home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 07.09.2008 - Praha
stav dráhy: 4.0 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:02
1369 CENA SWING
Rovina III.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GRINWITCH, 5 65,5 ž. Jiří Chaloupka BOJ   8 Moravec Zdeněk 70
2. HIPPIATER, 4 51,5 Petr Foret 1/2   6 Kučera Karel 35
3. RENESANS(POL), 3 57,5 ž. Jaromír Šafář 3 1/4   4 Dvořák Karel 70
4. TENSSIO(FR), 3 57,0 ž. René Koplík 2 1/4   5 Kinský Pavel 70
5. RABBIT DREAM(GER), 3 58,5 ž. Martin Srnec 3/4   2 Machů Zdeněk 60
6. BANZAI(GER), 4 55,0 ž. Tomáš Lukášek 2 1/4   1 Pejšková Ivana 45
7. HIERONYMUS, 5 53,5 am. Helena Pejšková, Ing. 1 1/4   3 Pejšková Ivana 70
Nestartovali: CLARKOM
Čas: 01:13,69, Mezičasy: (26,64 - 23,89 - 23,16)
Výrok: BOJ 1/2-3 1/4-2 1/4-3/4-2 1/4-1 1/4
Maj. prémie:
15 000 Kč (GRINWITCH)Kravaře-www.dendra.cz
9 000 Kč (HIPPIATER)Václav Kozel

Majitel: Kravaře-www.dendra.cz, Trenér: Moravec Zdeněk, Chov: Kubíček E.,MVDr.
video

2. dostih, start 14:37
1370 CENA FONDŮ FRANKLIN TEMPLETON
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CLOVEN HOOF(IRE), 2 58,0 ž. Václav Janáček LEHCE   2 Luka Václav 20
2. ČESÍLKO, 2 53,5 Petr Foret 2 1/4   7 Kotáb Eduard 60
3. RYTMUS, 2 56,0 ž. Martin Srnec 3   4 Olehla Čestmír 35
4. ESO(USA), 2 56,0 ž. Tomáš Lukášek 2 1/4   6 Vítek Roman 50
5. CHILDE HAROLD, 2 56,0 ž. Kristýna Bezděková 6   12 Kabelková Hana 140
6. INDIAN STORM, 2 55,5 Vendula Korečková 2 1/4   5 Papoušek ml. Jan 70
7. GLODIES(POL*), 2 55,0 ž. Jaromír Šafář 2   1 Machů Zdeněk 140
8. GAMA, 2 56,5 Milan Zatloukal 5   8 Vašina Josef 70
9. MATYA, 2 56,0 ž. Ilona Hronová 2 3/4   3 Kroutilík Jaroslav 180
Nestartovali: ARS AMANDI, DON JEREZ(POL), RABBIT ZAMINDAR(GB)
Čas: 01:28,74, Mezičasy: (14,33 - 25,57 - 25,57 - 23,26)
Výrok: LEHCE 2 1/4-3-2 1/4-6-2 1/4-2-5-2 3/4
Maj. prémie:
15 000 Kč (ČESÍLKO)DS Kameňák-Lokotrans
9 000 Kč (RYTMUS)Wrbna Racing
6 000 Kč (CHILDE HAROLD)VVS

Majitel: GM Electronic, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Headon P.

DK nepovolila start koně č. 11 DON JEREZ z důvodu absence mikročipu (DÚ 23). Kůň č. 10 ARS AMANDI nestartoval z důvodu pádu jezdce při zkušebním cvalu, nebyl v moci startéra.

video

3. dostih, start 15:02
1371 CENA EBF
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 3letí
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CABERNET(GER*), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka V. LEHCE   8 Vítek Roman 15
2. TULUM(FR), 3 57,0 ž. Kristýna Bezděková 9   3 Chaloupka Václav 120
3. AAIM TO SUCCEED(IRE), 3 57,5 ž. Artur Resulov 1 1/2   6 Šavujev Arslangirej 120
4. ICY SPICY(GB), 3 55,5 ž. Václav Janáček 1 1/4   9 Neuberg Filip 60
5. EROTIC DREAM(IRE), 3 57,0 ž. Radek Koplík 1 3/4   5 Rosina Jozef 80
6. EMIRHAN, 3 57,5 Milan Zatloukal 3 1/4   7 Kub Ivan 60
7. FAURINE(GER), 3 53,0 Petr Foret 3 1/4   4 Fedorowicz Vladislav 180
8. AZTEKE(GER), 3 57,0 ž. Martin Srnec 17   2 Koplík Zdeno 120
Nestartovali: CRAZY DANCER(GER)
Čas: 01:25,57, Mezičasy: (13,61 - 23,89 - 23,58 - 24,50)
Výrok: VELMI LEHCE 9-1 1/2-1 1/4-1 3/4-3 1/4-3 1/4-17
Maj. prémie:
15 000 Kč (CABERNET(GER*))DS Pegas

Majitel: DS Pegas, Trenér: Vítek Roman, MVDr., Chov: Pegas a.s.Znojmo

Kůň č. 6 AAIM TO SUCCEED byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: tr.Rosina 200 Kč za pozdní příchod koně č. 5 EROTIC DREAM do paddocku (DŘ § 332),, j.Foret Petr 500 Kč za křižování koně č. 5 EROTIC DREAM v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364 c), trenéři Chaloupka V., Rosina, Šavujev a Neuberg F. po 200 Kč za předčasný odchod koní z vyhrazeného prostoru po dostihu (DŘ § 377).

video

4. dostih, start 15:32
1372 72. GERSCHŮV MEMORIÁL FONDŮ CONSEQ INVEST
Rovina NL - 1400 m, cena, 2letí
130000 Kč (65000 - 29900 - 19500 - 9100 - 6500) Maj. prémie: 50000 Kč (25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 1950 + 4550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARCIBALDO(GER*), 2 58,0 ž. Martin Srnec JISTĚ   6 Olehla Čestmír 17
2. IRYKLON(POL), 2 56,5 Milan Zatloukal 3/4   7 Hanousek Ladislav 200
3. GOD BLESS YOU, 2 57,0 ž. Jiří Chaloupka 4   5 Kub Ivan 70
4. BLESK(USA), 2 58,0 ž. Tomáš Lukášek kr.hlava   3 Vítek Roman 30
5. YANKEE DOODLE, 2 58,0 ž. Dušan Andrés 4   1 Török Dalibor 80
6. FLAME RISK, 2 55,5 ž. Václav Janáček 2 1/2   4 Myška Jaroslav 100
7. RABBIT ZAHA(GB), 2 58,0 ž. Radek Koplík kr.hlava   2 Török Dalibor 60
Čas: 01:25,78, Mezičasy: (13,97 - 24,42 - 23,89 - 23,51)
Výrok: JISTĚ 3/4-4-kr.hlava-4-2 1/2-kr.hlava
Maj. prémie:
25 000 Kč (ARCIBALDO(GER*))Wrbna Racing
15 000 Kč (GOD BLESS YOU)CK Martin Tour
10 000 Kč (YANKEE DOODLE)Rabbit Trhový Štěpánov

Majitel: Wrbna Racing, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Wrbna Racing a.s.

Kůň č. 7 IRYKLON byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

5. dostih, start 16:04
1373 CENA PRAŽSKÉ PĚTKY
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HA HA, 5 54,5 ž. Ilona Hronová JISTĚ   8 Drlík Jaroslav 140
2. SACRÉ COEUR, 4 56,5 am. Lucie Dítková 2 1/2   5 Kučera Karel 160
3. LASECIA, 5 57,0 ž. Jaromír Šafář 3/4   2 Kroutilík Jaroslav 200
4. ESKORTA(POL), 3 51,5 Petr Foret krk   3 Šatra Tomáš 200
5. COOL GLEN, 5 62,5 Milan Zatloukal 3/4   4 Neuberg Filip 60
6. MIDERISK, 5 50,0 ž. Kristýna Bezděková 1 1/2   9 Fedorowicz Vladislav 65
7. BEL JUMPER, 7 58,5 ž. René Koplík hlava   1 Kašpar Miroslav 100
8. ANAMARKA(GB), 3 62,5 am. Markéta Pátková 1 1/4   6 Petrlík Allan 120
9. VINUS, 4 58,0 ž. Dušan Andrés 1/2   13 Lauterbach Jaroslav 40
10. FASTILLIO, 3 59,5 ž. Václav Janáček hlava   11 Vítek Pavel 40
11. FLEURY(GER), 3 49,5 žk. Jana Trňáková 3 1/2   12 Vondrová Lucie 300
12. NAZGŮL, 4 55,5 ž. Tomáš Lukášek krk   10 Neslerová Romana 160
13. OMBRETARIA(POL), 3 59,0 ž. Romana Neslerová 8   7 Neslerová Romana 140
Čas: 01:54,83, Mezičasy: (14,43 - 24,80 - 25,34 - 25,27 - 24,98)
Výrok: JISTĚ 2 1/2-3/4-krk-3/4-1 1/2-hlava-1 1/4-1/2-hlava-3 1/2-krk-8

Majitel: ESO9 intranet, Trenér: Drlík Jaroslav, Chov: BUC-Film Bouček J.

Sankce: ž.Šafář odnětí licence na jeden dostihový den tj. 20.9. 2008 za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

6. dostih, start 16:32
1374 CENA FONDŮ PARVEST
Rovina II.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
85000 Kč (42500 - 19550 - 12750 - 5950 - 4250) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1275 + 2975 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RACONA, 6 54,0 ž. Jaromír Šafář BOJ   3 Hulínský Václav 100
2. ABASCAS(GER), 3 58,5 Milan Zatloukal 1/2   8 Neuberg Filip 32
3. ARROWS PEPE, 7 57,5 ž. Jiří Chaloupka 3/4   5 Bekrová Gabriela 50
4. OLEADA, 4 55,0 ž. Václav Janáček 2 1/4   6 Luka Václav 70
5. SHERON, 3 58,0 ž. Martin Srnec krk   4 Zachovalová Kamila 21
6. LATINIRA, 5 58,5 ž. Dušan Andrés 17   7 Růžičková Martina 70
7. THETA(GB), 4 57,5 ž. Artur Resulov 4   2 Šavujev Arslangirej 100
Nestartovali: SET IN MOTION(IRE)
Čas: 02:21,74, Mezičasy: (16,41 - 24,28 - 25,11 - 25,81 - 24,80 - 25,34)
Výrok: BOJ 1/2-3/4-2 1/4-krk-17-4
Maj. prémie:
20 000 Kč (RACONA)Protendon-Hulínský
12 000 Kč (ARROWS PEPE)Stáj Brett
8 000 Kč (OLEADA)Bunty Team

Majitel: Protendon-Hulínský, Trenér: Hulínský Václav, MUDr., Chov: Pospíšilová M.

Kůň č. 3 RACONA byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

7. dostih, start 17:02
1375 CENA OVB ALLFINANZ
Rovina III.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. OLMAIA(GER*), 3 57,0 ž. Martin Srnec BOJ   1 Olehla Čestmír 20
2. AWANTEIN, 7 55,0 ž. Tomáš Lukášek 1/2   7 Moravec Zdeněk 100
3. RENESH, 6 59,5 ž. Václav Janáček 7   4 Soukup Václav 80
4. WINKY TINKY, 5 53,5 ž. Ilona Hronová 1/2   2 Bekrová Gabriela 100
5. SHOTONUS, 6 52,0 žk. Lucie Danišová 1 1/4   9 Pechát Theodor 120
6. IRODRIGO, 6 55,0 žk. Lucie Bulisová 1   11 Pechát Theodor 200
7. HARIETTE, 3 51,5 Petr Foret 2   8 Vinklárek Vladimír 200
8. KERSY, 5 61,5 am. Helena Pejšková, Ing. 3   5 Růžičková Martina 60
9. WINTER DESERT(GER), 3 58,5 Milan Zatloukal 1 3/4   3 Neuberg Filip 40
10. PARPAR, 5 59,0 ž. Artur Resulov 3   10 Maršíčková Miroslava 80
11. LUANDA, 7 57,5 Vendula Korečková 2 1/2   6 Luka Václav 120
Čas: 02:34,67, Mezičasy: (27,41 - 25,12 - 26,19 - 26,04 - 25,57 - 24,35)
Výrok: BOJ 1/2-7-1/2-1 1/4-1-2-3-1 3/4-3-2 1/2
Maj. prémie:
15 000 Kč (OLMAIA(GER*))Wrbna Racing
9 000 Kč (AWANTEIN)Šimera František
6 000 Kč (RENESH)SAT-AN Kladno

Majitel: Wrbna Racing, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Wrbna Racing a.s.

Sankce:ž. Resulov A. 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364 b).

video

8. dostih, start 17:30
1376 CENA SÁZEK BETINO
Rovina V.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
20000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VLÁSKA, 3 51,5 Petr Foret LEHCE   6 Hulínský Václav 24
2. PERLA, 4 56,0 žk. Lucie Danišová 6   4 Pechát Theodor 33
3. LYCUM, 8 57,0 Milan Zatloukal 12   1 Drlík Jaroslav 22
Nestartovali: DAVE, RADAR, SHAPASS
Čas: 02:40,27, Mezičasy: (29,70 - 24,81 - 24,42 - 25,81 - 27,18 - 28,35)
Výrok: LEHCE 6-12

Majitel: Protendon-Hulínský, Trenér: Hulínský Václav, MUDr., Chov: Vítek F.
video


Dostihová komise: