home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 26.07.2008 - Most
stav dráhy: 4.3 (dobrá až měkká / Good to Soft)
1. dostih, start 13:00
1262 Memoriál Ing.Stanislava Čermáka (hdcp)
Rovina III.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PŮLTÓNINA, 8 58,0 am. Helena Pejšková, Ing. BOJ   2 Pejšková Ivana 70
2. WELL MAN(GER), 4 58,0 ž. Martin Srnec 1   7 Urbánek Luboš 60
3. CHARLENE, 4 61,0 ž. Jiří Chaloupka nos   1 Vojtěšková Diana 100
4. SHAMROCK ENERGY(BEL), 4 56,5 Jakub Pavlíček krk   8 Blecha Jan 100
5. DEDARELLA(POL), 3 51,0 žk. Jan Verner 2   3 Bartoš st. Josef 100
6. PARAMOUNT STAR, 8 52,5 Petr Foret 1 1/4   5 Šatra Tomáš 40
7. WHITE FACES(GER), 5 60,5 Milan Zatloukal hlava   6 Urbánek Luboš 60
8. CASIO, 3 56,5 ž. Tomáš Lukášek 2   12 Marková Zdeňka 120
9. SECO, 3 59,0 ž. Ilona Hronová krk   4 Tajmr Michal 55
10. IDEALIST(POL), 6 51,0 Tomáš Šmíd 1 1/2   9 Chaloupka Václav 100
11. OTAKAR(POL*), 3 51,0 Ingrid Koplíková 1 3/4   11 Horáková Lenka 120
12. LUTHIEN, 3 56,0 ž. Václav Janáček 1   13 Luka Václav 100
13. FORTEX, 3 54,0 ž. Jaromír Šafář 6   10 Dvořák Karel 140
Čas: 02:07,79, Mezičasy: (26,18-26,11-26,12-24,58,24,81)
Výrok: BOJ 1-nos-krk-2-1 1/4-hlava-2-krk-1 1/2-1 3/4-1-6
Maj. prémie:
15 000 Kč (PŮLTÓNINA)MCH-Pejšková
9 000 Kč (CHARLENE)Vanda Březůvky

Majitel: MCH-Pejšková, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: ž.Chaloupka Jiří výstraha za nevhodné použití bičíku (Dا 316)


2. dostih, start 13:32
1263 Cena společnosti CROY (hdcp)
Rovina II.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
85000 Kč (42500 - 19550 - 12750 - 5950 - 4250) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1275 + 2975 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VAZON(GB), 8 55,0 ž. Václav Janáček JISTĚ   4 Jelen Jaroslav 65
2. LEX, 4 51,0 Petr Foret 2   1 Šatra Tomáš 60
3. FERRIER(GER), 5 56,5 ž. Martin Pišl 2   8 Fedorowicz Vladislav 100
4. EAGLE ISLAND(IRE), 9 58,5 ž. Jiří Chaloupka krk   6 Demele Jan 120
5. IRISH MIRACLE, 3 60,0 ž. Tomáš Lukášek 2   5 Vítek Roman 35
6. SLEEKY TIGRESS(GER), 4 57,5 ž. René Koplík krk   2 Horáková Lenka 23
7. ROMAN EMPEROR(GER), 3 56,5 ž. Artur Resulov 3/4   7 Maršíčková Miroslava 40
8. EMIBA(ITY), 5 58,0 ž. Jan Rája 1   3 Bičová Michaela 70
Čas: 01:40,67, Mezičasy: (26,96-24,47-24,77-24,47)
Výrok: JISTĚ 2-2-krk-2-krk-3/4-1
Maj. prémie:
20 000 Kč (LEX)BECK-International
12 000 Kč (IRISH MIRACLE)DS Pegas

Majitel: Stáj Pěčín - Jelen, Trenér: Jelen Jaroslav, Chov: Britton House Stud

Sankce: tr.Vítek Roman 200 Kč za nedostatečnou výstroj zavaděče (DŘ §344)


3. dostih, start 14:05
1264 Velká mostecká cena Czech Coal (stch)
Steeplechase NL - 4500 m, cena, 5letí a starší
300000 Kč (150000 - 69000 - 45000 - 21000 - 15000) Maj. prémie: 50000 Kč (25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 4500 + 10500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BABIE LATO(POL), 5 68,0 ž. Jan Faltejsek LEHCE   1 Olehla Čestmír 55
2. SIXTEEN(FR), 8 66,0 ž. Josef Bartoš 7   5 Váňa st. Josef 20
3. CZINDUIN(POL), 5 68,0 ž. Jaroslav Myška 11   9 Blecha Jan 70
4. GONT(POL), 7 68,0 žk. Josef Váňa ml. 7   2 Váňa st. Josef 30
5. LAPAJ, 7 68,0 ž. Dušan Andrés 3 1/2   3 Horáková Lenka 200
6. LUXUS(POL), 5 68,0 ž. Marek Stromský 2 1/2   8 Holčák Radek 70
7. DOUBLE CLUB(POL), 5 68,0 Marcel Novák 15   6 Nováková Gabriela 300
8. MY STAR LORA(FR), 5 68,0 Lukáš Sloup daleko   7 Koplík Zdeno 400
Nestartovali: FIFTYNINE(IRE)
Čas: 05:59,90, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 7-11-7-3 1/2-2 1/2-15-daleko
Maj. prémie:
25 000 Kč (LAPAJ)DC Zámrsk MUDr. Bruna

Majitel: Wrbna Racing, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Suchorzewscy A.i M.

Kůň č.1 BABIE LATO byl vybrán k antidopingové kontrole


4. dostih, start 14:48
1265 Severočeská cena společnosti SILNICE GROUP a.s. (ovál)
Rovina I.kat. - 1200 m, cena, 3letí a starší
120000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Maj. prémie: 50000 Kč (25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 1800 + 4200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TERSSIO(IRE), 5 57,5 ž. Martin Srnec BOJ   9 Drlík Jaroslav 35
2. EL HADJI, 6 60,0 ž. Jan Rája 1/2   2 Kub Ivan 60
3. KATANGO(GER), 4 57,5 ž. Tomáš Lukášek 1   1 Urbánek Luboš 1000
4. MASTER CHIEF(USA), 5 57,5 ž. Radek Koplík krk   12 Havlíčková Zdena 300
5. ANOTHER TRUE STORY(GB), 4 60,0 ž. Václav Janáček hlava   14 Koplík Zdeno 50
6. MR DARIO(IRE), 4 57,5 ž. René Koplík kr.hlava   8 Koplík Zdeno 100
7. STORMY JAIL(IRE), 4 57,5 ž. Rastislav Juráček 1/2   5 Rosina Jozef 120
8. ARYMAN(POL), 6 60,0 Milan Zatloukal 3/4   6 Seménka Zdeněk 120
9. FIRA, 3 52,0 ž. Radek Žalud kr.hlava   10 Zobal František 160
10. DAIDALOS(GER), 5 57,5 ž. Dušan Andrés 1 1/4   13 Wolf Martin 80
11. PUDR, 7 57,5 ž. Ferdinand Minařík 2 nos   7 Demele Jan 200
12. MAN O DESERT(FR), 8 60,0 ž. Jaromír Šafář 1 3/4   3 Vašina Josef 100
13. POLISH MAGIC(GB), 8 57,5 ž. Gary Hind 1 3/4   4 Chaloupka Václav 50
14. ARBECCAR, 6 60,0 Ingrid Koplíková 1   11 Rosina Jozef 250
S MY DRAGON(GER), 3 56,5 ž. Jiří Chaloupka     15 Lisek Michal 60
Čas: 01:11,77, Mezičasy: (24,89-22,99-23,90)
Výrok: BOJ 1/2-1-krk-hlava-kr.hlava-1/2-3/4-kr.hlava-1 1/4-nos-1 3/4-1 3/4-1
Maj. prémie:
25 000 Kč (EL HADJI)Joly

Majitel: Hrubý, Trenér: Drlík Jaroslav, Chov: Ryan L.

Kůň č.15 MY DRAGON neodstartoval, byl v moci startéra


5. dostih, start 15:17
1266 Oaks společnosti Mostecká uhelná
Rovina L - 2400 m, cena, 3letí - klisny
1000000 Kč (400000 - 220000 - 140000 - 100000 - 70000 - 40000 - 30000) Maj. prémie: 40000 Kč (40000 - 0 - 0)
Zápisné: 10000 + 20000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DETERMINACJA(POL), 3 58,0 ž. Rastislav Juráček LEHCE   9 Votava Jaroslav 35
2. VADEONA, 3 58,0 ž. Radek Koplík 3   2 Török Dalibor 55
3. BATALISTYKA(POL), 3 58,0 ž. Martin Srnec 2   10 Olehla Čestmír 18
4. CHARNELA, 3 58,0 ž. Dušan Andrés 4   1 Zobal František 270
5. HEXI ROOS(GER), 3 58,0 David Vincent Smith krk   7 Dzubasz Roland 70
6. DIVOKÁ ORLICE, 3 58,0 ž. Jan Rája krk   3 Váňa Tomáš 80
7. NIRISKA, 3 58,0 ž. Václav Janáček 3 1/2   4 Pejšková Ivana 100
8. BORN TO WIN(GER), 3 58,0 ž. Gary Hind krk   5 von der Recke Christian 110
9. ALBENGA(GB), 3 58,0 ž. René Koplík 5   6 Rulec Miroslav 80
10. FABRIANA, 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 7   8 Machů Zdeněk 300
Čas: 02:32,33, Mezičasy: (26,78-26,40-25,82-26,02-23,53-23,80)
Výrok: LEHCE 3-2-4-krk-krk-3 1/2-krk-5-7
Maj. prémie:
40 000 Kč (VADEONA)Rabbit Trhový Štěpánov

Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Votava Jaroslav, Chov: SK Moszna

Kůň č.9 DETERMINACJA byl vybrán k antidopingové kontrole


6. dostih, start 16:03
1267 Cena HITradiaFM
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FIRST JAPE(POL), 2 53,0 Natalie Arendsen BOJ   3 Dvořák Karel 180
2. EMY, 2 56,0 ž. Václav Janáček hlava   13 Neuberg Filip 65
3. MOJITO, 2 56,0 Petr Foret 2 1/2   6 Lisek Michal 45
4. DŽIN, 2 58,0 ž. Dušan Andrés 1 1/2   1 Luka Václav 45
5. GAMA, 2 57,0 Jakub Pavlíček 1 1/4   4 Vašina Josef 100
6. CLASSIC ANDREA(GER), 2 56,0 ž. Tomáš Lukášek nos   12 Luka Václav 50
7. TEM(POL), 2 56,0 ž. Jaromír Šafář 3   11 Bartoš st. Josef 200
8. DONIA(GER), 2 54,0 ž. Ilona Hronová 3/4   5 Maršíčková Miroslava 100
9. SHEILA, 2 52,5 žk. Jan Verner krk   9 Hurt Jiří 200
10. KYRIS(POL), 2 56,0 Milan Zatloukal 3/4   2 Hanousek Ladislav 500
11. INDIAN STORM, 2 54,0 Vendula Korečková 1   7 Papoušek ml. Jan 80
12. FUNNY VALENTINE, 2 57,0 ž. Radek Koplík 4   10 Török Dalibor 120
13. DEVRON, 2 54,0 Josef Borč 5   8 Barbořík Jiří 300
14. LANDINI(GER), 2 55,0 ž. Ferdinand Minařík 2 5   15 Pejšková Ivana 120
15. ELECTRIC SAM(GER), 2 57,0 ž. Artur Resulov 6   14 Maršíčková Miroslava 120
Čas: 01:30,36, Mezičasy: (15,22-24,72-24,19-26,24)
Výrok: BOJ hlava-2 1/2-1 1/2-1 1/4-nos-3-3/4-krk-3/4-1-4-5-5-6
Maj. prémie:
15 000 Kč (EMY)LUČ-Stajka
9 000 Kč (MOJITO)CK Martin Tour
6 000 Kč (DŽIN)Stáj Luka-Mandak

Majitel: Stáj Monika Agro, Trenér: Dvořák Karel, Ing., Chov: Polska Korp.Iwestycyjna S.A.

7. dostih, start 16:45
1268 Cena města Litvínov (hdcp)
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RENESANS(POL), 3 54,0 ž. Jaromír Šafář LEHCE   5 Dvořák Karel 140
2. COLLEGE CLASSIC(IRE), 9 60,0 Helena Blažková 4   7 Váňa Tomáš 80
3. BLOKACE, 4 56,0 žk. Jan Verner 3   6 Hurt Jiří 200
4. DAJKA, 3 57,0 ž. Jiří Chaloupka krk   10 Chaloupka Václav 140
5. NOMON, 7 54,0 ž. Václav Janáček 3 1/2   2 Horová Oliva 100
6. RABBIT MUJAHID(GB), 3 58,5 ž. Radek Koplík 3/4   4 Machů Zdeněk 50
7. HIPPIATER, 4 55,0 am. Michaela Fencková hlava   15 Kučera Karel 1000
8. GOLONDRINA, 3 55,5 am. Helena Pejšková, Ing. 1/2   13 Pejšková Ivana 50
9. AL-FRESCA(POL), 3 59,0 Jakub Knoll 1 1/4   3 Horáková Lenka 200
10. AMBERSAND, 7 57,0 am. Tereza Vašinová 2   8 Vašina Josef 300
11. GEDŽITKA, 4 57,0 ž. Tomáš Lukášek 1   1 Hurt Tomáš 200
12. LINDGREN, 4 59,0 ž. René Koplík 2 3/4   11 Luka Václav 100
13. APPIA, 3 51,0 Petr Foret hlava   16 Kučera Karel 160
14. SEKUNDANT, 3 64,5 Milan Zatloukal 2 1/2   9 Neuberg Filip 70
15. DUPLIKA, 4 51,0 žk. Tomáš Vraj hlava   14 Török Dalibor 100
Nestartovali: GRENNASIA
Čas: 01:28,13, Mezičasy: (15:12-23,51-23,90-25,60)
Výrok: LEHCE 4-3-krk-3 1/2-3/4-hlava-1/2-1 1/4-2-1-2 3/4-hlava-2 1/2-hlava

Majitel: Stáj Monika Agro, Trenér: Dvořák Karel, Ing., Chov: Polska Korp.Iwestycyjna S.A.

Sankce:am Fencková M.odnětí bičíku do 31.8.2008 včetně za jeho nadměrné použití (DŘ §316)


8. dostih, start 17:20
1269 Cena Hipodromu Most - steeplechase
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ALBERTO, 7 71,0 ž. Tomáš Hurt V. LEHCE   7 Luka Václav 25
2. LHOTSE SHAR, 7 68,5 Lukáš Kasl 7   4 Kub Ivan 140
3. SAJMA, 4 66,0 ž. Jaroslav Myška 2 1/2   8 Blecha Jan 40
4. KOBUZ(POL), 6 70,5 žk. Josef Váňa ml. 14   5 Váňa st. Josef 50
5. SUN RAY, 4 67,5 Marcel Novák 13   1 Nováková Gabriela 75
6. ALOE VERA, 8 67,5 Zbyněk Zušťák 2 1/2   9 Hora Zdeněk 200
7. LATWING, 8 69,5 Ivan Siegl, Ing. 14   2 Chaloupka Václav 160
Z SWANGOO(GER), 8 70,0 ž. Josef Bartoš     3 Koplík Zdeno 40
SN MADONNIA, 5 68,0 ž. Dušan Andrés     6 Papoušek ml. Jan 120
Čas: 04:26,57, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 7-2 1/2-14-13-2 1/2-14

Majitel: Václav Luka, Trenér: Luka Václav, Ing.,

Jezdci Lukášek, Janáček, Myška, Bartoš, Chaloupka, Zušťák a Andrés byli podrobeni dechové zkoušce na alkohol s výsledkem negativním.


9. dostih, start 17:53
1270 Cena AGROBYŠKOVICE - Memoriál Pavla Šíchy
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 0 + 2400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZENY, 3 57,0 Jakub Pavlíček JISTĚ   8 Blecha Jan 300
2. REALTA, 3 57,5 ž. Ferdinand Minařík 2 2   11 Demele Jan 70
3. MALA CZAROWNICA(POL), 3 56,5 ž. Jaromír Šafář 1/2   9 Dvořák Karel 70
4. NELLA BELLAMY, 3 56,5 Milan Zatloukal krk   3 Luka Václav 45
5. FANTASTIC KORAN(IRE), 3 59,0 ž. Jiří Chaloupka 2   10 Chaloupka Václav 30
6. MOE, 3 56,5 ž. Václav Janáček hlava   5 Šilhavý Ladislav 60
7. ALABASCA(GER), 3 57,5 ž. Tomáš Lukášek 3 1/2   7 Luka Václav 60
8. TULUM(FR), 3 58,0 ž. Gary Hind krk   4 Chaloupka Václav 140
9. ROSEBURN(FR), 3 54,0 Josef Borč 10   1 Drlík Jaroslav 300
10. CZEKOLADOWY CZAR(POL), 3 58,0 ž. René Koplík 3/4   12 Horáková Lenka 160
11. STASTNA(POL), 3 54,5 Jakub Knoll 3 1/2   2 Horáková Lenka 120
S MY TIGRESS(GER), 3 55,0 am. Linda Fedorowiczová     6 Fedorowicz Vladislav 70
Čas: 01:43,49, Mezičasy: (28,44-26,50-23,43-25,14)
Výrok: JISTĚ 2-1/2-krk-2-hlava-3 1/2-krk-10-3/4-3 1/2
Maj. prémie:
15 000 Kč (ZENY)Pe Gaz International
9 000 Kč (REALTA)TVD a.s.
6 000 Kč (NELLA BELLAMY)Bunty Team

Majitel: Pe Gaz International, Trenér: Blecha Jan, Chov: Pe Gaz International

DK přešetřila pád am.Fedorowiczové a neshledala cizí zavinění.



Dostihová komise: