home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 30.08.2008 - Benešov
stav dráhy: 2.2 (pevná / Firm)
1. dostih, start 13:30
1337 Cena Stavební firmy Petr Hrma
Rovina IV.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší, dostih žáků
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHAVIRA, 7 48,0 žk. Lucie Danišová V. LEHCE   2 Papoušek ml. Jan 100
2. COSMA, 4 56,5 žk. Ondřej Velek 8   8 Kučera Karel 70
3. MONACOS, 6 54,0 žk. Tomáš Vraj 2 1/2   7 Hála Libor 25
4. TURIA(POL), 4 59,0 žk. Josef Mysliveček 1 1/2   3 Hurt Tomáš 22
5. RED`N CLASSY, 5 54,0 žk. Lucie Bulisová 3   1 Hora Zdeněk 45
6. MARILESS, 4 60,0 žk. Filip Koplík 6   6 Koplík Zdeno 40
7. VEXALTO, 3 50,0 žk. Jan Verner 8   5 Hurt Jiří 90
Nestartovali: TORONTO HILL(GER)
Čas: 02:13,40, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 8-2 1/2-1 1/2-3-6-8

Majitel: Lužický Dvůr, Trenér: Papoušek ml. Jan, Chov: Hřebčín Napajedla

2. dostih, start 14:00
1338 Cena Rádia Blaník FM
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DRAGOON, 6 63,5 ž. Dušan Andrés JISTĚ   3 Lauterbach Jaroslav 40
2. GRENNASIA, 3 59,0 ž. Václav Janáček 3   7 Hurt Tomáš 40
3. CANADIAN LADY, 3 56,0 Ingrid Koplíková 3 1/2   9 Váňa Tomáš 80
4. HMAT, 3 53,5 Petr Foret 2 1/2   1 Bartoš st. Josef 60
5. APPIA, 3 51,0 žk. Ondřej Velek 2 1/4   2 Kučera Karel 120
6. MUDDI, 6 57,0 Jakub Pavlíček 1 1/2   13 Kroutilík Jaroslav 120
7. LINDAU, 3 54,0 Vendula Korečková 2   8 Luka Václav 80
8. WILDFIRE, 6 59,0 Barbora Málková 1   11 Růžičková Martina 55
9. ROCKY RAIN, 3 51,5 žk. Tomáš Vraj krk   5 Audy Renata 70
10. BLOKACE, 4 59,0 žk. Jan Verner 1   6 Hurt Jiří 40
11. HAPPY BRIDGE, 3 52,0 žk. Josef Mysliveček krk   4 Uhl Jiří 100
12. GUERRA, 3 50,0 am. Jana Nováková 2 1/2   12 Novák Antonín 180
Nestartovali: BARAN, DONÁT, NAZGŮL
Čas: 01:30,40, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3-3 1/2-2 1/2-2 1/4-1 1/2-2-1-krk-1-krk-2 1/2

Majitel: DC Vikýřovice-Paulline, Trenér: Lauterbach Jaroslav, Ing., Chov: Michalcová J.

Sankce: tr.Kučera K.200 Kč za předčasné opuštění vyhrazeného prostoru po dostihu koněm č.2 APPIA (DŘ § 377)


3. dostih, start 14:30
1339 Cena Rabbit Trhový Štěpánov a.s.
Rovina IV.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. INSTANTA, 4 57,0 ž. Dušan Andrés JISTĚ   2 Vocásková Helena 37
2. APRILLO(GER), 4 60,5 ž. Václav Janáček 3   7 Neuberg Filip 15
3. ANGLICKÁ KRÁLOVNA, 5 54,5 am. Leona Hloužková 1 1/2   10 Audy Renata 100
4. REDAKTOR, 7 56,5 am. Kateřina Přikrylová 4   3 Neuberg Filip 80
5. HURYKÁN, 4 56,0 žk. Jan Verner 4 1/2   8 Hurt Jiří 160
6. LANATA, 3 52,0 Petr Foret 2   9 Bartoš st. Josef 160
7. DUPLIKA, 4 58,0 ž. Radek Koplík 2   4 Török Dalibor 140
8. LUCYRA, 4 54,0 am. Kateřina Sudová 4   6 Jelínek Zbyněk 160
9. NICE, 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2   5 Uhl Jiří 100
10. FUEGO, 6 57,0 Jakub Pavlíček krk   1 Vašina Josef 140
Čas: 02:09,90, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3-1 1/2-4-4 1/2-2-2-4-2-krk

Majitel: www.Top Centrum CZ s.r.o., Trenér: Vocásková Helena, Chov: Vocásek F.

Z rozhodování DK byl vyloučen MVDr.Semaník z důvodu zainteresovanosti na koni č.4 DUPLIKA


4. dostih, start 15:00
1340 Cena Rady Jockey Clubu
Rovina III.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
45000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 0 + 2250 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHERI RULES, 6 55,0 am. Leona Hloužková LEHCE   2 Audy Renata 80
2. DEDARELLA(POL), 3 54,5 ž. Václav Janáček 6   5 Bartoš st. Josef 30
3. RACING, 9 53,5 Petr Foret 5   4 Hanousek Ladislav 120
4. KAMERDYNER(POL), 5 56,0 Josef Borč 3   1 Váňa st. Josef 30
5. TUTANCHAMON(POL), 4 57,0 ž. Dušan Andrés 12   6 Kabelková Hana 50
6. AMERICKÁ HVĚZDA, 4 59,5 ž. Ilona Hronová 9   9 Bekrová Gabriela 35
7. DERAZINO, 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka krk   3 Vinklárek Vladimír 120
8. ALBERT PIER(GER), 3 50,5 Ingrid Koplíková 3/4   7 Koplík Zdeno 100
Nestartovali: PERIKLES(USA)
Čas: 02:11,60, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 6-5-3-12-9-krk-3/4
Maj. prémie:
10 000 Kč (CHERI RULES)Stáj Filip
6 000 Kč (RACING)Monika-Racing

Majitel: Stáj Filip, Trenér: Audy Renata, Chov: Hovadík D.Ing.

Kůň č.2 CHERI RULES byl vybrán k antidopingové kontrole


5. dostih, start 15:30
1341 Cena Autocentrum Bupi, s.r.o.
Steeplechase IV.kat. - 3400 m, cena, 4letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IRON MAAG, 4 66,0 Pavel Složil st. JISTĚ   5 Havlíčková Zdena 100
2. ALEIDA GUEVARA(IRE), 4 67,0 ž. Josef Bartoš 2   1 Váňa st. Josef 26
3. CHOMA(GER), 4 67,5 Lukáš Sloup krk   8 Koplík Zdeno 35
4. WAVELIGHT LASER(GER), 4 68,0 ž. Tomáš Hurt 1 3/4   10 Neuberg Filip 40
5. LAKYRA, 4 66,0 ž. Dušan Andrés 3   9 Neuberg Filip 45
6. FREE LOVE, 4 67,0 ž. Jaroslav Myška 4   2 Neuvirt Konrád 100
7. MINELA, 4 64,5 Bohuslav Mátl 7   6 Novák Antonín 120
8. D`CADMOS, 4 66,0 Lukáš Kasl daleko   7 Hurt Jiří 80
9. COLLEDARO, 4 66,5 Marcel Novák 6   3 Růžičková Martina 100
ZN CORNELIE, 4 71,5 am. Tomáš Věchet     4 Nováková Gabriela 100
Čas: 04:18,90, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2-krk-1 3/4-3-4-7-daleko-6

Majitel: AG, Trenér: Havlíčková Zdena, Ing., Chov: Vanda V.

6. dostih, start 16:05
1342 První těžká Cross Country Monou-stavební společnost s.r.o.Vrchotovy Janovice
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4950 m, cena, 5letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VODORYS, 6 68,0 ž. Tomáš Hurt LEHCE   6 Neuberg Filip 22
2. HAPPYMENA, 7 66,0 ž. Dušan Andrés 4 1/2   4 Jirátová Petra 80
3. KLEIDON, 8 66,5 Bohuslav Mátl 6   2 Jirátová Petra 100
4. POTENZO(IRE), 10 65,5 Barbora Málková 12   3 Růžičková Martina 55
ZN PERGON, 7 67,5 Marcel Novák     5 Vinklárek Vladimír 60
SN ELEKT(POL), 6 70,0 ž. Josef Bartoš     1 Váňa st. Josef 25
Čas: 07:18,20, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 4 1/2-6-12

Majitel: Orling, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Hřebčín Napajedla

7. dostih, start 16:45
1343 VELKÁ BENEŠOVSKÁ FIRMY MERAN PRAHA
Steeplechase crosscountry II.kat. - 5000 m, cena, 5letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1200 + 2800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SULLIVAN, 11 64,0 Libor Šimůnek LEHCE   7 Luka Václav 40
2. BRENET, 5 69,0 ž. Dušan Andrés 3   1 Uhl Jiří 40
3. BACCARAT, 6 67,0 ž. Josef Bartoš 3   9 Kabelková Hana 50
4. BRICASSAR, 8 67,0 ž. Jaroslav Myška 1/2   2 Erban Jaroslav 60
5. MAGIC BLADE(GER), 6 67,0 ž. Tomáš Hurt 6   4 Růžičková Martina 50
6. BANDYTA, 7 67,0 Marcel Novák 2 1/2   8 Vašina Josef 120
ZN ASCOT(POL), 11 69,0 žk. Josef Váňa ml.     5 Piruch Jozef 40
ZN BEN, 6 67,0 Bohuslav Mátl     10 Novák Antonín 120
ZN PARABELLA, 5 65,0 Petr Tůma     6 Ilíková Kateřina 200
SN FILIPA, 6 65,0 žk. Rostislav Benš     3 Vymazal Josef 200
Čas: 07:04,50, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 3-3-1/2-6-2 1/2
Maj. prémie:
15 000 Kč (SULLIVAN)EŽ Praha a.s.
9 000 Kč (BRENET)DS Sendy Ostrava Neuvirt
6 000 Kč (BACCARAT)MB Transport

Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Luka Václav, Ing.,

Kůň č.9 BACCARAT byl vybrán k antidopingové kontrole


8. dostih, start 17:15
1344 Cena společnosti Bierhanzl Group a.s.
Steeplechase IV.kat. - 3200 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZULEJKA, 3 66,5 Libor Šimůnek JISTĚ   3 Luka Václav 25
2. LECTER, 3 68,5 Marcel Novák 1 1/4   6 Růžičková Martina 20
3. ERINYA, 3 63,5 Josef Borč 1 1/4   5 Vašina Josef 80
4. NEXTREME, 3 65,0 Lukáš Sloup 5   4 Hurt Jiří 65
5. ČERTOVKA, 3 64,5 Bohuslav Mátl 6   2 Novák Antonín 65
6. INDIA(POL), 3 63,5 žk. Josef Váňa ml. 4   7 Hurt Tomáš 60
7. SASKIE, 3 63,5 Štěpánka Sedláčková 12   8 Vinklárek Vladimír 100
Nestartovali: TRULY DARK(POL)
Čas: 04:36,70, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 1/4-1 1/4-5-6-4-12

Majitel: Stáj Luka-Schusterovi, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Vocásek F.

9. dostih, start 17:46
1345 Cena Ravak a.s. Příbram
Rovina V.kat. - 2000 m, handicap, 4letí a starší
15000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 225 + 525 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABINA, 7 59,0 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ   5 Havlíčková Zdena 30
2. VODARKA, 4 63,0 ž. Václav Janáček 1   1 Jelínek Zbyněk 25
3. FASTANLEY, 6 48,0 žk. Jana Trňáková 5   6 Šimuni Peter 100
4. STAŇKA, 4 50,5 žk. Jan Verner 5   4 Hurt Jiří 80
5. SABIR, 5 50,0 Ingrid Koplíková 2   8 Peťulová Petra 60
6. ROLLING OCEAN, 4 51,0 žk. Tomáš Vraj 2 1/2   2 Hála Libor 60
7. GARCINIA, 5 50,0 am. Jana Nováková 1   10 Novák Antonín 140
8. ASISTENT, 4 51,0 Petr Foret 11   3 Hurt Jiří 80
9. AMBERSAND, 7 63,0 am. Tereza Vašinová 1 1/4   9 Vašina Josef 60
Nestartovali: PENSA COLA
Čas: 02:13,20, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1-5-5-2-2 1/2-1-11-1 1/4

Majitel: Kovotvar Tvarůžek, Trenér: Havlíčková Zdena, Ing., Chov: Drápal C.


Dostihová komise: