home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 31.08.2008 - Praha
stav dráhy: 4.6 (dobrá až měkká / Good to Soft)
1. dostih, start 14:08
1346 CENA HORSAL SUPER JUNIOR
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000)
Zápisné: 200 + 2200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AUREVOIR, 2 56,0 ž. Radek Žalud JISTĚ   8 Zobal František 600
2. FUNNY VALENTINE, 2 57,5 ž. Radek Koplík 2 1/4   14 Török Dalibor 65
3. VESPEHAR, 2 57,0 ž. Václav Janáček 1/2   13 Neuberg Filip 28
4. MARL BORA, 2 58,0 ž. Dušan Andrés 3 1/2   10 Zobal František 40
5. GERBERA(GER*), 2 57,0 ž. Tomáš Lukášek 2 1/2   9 Vítek Roman 42
6. NEFERTITI, 2 54,5 Vendula Korečková 1   5 Luka Václav 200
7. PRINCEZNA XENIE, 2 56,5 Milan Zatloukal 1 1/2   6 Suchánek Martin 300
8. HIDJRA, 2 57,5 ž. Jiří Chaloupka 1 3/4   3 Chaloupka Václav 120
9. LERAK, 2 57,0 ž. Romana Neslerová 3/4   1 Szikora Pavel 300
10. APINOA, 2 53,5 Petra Výtisková 3/4   12 Piruch Jozef 1000
11. WINKY WINKY, 2 57,0 ž. Ilona Hronová 1/2   4 Bekrová Gabriela 140
12. LUCKY LOOK, 2 57,0 Jakub Pavlíček 20   7 Votava Jaroslav 120
13. NIKAN, 2 57,0 ž. Martin Srnec 3 1/2   2 Kovačík František 200
S CAROLINA ANNA, 2 52,5 Petr Foret     11 Šimuni Peter 120
Nestartovali: PUMPKIN
Čas: 01:13,82, Mezičasy: (25,72 - 24,50 - 23,60)
Výrok: JISTĚ 2 1/4-1/2-3 1/2-2 1/2-1-1 1/2-1 3/4-3/4-3/4-1/2-20-3 1/2

Majitel: Quartis, Trenér: Zobal František, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č. 7 LUCKY LOOK ztratil na startu asi 8 délek.

video

2. dostih, start 14:31
1347 CENA ELEKTRIZACE ŽELEZNIC
Proutky III.kat. - 3300 m, cena, 4letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EFEZJA(POL), 4 60,0 Libor Sedlář JISTĚ   1 Bartoš st. Josef 120
2. NIKASKA, 4 60,0 Štěpánka Sedláčková 5   6 Kovačík František 85
3. O`KEY(POL), 5 68,0 ž. Tomáš Hurt kr.hlava   4 Luka Václav 27
4. SILVERSTONE(GER), 7 68,5 ž. Jaroslav Myška 2 1/4   2 Baštová Pavlína 55
5. COLOR MAN(GB), 4 64,0 Jan Rája 3   5 Olehla Čestmír 17
6. VALANGO, 12 67,0 Luboš Urbánek 5   8 Špelda Lubomír 100
7. HELLENIX(SLO), 4 62,0 ž. Dušan Andrés 16   9 Machů Zdeněk 100
8. SECRET DEVIL, 5 65,5 Michal Tajmr 2 1/2   7 Tajmr Michal 100
Z THORNBURY(GER), 6 66,5 Marcel Novák     10 Nováková Gabriela 140
Nestartovali: HERETIC
Čas: 03:52,45, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 5-kr.hlava-2 1/4-3-5-16-2 1/2
Maj. prémie:
15 000 Kč (NIKASKA)Václav Říha

Majitel: Agro Liblice, Trenér: Bartoš st. Josef, Chov: SK Jaroszówka

Kůň č. 1 EFEZJA byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

3. dostih, start 15:02
1348 CENA ALAVIS
Rovina II.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
85000 Kč (42500 - 19550 - 12750 - 5950 - 4250) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1275 + 2975 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EDIGGIO, 4 57,5 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ   4 Lisek Michal 60
2. LOREO(GER), 6 56,5 ž. Václav Janáček 3   1 Chaloupka st. Jiří 40
3. AMARANTHA, 7 62,5 Jakub Pavlíček 2 1/4   9 Hulínský Václav 100
4. VERY LUCK, 6 58,0 Petra Výtisková 1/2   10 Bělka Martin 140
5. IRISH MIRACLE, 3 60,0 ž. Tomáš Lukášek 1 1/4   6 Vítek Roman 80
6. SIBILA, 5 53,0 ž. Romana Neslerová 2 1/2   2 Vavroušek Josef 60
7. OZON(GER), 6 60,0 ž. Radek Koplík 1 1/2   5 Jirátová Petra 30
8. VADEMECUM, 8 64,5 ž. Piotr Krowicki 9   7 Horáková Lenka 100
9. ARIZON, 3 52,0 ž. Radek Žalud 1   8 Bodlák Radim 50
Nestartovali: MAN O WORLD(IRE)
Čas: 01:11,94, Mezičasy: (24,21 - 22,88 - 24,86)
Výrok: JISTĚ 3-2 1/4-1/2-1 1/4-2 1/2-1 1/2-9-1
Maj. prémie:
20 000 Kč (EDIGGIO)CK Martin Tour
12 000 Kč (AMARANTHA)Protendon-Hulínský
8 000 Kč (VERY LUCK)Rokyta-advokát Bílovec

Majitel: CK Martin Tour, Trenér: Lisek Michal, Chov: Odcházel J.,Ing.

Sankce: ž.Janáček V. 500 Kč za křižování v cílové rovině koně č. 5 OZON, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364 c)., ž.Neslerová R.200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video

4. dostih, start 15:40
1349 63. TATTERSALLS ST. LEGER
Rovina L - 2800 m, cena, 3letí
1000000 Kč (400000 - 220000 - 140000 - 100000 - 70000) Maj. prémie: 50000 Kč (50000 - 0 - 0)
Zápisné: 10000 + 20000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. URODOS(POL), 3 58,0 Jakub Pavlíček JISTĚ   1 Tůma Pavel 110
2. ALL ABOUT SAM(GER), 3 58,0 ž. Gary Hind 3 1/4   8 Kalaš Pavel 70
3. VADEONA, 3 56,5 ž. Jaromír Šafář krk   13 Török Dalibor 100
4. TULLAMORE(USA), 3 58,0 ž. Václav Janáček krk   11 Koplík Zdeno 40
5. DUPLO(POL), 3 58,0 ž. René Koplík 1 1/2   14 Hurt Tomáš 80
6. ASPEN(POL), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1   4 Hurt Tomáš 200
7. KLAUS(POL), 3 58,0 ž. Martin Srnec 7   12 Olehla Čestmír 45
8. DICK MORRIS(IRE), 3 58,0 ž. Radek Koplík krk   5 Holčák František 80
9. MAGIC SLIPPER(GER), 3 58,0 ž. Piotr Krowicki 4   3 Drlík Jaroslav 40
10. TESIOV, 3 58,0 ž. Jan Rája 10   6 Janda Jiří 140
11. LUCKY HORSE(POL), 3 58,0 Milan Zatloukal 3/4   7 Drlík Jaroslav 300
12. TEASSIO(GB), 3 58,0 ž. Tomáš Lukášek 10   2 Drlík Jaroslav 700
13. NEW JAPE(POL), 3 58,0 ž. Dušan Andrés 1 1/4   9 Baštová Pavlína 500
14. CARCASSONNE, 3 58,0 ž. Radek Žalud daleko   10 Chaloupka Václav 700
Čas: 02:56,52, Mezičasy: (26,19 - 24,12 - 24,65 - 26,18 - 25,27 - 25,19 - 25,10)
Výrok: JISTĚ 3 1/4-krk-krk-1 1/2-1-7-krk-4-10-3/4-10-1 1/4-daleko
Maj. prémie:
50 000 Kč (VADEONA)Rabbit Trhový Štěpánov

Majitel: DS Dvorce, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Rejman Tomasz

Koně č.1 URODOS a č.14 DUPLO byli vybráni k antidopingové kontrole. Sankce: tr.Tůma 3 Pavel 200 Kč za nenahlášenou pomoc u startu u koně č. 1 URODOS (DŘ § 348).

video

5. dostih, start 16:11
1350 CENA EBF
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CENNÁ PANENKA, 2 55,0 ž. Václav Janáček JISTĚ   7 Janda Jiří 50
2. RABBIT WELL(GB), 2 57,5 ž. Radek Koplík 3   3 Török Dalibor 22
3. RIKKOLA(GER), 2 52,5 Petr Foret 2   1 Fedorowicz Vladislav 100
4. DONIA(GER), 2 56,0 ž. Ilona Hronová 1 1/2   8 Maršíčková Miroslava 60
5. VERENA HILL(SLO), 2 53,5 Vendula Korečková 2   2 Luka Václav 45
6. FALCOHILL(IRE), 2 56,0 ž. Gary Hind hlava   4 Kalaš Pavel 40
7. APILERA(GER), 2 56,5 Milan Zatloukal 2 1/4   9 Neuberg Filip 55
8. OROK, 2 57,0 ž. Martin Pišl 2 3/4   5 Fedorowicz Vladislav 100
Nestartovali: SHASSIO(IRE)
Čas: 01:28,59, Mezičasy: (15,20 - 24,04 - 24,66 - 24,70)
Výrok: JISTĚ 3-2-1 1/2-2-hlava-2 1/4-2 3/4
Maj. prémie:
15 000 Kč (CENNÁ PANENKA)Žďárský Z + Z

Majitel: Žďárský Z + Z, Trenér: Janda Jiří, MVDr., Chov: Žďárský Z.

Sankce: tr.Kalaš P.200 Kč za nedostavení se koně č. 4 FALCO HILL do vyhrazeného prostoru po dostihu (DŘ § 377), tr.Török a Fedorowicz po 200 Kč za pozdní příchod do paddocku (DŘ § 332)

video

6. dostih, start 16:38
1351 CENA MĚSTA KRÁLŮV DVŮR
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SPRING LADY, 3 49,5 Ingrid Koplíková JISTĚ   3 Janda Jiří 50
2. SEKUNDANT, 3 54,0 ž. Václav Janáček 2   7 Neuberg Filip 80
3. REALTA, 3 52,0 ž. Radek Žalud 1 3/4   4 Bodlák Radim 120
4. ASIJSKÝ TYGR, 6 56,5 Milan Zatloukal krk   8 Šatra Tomáš 40
5. RABBIT BOUNTY(GB), 3 58,0 ž. Dušan Andrés 1   11 Török Dalibor 80
6. PARAMOUNT STAR, 8 51,0 Petr Foret nos   5 Šatra Tomáš 70
7. KAHILI KING(GER), 6 55,0 žk. Filip Koplík 3 1/2   9 Koplík Zdeno 120
8. AQUAREL, 6 58,0 ž. Jiří Chaloupka 5   6 Chaloupka st. Jiří 100
9. LEARJET, 4 59,0 ž. Jaromír Šafář hlava   2 Bartoš st. Josef 160
10. BEL CANTO(POL), 7 57,0 ž. Martin Srnec 3/4   10 Hurt Tomáš 200
11. ANTHONY, 6 59,0 ž. Tomáš Lukášek 1/2   1 Horová Oliva 60
12. FABRIANA, 3 61,0 ž. Jan Rája 12   12 Machů Zdeněk 100
Čas: 01:39,88, Mezičasy: (26,17 - 24,04 - 24,27 - 25,40)
Výrok: JISTĚ 2-1 3/4-krk-1-nos-3 1/2-5-hlava-3/4-1/2-12
Maj. prémie:
15 000 Kč (SPRING LADY)Václav Kozel
9 000 Kč (SEKUNDANT)Pulec Hř.Mimoň
6 000 Kč (REALTA)TVD a.s.

Majitel: Václav Kozel, Trenér: Janda Jiří, MVDr., Chov: Kozel V.,Ing.
video

7. dostih, start 17:08
1352 CENA DOSTIHOVÝCH SÁZEK VE FORTUNĚ
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GOLONDRINA, 3 57,0 Petr Foret BOJ   1 Pejšková Ivana 110
2. LINDGREN, 4 58,0 ž. Václav Janáček 1/2   5 Luka Václav 50
3. IDEALIST(POL), 6 62,0 am. Vladimír Černý 2   11 Chaloupka Václav 120
4. HALENKA, 4 57,0 ž. Martin Srnec hlava   10 Chaloupka st. Jiří 40
5. OZZCAR(GB), 3 56,0 Vendula Korečková 3/4   9 Papoušek ml. Jan 100
6. DAJKA, 3 57,5 ž. Jiří Chaloupka 1/2   15 Chaloupka Václav 65
7. HA HA, 5 57,5 ž. Ilona Hronová 1 1/4   13 Drlík Jaroslav 120
8. SHODUS, 5 59,0 Milan Zatloukal krk   14 Piruch Jozef 120
9. MY TIGRESS(GER), 3 51,5 žk. Jan Verner 3 1/2   16 Fedorowicz Vladislav 80
10. VARNAS, 12 48,0 am. Markéta Pátková 1   4 Pejšková Ivana 280
11. BAYA BLUE(FR), 4 52,0 ž. Radek Žalud 4   7 Chaloupka Václav 140
12. INFORMANT(GER), 4 50,0 žk. Tomáš Vraj 3   3 Petrlík Allan 100
13. COLLEGE CLASSIC(IRE), 9 64,0 Helena Blažková nos   2 Váňa Tomáš 70
14. IMPOSANT SHARP, 9 64,0 ž. Dušan Andrés 1 1/4   6 Vrba Pavel 120
15. GENERELI, 3 48,0 žk. Jana Trňáková 9   17 Horová Oliva 200
Nestartovali: FASTILLIO, FAURINE(GER), PAN TAU
Čas: 01:41,74, Mezičasy: (26,90 - 24,27 - 24,73 - 25,85)
Výrok: BOJ 1/2-2-hlava-3/4-1/2-1 1/4-krk-3 1/2-1-4-3-nos-1 1/4-9

Majitel: Zahrad.tech.Honda-Pejšková, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla

Poplatky: tr.Chaloupka V.1000 Kč za opožděné hlášení změn v DP u koně č. 11 IDEALIST (DU 16/4). Sankce: žk.Vraj R. výstraha a ž.Andrés D. 200 Kč za zbytečné použití bičíku (DŘ § 316).

video

8. dostih, start 17:39
1353 CENA KINOBUSU
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HIPPIATER, 4 51,0 žk. Jan Verner JISTĚ   1 Kučera Karel 70
2. ARCTIC, 6 57,0 Petr Foret 2   8 Duchoň Tomáš 65
3. BENAFI, 5 61,0 Jakub Pavlíček 1   3 Kroutilík Jaroslav 80
4. NOMON, 7 54,0 ž. Václav Janáček hlava   5 Horová Oliva 30
5. ALONG, 3 52,0 am. Jindřich Fabris 1/2   12 Stašková Eva 200
6. SAGITÁRIUS, 3 52,0 žk. Ondřej Velek 1   9 Duchoň Tomáš 100
7. SALANGA, 6 55,0 žk. Tomáš Vraj 2   13 Bodlák Radim 80
8. AAIM TO SUCCEED(IRE), 3 52,5 Ingrid Koplíková 1 1/2   15 Šavujev Arslangirej 80
9. SACRÉ COEUR, 4 61,0 ž. Ilona Hronová hlava   10 Kučera Karel 100
10. MODRAN, 3 61,0 ž. Jiří Chaloupka 1   4 Chaloupka Václav 65
11. GODERA, 3 59,0 ž. Jan Rája 1 1/4   7 Růžičková Martina 80
12. COSMÍNA, 4 58,0 am. Kateřina Sudová 1 3/4   6 Jelínek Zbyněk 120
13. ARCYKSIEŹNA XIAN(POL), 3 53,0 ž. Radek Žalud 6   2 Suchánek Martin 200
14. LIBRE AMERIQUE(FR), 4 55,0 am. Irena Rosenfeld 8   14 Petrlík Allan 250
Nestartovali: BORŮVKA MŇAM
Čas: 01:13,87, Mezičasy: (25,66 - 23,58 - 24,63)
Výrok: JISTĚ 2-1-hlava-1/2-1-2-1 1/2-hlava-1-1 1/4-1 3/4-6-8

Majitel: Václav Kozel, Trenér: Kučera Karel, Chov: Kozel V.,Ing.

Sankce: žk. Velek O. 500 Kč za křižování v cílové rovině koně č. 10 SACRÉ COEUR, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364 c).

video


Dostihová komise: