home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 24.08.2008 - Most
stav dráhy: 4.9 (měkká / Soft)
1. dostih, start 14:03
1330 Cena společnosti EUROMONT GROUP a.s.
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FERNANDO(GER), 3 59,0 ž. Martin Srnec JISTĚ   6 Růžičková Martina 80
2. NELLA BELLAMY, 3 58,5 ž. Václav Janáček 1   3 Luka Václav 20
3. PERNOD, 3 60,0 ž. Jiří Chaloupka 1 3/4   1 Chaloupka Václav 70
4. DUBAI LAND(GB), 3 58,5 ž. Jaromír Šafář 1/2   11 Dvořák Karel 30
5. LAKENTO, 3 58,5 ž. Radek Koplík hlava   8 Bekrová Gabriela 100
6. CARBONIT, 3 58,5 ž. Jan Rája 5   10 Šilhavý Ladislav 80
7. PIPISTRELLO(GER), 3 60,0 ž. Dušan Andrés 4   4 Růžičková Martina 70
8. MANBEARPIG(USA), 3 58,0 ž. Artur Resulov 1 1/4   7 Šavujev Arslangirej 70
9. QADRINA, 3 54,0 am. Pavel Koucký daleko   2 Pejšková Ivana 250
Nestartovali: FAURINE(GER), QUANTANAMERA
Čas: 02:00,95, Mezičasy: (15,79-26,18-26,65-25,65-26,68)
Výrok: JISTĚ 1-1 3/4-1/2-hlava-5-4-1 1/4-daleko

Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Růžičková Martina, Chov: Frau Moser C.

2. dostih, start 14:36
1331 Cena Hřebčína Křenek
Rovina II.kat. - 1400 m, cena, 2letí - klisny
85000 Kč (42500 - 19550 - 12750 - 5950 - 4250) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1275 + 2975 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MAGMA(POL), 2 56,0 ž. Václav Janáček LEHCE   3 Hurt Tomáš 30
2. GOLDEN SOUND(GB), 2 57,0 ž. Radek Koplík 3   13 Török Dalibor 150
3. SAMARA MORGAN, 2 55,0 ž. Radek Žalud 1 1/4   9 Zobal František 140
4. KSIEŽNA DA XIAN(POL), 2 56,5 Milan Zatloukal 2 1/2   4 Suchánek Martin 500
5. DÁNSKÁ PRINCEZNA, 2 57,0 Jakub Pavlíček nos   11 Suchánek Martin 100
6. GILLAN, 2 58,0 ž. Jan Rája 2 1/2   2 Růžičková Martina 25
7. EARLIEN, 2 55,0 ž. Jaromír Šafář 1   7 Kub Ivan 45
8. FAIR FAME(IRE), 2 55,0 Vendula Korečková kr.hlava   6 Luka Václav 300
9. LANDIS, 2 56,0 ž. Martin Srnec 5   12 Myška Jaroslav 140
10. MOJITO, 2 57,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4   10 Lisek Michal 70
11. CLEWBAY`S GIRL, 2 57,0 Helena Blažková 10   1 Váňa Tomáš 100
12. MOVIE STAR(POL*), 2 56,0 ž. Ilona Hronová kr.hlava   5 Kinský Pavel 500
Nestartovali: FIRST JAPE(POL)
Čas: 01:31,45, Mezičasy: (16,10-24,37-23,64-27,35)
Výrok: LEHCE 3-1 1/4-2 1/2-nos-2 1/2-1-kr.hlava-5-3/4-10-kr.hlava
Maj. prémie:
20 000 Kč (SAMARA MORGAN)Quartis
12 000 Kč (DÁNSKÁ PRINCEZNA)K-K Metal a.s.

Majitel: Gabriela-Trachtová, Trenér: Hurt Tomáš, Chov: SK Moszna

Kůň č.13 GOLDEN SOUND byl vybrán k antidopingové kontrole


3. dostih, start 15:00
1332 Cena společnosi SPEDI TRANS Praha
Steeplechase II.kat. - 3800 m, cena, 5letí a starší
85000 Kč (42500 - 19550 - 12750 - 5950 - 4250) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1275 + 2975 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ALBERTO, 7 61,0 Libor Šimůnek V. LEHCE   3 Luka Václav 25
2. MYANMAR, 6 62,0 ž. Dušan Andrés 6   4 Junková Jana 40
3. RADBEC, 8 65,0 Štěpánka Sedláčková daleko   6 Mareš Miroslav 21
4. PORTO, 6 64,0 Marcel Novák hlava   2 Chaloupka Václav 77
5. ARMATOR(POL), 6 66,0 Josef Sovka 18   1 Chaloupka Václav 100
Nestartovali: MARACANT
Čas: 04:30,56, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 6-daleko-hlava-18
Maj. prémie:
20 000 Kč (ALBERTO)Václav Luka
12 000 Kč (MYANMAR)Chovsport Zdelov
8 000 Kč (RADBEC)Mareš-Tachlovice

Majitel: Václav Luka, Trenér: Luka Václav, Ing.,

4. dostih, start 15:38
1333 Cena Unipetrolu RPA
Rovina I.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
100000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Maj. prémie: 50000 Kč (25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 1500 + 3500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NEZBEDA, 6 63,0 ž. Jan Rája TUHÝ BOJ   1 Janda Jiří 80
2. TERSSIO(IRE), 5 62,0 ž. Martin Srnec nos   8 Drlík Jaroslav 25
3. FANEGA, 4 55,0 ž. Jaromír Šafář 1/2   13 Machů Zdeněk 120
4. WONDER HORSE(IRE), 4 56,5 Ingrid Koplíková 3/4   14 Koplík Zdeno 500
5. ROL'OVER BEETHOVEN(FR), 5 59,0 ž. Radek Koplík 1 1/4   11 Török Dalibor 80
6. DAIDALOS(GER), 5 60,0 ž. Allan Petrlík kr.hlava   12 Wolf Martin 160
7. FIRA, 3 53,5 Vendula Korečková 1   4 Zobal František 500
8. KATANGO(GER), 4 60,0 ž. Dušan Andrés hlava   5 Wolf Martin 100
9. EDIGGIO, 4 52,0 ž. Radek Žalud 1/2   6 Lisek Michal 500
10. ARYMAN(POL), 6 60,5 Milan Zatloukal 1   7 Seménka Zdeněk 160
11. ALLEZ(POL), 3 53,5 Petr Foret 1   3 Šatra Tomáš 140
12. MR DARIO(IRE), 4 59,0 ž. Václav Janáček 3/4   10 Koplík Zdeno 60
13. MAN O DESERT(FR), 8 57,0 Jakub Pavlíček 5   9 Vašina Josef 300
14. MASTER CHIEF(USA), 5 59,5 ž. Jiří Chaloupka 6   2 Havlíčková Zdena 100
Čas: 01:28,85, Mezičasy: (14,55-23,19-24,73-26,38)
Výrok: TUHÝ BOJ nos-1/2-3/4-1 1/4-kr.hlava-1-hlava-1/2-1-1-3/4-5-6
Maj. prémie:
25 000 Kč (NEZBEDA)Albert Stolany
15 000 Kč (FANEGA)Rabbit Trhový Štěpánov

Majitel: Albert Stolany, Trenér: Janda Jiří, MVDr., Chov: Höck J.,Ing.

Kůň č.1 NEZBEDA byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: ž.Petrlík Allan výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ §316) Poplatky: stáj Martin Wolf-Clint 2500 Kč za nezdůvodněnou změnu jezdce na koni č.12 DAIDALOS (DU 16/1)


5. dostih, start 16:10
1334 Cena hejtmana Ústeckého kraje
Rovina III.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SILKEN SKY(GB), 5 60,5 ž. Jiří Chaloupka BOJ   2 Havlíčková Zdena 35
2. ODINGA(AUT), 5 58,0 ž. Jan Rája krk   8 Pejšková Ivana 160
3. AZIAK, 3 56,0 ž. Václav Janáček 3/4   4 Bartoš st. Josef 45
4. MASHRAI(IRE), 3 58,5 ž. Jaromír Šafář 3 1/2   14 Dvořák Karel 70
5. VIOLET MOON, 5 58,0 ž. Artur Resulov 1 3/4   15 Maršíčková Miroslava 150
6. ANTHONY, 6 59,0 Jakub Pavlíček 1/2   12 Horová Oliva 77
7. WELL MAN(GER), 4 60,5 Milan Zatloukal 1 1/2   10 Wolf Martin 55
8. DZIALON(POL), 8 58,0 ž. Ilona Hronová 1 3/4   7 Baštová Pavlína 200
9. MOE, 3 51,0 žk. Tomáš Vraj 3/4   6 Šilhavý Ladislav 350
10. DEDARELLA(POL), 3 51,0 žk. Jan Verner 3/4   1 Bartoš st. Josef 110
11. KORENBLOEM, 7 55,0 Helena Blažková 5   16 Bartoš st. Josef 200
12. MATEO(POL), 4 58,0 ž. Martin Srnec 2 1/2   3 Suchánek Martin 160
13. STASTNA(POL), 3 52,0 ž. Radek Žalud 7   5 Horáková Lenka 350
14. KINKY MALINKY(IRE), 4 58,0 ž. Radek Koplík 1   11 Horáková Lenka 100
15. ROSEBURN(FR), 3 54,0 Josef Borč 14   13 Drlík Jaroslav 300
Nestartovali: ALBERT PIER(GER), AZTEKE(GER), BEAUCHAMP(GER), MALA CZAROWNICA(POL)
Čas: 02:10,85, Mezičasy: (26,63-25,73-26,42-26,03-26,04)
Výrok: BOJ krk-3/4-3 1/2-1 3/4-1/2-1 1/2-1 3/4-3/4-3/4-5-2 1/2-7-1-14
Maj. prémie:
15 000 Kč (AZIAK)Profes-Dr.Bureš
9 000 Kč (VIOLET MOON)Hřebčín Křenek

Majitel: Kovotvar Tvarůžek, Trenér: Havlíčková Zdena, Ing., Chov: Ashbrittle Stud

Sankce: ž.Koplík Radek 1500 Kč za nedodržení předepsané hmotnosti o +1 kg (DŘ §326)


6. dostih, start 16:47
1335 Velká letní cena České rafinérské
Rovina NL - 1800 m, cena, 3letí a starší
130000 Kč (65000 - 29900 - 19500 - 9100 - 6500) Maj. prémie: 50000 Kč (25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 1950 + 4550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PALDOX(FR), 6 59,0 ž. Martin Srnec JISTĚ   8 Drlík Jaroslav 17
2. CITY HALL(GER), 8 59,0 ž. Radek Koplík 1 3/4   4 Vítek Roman 65
3. LORD SILVANO(GER), 4 59,0 ž. Jan Rája 1 1/4   2 Lisek Michal 80
4. ZANNDAR(FR), 3 55,0 ž. Radek Žalud hlava   6 Kinský Pavel 200
5. SEDAR, 7 59,0 ž. Jiří Chaloupka krk   1 Hanzlíková Jana 35
6. CONNEX(GER), 3 57,5 Milan Zatloukal hlava   7 Neuberg Filip 60
7. KEVIN THE KNIGHT(GER), 3 57,5 ž. Allan Petrlík 1 3/4   3 Petrlík Allan 70
Nestartovali: TORLUS(GER)
Čas: 01:58,88, Mezičasy: (16,08-27,72-26,19-24,04-24,86)
Výrok: JISTĚ 1 3/4-1 1/4-hlava-krk-hlava-1 3/4
Maj. prémie:
25 000 Kč (SEDAR)Stáj Hanzlíková-Bartoš

Majitel: Hrubý, Trenér: Drlík Jaroslav, Chov: SNC Lagardere Elevage

Kůň č.8 PALDOX byl vybrán k antidopingové kontrole


7. dostih, start 17:15
1336 Cena Rádia BLANÍK
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HOFRAT(POL), 9 70,5 Libor Šimůnek JISTĚ   6 Luka Václav 35
2. LHOTSE SHAR, 7 69,5 Jan Rája 1   8 Kub Ivan 40
3. ANNABELLA, 4 61,5 Michal Tajmr krk   1 Tajmr Michal 200
4. SUN RAY, 4 72,5 am. Tomáš Věchet 10   7 Nováková Gabriela 70
5. VIKTOMA, 6 68,0 ž. Dušan Andrés 15   4 Chaloupka Václav 80
Z SHAMROCK SPIRIT(BEL), 4 61,5 Josef Sovka     9 Blecha Jan 80
PN DATIFFO(GER), 6 67,5 Bohuslav Mátl     5 Baštová Pavlína 80
ZN DOUBLE CLUB(POL), 5 72,5 Marcel Novák     2 Nováková Gabriela 27
ZN RESERL(GER), 6 63,5 Lukáš Sloup     3 Koplík Zdeno 300
Čas: 04:13,16, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1-krk-10-15

Majitel: Stáj Luka-Mandak, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: SK Moszna


Dostihová komise: