home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 10.08.2008 - Mimoň
stav dráhy: 1.5 (pevná / Firm)
1. dostih, start 13:00
1300 CENA POJIŠŤOVNY KOOPERATIVA
Rovina V.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
15000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 225 + 525 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHOSHONE, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ   3 Chaloupka Václav  
2. HURYKÁN, 4 62,0 žk. Jan Verner 3/4   6 Hurt Jiří  
3. LUCYRA, 4 59,5 Štěpánka Sedláčková krk   4 Jelínek Zbyněk  
4. VODORYS, 6 61,0 Milan Zatloukal 2 1/4   2 Neuberg Filip  
5. STEPHOUSE, 6 59,0 Jakub Pavlíček 7   5 Kantek ml. Miroslav  
6. ERINYA, 3 52,5 žk. Lucie Danišová 7   1 Vašina Josef  
Čas: 02:12,60, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3/4-krk-2 1/4-7-7

Majitel: Ondra,Matyáš+Flash, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Vanda V.

Sankce: žk.Verner Jan 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316)


2. dostih, start 13:45
1301 HANDICAP ZAHRADNICTVÍ MIJANY
Rovina IV.kat. - 2600 m, handicap, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ESCAPE TO HEAVEN, 3 54,5 Josef Borč JISTĚ   5 Knauer Martin  
2. PIPISTRELLO(GER), 3 58,0 ž. Dušan Andrés 2   4 Růžičková Martina  
3. LANATA, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3 1/2   6 Bartoš st. Josef  
4. INDIA(POL), 3 50,0 žk. Josef Mysliveček 13   1 Hurt Tomáš  
5. TRULY DARK(POL), 3 51,5 žk. Lucie Danišová 6   2 Vašina Josef  
Nestartovali: QUANTANAMERA
Čas: 02:58,30, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2-3 1/2-13-6

Majitel: V+M Knauer-Mimoň, Trenér: Knauer Martin, Chov: Cihlová Pavla

3. dostih, start 14:50
1302 CENA CONSEQ INVESTMENT MANAGEMENT a.s.
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MEDRIK, 3 60,0 ž. Jiří Chaloupka LEHCE   3 Chaloupka Václav  
2. CANADIAN LADY, 3 56,0 Helena Blažková 4   4 Váňa Tomáš  
3. MARONNE, 3 57,0 Milan Zatloukal 3/4   5 Neuberg Filip  
4. LINDAU, 3 54,5 Vendula Korečková 1 1/2   1 Luka Václav  
5. HMAT, 3 58,5 ž. Jaromír Šafář 1 3/4   11 Bartoš st. Josef  
6. CARBONIT, 3 58,5 Štěpánka Sedláčková 6   2 Šilhavý Ladislav  
7. JORCAN, 3 57,0 Jakub Pavlíček 2 1/4   6 Bekrová Gabriela  
8. DAVE, 3 54,5 Natalie Arendsen 2   9 Bartoš st. Josef  
9. STRÁNKA, 3 56,5 am. Pavlína Honsová 14   12 Bartoš st. Josef  
ZN VALEGRA, 3 53,0 žk. Josef Mysliveček     8 Kantek Miroslav  
Nestartovali: GODERA, PERCY COCO
Čas: 01:30,30, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 4-3/4-1 1/2-1 3/4-6-2 1/4-2-14

Majitel: Dostihová stáj Petříková, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Pšurný Josef

Kůň č.10 PERCY COCO v dostihu nestartoval pro pád jezdce ve zkušebním cvalu, nebyl v moci startéra. Sankce: tr.Kantek Miroslav výstraha za nepřipravenost koně č.8 VALEGRA do dostihu (DŘ §411f)


4. dostih, start 15:26
1303 HANDICAP MĚSTA MIMONĚ
Rovina III.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
45000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PERIKLES(USA), 4 59,0 Vendula Korečková TUHÝ BOJ   3 Luka Václav  
2. RENESH, 6 57,5 Jakub Pavlíček hlava   1 Soukup Václav  
3. DEDARELLA(POL), 3 56,0 ž. Jaromír Šafář 4   4 Bartoš st. Josef  
4. TURIA(POL), 4 50,0 žk. Josef Mysliveček 1 1/2   6 Hurt Tomáš  
5. AMERICKÁ HVĚZDA, 4 65,5 ž. Ilona Hronová 1/2   2 Bekrová Gabriela  
6. RED`N CLASSY, 5 50,0 žk. Lucie Danišová 3   5 Hora Zdeněk  
7. SAMSON(GER), 4 59,0 Milan Zatloukal 4   7 Neuberg Filip  
Čas: 02:12,00, Mezičasy: ()
Výrok: TUHÝ BOJ hlava-4-1 1/2-1/2-3-4
Maj. prémie:
10 000 Kč (RENESH)SAT-AN Kladno
6 000 Kč (AMERICKÁ HVĚZDA)Elektroprof - Bekrová

Majitel: Luka-Sobotka, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Sanford R.Robertson

5. dostih, start 16:05
1304 CENA FIREM ELEKTRO MIMOŇ
Proutky IV.kat. - 3700 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WINTER DESERT(GER), 3 69,0 ž. Dušan Andrés LEHCE   7 Neuberg Filip  
2. LECTER, 3 63,5 Marcel Novák 6   3 Růžičková Martina  
3. ZULEJKA, 3 61,5 Libor Šimůnek 2 1/2   4 Luka Václav  
4. SPERANZA, 3 66,0 Josef Dušek 17   8 Pecháček Jaroslav  
5. TALAMONE, 3 60,5 Josef Sovka 15   2 Chaloupka Václav  
6. PETER`S GLORY(POL), 3 60,5 Josef Borč 2 1/2   9 Knauer Martin  
7. VEXALTO, 3 64,0 Lukáš Sloup daleko   6 Hurt Jiří  
8. BANDOLERA, 3 65,5 Vladimír Verner 9   1 Mottl Ivan  
Nestartovali: VINNY POND
Čas: 04:27,80, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 6-2 1/2-17-15-2 1/2-daleko-9

Majitel: Gestüt Elsetal-Neuberg, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Gest.Elsetal

Sankce: j.Dušek Josef 200 Kč za zbytečné použití bičíku (DŘ §316)


6. dostih, start 16:48
1305 CENA PULEC HOLDING a.s.
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SUN RAY, 4 64,0 Marcel Novák V. LEHCE   1 Nováková Gabriela  
2. CURATOR(POL), 4 63,5 Libor Šimůnek 13   6 Luka Václav  
3. VIKTOMA, 6 63,5 Josef Sovka 5   5 Chaloupka Václav  
4. MARATHEA, 9 64,0 Lukáš Sloup 2   3 Hurt Jiří  
5. CECÍLEK, 7 65,5 Vladimír Verner 8   4 Mottl Ivan  
Nestartovali: GLEDSBOY(POL)
Čas: 04:48,00, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 13-5-2-8

Majitel: Ondra,Matyáš+Flash, Trenér: Nováková Gabriela, Chov: Pulec Hřebčín Mimoň


Dostihová komise: