘ 105)


4. dostih, start 14:31
1380 Cena Nadačního fondu Rozvoj dostihového sportu ve Slušovicích (II.oddělení)
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. INDIRA, 5 56,5 Jakub Pavlíček LEHCE   4 Hulínský Václav  
2. SONG FOR RAY, 3 53,5 Zuzana Vokálková 5   2 Holčák František  
3. CONNECTI, 4 59,0 ž. Jan Rája 2 1/2   1 Štěpánek Milan  
4. CHANCI RISK, 4 54,5 am. Leona Hloužková 3   7 Audy Renata  
5. MATEO(POL), 4 58,0 Petr Tůma 3   10 Suchánek Martin  
6. SAZEILLA, 3 53,5 František Drozda 2   3 Demele Jan  
7. SHODUS, 5 56,5 Petra Výtisková 2 1/2   8 Piruch Jozef  
8. MATT, 3 56,0 ž. Radek Žalud 15   9 Matysík Zdeněk  
9. OFIS(POL), 3 54,0 Kateřina Palupčíková daleko   6 Kovačík František  
Nestartovali: IZBY
Čas: 01:41,00, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 5-2 1/2-3-3-2-2 1/2-15-daleko

Majitel: Protendon-Hulínský, Trenér: Hulínský Václav, MUDr., Chov: Pegas a.s.Znojmo

Sankce: tr.Bodlák a Vrba 200 Kč za chybně uvedenou hmotnost na přihláškách (DU 8b)


5. dostih, start 14:55
1381 Cena společnosti Greiner Packaging Slušovice (dostih žáků denního studia)
Rovina IV.kat. - 1100 m, cena, 3letí a starší, dostih žáků
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SILNAR(GB), 11 59,0 žk. Jan Kratochvíl BOJ   6 Kinský Pavel  
2. SHAMROCK ZIPPORA(BEL), 5 60,5 žk. Libor Kubeš 3/4   8 Sergeant Filip  
3. SALVEO, 5 57,5 žk. Ondřej Velek 3   2 Míček Milan  
4. BLOKACE, 4 60,5 žk. Jan Verner 1 1/2   5 Hurt Jiří  
5. NORTH RIVER(GB), 4 59,0 žk. Jozef Parigál 3/4   4 Rosival Jozef  
6. SANTA ANNA MARIE, 5 58,5 žk. Josef Mysliveček 4 1/2   3 Piruch Jozef  
7. YORK MASTER, 6 59,0 žk. Tomáš Vraj 2 1/2   7 Vinklárek Vladimír  
8. SMALLVILLE(IRE), 3 55,5 žk. Soňa Hermannová 7   1 Kinský Pavel  
Čas: 01:08,00, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 3/4-3-1 1/2-3/4-4 1/2-2 1/2-7

Majitel: Swiss Fans-Kinský, Trenér: Kinský Pavel, Chov: Highclere Stud Ltd

Sankce: Stáj Euroframe Skalica, tr.Sergeant a Hurt Jiří po 200 Kč za chybně uvedenou hmotnost na přihláškách (DU 8b)


6. dostih, start 15:25
1382 Velká cena JZD Slušovice
Steeplechase III.kat. - 4100 m, cena, 4letí a starší
45000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHRISAD, 6 68,0 Miroslav Stančík LEHCE   11 Uhl Jiří  
2. CIPÍS, 10 70,0 ž. Tomáš Hurt 5   5 Luka Václav  
3. MORÁVKA, 6 69,5 Bohuslav Mátl 3   7 Novák Antonín  
4. GECOSS, 5 68,0 Josef Dušek 4   2 Živníček Josef  
5. HÁDANKA, 6 68,0 am. Jiří Štencel 6   6 Uhl Jiří  
6. ESRISK, 5 67,0 Ján Mach, MVDr. 7   9 Foukal Milan  
7. BARBARELA, 4 64,0 Martin Liška 8   3 Bodlák Radim  
Z SHOW MUST GO ON, 8 67,5 Petr Tůma     10 Vinklárek Antonín  
PN VISIGOTHA(SLO), 6 66,0 Pavel Míča     8 Ročák Michal  
Nestartovali: GAPER, VALLDEMOSO
Čas: 04:51,00, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 5-3-4-6-7-8

Majitel: DS Sendy Ostrava Neuvirt, Trenér: Uhl Jiří, Chov: Vanda V.

Poplatky: tr.Foukal Milan 500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení ke startu (DU 16/7)


7. dostih, start 15:55
1383 Cena Regionu Zlínsko a města Vizovic
Rovina III.kat. - 1100 m, cena, 3letí a starší
45000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CZESMÍNA, 4 55,0 Zuzana Vokálková TUHÝ BOJ   6 Holčák František  
2. PUDR, 7 59,5 ž. Jan Rája nos   3 Demele Jan  
3. PROSPECT, 6 61,0 Róbert Šara 1/2   10 Podhányi Jan  
4. DRAČICE, 3 53,0 žk. Jan Verner 1   8 Suchánek Martin  
5. PARISIEN SIR, 6 56,5 František Drozda 3 1/2   4 Piruch Jozef  
6. WIRTENA, 7 55,0 Kateřina Palupčíková krk   11 Kantek ml. Miroslav  
7. SAPHENAH, 4 58,0 Jan Derych 3/4   7 Derych Vladimír  
8. NICE, 4 54,0 am. Michaela Glovinová 4   5 Uhl Jiří  
9. LATIMERO, 3 57,0 Jakub Pavlíček 5   12 Matysík Zdeněk  
10. GEREMI, 6 55,0 Petra Výtisková 5   2 Vinklárek Vladimír  
Nestartovali: FLYING LIGHT, SALANGA
Čas: 01:07,00, Mezičasy: ()
Výrok: TUHÝ BOJ nos-1/2-1-3 1/2-krk-3/4-4-5-5

Majitel: Polonina, Trenér: Holčák František, Chov: Slimáček-Frydrychová

Sankce: trenéři Podhányi a Bodlák a stáj Staňka Uherčice po 200 Kč za chybně uvedenou hmotnost na přihláškách (DU 8b)


8. dostih, start 16:23
1384 Cena společnosti Cheport a společnosti Servis Climax s.r.o.
Rovina III.kat. - 2600 m, cena, 3letí a starší
45000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LÁLÁ, 5 55,5 Róbert Šara BOJ   7 Bodlák Radim  
2. ADORO(GER), 3 56,5 ž. Radek Žalud hlava   8 Růžičková Martina  
3. LOKALI, 6 57,0 ž. František Vávra 3   1 Havlíčková Zdena  
4. VANINI(FR*), 3 51,0 am. Leona Hloužková 3   5 Audy Renata  
5. SIMÍR, 5 58,0 Jan Derych daleko   3 Derych Vladimír  
S SATISFAKCE, 3 53,0 Zuzana Vokálková     4 Syslová Lenka  
PN GAYIRIN, 4 55,0 žk. Tomáš Vraj     9 Hanáček Pavel  
PN PARTA, 5 55,5 František Drozda     6 Demele Jan  
Nestartovali: IMPOSANT FOR LIFE, NAKURU(GER), SHERARDO
Čas: 02:46,00, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ hlava-3-3-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (LÁLÁ)Stáj Lendery
6 000 Kč (LOKALI)Kovotvar Tvarůžek
4 000 Kč (VANINI(FR*))Stáj Filip

Majitel: Stáj Lendery, Trenér: Bodlák Radim, Chov: Picek M.

Kůň č.4 SATISFAKCE neodstartoval, byl v moci startéra Poplatky: tr.Syslová 500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu (DU 6/7) Sankce: trenéři Syslová, Bodlák Radim, Růžičková po 200 Kč za chybně uvedenou hmotnost na přihláškách (DU 8b), j.Derych Jan 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316)


9. dostih, start 16:45
1385 Cena společnosti TNS servis (dostih žáků denního studia)
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 3letí a starší, dostih žáků
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHERI POND, 3 58,0 žk. Tomáš Vraj JISTĚ   7 Bodlák Radim  
2. FIREBIRD ARROGANCE(GER), 3 56,0 žk. Jan Kratochvíl 3   2 Kinský Pavel  
3. BLANCHE(GER), 4 58,5 žk. Ondřej Velek 7   6 Kinský Pavel  
4. KAIBA(POL), 3 59,5 žk. Jozef Parigál 3/4   4 Rosival Jozef  
5. SATÉN, 11 60,0 žk. Jan Verner 15   3 Audy Renata  
6. LIMARKA, 4 58,5 žk. Josef Mysliveček 3 1/2   5 Ministr Antonín  
7. PERUN, 3 56,0 žk. Soňa Hermannová daleko   8 Složil Pavel  
Nestartovali: TESIOVA
Čas: 02:24,00, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3-7-3/4-15-3 1/2-daleko

Majitel: Chanci-Valašsko, Trenér: Bodlák Radim, Chov: Hovadík D.Ing.

Kůň č.8 Perun ztratil na startu asi 15 délek Sankce: trenéři Vrba, Složil, Ministr a Rosival po 200 Kč za chybně uvedenou hmotnost na přihláškách (DU 8b)


10. dostih, start 17:15
1386 Cena společnosti SWS a.s.
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 3letí
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CENTASY, 3 63,5 Petr Tůma BOJ   6 Seménka Zdeněk  
2. ZULEJKA, 3 67,0 ž. Tomáš Hurt hlava   7 Luka Václav  
3. CHARLOTA, 3 62,5 Miroslav Stančík 3/4   2 Ševčík Miroslav  
4. SVŮDNÁ, 3 64,0 Bohuslav Mátl 2   3 Suchánek Martin  
5. MARINUS, 3 63,5 Štěpánka Sedláčková 1 1/2   5 Novák Antonín  
6. VINNY POND, 3 65,0 Pavel Složil st. daleko   1 Růžičková Martina  
7. PARA, 3 65,0 ž. Pavel Kašný 9   4 Demele Jan  
Nestartovali: SAURON
Čas:  , Mezičasy: ()
Výrok: BOJ hlava-3/4-2-1 1/2-daleko-9

Majitel: Inpost Uherské Hradiště, Trenér: Seménka Zdeněk, Chov: Vanda V.

Sankce: tr.Seménka 200 Kč za chybně uvedenou hmotnost na přihláškách (DU 8b)



Dostihová komise: