home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 02.08.2008 - Brno
stav dráhy: 1.5 (pevná / Firm)
1. dostih, start 14:00
1279 CENA POŘADATELE TJ DVORSKA
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
20000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GAY SHALL, 11 72,5 Pavel Hanáček, Ing. BOJ   8 Hanáček Pavel  
2. MONACOS, 6 62,5 žk. Tomáš Vraj kr.hlava   7 Hála Libor  
3. MATT, 3 58,0 ž. Václav Janáček 1   6 Matysík Zdeněk  
4. REÁLIA, 5 50,0 Kateřina Palupčíková 1   1 Kantek ml. Miroslav  
5. GUERRA, 3 55,5 am. Jana Nováková 1 1/2   5 Novák Antonín  
6. HEATHER, 3 49,0 Petra Výtisková 3/4   2 Foukal Milan  
7. SANTA ANNA MARIE, 5 65,5 Ján Mach, MVDr. 1   4 Piruch Jozef  
8. SASKIE, 3 58,0 ž. Radek Koplík daleko   3 Vinklárek Vladimír  
Čas: 01:45,00, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ kr.hlava-1-1-1 1/2-3/4-1-daleko

Majitel: www.stajhanacek.cz, Trenér: Hanáček Pavel, Ing., Chov: ZOO Pension Grégr,Lužice

Jezdec Šmíd se stal účastníkem dopravní nehody a nedostavil se včas k vážení do dostihu. DK povolila zdůvodněnou změnu jezdce na koni č.2 HEATHER (Výtisková P.) Sankce: trenéři Foukal, Kantek 2 M.a Hála Libor po 100 Kč za předčasné opuštění vyhrazeného prostoru po dostihu (DŘ §377)


2. dostih, start 14:30
1280 CENA MIROSLAVA BENŠE - IN MEMORIAM
Rovina IV.kat. - 1900 m, cena, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RADOVAN, 10 61,5 ž. Dušan Andrés LEHCE   4 Mimra Zdeněk  
2. CHANCI RISK, 4 58,5 ž. Václav Janáček 5   3 Audy Renata  
3. TORNADO CARNIVAL(GER), 5 55,0 žk. Tomáš Vraj 4 1/2   6 Hála Libor  
4. DONÁT, 9 59,0 Ján Mach, MVDr. 2 1/2   7 Zajíček Jaroslav  
5. LOUISIANA, 4 57,0 Milan Zatloukal 3/4   1 Zachovalová Kamila  
6. MERLOT, 3 57,5 ž. Jiří Chaloupka 6   5 Moravec Zdeněk  
7. VADESTA, 5 55,0 am. Leona Hloužková krk   2 Audy Renata  
Čas: 02:00,00, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 5-4 1/2-2 1/2-3/4-6-krk

Majitel: Mimra Matyáš a Tobiáš, Trenér: Mimra Zdeněk, Chov: Hřebčín Napajedla

3. dostih, start 15:00
1281 CENA DS PEGAS
Steeplechase IV.kat. - 3400 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LOTAGEN(GER), 7 70,0 ž. Jaroslav Myška V. LEHCE   9 Blecha Jan  
2. LLOMBARDS, 5 66,5 Libor Sedlář 3   10 Vašina Josef  
3. ALEIDA GUEVARA(IRE), 4 65,0 ž. Josef Bartoš 12   2 Váňa st. Josef  
4. STARLYNX(FR), 8 66,5 Pavel Složil st. 9   1 Havlíčková Zdena  
5. BABY LOVE, 6 65,0 žk. Rostislav Benš 10   6 Vymazal Josef  
Z AIRCRAFT(GER), 5 66,5 Petr Tůma     3 Šomanová Lenka  
Z LAGAVULIN, 5 66,5 Lukáš Matuský     8 Kotásek Jaromír  
Z LANDMARK, 4 65,0 Zdeněk Řezáč     11 Řezáčová Jana  
Nestartovali: DREAMING RAY, PALMARE, TINA
Čas: 04:10,00, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 3-12-9-10

Majitel: Pe Gaz International, Trenér: Blecha Jan, Chov: Gest.Ammerland

4. dostih, start 15:30
1282 CENA FIRMY LAPAS s.r.o. BRNO
Rovina IV.kat. - 1100 m, cena, 2letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAMARA MORGAN, 2 55,0 ž. Radek Žalud BOJ   8 Zobal František  
2. MATHEO, 2 58,0 Jakub Pavlíček 1/2   6 Popelka Stanislav  
3. SHARP LOOK, 2 54,5 Kateřina Palupčíková 1   4 Holčák František  
4. MLÝN, 2 57,0 žk. Tomáš Vraj krk   3 Vymazal Josef  
5. CHARLES RAY, 2 53,5 Zuzana Vokálková krk   5 Holčák František  
6. CHERI HONEY, 2 57,0 Milan Zatloukal 2 1/2   2 Bodlák Radim  
7. ATLANTIDA, 2 54,0 Vendula Korečková 3/4   7 Novák Antonín  
8. MOHAWE, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2   9 Řezáčová Jana  
9. APINOA, 2 52,5 Petra Výtisková 3/4   11 Piruch Jozef  
10. HELLFIRE, 2 57,0 ž. Václav Janáček 4   12 Olehla Čestmír  
11. BRILANTA, 2 58,0 ž. Dušan Andrés 6   10 Zobal František  
12. GRANITOL, 2 58,0 ž. Radek Koplík 2 1/2   1 Novák Antonín  
Nestartovali: AGROMERACE, MATYA, WIONA
Čas: 01:15,00, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1/2-1-krk-krk-2 1/2-3/4-1 1/2-3/4-4-6-2 1/2

Majitel: Quartis, Trenér: Zobal František, Chov: Hřebčín Napajedla

5. dostih, start 16:00
1283 LETNÍ MORAVSKÁ MÍLE SPOLEČNOSTI TDS BRNO I.oddělení
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
45000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LOREO(GER), 6 63,0 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ   5 Chaloupka st. Jiří  
2. NATTY DANCER, 6 61,0 ž. Jan Rája 1 1/2   10 Janda Jiří  
3. CHERI RULES, 6 59,0 Milan Zatloukal 10   3 Audy Renata  
4. ODINGA(AUT), 5 58,5 ž. Václav Janáček 1   7 Pejšková Ivana  
5. VERAMENTE, 4 58,5 Jan Derych krk   2 Poledňák Petr  
6. COSSICOS, 6 57,5 Petr Tůma 11   8 Ilíková Kateřina  
7. BRIGIT, 6 56,0 Vendula Korečková 8   9 Havlíčková Zdena  
8. SHAPASS, 4 60,0 Štěpánka Sedláčková kr.hlava   4 Bieliková Marta  
9. VLŇÁČEK, 4 58,5 Jakub Pavlíček daleko   1 Popelka Stanislav  
10. FLYING LIGHT, 4 59,0 Ján Mach, MVDr. 1/2   6 Zajíček Jaroslav  
Čas: 01:40,00, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 1/2-10-1-krk-11-8-kr.hlava-daleko-1/2
Maj. prémie:
10 000 Kč (NATTY DANCER)Skalpel-Sunnyfarm
6 000 Kč (CHERI RULES)Stáj Filip
4 000 Kč (VERAMENTE)Skleníky Poledňák.org

Majitel: Stáj Polouček, Trenér: Chaloupka st. Jiří, Ing., Chov: Gestüt Auenquelle

Sankce: j. Derych 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg (kůň č.2 VERAMENTE) (DŘ §326)


6. dostih, start 16:30
1284 LETNI MORAVSKÁ MÍLE SPOLEČNOSTI THERMONA s.r.o. ZASTÁVKA II.oddělení
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
45000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BORN SLIPPY(IRE), 5 61,5 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ   2 Havlíčková Zdena  
2. PREZIOSO, 6 61,0 ž. Václav Janáček 3   9 Audy Renata  
3. SAPHENAH, 4 58,5 Jan Derych 2   1 Derych Vladimír  
4. CZESMÍNA, 4 56,0 Zuzana Vokálková 1 1/2   8 Holčák František  
5. WIRTENA, 7 58,5 ž. Radek Koplík 3/4   5 Kantek ml. Miroslav  
6. CAZEERIHO(SWI), 4 60,0 ž. Dušan Andrés 2   4 Popelka Stanislav  
7. ANITHA, 5 56,0 Kateřina Hájková 2   3 Březina Ladislav  
8. BEHBANAN(FR), 5 60,0 Vendula Korečková 6   6 Vymazal Josef  
Nestartovali: MARACUDA
Čas: 01:40,00, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3-2-1 1/2-3/4-2-2-6
Maj. prémie:
10 000 Kč (PREZIOSO)Stáj Filip
6 000 Kč (SAPHENAH)Stáj Liboš-Derych
4 000 Kč (CZESMÍNA)Polonina

Majitel: Jiří Vlk-Autodoprava, Trenér: Havlíčková Zdena, Ing., Chov: Irish National Stud Co

Sankce: j.Derych Jan 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg (kůň č 1 SAPENAH) (DŘ §326)


7. dostih, start 17:00
1285 LETNI BRNĚNSKÁ STEEPLECHASE HASIČSKÉ POJIŠŤOVNY
Steeplechase III.kat. - 4100 m, cena, 4letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TOMIS, 7 66,5 ž. Jaroslav Myška BOJ   2 Novák Antonín  
2. PORTO, 6 69,0 Marcel Novák 1/2   8 Chaloupka Václav  
3. BONSTAR, 5 67,0 žk. Rostislav Benš 4 1/2   4 Vymazal Josef  
4. PARABELLA, 5 68,5 Pavel Složil st. 5   3 Ilíková Kateřina  
5. SIGI, 6 66,0 am. Pavel Peprna daleko   7 Olehla Čestmír  
6. EMANUEL(GER*), 8 68,0 Bohuslav Mátl 3 1/2   5 Vinklárek Vladimír  
PN ELEKT(POL), 6 70,5 ž. Josef Bartoš     6 Váňa st. Josef  
PN TREZOR(POL), 4 65,5 ž. Dušan Andrés     1 Kabelková Hana  
Čas: 05:20,00, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1/2-4 1/2-5-daleko-3 1/2
Maj. prémie:
10 000 Kč (TOMIS)Jantar Bruntál
6 000 Kč (PORTO)Ondra,Matyáš+Flash
4 000 Kč (BONSTAR)Stáj Vymazal

Majitel: Jantar Bruntál, Trenér: Novák Antonín,

DK prošetřila pády koní č.1 TREZOR a č.6 ELEKTa neshledala cizí zavinění.


8. dostih, start 17:30
1286 CENA DRUŽSTVA KAMENA BRNO
Rovina IV.kat. - 2300 m, cena, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SANTA BOY, 7 58,5 Petra Výtisková TUHÝ BOJ   4 Bělka Martin  
2. WAVELIGHT LASER(GER), 4 58,5 Milan Zatloukal nos   7 Neuberg Filip  
3. ANGLICKÁ KRÁLOVNA, 5 59,5 ž. Václav Janáček 6   3 Audy Renata  
4. RABINA, 7 59,5 ž. Jiří Chaloupka 5   6 Havlíčková Zdena  
5. SVIST, 7 57,5 am. Lucie Svobodová krk   5 Svoboda Josef  
6. ENSTALL, 3 57,5 ž. Radek Koplík 15   2 Derych Vladimír  
7. VLHANKA, 3 51,0 am. Jana Nováková 14   1 Popelka Stanislav  
Čas: 02:28,00, Mezičasy: ()
Výrok: TUHÝ BOJ nos-6-5-krk-15-14

Majitel: Rokyta-advokát Bílovec, Trenér: Bělka Martin, Chov: Rokyta L.,JUDr.,Bílovec


Dostihová komise: