home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 06.09.2008 - Most
stav dráhy: 4.4 (dobrá až měkká / Good to Soft)
1. dostih, start 13:32
1354 Cena společnosti Carbounion Bohemia
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NELLA BELLAMY, 3 58,5 ž. Václav Janáček JISTĚ   2 Luka Václav 27
2. LAKENTO, 3 58,5 Jakub Pavlíček 1   9 Bekrová Gabriela 70
3. OLEANDRO, 3 60,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2   6 Kub Ivan 20
4. MARTINA(POL), 3 57,0 ž. Romana Neslerová 2 1/2   3 Neslerová Romana 85
5. SORDIA, 3 57,0 Vendula Korečková 1/2   1 Luka Václav 100
6. BALOO, 3 56,5 Milan Zatloukal 1   7 Neuberg Filip 45
7. MANBEARPIG(USA), 3 57,5 ž. Artur Resulov 13   8 Šavujev Arslangirej 120
8. SUNDIAL, 3 57,5 Petr Foret krk   4 Maršíčková Miroslava 130
Nestartovali: RADONA
Čas: 01:58,38, Mezičasy: (15,57-25,42-26,26-25,27-25,86)
Výrok: JISTĚ 1-1/2-2 1/2-1/2-1-13-krk

Majitel: Bunty Team, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Vávra Miloš

Sankce: j.Foret Petr 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)


2. dostih, start 14:11
1355 Cena města Chomutov
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WEISMÜLER, 2 58,0 ž. Václav Janáček BOJ   13 Šilhavý Ladislav 60
2. TRINITY(GER), 2 53,5 Ingrid Koplíková krk   8 Koplík Zdeno 120
3. CHAT ET CHIEN, 2 57,0 ž. Jiří Chaloupka 1 3/4   12 Kub Petr 120
4. EMY, 2 56,5 Milan Zatloukal 3 1/4   3 Neuberg Filip 60
5. BLUEBERRY, 2 57,0 ž. Martin Srnec krk   1 Růžičková Martina 40
6. WANEXA, 2 57,0 ž. Jaromír Šafář 3   4 Dvořák Karel 80
7. DŽIN, 2 58,0 ž. Jan Rája krk   5 Luka Václav 40
8. I TAK ŠE DÁ, 2 57,0 Jakub Pavlíček 1/2   11 Bekrová Gabriela 120
9. PREMIÉRA, 2 54,5 žk. Ondřej Velek 3/4   2 Růžičková Martina 100
10. TEM(POL), 2 54,5 Petr Foret 1 1/2   14 Bartoš st. Josef 200
11. WLTAVÍNO, 2 58,0 ž. Artur Resulov 12   7 Maršíčková Miroslava 260
12. COOTIE, 2 57,0 ž. Ilona Hronová 10   9 Maršíčková Miroslava 150
S PREMIER GARCON, 2 57,0 ž. Tomáš Lukášek     10 Suchánek Martin 200
S RABBIT LEND(IRE), 2 57,5 ž. Radek Koplík     6 Török Dalibor 100
Čas: 01:30,61, Mezičasy: (15,07-24,96-24,65-25,93)
Výrok: BOJ krk-1 3/4-3 1/4-krk-3-krk-1/2-3/4-1 1/2-12-10
Maj. prémie:
15 000 Kč (WEISMÜLER)Erika F.
9 000 Kč (CHAT ET CHIEN)Hugo-Kub
6 000 Kč (EMY)LUČ-Stajka

Majitel: Erika F., Trenér: Šilhavý Ladislav, Chov: Blue Blue Sky Racing Stables

Sankce: tr.Bartoš J.400 Kč za nepřekontrolování údajů v DP - stínidla (DŘ §290), j.Foret Petr odnětí licence na 1 dostihový den (20.9.) za nadměrné použití bičíku (DŘ §316)


3. dostih, start 14:31
1356 Cena společnosti Vodohospodářské stavby
Steeplechase III.kat. - 3800 m, cena, 4letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARGUN, 5 69,0 ž. Jan Faltejsek JISTĚ   4 Jirátová Petra 120
2. GERMILL, 4 67,5 ž. Tomáš Hurt 1 3/4   2 Luka Václav 25
3. KOBUZ(POL), 6 68,0 žk. Josef Váňa ml. 6   6 Váňa st. Josef 30
4. BONSTAR, 5 67,0 žk. Rostislav Benš 1 1/2   1 Vymazal Josef 120
5. DUNKA(POL), 6 69,0 Bohuslav Mátl 7   3 Baštová Pavlína 35
6. ESCHNAPUR(GER), 8 66,5 Lukáš Kasl daleko   5 Koplík Zdeno 77
Čas: 04:59,70, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 3/4-6-1 1/2-7-daleko
Maj. prémie:
15 000 Kč (ARGUN)Na Ebenu
9 000 Kč (GERMILL)Václav Luka
6 000 Kč (BONSTAR)Stáj Vymazal

Majitel: Na Ebenu, Trenér: Jirátová Petra, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.4 ARGUN byl vybrán k antidopingové kntrole Sankce: ž.Faltejsek Jan 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316)


4. dostih, start 15:05
1357 Cena společnosti QWERT
Rovina II.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
85000 Kč (42500 - 19550 - 12750 - 5950 - 4250) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1275 + 2975 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FIRA, 3 61,0 ž. Jan Rája JISTĚ   4 Zobal František 70
2. MASHRAI(IRE), 3 54,0 ž. Jaromír Šafář 1/2   3 Dvořák Karel 70
3. LEX, 4 54,0 Petr Foret 1/2   1 Šatra Tomáš 40
4. VAZON(GB), 8 64,0 ž. Václav Janáček krk   6 Jelen Jaroslav 55
5. ROL'OVER BEETHOVEN(FR), 5 66,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2   5 Török Dalibor 40
6. SECO, 3 50,0 Ingrid Koplíková 4   2 Tajmr Michal 40
Čas: 01:43,66, Mezičasy: (28,88-25,35-25,14-24,30)
Výrok: JISTĚ 1/2-1/2-krk-1/2-4
Maj. prémie:
20 000 Kč (FIRA)Quartis
12 000 Kč (LEX)BECK-International

Majitel: Quartis, Trenér: Zobal František, Chov: Vymazal Josef

5. dostih, start 15:37
1358 Cena Ferony
Rovina III.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ODINGA(AUT), 5 55,5 am. Helena Pejšková, Ing. JISTĚ   7 Pejšková Ivana 45
2. AZIAK, 3 57,0 ž. Václav Janáček 1 1/2   6 Bartoš st. Josef 23
3. TIM, 3 57,0 ž. Romana Neslerová 3   5 Neslerová Romana 100
4. COMEDY KING, 4 58,0 ž. Jan Rája 7   3 Janda Jiří 70
5. DZIALON(POL), 8 58,0 ž. Ilona Hronová 3   1 Baštová Pavlína 120
6. RABBIT MUJAHID(GB), 3 55,5 ž. Jaromír Šafář 1/2   2 Machů Zdeněk 45
7. MALA CZAROWNICA(POL), 3 52,0 Natalie Arendsen 1 3/4   8 Dvořák Karel 100
8. DEBIN(POL), 3 52,0 Petr Foret 2   4 Hanousek Ladislav 80
Čas: 02:09,86, Mezičasy: (26:77-26,50-26,73-25,27-24,61)
Výrok: JISTĚ 1 1/2-3-7-3-1/2-1 3/4-2
Maj. prémie:
15 000 Kč (AZIAK)Profes-Dr.Bureš
9 000 Kč (TIM)Stáj Jana a spol.
6 000 Kč (COMEDY KING)MANEKO

Majitel: Ondra,Matyáš+Flash, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Gest.Horn

Sankce: ž.Hronová Ilona 200 Kč za nevhodné použití bičíku (DŘ §316)


6. dostih, start 16:11
1359 Cena Severočeských dolů - Cena ČSCHPMDK
Rovina NL - 2000 m, cena, 3letí a starší - klisny
130000 Kč (65000 - 29900 - 19500 - 9100 - 6500) Maj. prémie: 50000 Kč (25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 1800 + 4200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT MONTJEU(IRE), 4 57,5 ž. Václav Janáček LEHCE   3 Machů Zdeněk 18
2. DIVOKÁ ORLICE, 3 56,0 ž. Tomáš Lukášek 4   1 Váňa Tomáš 50
3. CHARNELA, 3 59,0 ž. Jan Rája 1   4 Zobal František 55
4. PŮLTÓNINA, 8 57,5 am. Helena Pejšková, Ing. 2 1/2   2 Pejšková Ivana 110
5. HEFNER`S CHOICE(IRE), 4 57,5 ž. Gary Hind 3 1/2   5 Váňa st. Josef 50
6. PYŠNÁ PRINCEZNA, 4 57,5 ž. Martin Srnec 6   6 Suchánek Martin 120
Čas: 02:09,72, Mezičasy: (28,41-26,57-25,88-24,88-23,98)
Výrok: LEHCE 4-1-2 1/2-3 1/2-6
Maj. prémie:
25 000 Kč (DIVOKÁ ORLICE)Riviera
15 000 Kč (CHARNELA)Quartis
10 000 Kč (PŮLTÓNINA)MCH-Pejšková

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Machů Zdeněk, Chov: Iles Piece Syndicate

Kůň č.5 HEFNER`S CHOICE byl vybrán k antidopingové kontrole.


7. dostih, start 16:51
1360 Cena společnosti První elektro
Rovina IV.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHRISSIO(GER), 3 60,0 ž. Václav Janáček JISTĚ   8 Drlík Jaroslav 45
2. MOE, 3 60,0 Milan Zatloukal 1/2   6 Šilhavý Ladislav 80
3. CALABRIE, 3 57,5 Vendula Korečková 3   7 Luka Václav 30
4. BRIGITA, 3 57,0 Jakub Pavlíček 7   4 Hulínský Václav 45
5. INFORMANT(GER), 4 50,0 ž. Kristýna Bezděková krk   1 Petrlík Allan 35
Nestartovali: CARBONIT, COME WHITE, DARDANELY, MARTEN(POL)
Čas: 02:26,46, Mezičasy: (14,96-27,19-26,58-25,81-25,65-26,27)
Výrok: JISTĚ 1/2-3-7-krk

Majitel: Stáj KUFR, Trenér: Drlík Jaroslav, Chov: Gestüt Graditz

Poplatky: stáj Racing Club Salvator 2500 Kč za nezdůvodněnou změnu jezdce na koni č.1 INFORMANT (DU 16/1) Sankce: ž.Janáček V.1000 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316), j.Zatloukal 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316)


8. dostih, start 17:20
1361 Cena Hipodromu Most
Steeplechase IV.kat. - 3300 m, cena, 4letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EKSCES(POL), 4 65,0 ž. Jan Faltejsek LEHCE   5 Baštová Pavlína 150
2. ELEKT(POL), 6 69,5 žk. Josef Váňa ml. 5   2 Váňa st. Josef 60
3. DOUBLE CLUB(POL), 5 71,5 Jan Rája krk   6 Nováková Gabriela 22
4. BLITZ WIND(SLO), 6 69,5 žk. Rostislav Benš 1/2   7 Mrštík Michael 70
5. ETIENNE(IRE), 7 67,5 Lukáš Kasl 3/4   4 Koplík Zdeno 180
6. WHINNYS, 7 69,5 Bohuslav Mátl daleko   1 Horová Oliva 40
Z ARCTONIKA, 8 67,0 ž. Tomáš Hurt     3 Luka Václav 35
Čas: 04:07,09, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 5-krk-1/2-3/4-daleko

Majitel: Jan Červenka, Trenér: Baštová Pavlína, Ing., Chov: SK Iwno

Sankce: j.Kasl Lukáš 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316)



Dostihová komise: