home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 23.08.2008 - Pardubice
stav dráhy: 3.4 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:02
1321 Cena časopisu VŠUDYBYL
Proutky III.kat. - 3200 m, cena, 3letí
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FANTASTYKA(POL), 3 65,5 ž. Jaroslav Brečka V. LEHCE   4 Olehla Čestmír 17
2. CHENONCEAU(FR), 3 66,5 ž. Marek Stromský 7   6 Holčák Radek 25
3. LUTHIEN, 3 60,5 Libor Šimůnek 5   2 Luka Václav 100
4. KASIM, 3 63,5 Marcel Novák 4   7 Kejzlar Přemek 140
5. NIKAS, 3 66,0 Luboš Urbánek 3/4   3 Urbánek Luboš 40
6. GREISEN, 3 62,5 Ján Mach, MVDr. 14   9 Kovář Stanislav 70
7. SVŮDNÁ, 3 64,0 Bohuslav Mátl 5   5 Suchánek Martin 100
Z LEILA, 3 66,0 Josef Dušek     11 Odložil Pavel 200
PN SPERANZA, 3 62,5 Josef Sovka     8 Pecháček Jaroslav 140
ZN CYRIL, 3 64,0 am. Lenka Syslová     10 Syslová Lenka 80
Nestartovali: CITADELA
Čas: 03:48,20, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 7-5-4-3/4-14-5
Maj. prémie:
15 000 Kč (LUTHIEN)Janda Bloodstock
9 000 Kč (KASIM)Stáj Kejzlar
6 000 Kč (NIKAS)Stáj Castor

Majitel: Wrbna Racing, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Suchorzewscy A.i M.

Sankce: tr.Kovář Stanislav 200 Kč za opuštění vyhrazeného prostoru po dostihu koněm č.9 GREISEN (DŘ §377)


2. dostih, start 13:39
1322 Velká cema Lesů České republiky
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4500 m, cena, 5letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. POCCI(GER), 8 64,0 žk. Josef Váňa ml. LEHCE   9 Váňa st. Josef 60
2. TRESH, 8 64,0 Petr Tůma 3 1/2   13 Kolář Josef 25
3. NERGOS, 7 66,0 Marcel Novák 5   10 Růžičková Martina 100
4. CENNET, 5 66,5 ž. Pavel Kašný 3/4   7 Tůma Pavel 50
5. DERBY SHARP, 8 67,5 ž. Marek Stromský 3 1/2   6 Holčák Radek 70
6. VÝTRŽNÍK, 7 70,0 Petr Kříž 2   2 Kříž Petr 70
7. MIKEILA, 5 67,5 ž. Tomáš Hurt 3/4   3 Popelka Stanislav 40
8. TEVIOT, 5 67,0 ž. Jiří Kousek hlava   5 Holčák František 80
9. MORÁVKA, 6 67,5 ž. Jaroslav Myška daleko   11 Novák Antonín 90
10. GECOSS, 5 67,0 ž. Jaroslav Brečka daleko   4 Živníček Josef 300
Z KARLSBAD(GER), 5 65,0 Bohuslav Mátl     12 Suchánek Martin 140
Z SHARAZAN, 6 64,0 Martin Liška     14 Kejzlar Přemek 500
Z VALESA, 7 61,5 Štěpánka Sedláčková     8 Vinklárek Vladimír 200
SN BACCARAT, 6 69,5 ž. Dušan Andrés     1 Kabelková Hana 70
Čas: 05:40,94, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 3 1/2-5-3/4-3 1/2-2-3/4-hlava-daleko-daleko
Maj. prémie:
15 000 Kč (TRESH)Marpet-Kolář
9 000 Kč (NERGOS)EŽ Praha a.s.
6 000 Kč (CENNET)DS Dvorce

Majitel: Rennstall Darboven, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Gest.Idee

3. dostih, start 14:16
1323 CENA ASOCIACE HOTELŮ A RESTAURACÍ ČESKÉ REPUBLIKY
Steeplechase crosscountry III.kat. - 3400 m, handicap, 4letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CUPIDO(POL), 7 73,0 ž. Dušan Andrés JISTĚ   8 Popelka Stanislav 50
2. DYKTANDO(POL), 6 70,0 ž. Jaroslav Myška 1/2   3 Syslová Lenka 30
3. CHIFF, 5 62,5 Marcel Novák 7   1 Nováková Gabriela 120
4. DESTERRO(POL), 4 66,0 ž. Marek Stromský 17   6 Holčák František 50
5. BALERÍNA, 4 63,0 Josef Borč daleko   4 Váňa st. Josef 80
6. SAGWAN, 4 60,5 Petr Tůma 1 3/4   9 Seménka Zdeněk 80
7. LAROSSO(GER), 5 62,0 Ján Mach, MVDr. 1   7 Kovář Stanislav 160
8. VALLDEMOSO, 4 73,0 ž. Tomáš Hurt 6   5 Uhl Jiří 50
ZN IGNACIO, 4 67,0 ž. Jaroslav Brečka     2 Olehla Čestmír 35
Čas: 04:14,99, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1/2-7-17-daleko-1 3/4-1-6
Maj. prémie:
15 000 Kč (CHIFF)MEGA a.s. Stráž p.Ralskem
9 000 Kč (BALERÍNA)Jasna

Majitel: Stajňa Corinne SK, Trenér: Popelka Stanislav, Chov: PKI S.A.

Sankce: j.Tůma Petr 200 Kč za zbytečné použití bičíku (DŘ §316)


4. dostih, start 14:49
1324 CENA SPOLEČNOSTI LÉČEBNÉ LÁZNĚ BOHDANEČ a.s.
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4000 m, cena, 4letí
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DEMINA, 4 69,0 ž. Dušan Andrés LEHCE   2 Szikora Pavel 30
2. MARSYLIANKA(POL), 4 66,0 ž. Jaroslav Myška 1   3 Votava Jaroslav 40
3. DOBYVATEL, 4 66,5 Libor Šimůnek 3 1/2   8 Horáková Lenka 50
4. TREDIT, 4 70,0 ž. Jiří Kousek 1   6 Holčák František 20
5. GULÁN, 4 64,0 Martin Liška daleko   9 Hrudka st. Jaromír 80
6. BER BER, 4 63,5 Pavel Boček daleko   7 Míček Milan 80
Z DURANDAL, 4 66,0 ž. Jaroslav Brečka     5 Míček Milan 120
Z VENTUS, 4 66,0 Marcel Novák     1 Mocek Květoslav 120
ZN CAPART, 4 66,0 Pavel Složil st.     10 Složil Pavel 35
ZN EKSCES(POL), 4 64,5 Bohuslav Mátl     4 Baštová Pavlína 120
Čas: 05:06,51, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 1-3 1/2-1-daleko-daleko

Majitel: Elstar, Trenér: Szikora Pavel, Chov: Szikora P.

Kůň č.2 DEMINA byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: tr.Míček 200 Kč za opuštění vyhrazeného prostoru po dostihu koněm č.7 BER BER (DŘ §377)


5. dostih, start 15:22
1325 CENA SPOLEČNOSTI AGROPODNIK HUMBURKY a.s.
Steeplechase III.kat. - 3900 m, cena, 4letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MALCOLM, 4 60,0 Štěpánka Sedláčková LEHCE   5 Tůma Pavel 26
2. DJABBA, 7 65,5 žk. Josef Váňa ml. 5   6 Váňa st. Josef 17
3. LABRADOR, 9 67,0 Luboš Urbánek 8   8 Špelda Lubomír 120
4. YOKYRA, 4 64,0 Jan Korpas 1 1/2   4 Votava Jaroslav 140
5. VULKÁN(SLO), 8 67,0 ž. Dušan Andrés 2 1/4   3 Olehlová Monika 50
6. NOVOLARI(FR), 8 66,5 Josef Sovka krk   9 Kinský Pavel 100
Z SAN-KAIRO(POL), 5 69,5 ž. Jaroslav Myška     1 Odložil Pavel 100
Nestartovali: JESIENNY KROKUS(POL), NEPAL(POL)
Čas: 04:50,07, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 5-8-1 1/2-2 1/4-krk
Maj. prémie:
15 000 Kč (MALCOLM)DS Dvorce
9 000 Kč (DJABBA)Rabbit Trhový Štěpánov
6 000 Kč (LABRADOR)Akvagast Thurn

Majitel: DS Dvorce, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Keclík Z.,Dvorce

6. dostih, start 15:57
1326 MEMORIÁL ING. MICHALA RABASE
Steeplechase crosscountry II.kat. - 5200 m, cena, 5letí a starší
85000 Kč (42500 - 19550 - 12750 - 5950 - 4250) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1275 + 2975 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NUMERO DUE(POL), 7 66,0 Luboš Urbánek JISTĚ   2 Holčák Radek 32
2. WELLDANCER(GER), 6 66,0 žk. Josef Váňa ml. 1 1/4   5 Váňa st. Josef 22
3. CLAUDIO, 8 65,0 Libor Šimůnek 12   4 Luka Václav 50
4. BELFORD(POL), 5 64,0 Jan Korpas 7   10 Váňa st. Josef 80
5. HIRSCH, 12 65,0 ž. Dušan Andrés 1 1/2   6 Popelka Stanislav 70
6. LAKREG, 8 65,0 Martin Liška krk   8 Seménka Zdeněk 70
7. RUBÍN, 6 66,0 ž. Jaroslav Myška 5   3 Růžičková Martina 120
8. VODETA, 7 63,0 Marcel Novák 3 1/2   1 Vinklárek Vladimír 200
Z L`AMOUR, 8 66,0 Lukáš Kasl     7 Chaloupka Václav 200
ZN LUXOR, 7 64,0 Bohuslav Mátl     9 Novák Antonín 140
Čas: 06:49,37, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 1/4-12-7-1 1/2-krk-5-3 1/2
Maj. prémie:
20 000 Kč (CLAUDIO)Syndikát V3J
12 000 Kč (HIRSCH)Hvozd-Popelka

Majitel: Vasury Kolesa, Trenér: Holčák Radek, Chov: Kaluba D.,Strójwas B.

Sankce: j.Kasl Lukáš výstraha za zbytečné použití bičíku (DŘ §316)


7. dostih, start 16:34
1327 VELKÁ CENA SKANSKA DS, a.s. - III.kvalifikace na Velkou pardubickou České pojišťovny
Steeplechase crosscountry NL - 5800 m, cena, 6letí a starší
200000 Kč (100000 - 46000 - 30000 - 14000 - 10000) Maj. prémie: 50000 Kč (25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 3000 + 7000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JUVENTUS(POL), 9 68,0 ž. Josef Váňa st. JISTĚ   5 Váňa st. Josef 40
2. MARATH, 8 68,0 Josef Sovka 1 3/4   9 Kinský Pavel 600
3. MR LAND, 9 68,0 Libor Sedlář 2 3/4   12 Váňa st. Josef 160
4. RETRIEVER(GER), 11 68,0 žk. Josef Váňa ml. hlava   1 Váňa st. Josef 75
5. DECENT FELLOW(GER), 13 68,0 ž. Tomáš Hurt 1/2   13 Váňa st. Josef 35
6. ROOSEVELT(GER), 10 68,0 ž. Jiří Kousek 6   4 Holčák František 100
7. HIGH TECH MADE(FR), 8 68,0 ž. Jaroslav Brečka 15   11 Brečka Jaroslav 300
8. ICARE DU RENOM(FR), 12 68,0 Martin Liška daleko   7 Liška Martin 600
Z KORINKA, 7 66,0 Pavel Složil st.     8 Popelka Stanislav 300
Z VILONA, 8 66,0 ž. Jaroslav Myška     2 Novák Antonín 300
PN MAJOR WAKO(GER), 7 68,0 Petr Tůma     3 Kinský Pavel 200
PN PESSOA(GER), 9 68,0 ž. Dušan Andrés     6 Váňa st. Josef 35
ZN PROFIL, 8 68,0 Jan Rája     10 Janda Jiří 80
Čas: 07:40,73, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 3/4-2 3/4-hlava-1/2-6-15-daleko
Maj. prémie:
25 000 Kč (MARATH)Swiss Fans-Kinský
15 000 Kč (MR LAND)KOTERO

Majitel: Javor, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: SK Jaroszówka

Kůň č.5 JUVENTUS byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: j.Sovka Josef 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)


8. dostih, start 17:21
1328 CENA SVOS PŘELOUČ, s.r.o.
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4500 m, cena, 5letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RADSLAV, 7 67,0 ž. Jaroslav Myška BOJ   6 Junková Jana 100
2. BREMEN PLAN(POL), 5 66,0 ž. Marek Stromský 1 1/2   3 Holčák Radek 45
3. TERESINA(GER), 6 68,5 Libor Šimůnek 1 1/2   8 Luka Václav 80
4. TIUMEN(POL), 7 64,0 žk. Josef Váňa ml. 3 1/2   2 Váňa st. Josef 40
5. BAGDAD(POL), 9 66,0 ž. Dušan Andrés 12   1 Horáková Lenka 30
6. MIDDY(SLO), 8 63,5 Josef Borč 3   7 Olehlová Monika 300
7. MISS SECRET, 5 69,5 Miroslav Korenek 17   5 Holčák František 140
Z BARETKA(POL), 5 61,5 Josef Sovka     9 Kinský Pavel 200
Z ZEEROW, 12 64,0 Martin Liška     4 Hrudka st. Jaromír 200
Nestartovali: WATERFALL
Čas: 05:47,81, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1 1/2-1 1/2-3 1/2-12-3-17

Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Šimonová Jana, Chov: Cavalier sport

Poplatky: tr.Hrudka J.1000 Kč za opožděné hlášení změn v DP (DU 16/4)


9. dostih, start 17:51
1329 CENA RADIA OK
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3400 m, cena, 5letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARCHEA(POL), 6 64,0 ž. Marek Stromský V. LEHCE   10 Holčák Radek 17
2. IMÁGO, 5 70,5 Bohuslav Mátl 7   9 Suchánek Martin 70
3. IRISH QUEEN, 5 70,0 ž. Jiří Kousek 12   1 Holčák František 50
4. SONODA(POL), 8 64,0 Jan Korpas 7   2 Baštová Pavlína 50
5. BLUSKA, 7 67,5 Štěpánka Sedláčková 1 3/4   12 Theimer Milan 200
6. NEW TIGER(GER), 6 66,5 Libor Šimůnek 2   11 Barbořík Jiří 200
7. NIGHT WIND, 6 64,5 Josef Sovka 1 3/4   4 Slavíček Josef 200
8. CHRISAD, 6 70,0 žk. Josef Váňa ml. daleko   8 Uhl Jiří 200
Z HIGH MOUNTAIN(IRE), 6 64,0 ž. Dušan Andrés     6 Popelka Stanislav 80
Z ORAX, 5 63,5 Josef Borč     5 Horák František 200
Z SEPIE, 5 64,0 Martin Liška     3 Hrudka st. Jaromír 200
Nestartovali: CALAND(POL)
Čas: 04:17,96, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 7-12-7-1 3/4-2-1 3/4-daleko

Majitel: Vasury Kolesa, Trenér: Holčák Radek, Chov: Rybkowski D.

Sankce: tr.Hrudka 200 Kč za nepřipravenost koně č.3 SEPIE do dostihu (Dا 411f)



Dostihová komise: