home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 16.08.2008 - Kolesa
stav dráhy: 5.0 (měkká / Soft)
1. dostih, start 14:15
1306 CENA PENZIONU KOLESA
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
15000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 225 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LESLEY GREI, 4 59,0 ž. Jiří Chaloupka LEHCE   7 Bekrová Gabriela  
2. LINDAU, 3 63,0 am. Martina Luková 2 1/2   3 Luka Václav  
3. STAŇKA, 4 52,0 žk. Jan Verner 5   8 Hurt Jiří  
4. FASTANLEY, 6 55,0 ž. Václav Janáček 4   4 Šimuni Peter  
5. HEATHER, 3 51,0 žk. Tomáš Vraj 5   2 Foukal Milan  
6. DAVE, 3 53,0 Petr Foret 1 1/4   6 Bartoš st. Josef  
7. STRÁNKA, 3 48,0 žk. Lucie Danišová 4 1/2   5 Bartoš st. Josef  
8. ALONG, 3 64,5 am. Jaroslav Fabris 2 daleko   1 Stašková Eva  
Čas: 01:43,30, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 2 1/2-5-4-5-1 1/4-4 1/2-daleko

Majitel: Stáj Brett, Trenér: Bekrová Gabriela, Chov: Brett V.

Kůň č.1 ALONG ztratil na startu asi 5 délek Sankce: j.Foret Petr 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg (DŘ §326)


2. dostih, start 14:40
1307 CENA PŘÁTEL JEZDECKÉHO SPOLKU KOLESA
Rovina V.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
15000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 225 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TATANKA WEI, 6 53,0 Petr Foret JISTĚ   6 Horák František  
2. GALANTA, 3 50,0 am. Jana Nováková 1/2   1 Novák Antonín  
3. VLÁSKA, 3 56,5 Jakub Pavlíček 4 1/2   2 Hulínský Václav  
4. LEXUS, 3 58,5 ž. Jiří Chaloupka 1/2   4 Hurt Jiří  
5. ENSTALL, 3 51,0 žk. Tomáš Vraj daleko   3 Derych Vladimír  
Nestartovali: LORD LIBERTY
Čas: 02:31,66, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1/2-4 1/2-1/2-daleko

Majitel: Stáj Verner, Trenér: Horák František, MVDr., Chov: Verner Z.

Sankce: j.Foret Petr 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg (DŘ §326)


3. dostih, start 15:05
1308 CENA FIRMY JAROSLAV JIRÁŇ HLAVEČNÍK
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TIM, 3 57,0 ž. Romana Neslerová V. LEHCE   8 Neslerová Romana  
2. SORDIA, 3 55,0 Vendula Korečková 5   1 Luka Václav  
3. MARTINA(POL), 3 55,0 Petr Foret 3 1/4   6 Neslerová Romana  
4. FIREBIRD ARROGANCE(GER), 3 57,0 ž. Václav Janáček 1 3/4   9 Kinský Pavel  
5. MY TIGRESS(GER), 3 58,5 ž. Ilona Hronová 3 3/4   2 Fedorowicz Vladislav  
6. DICKINSONA, 3 57,5 ž. Dušan Andrés 2 1/2   7 Szikora Pavel  
7. MATT, 3 59,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4   10 Matysík Zdeněk  
8. FANTASTIC WORLD(GER), 3 55,5 žk. Ondřej Velek 1 1/4   3 Růžičková Martina  
9. TAGHANA(GB), 3 57,5 ž. Martin Pišl 1 1/2   5 Fedorowicz Vladislav  
10. SETHI, 3 57,0 Jakub Pavlíček 15   4 Blecha Jan  
11. PERENA, 3 54,0 Josef Borč 3 1/2   11 Horák František  
12. CARNAL DANCE, 3 53,5 žk. Tomáš Vraj 14   12 Hanousek Ladislav  
Čas: 02:03,63, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 5-3 1/4-1 3/4-3 3/4-2 1/2-3/4-1 1/4-1 1/2-15-3 1/2-14

Majitel: Stáj Jana a spol., Trenér: Neslerová Romana, Chov: Desperado club a.s.-Berka

Na startu ztratili koně č.11 PERENA 5 délek a č.12 CARNAL DANCE 7 délek Poplatky: tr. Fedorowicz 1000 Kč pozdní hlášení změn u koní č.2 a č.5 (DU 16/4)


4. dostih, start 15:32
1309 CENA FIRMY ARGOS ELEKTRO a.s.
Steeplechase IV.kat. - 3200 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BARSY, 3 60,5 am. Soňa Seménková LEHCE   2 Seménka Zdeněk  
2. MARINUS, 3 64,5 Bohuslav Mátl 2 1/2   6 Novák Antonín  
3. SCORPIO, 3 67,5 žk. Josef Váňa ml. 3   10 Blecha Jan  
4. WESELA(POL*), 3 64,0 ž. Dušan Andrés hlava   1 Horáková Lenka  
5. VINNY POND, 3 63,0 Marcel Novák 13   7 Růžičková Martina  
6. DYGDAL(POL), 3 67,0 ž. Marek Stromský 7   5 Holčák Radek  
7. CHARLOTA, 3 65,0 ž. Jaroslav Brečka 20   8 Ševčík Miroslav  
Z ELPHINO(POL), 3 63,5 Josef Sovka     9 Kinský Pavel  
Nestartovali: NESTOR, TALAMONE
Čas: 03:59,16, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 2 1/2-3-hlava-13-7-20

Majitel: Inpost Uherské Hradiště, Trenér: Seménka Zdeněk, Chov: Vanda V.

Sankce: tr.Ševčík Miroslav 1000 Kč za nenahlášenou změnu dresu (DŘ § 105)


5. dostih, start 16:02
1310 CENA SPOLEČNOSTI STŘECHMONT KÁRNÍK s.r.o. BÍLÉ VCHÝNICE
Steeplechase IV.kat. - 3700 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NIGRA(POL), 4 61,5 Štěpánka Sedláčková JISTĚ   8 Sůrová Pavlína  
2. CHOMA(GER), 4 64,0 Lukáš Sloup 2   11 Koplík Zdeno  
3. AMARILA, 5 70,0 ž. Dušan Andrés 7   6 Chaloupka Václav  
4. GRILIAS, 4 63,5 žk. Josef Váňa ml. 6   10 Váňa st. Josef  
5. MADELINA, 4 66,0 ž. Jaroslav Myška 10   2 Mimra Zdeněk  
6. GREEK SUN, 5 69,0 Josef Dušek hlava   1 Kejzlar Přemek  
7. SUPERSTITION(GER), 4 63,5 Josef Sovka daleko   9 Kinský Pavel  
Z MARILESS, 4 65,0 Lukáš Kasl     3 Koplík Zdeno  
Z MINELA, 4 64,0 Bohuslav Mátl     4 Novák Antonín  
PN DOBRODZIEJ(POL), 5 71,0 ž. Marek Stromský     7 Holčák František  
Nestartovali: PALMARE
Čas: 05:00,31, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2-7-6-10-hlava-daleko

Majitel: Vasury Kolesa, Trenér: Sůrová Pavlína, Chov: SK Golejewko

6. dostih, start 16:40
1311 CENA FIRMY J.BAREŠ ŘEZNÍK - JATKA LUŽEC NAD CIDLINOU
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4700 m, cena, 5letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JACUZZI(POL), 6 67,5 Josef Sovka JISTĚ   11 Blecha Jan  
2. WHISPER, 9 69,5 ž. Dušan Andrés 1 3/4   8 Horáková Lenka  
3. KOBUZ(POL), 6 65,0 žk. Josef Váňa ml. 1   12 Váňa st. Josef  
4. ALJAŠKA, 5 67,5 ž. Jaroslav Myška 1 1/4   4 Novák Antonín  
5. GAWAIN, 6 64,0 Martin Liška 2   9 Hrudka st. Jaromír  
6. CIPÍS, 10 66,0 Libor Šimůnek 4 1/2   7 Luka Václav  
7. RECTOR, 8 66,0 ž. Marek Stromský 8   6 Holčák Radek  
8. KILLWILLIE(IRE), 9 70,0 Marcel Novák 10   1 Vinklárek Vladimír  
9. HARRY THE BEAVER(IRE), 9 70,5 Štěpánka Sedláčková 7   3 Chaloupka Václav  
ZN PORTO, 6 66,5 am. Tomáš Věchet     10 Chaloupka Václav  
Nestartovali: LACJUM(POL), MONTERO(POL)
Čas: 06:33,45, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 3/4-1-1 1/4-2-4 1/2-8-10-7
Maj. prémie:
10 000 Kč (WHISPER)DC Zámrsk MUDr. Bruna
6 000 Kč (ALJAŠKA)Jantar Bruntál
4 000 Kč (GAWAIN)Veronika

Majitel: Pe Gaz International, Trenér: Blecha Jan, Chov: PKI S.A.

Poplatky: Stáj Dopa-Odložil 2500 Kč za nezdůvodněné škrtnutí koně č.2 MONTERO (DU16/5)


7. dostih, start 17:13
1312 CENA SPOLEČNOSTI TEPOSTOP s.r.o., PŘELOUČ
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3800 m, cena, 5letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
D ILEX THE GREAT, 7 66,0 ž. Marek Stromský ZADRŽENĚ   6 Holčák Radek  
D LONGAR, 10 66,0 Zdeněk Matysík 2 daleko   5 Matysík Zdeněk  
D CHIPPENDALE, 6 64,0 Lukáš Sloup 14   7 Hurt Jiří  
1. GAPER, 5 63,5 Štěpánka Sedláčková 6   4 Theimer Milan  
2. SHOW MUST GO ON, 8 63,5 Petr Tůma daleko   2 Vinklárek Antonín  
PN HANNIBAL JOSÉ, 5 68,0 ž. Jaroslav Myška     1 Theimer Milan  
PN MILÁNO, 5 66,5 Bohuslav Mátl     3 Novák Antonín  
Čas:  , Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ daleko-14-6-daleko

Majitel: Schmuchovi, Trenér: Theimer Milan, Ing., Chov: Schmuchová D.

Poplatky: Jezdecký oddíl Beňov 1000 Kč za pozdní hlášení změn u koně č.2 SHOW MUST GO ON (DU 16/4) Proti výsledku dostihu byl podán protest ex-offo pro nedodržení trati dostihu koňmi č.5 LONGAR, č.6 ILEX THE GREAT a č.7 CHIPPENDALE. DK protest projednala, uznala a koně č.5 LONGAR, č.6 ILEX THE GREAT a č.7 CHIPPENDALE diskvalifikovala (DŘ §429 b) Sankce: jezdci Sloup, Matysík 2 Z.a ž.Stromský po 500 Kč za neznalost trati dostihu (DŘ §364 a)


8. dostih, start 17:40
1313 CENA FIRMY LABEL KUTNÁ HORA
Proutky IV.kat. - 3400 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TYPHOON(GER), 5 65,5 Bohuslav Mátl JISTĚ   8 Kinský Pavel  
2. LAKAS, 4 63,0 žk. Josef Váňa ml. 2 3/4   3 Váňa st. Josef  
3. SILVER FLAG, 4 63,0 Marcel Novák 3   2 Janda Jiří  
4. ETIENNE(IRE), 7 65,5 Lukáš Kasl 6   6 Koplík Zdeno  
5. MADONNIA, 5 67,0 Luboš Urbánek nos   5 Papoušek ml. Jan  
Z A CRUYFF, 4 61,5 Josef Sovka     7 Kinský Pavel  
Z LUCKY GO(FR), 6 67,0 ž. Dušan Andrés     1 Mimra Zdeněk  
Nestartovali: ARCUM, HIERONYMUS
Čas: 04:08,76, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 3/4-3-6-nos

Majitel: Vamar, Trenér: Kinský Pavel, Chov: Herminghaus O.,Dr.


Dostihová komise: