home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 17.08.2008 - Karlovy Vary
stav dráhy: 4.3 (dobrá až měkká / Good to Soft)
1. dostih, start 14:35
1314 Cena společnosti Jan Becher - Karlovarská Becherovka, a.s.
Rovina V.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
20000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CALABRIE, 3 54,0 Vendula Korečková LEHCE   3 Luka Václav 50
2. VINUS, 4 66,5 ž. Dušan Andrés 5   6 Lauterbach Jaroslav 60
3. SABIR, 5 50,0 Ingrid Koplíková 1   1 Peťulová Petra 200
4. MOOLS, 3 58,5 am. Irena Rosenfeld krk   10 Fedorowicz Vladislav 140
5. MIDERISK, 5 62,5 ž. Martin Pišl 2   5 Fedorowicz Vladislav 65
6. REDUL, 5 61,5 am. Linda Fedorowiczová 2 3/4   7 Fedorowicz Vladislav 200
7. AS FAIR, 5 59,5 ž. Václav Janáček hlava   9 Hurt Tomáš 35
8. LYCUM, 8 58,5 Milan Zatloukal 3/4   2 Drlík Jaroslav 80
9. CAMAIEU, 3 55,0 ž. Tomáš Lukášek 5   4 Papoušek ml. Jan 60
10. SUNDIAL, 3 50,0 žk. Tomáš Vraj krk   8 Maršíčková Miroslava 140
Čas: 02:11,02, Mezičasy: (26,72 - 26,70 - 26,35 - 25,03 - 25,19)
Výrok: LEHCE 5-1-krk-2-2 3/4-hlava-3/4-5-krk

Majitel: Grand Prix Všenory, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Jantar Bruntál

Kůň č. 2 LYCUM ztratil na startu asi 3 délky.


2. dostih, start 15:02
1315 Cena společnosti Telefónica O2 Czech Republic, a.s.
Rovina II.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
85000 Kč (42500 - 19550 - 12750 - 5950 - 4250) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1275 + 2975 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DIAMOND KING(GER), 4 58,0 ž. Martin Srnec BOJ   7 Olehla Čestmír 65
2. RABBIT MONTJEU(IRE), 4 56,5 ž. Ferdinand Minařík 2 3/4   5 Machů Zdeněk 110
3. ASPEN(POL), 3 55,0 ž. Václav Janáček 1 1/2   8 Hurt Tomáš 55
4. LE VENT(GER), 6 62,0 ž. Dušan Andrés krk   1 Lauterbach Jaroslav 40
5. NAKURU(GER), 4 59,5 ž. Jiří Chaloupka 1/2   2 Mimra Zdeněk 110
6. THE JOE MCARDLE(GER), 3 57,0 Jakub Pavlíček 2 3/4   4 Vondrová Lucie 200
7. DANTES PEAK(GER), 4 59,5 ž. Jan Rája kr.hlava   11 Váňa st. Josef 100
8. HEFNER`S CHOICE(IRE), 4 58,0 ž. Radek Koplík 3   6 Váňa st. Josef 60
9. WHITE FACES(GER), 5 59,5 Milan Zatloukal 1 1/2   10 Wolf Martin 500
10. IMPOSANT FOR LIFE, 3 54,0 ž. Jaromír Šafář 3 3/4   12 Suchánek Martin 160
11. SET IN MOTION(IRE), 6 59,5 ž. Tomáš Lukášek 2   3 Vítek Roman 55
12. NORMEN(GER), 5 58,0 ž. René Koplík 3/4   9 Koplík Zdeno 55
Nestartovali: CARCASSONNE, MASHRAI(IRE), OLEADA
Čas: 02:07,76, Mezičasy: (26,58 - 26,58 - 25,42 - 24,58 - 24,60)
Výrok: BOJ 3/4-1 1/2-krk-1/2-2 3/4-kr.hlava-3-1 1/2-3 3/4-2-3/4

Majitel: Wrbna Racing, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Gest.Etzean

Sankce: ž. Janáček Václav 1000 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316), ž. Janáček Václav 400 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364 b). Z rozhodování DK byl vyloučen MVDr. Semaník vzhledem k zainteresovanosti na koni č.5 RABBIT MONTJEU(IRE), do DK byl kooptován Ing.V. Eichler.

video

3. dostih, start 15:33
1316 Cena společnosti TENZA , a.s.
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BLESK(USA), 2 55,0 ž. Tomáš Lukášek V. LEHCE   7 Vítek Roman 25
2. CLOVEN HOOF(IRE), 2 54,0 Vendula Korečková 3 1/2   5 Luka Václav 37
3. FRANCE EXTREME, 2 54,5 Natalie Arendsen 3 1/4   11 Dvořák Karel 60
4. WEISMÜLER, 2 55,0 ž. Václav Janáček 2 1/2   8 Šilhavý Ladislav 110
5. HUGO KUB, 2 57,0 Jakub Pavlíček 1 1/4   4 Bekrová Gabriela 110
6. MARTIN`S TOUR(GER), 2 58,0 ž. Jan Rája hlava   2 Lisek Michal 80
7. TRYMEROUS(GER*), 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4   10 Lisek Michal 80
8. MATYA, 2 54,0 ž. Jaromír Šafář 1   3 Kroutilík Jaroslav 140
9. SALVATION, 2 56,0 ž. Martin Pišl 2 1/2   6 Fedorowicz Vladislav 140
10. DEKOLT(POL), 2 57,0 ž. Dušan Andrés 11   12 Hurt Tomáš 140
11. KYRIS(POL), 2 56,5 Milan Zatloukal 2   1 Hanousek Ladislav 160
12. LANDINI(GER), 2 56,0 ž. Ferdinand Minařík 2 3 1/2   9 Pejšková Ivana 120
Nestartovali: AMAZON DAVIS(IRE), KSIEŽNA DA XIAN(POL), PEPI
Čas: 01:29,51, Mezičasy: (15,36 - 24,57 - 24,89 - 24,69)
Výrok: VELMI LEHCE 3 1/2-3 1/4-2 1/2-1 1/4-hlava-2 1/4-1-2 1/2-11-2-3 1/2
Maj. prémie:
15 000 Kč (FRANCE EXTREME)Stáj Monika Agro
9 000 Kč (WEISMÜLER)Erika F.
6 000 Kč (HUGO KUB)st.Herman

Majitel: DS Pegas, Trenér: Vítek Roman, MVDr., Chov: Bred Right Farm

Sankce: j. Arendsen Natalie 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364).


4. dostih, start 16:04
1317 CENA MASISE - POHÁR GRANDHOTELU PUPP
Rovina II.kat. - 1200 m, cena, 2letí
100000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1500 + 3500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARCIBALDO(GER*), 2 57,0 ž. Martin Srnec JISTĚ   3 Olehla Čestmír 17
2. YANKEE DOODLE, 2 57,0 ž. Radek Koplík 2 3/4   2 Török Dalibor 35
3. SIGRILIANO(FR), 2 57,0 ž. Dušan Andrés 3 1/2   4 Vocásek 3 František 40
4. IRYKLON(POL), 2 56,5 Milan Zatloukal 4   7 Hanousek Ladislav 120
5. BLUEBERRY, 2 55,5 ž. Ferdinand Minařík 2 hlava   8 Růžičková Martina 120
6. JOKOONO(GER), 2 56,0 ž. Martin Pišl 2   5 Fedorowicz Vladislav 120
7. BLUE CLASSY, 2 56,0 ž. Jaromír Šafář 19   6 Vašina Josef 300
Nestartovali: RABBIT SHINKO(GB)
Čas: 01:13,90, Mezičasy: (25,93 - 23,66 - 24,31)
Výrok: JISTĚ 2 3/4-3 1/2-4-hlava-2-19
Maj. prémie:
20 000 Kč (ARCIBALDO(GER*))Wrbna Racing
12 000 Kč (YANKEE DOODLE)Rabbit Trhový Štěpánov
8 000 Kč (BLUEBERRY)DM Cargo

Majitel: Wrbna Racing, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Wrbna Racing a.s.

Z rozhodování DK byl vyloučen MVDr. Semaník vzhledem k zainteresovanosti na koni č.2 YANKEE DOODLE, do DK byl kooptován Ing.V.Eichler.

video

5. dostih, start 16:33
1318 Cena společnosti SOKOLOVSKÁ UHELNÁ, a.s.
Rovina III.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARIZON, 3 52,0 ž. Radek Žalud JISTĚ   6 Bodlák Radim 55
2. BANZAI(GER), 4 48,5 Ingrid Koplíková 2   4 Pejšková Ivana 120
3. RENESANS(POL), 3 54,0 ž. Jaromír Šafář hlava   7 Dvořák Karel 120
4. SIBILA, 5 61,0 ž. Romana Neslerová kr.hlava   5 Vavroušek Josef 90
5. KAHILI KING(GER), 6 55,0 žk. Filip Koplík 1/2   12 Koplík Zdeno 60
6. RABBIT BOUNTY(GB), 3 57,0 ž. Radek Koplík hlava   10 Török Dalibor 40
7. AQUAREL, 6 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1   3 Chaloupka st. Jiří 55
8. CHERI RULES, 6 50,0 žk. Tomáš Vraj 3 1/4   8 Audy Renata 140
9. SORELITA, 5 57,0 ž. Dušan Andrés 1 3/4   9 Zobal František 140
10. ASSAMAKKA, 4 60,0 Milan Zatloukal 1/2   11 Bekrová Gabriela 80
11. NONCHALANCE, 4 55,5 ž. Ferdinand Minařík 2 1 1/4   1 Chaloupka st. Jiří 120
12. GEORGINA, 3 50,5 Kateřina Hájková 5   2 Vítek Roman 120
Nestartovali: BEL CANTO(POL), CLARKOM
Čas: 01:13,66, Mezičasy: (24,38 - 23,59 - 25,69)
Výrok: JISTĚ 2-hlava-kr.hlava-1/2-hlava-1-3 1/4-1 3/4-1/2-1 1/4-5
Maj. prémie:
15 000 Kč (ARIZON)Chanci-Valašsko
9 000 Kč (SIBILA)ALFATECH-Vavroušek

Majitel: Chanci-Valašsko, Trenér: Bodlák Radim, Chov: Pšurný Josef

Sankce: ž. Neslerová Romana výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316), ž. Šafář 2 Jaromír odnětí licence na jeden dostihový den (tj. 30.8.2008) za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316). Z rozhodování DK byl vyloučen MVDr.Semaník vzhledem k zainteresovanosti na koni č.10 RABBIT BOUNTY(GB), do DK byl kooptován Ing.V.Eichler.


6. dostih, start 17:05
1319 Cena společnosti KALIBRA NOVA s.r.o.
Rovina IV.kat. - 2400 m, cena, 3letí a starší
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ADORO(GER), 3 55,5 ž. Ferdinand Minařík 2 JISTĚ   8 Růžičková Martina 30
2. VANINI(FR*), 3 52,0 am. Leona Hloužková 2 3/4   10 Audy Renata 100
3. PARPAR, 5 63,5 ž. Artur Resulov kr.hlava   7 Maršíčková Miroslava 110
4. COMEDY KING, 4 61,0 ž. Jan Rája 1 1/4   9 Janda Jiří 120
5. WAVELIGHT LASER(GER), 4 56,5 Milan Zatloukal 1 1/2   12 Neuberg Filip 22
6. CHERI POND, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2   6 Bodlák Radim 80
7. LASECIA, 5 57,0 ž. Jaromír Šafář hlava   5 Kroutilík Jaroslav 140
8. BRIGITA, 3 50,5 žk. Tomáš Vraj 3 3/4   1 Hulínský Václav 60
9. MAÁDID, 6 61,0 Vendula Korečková 13   2 Papoušek ml. Jan 120
Nestartovali: FLEURY(GER), INSCATRA, RADOVAN, TANTOR(POL)
Čas: 02:36,56, Mezičasy: (26,40 - 25,96 - 26,58 - 25,73 - 26,64 - 25,25)
Výrok: JISTĚ 2 3/4-kr.hlava-1 1/4-1 1/2-1 1/2-hlava-3 3/4-13

Majitel: Zámek Štířín - Růžičková, Trenér: Růžičková Martina, Chov: Schmidt K.

Sankce: am. Hloužková Leona 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316). Kůň č.3 RADOVAN nestartoval vzhledem k pádu jezdce ve zkušebním cvalu, nebyl v moci startéra.


7. dostih, start 17:31
1320 Cena CAR POINT Karlovy Vary Holding s.r.o.
Steeplechase IV.kat. - 3500 m, cena, 4letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GERMILL, 4 69,0 ž. Tomáš Hurt ZADRŽENĚ   8 Luka Václav 25
2. VALANGO, 12 67,0 Luboš Urbánek 14   6 Špelda Lubomír 60
3. SWANGOO(GER), 8 65,5 Lukáš Kasl 6   5 Koplík Zdeno 100
4. ARGUN, 5 65,5 Libor Sedlář 1/2   3 Jirátová Petra 100
5. VLTAVAN, 9 65,5 Štěpánka Sedláčková 1   4 Špelda Lubomír 80
6. RESERL(GER), 6 64,0 Lukáš Sloup 14   7 Koplík Zdeno 80
Z ESKAMOTÉR, 4 61,5 Josef Sovka     1 Wolf Martin 100
ZN DIVOKÁ ŠÁRKA, 4 67,0 ž. Dušan Andrés     2 Zobal František 20
Čas: 04:12,05, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 14-6-1/2-1-14

Majitel: Václav Luka, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Jantar Bruntál


Dostihová komise: