home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 20.07.2008 - Karlovy Vary
stav dráhy: 3.6 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:32
1255 Cena společnosti HELIOR CZ, a.s.
Rovina V.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
20000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ROCKY RAIN, 3 56,5 Milan Zatloukal TUHÝ BOJ   4 Audy Renata 60
2. STEVERO, 4 56,0 Petr Foret 1/2   5 Pokorný Antonín 70
3. DARDANELY, 5 58,0 ž. Ilona Hronová krk   2 Tajmr Michal 160
4. AS FAIR, 5 61,5 ž. Václav Janáček hlava   7 Hurt Tomáš 27
5. ALONG, 3 62,5 am. Jaroslav Fabris 2 nos   6 Stašková Eva 80
6. MIDERISK, 5 59,0 ž. Martin Pišl 1/2   1 Fedorowicz Vladislav 32
7. WENDYNKA, 5 58,0 ž. Artur Resulov krk   3 Bartoš st. Josef 50
8. VÝRAZ, 6 59,0 Dagmar Jeníková, Mgr. 8   8 Hanousek Ladislav 160
Čas: 01:29,97, Mezičasy: (14,72 - 23,81 - 26,11 - 25,33)
Výrok: TUHÝ BOJ 1/2-krk-hlava-nos-1/2-krk-8

Majitel: L a L, Trenér: Audy Renata, Chov: Martin V.

Sankce: am.Fabris Jaroslav odnětí bičíku do 31.8.2008 včetně za jeho nadměrné použití DŘ §316), ž.Janáček 500 Kč za nadměrné použití bičíku(DŘ §316)


2. dostih, start 15:02
1256 Cena společnosti Vladimír MAREK s.r.o.
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. YANKEE DOODLE, 2 57,0 ž. Radek Koplík JISTĚ   4 Török Dalibor 55
2. MAGMA(POL), 2 57,0 ž. Václav Janáček 2 1/4   6 Hurt Tomáš 20
3. FRANCE EXTREME, 2 55,5 Natalie Arendsen 3   8 Dvořák Karel 70
4. PRINCESS LENA, 2 58,0 ž. Dušan Andrés 3   10 Popelka Stanislav 90
5. WINKY WINKY, 2 56,0 ž. Ilona Hronová 3/4   11 Bekrová Gabriela 250
6. PERLIČKA, 2 56,5 Milan Zatloukal 2 1/2   5 Horová Oliva 250
7. ELDERA(POL), 2 53,5 Petr Foret 2   1 Bartoš st. Josef 90
8. FAIR FAME(IRE), 2 56,0 ž. Martin Srnec 1 1/2   9 Luka Václav 70
9. AUREVOIR, 2 55,0 ž. Radek Žalud 1/2   3 Zobal František 200
10. DABL, 2 54,5 žk. Jan Verner 2   7 Hurt Jiří 100
11. MACK THE KNIFE, 2 57,0 ž. René Koplík 2 1/2   2 Hurt Jiří 130
12. LENTILKA, 2 56,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/2   12 Vašina Josef 250
Nestartovali: BLESK(USA), GOD BLESS YOU, KYRIS(POL)
Čas: 01:14,20, Mezičasy: (25,53 - 25,16 - 23,51)
Výrok: JISTĚ 2 1/4-3-3-3/4-2 1/2-2-1 1/2-1/2-2-2 1/2-1 1/2
Maj. prémie:
15 000 Kč (YANKEE DOODLE)Rabbit Trhový Štěpánov
9 000 Kč (FRANCE EXTREME)Stáj Monika Agro
6 000 Kč (PRINCESS LENA)Stáj Go Go

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Török Dalibor, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.4 YANKEE DOODLE byl vybrén k antidopingové kontrole Z rozhodování dostihu byl vyloučen MVDr.Semaník vzhledem k zainteresovanosti na koni č.4 YANKEE DOODLE, do DK byla kooptována ing.Pokorná L Poplatky: Stáj Monika Agro 200 Kč za nahlášenou změnu barvy čapky ((DU16/3)


3. dostih, start 15:36
1257 Cena společnosti TENZA a.s.
Rovina II.kat. - 2400 m, cena, 3letí a starší
85000 Kč (42500 - 19550 - 12750 - 5950 - 4250) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1300 + 2950 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KLAUS(POL), 3 56,0 ž. Martin Srnec JISTĚ   6 Olehla Čestmír 25
2. SAVIGNON(POL), 4 59,0 ž. Radek Koplík krk   4 Olehla Čestmír 60
3. TESIOV, 3 54,0 ž. Ferdinand Minařík 2 3 1/2   7 Janda Jiří 100
4. ASPEN(POL), 3 54,0 ž. Václav Janáček 2   3 Hurt Tomáš 50
5. RIO GALLEGOS(FR), 6 59,0 ž. Tomáš Lukášek 2 1/4   8 Vítek Roman 80
6. ILION(POL), 4 59,0 ž. Jan Rája 1   1 Váňa st. Josef 100
7. TEASSIO(GB), 3 54,0 ž. Ilona Hronová krk   10 Drlík Jaroslav 40
8. ZANNDAR(FR), 3 52,0 ž. Darren Moffatt 2 1/4   5 Kinský Pavel 50
9. NICE TIGER(GER), 3 54,0 Ingrid Koplíková 2   2 Koplík Zdeno 200
10. LATINIRA, 5 59,5 ž. Dušan Andrés 6   11 Růžičková Martina 160
11. EFEZJA(POL), 4 57,5 Milan Zatloukal 15   12 Bartoš st. Josef 300
12. LUCKY GO(FR), 6 59,0 ž. René Koplík 5   9 Mimra Zdeněk 300
Nestartovali: WHITE FACES(GER)
Čas: 02:32,59, Mezičasy: (25,72 - 24,58 - 26,11 - 24,67 - 26,69 - 24,83)
Výrok: JISTĚ krk-3 1/2-2-2 1/4-1-krk-2 1/4-2-6-15-5
Maj. prémie:
20 000 Kč (TESIOV)Syndikát 2007

Majitel: Wrbna Racing, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: SK Golejewko

4. dostih, start 16:05
1258 Cena společnosti NEW WAVE 2002, a.s.
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HEFNER`S CHOICE(IRE), 4 61,0 ž. Gary Hind JISTĚ   7 Váňa st. Josef 40
2. OLD MALT(IRE), 7 62,5 ž. Jiří Chaloupka 3/4   8 Havlíčková Zdena 60
3. NATTY DANCER, 6 58,5 ž. Jan Rája 1/2   11 Janda Jiří 50
4. VAZON(GB), 8 60,0 ž. Radek Koplík 2 1/4   12 Jelen Jaroslav 100
5. RARE DELIGHT(IRE), 5 58,5 ž. Tomáš Lukášek 3/4   3 Vítek Roman 35
6. BLACK(POL), 3 57,5 ž. René Koplík 3/4   6 Horáková Lenka 40
7. BRILL(IRE), 4 57,0 Milan Zatloukal 1/2   2 Váňa st. Josef 90
8. KLIRENS(POL), 4 58,5 ž. Václav Janáček 1 1/2   5 Horáková Lenka 120
9. SORELITA, 5 58,5 ž. Dušan Andrés 2 1/4   14 Zobal František 200
10. SILNAR(GB), 11 55,0 žk. Kristýna Štorková krk   9 Kinský Pavel 250
11. MARSSIO(FR), 3 54,0 ž. Jaromír Šafář 3 1/4   10 Drlík Jaroslav 100
12. SABIR, 5 58,5 ž. Martin Pišl daleko   1 Peťulová Petra 300
Nestartovali: FORTEX, GETAWAY(GB), RADOVAN
Čas: 01:40,39, Mezičasy: (26,73-23,99-25,25-24,42)
Výrok: JISTĚ 3/4-1/2-2 1/4-3/4-3/4-1/2-1 1/2-2 1/4-krk-3 1/4-daleko
Maj. prémie:
15 000 Kč (NATTY DANCER)Skalpel-Sunnyfarm

Majitel: Köi Dent, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Sunland Holdings SC

Kůň č.8 OLD MALT byl vybrán k antidopingové kontrole Sankce: ž. Rája 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ §364 b)


5. dostih, start 16:31
1259 LÁZEŇSKÁ MÍLE - CENA SPOLEČNOSTI AQUATHERM GROUP KV, s.r.o.
Rovina NL - 1600 m, cena, 3letí a starší
130000 Kč (65000 - 29900 - 19500 - 9100 - 6500) Maj. prémie: 50000 Kč (25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 2000 + 4500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHARPOUR(IRE), 4 60,0 ž. Václav Janáček JISTĚ   7 Koplík Zdeno 80
2. CITY HALL(GER), 8 60,0 ž. Tomáš Lukášek 1   3 Vítek Roman 80
3. CERTUS(FR), 7 62,5 ž. Jan Rája 1/2   6 Váňa st. Josef 18
4. KEVIN THE KNIGHT(GER), 3 57,5 ž. Ferdinand Minařík 2 3   4 Petrlík Allan 30
5. DANTES PEAK(GER), 4 60,0 ž. Martin Srnec 1 1/4   1 Váňa st. Josef 160
6. LORD SILVANO(GER), 4 60,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2   5 Lisek Michal 80
7. WONDER HORSE(IRE), 4 60,0 ž. René Koplík 3 1/2   2 Chaloupka Václav 200
Čas: 01:41,22, Mezičasy: (27,76 - 25,54 - 24,48 - 23,45)
Výrok: JISTĚ 1-1/2-3-1 1/4-1 1/2-3 1/2

Majitel: YOKO, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: S.A. Aga Khan

Kůň č.5 LORD SILVANO ztratil na startu asi 8 délek Kůň č.7 SHARPOUR byl vybrán k antidopingové kntrole. Sankce: ž.Rája 1000 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316), ž.Lukášek 500 Kč za křižování v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ §364c)

video

6. dostih, start 17:03
1260 Cena společnosti TMERYS Tableware CR s.r.o.
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KAHILI KING(GER), 6 55,0 žk. Filip Koplík JISTĚ   13 Koplík Zdeno 80
2. COLLEGE CLASSIC(IRE), 9 54,5 Helena Blažková 2 1/2   2 Váňa Tomáš 60
3. NONCHALANCE, 4 62,5 ž. Jiří Chaloupka nos   8 Chaloupka st. Jiří 55
4. CHANCI RISK, 4 57,5 Milan Zatloukal kr.hlava   10 Audy Renata 100
5. GEORG(GER*), 4 55,5 ž. Tomáš Lukášek 1 3/4   7 Vítek Roman 90
6. BENAFI, 5 58,0 Róbert Šara 1/2   11 Kroutilík Jaroslav 100
7. BANZAI(GER), 4 58,5 Ingrid Koplíková hlava   4 Pejšková Ivana 90
8. NORD OUEST, 5 62,0 ž. Václav Janáček nos   5 Luka Václav 27
9. SHAMROCK ZIPPORA(BEL), 5 60,0 Natalie Arendsen 1 1/4   1 Sergeant Filip 60
10. PARODIE, 3 51,0 Petr Foret 1 1/4   3 Šatra Tomáš 55
11. SHIRON, 6 57,5 žk. Jan Verner 2 1/2   6 Bartoš st. Josef 100
12. THORNBURY(GER), 6 62,5 Ivan Siegl, Ing. krk   15 Chaloupka Václav 140
Nestartovali: FUEGO, HYPHEN(GB), MOE
Čas: 01:42,24, Mezičasy: (27,44 - 24,58 - 25,54 - 24,68)
Výrok: JISTĚ 2 1/2-nos-kr.hlava-1 3/4-1/2-hlava-nos-1 1/4-1 1/4-2 1/2-krk

Majitel: YOKO, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: Gest.Etzean

Sankce: j.Donovalová 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316), žk.Koplík Filip 500 Kč za křižování v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu(DŘ §364 c)


7. dostih, start 17:34
1261 Cena společnosti Kooperativa pojišťovna a.s.
Rovina IV.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 550 + 1200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FASTILLIO, 3 51,0 Ingrid Koplíková BOJ   8 Vítek Pavel 100
2. RELLUS, 4 52,5 žk. Jan Verner 1/2   4 Pokorný Antonín 60
3. BRIGITA, 3 59,0 Jakub Pavlíček kr.hlava   6 Hulínský Václav 35
4. HALENKA, 4 59,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4   10 Chaloupka st. Jiří 55
5. INFORMANT(GER), 4 49,0 žk. Jana Trňáková krk   5 Petrlík Allan 100
6. CHRISSIO(GER), 3 58,5 Milan Zatloukal 3/4   1 Drlík Jaroslav 35
7. PENSA COLA, 4 64,0 ž. Jan Rája 3 1/2   12 Hurt Tomáš 60
8. LASECIA, 5 62,5 Róbert Šara 1 1/2   11 Kroutilík Jaroslav 80
9. TAGHANA(GB), 3 50,0 am. Linda Fedorowiczová 3 1/4   2 Fedorowicz Vladislav 100
10. ORION(SLO), 6 55,5 am. Irena Rosenfeld 10   3 Fedorowicz Vladislav 200
D PERLIČKA, 2 58,5 ž. Romana Neslerová 9   9 Neslerová Romana 90
Nestartovali: FANTASTIC WORLD(GER), LINDY ALLEGED(POL), PIPISTRELLO(GER), TAXIKA
Čas: 02:10,04, Mezičasy: (26,47 - 26,11 - 25,45 - 26,99 - 25,07)
Výrok: BOJ 1/2-kr.hlava-2 1/4-krk-3/4-3 1/2-1 1/2-3 1/4-10-9

Majitel: C.Totain-Vítek, Trenér: Vítek Pavel, Chov: Kubíček E.,MVDr.

Sankce: j.Pavlíček 500 Kč za křižování v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364 c) Pořádková komise řešila protest tr.Horové - neoprávněný start koně PERLIČKA. Na základě zjištěných skutečností rozhodla o její diskvalifikaci dle §429 - viz Rozhodnutí PK 04/08 zveřejněné ve VČT 18/2008 str.411.



Dostihová komise: