home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 19.07.2008 - Kolesa
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:00
1247 HANDICAP FC PANTER KOLESA
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
15000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 225 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. THUNDER BAY, 3 65,5 žk. Josef Váňa ml. JISTĚ   3 Szikora Pavel  
2. ARITMIE, 6 59,5 ž. Martin Knauer 2 1/4   1 Knauer Martin  
3. MONO PIŠTA, 3 60,5 Štěpánka Sedláčková 1   10 Šilhavý Ladislav  
4. EVELIN, 3 58,0 Josef Sovka 3/4   2 Derych Vladimír  
5. VLÁSKA, 3 57,0 Jakub Pavlíček 3/4   4 Hulínský Václav  
6. JORCAN, 3 57,0 ž. Václav Janáček 2   6 Bekrová Gabriela  
7. TATANKA WEI, 6 51,0 Petr Foret 3/4   9 Horák František  
8. SVIST, 7 56,5 am. Lucie Svobodová 1 1/4   5 Svoboda Josef  
9. STAŇKA, 4 53,0 žk. Jan Verner daleko   7 Hurt Jiří  
10. PERCY COCO, 3 50,0 Ingrid Koplíková daleko   8 Hora Zdeněk  
Čas: 01:41,89, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 1/4-1-3/4-3/4-2-3/4-1 1/4-daleko-daleko

Majitel: Janda Bloodstock, Trenér: Szikora Pavel, Chov: Janda T.,Ing.

Kůň č.7 STAŇKA ztratil na startu asi 12 délek Sankce: žk.Verner Jan výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ §316) Poplatky: stáj HC Amphora-Hora 1000 Kč za pozdní hlášení změn (DU čl 16/4)


2. dostih, start 14:25
1248 Cena společnosti ENERGOLAND SRNOJEDY
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PLANETA, 3 58,5 ž. Dušan Andrés ZADRŽENĚ   5 Vocásková Helena  
2. STELLAR ROSE(USA), 3 54,0 Ingrid Koplíková 6   6 Váňa Tomáš  
3. MARTINA(POL), 3 54,0 Petr Foret 1 1/2   4 Neslerová Romana  
4. MARONNE, 3 58,5 ž. Václav Janáček 1 1/4   10 Neuberg Filip  
5. CANADIAN LADY, 3 57,0 Jakub Pavlíček 2 1/4   11 Váňa Tomáš  
6. TIM, 3 58,0 ž. Romana Neslerová 3/4   8 Neslerová Romana  
7. ESCAPE TO HEAVEN, 3 60,0 ž. Martin Knauer 5   2 Knauer Martin  
8. NEXTREME, 3 56,5 žk. Jan Verner 1 1/2   3 Hurt Jiří  
9. SAMER OF LOVE, 3 60,0 ž. Jiří Chaloupka nos   7 Popelka Stanislav  
10. LEXUS, 3 60,0 ž. Radek Žalud 3   1 Hurt Jiří  
11. CAMAIEU, 3 60,0 ž. Jan Rája 2   9 Papoušek ml. Jan  
Čas: 01:58,29, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 6-1 1/2-1 1/4-2 1/4-3/4-5-1 1/2-nos-3-2

Majitel: www.Top Centrum CZ s.r.o., Trenér: Vocásková Helena, Chov: Vocásek F.

Sankce: ž.Chaloupka 200 Kč a j.Pavlíček výstraha za nekázeň u startu (DŘ §357)


3. dostih, start 14:55
1249 STEEPLECHASE - Cena společnosti UNISKAP ČESKÉ BUDĚJOVICE
Steeplechase IV.kat. - 3700 m, cena, 4letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DIVOKÁ ŠÁRKA, 4 64,0 ž. Dušan Andrés TUHÝ BOJ   3 Zobal František  
D SAGWAN, 4 67,5 Bohuslav Mátl krk   10 Seménka Zdeněk  
2. DOBYVATEL, 4 63,5 Libor Šimůnek 9   8 Horáková Lenka  
3. CHOMA(GER), 4 64,0 Lukáš Sloup 1 1/2   9 Koplík Zdeno  
4. NIGGER(POL), 4 64,5 žk. Josef Váňa ml. 2   1 Váňa st. Josef  
5. MARATONY, 4 64,5 Marcel Novák 1 3/4   12 Bekrová Gabriela  
6. MADELINA, 4 65,0 ž. Jaroslav Myška 6   4 Mimra Zdeněk  
7. EKSCES(POL), 4 63,5 Libor Sedlář 12   13 Baštová Pavlína  
8. ASISTENT, 4 65,5 Štěpánka Sedláčková 19   2 Hurt Jiří  
9. D`CADMOS, 4 63,5 Ivan Siegl, Ing. daleko   6 Hurt Jiří  
PN GLEDSBOY(POL), 4 63,5 Josef Sovka     5 Blecha Jan  
PN GULÁN, 4 64,0 Martin Liška     11 Hrudka st. Jaromír  
ZN MARILESS, 4 67,0 Lukáš Kasl     7 Koplík Zdeno  
Čas: 04:58,65, Mezičasy: ()
Výrok: TUHÝ BOJ krk-9-1 1/2-2-1 3/4-6-12-19-daleko

Majitel: Quartis, Trenér: Zobal František, Chov: Ševčík M.,Ing.

Proti výsledku dostihu byl podán protest ex-offo pro nedodržení dráhy (neobjetí točného bodu) koněm č,10 SAGWAN. DK protest projednala, uznala a koně č.10 diskvalifikovala (DŘ § 429b) Sankce: j. Mátl B. 1000 Kč za nedodržení kursu dostihu (DŘ §364a)


4. dostih, start 15:25
1250 STEEPLECHASE - ŽIVÉ PLOTY Cena společnosti PLZEŇSKÝ PRAZDROJ, a.s.
Steeplechase IV.kat. - 3200 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GRIZLI, 3 67,0 ž. Jaroslav Myška JISTĚ   12 Votava Jaroslav  
2. MIRAINO, 3 64,5 Štěpánka Sedláčková 3   4 Sůrová Pavlína  
3. ZULEJKA, 3 61,5 Libor Šimůnek 4 1/4   7 Luka Václav  
4. VINNY POND, 3 64,0 Marcel Novák 5   14 Růžičková Martina  
4. WESELA(POL*), 3 64,0 ž. Dušan Andrés současně   5 Horáková Lenka  
6. SAURON, 3 63,5 Josef Sovka 1/2   11 Blecha Jan  
7. BARSY, 3 60,5 am. Soňa Seménková 2 3/4   8 Seménka Zdeněk  
Z LEILA, 3 65,0 am. Jan Odložil     13 Odložil Pavel  
Z VEXALTO, 3 64,0 Vladimír Verner     2 Hurt Jiří  
PN MONTANA ROSE, 3 62,0 Ivan Siegl, Ing.     6 Krejčí Pavel  
ZN NESTOR, 3 67,5 am. Pavel Syrový     1 Hrudka st. Jaromír  
SN DEVIL ALGARHOUD(GB), 3 64,0 Lukáš Sloup     9 Koplík Zdeno  
Nestartovali: LEMUEL, PAŘÍŽANKA
Čas: 03:48,90, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3-4 1/4-5-současně-1/2-2 3/4

Majitel: Zámecký vrch, Trenér: Votava Jaroslav, Chov: Hovad J.

5. dostih, start 15:55
1251 STEEPLECHASE C.C. Cena firmy KAREL DACHOVSKÝ-DRUHOTNÉ SUROVINY
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TREZOR(POL), 4 65,0 ž. Dušan Andrés ZADRŽENĚ   7 Kabelková Hana  
2. SHAMROCK SAMBUCA(BEL), 4 67,5 Josef Sovka 6   14 Blecha Jan  
3. SEŠLOST, 4 70,0 ž. Jaroslav Myška 2   5 Blecha Jan  
4. PERGON, 7 71,5 Marcel Novák 3 3/4   13 Vinklárek Vladimír  
5. AMARILA, 5 65,5 Ivan Siegl, Ing. 1 1/2   11 Chaloupka Václav  
6. NEW TIGER(GER), 6 71,5 Libor Šimůnek 2 1/4   3 Barbořík Jiří  
7. MONTERO(POL), 6 66,5 am. Jan Odložil 7   12 Odložil Pavel  
8. BARETKA(POL), 5 66,5 Bohuslav Mátl 3 1/2   9 Kinský Pavel  
ZN WHINNYS, 7 67,0 Milan Kos     10 Horová Oliva  
ZN ZLATÝ PADÁK, 4 64,0 Martin Liška     6 Křídlová Tamara  
SN BABY LOVE, 6 65,5 žk. Rostislav Benš     2 Vymazal Josef  
Nestartovali: ALEIDA GUEVARA(IRE), KALIETA, QUARTIER LATIN(USA)
Čas: 04:39,88, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 6-2-3 3/4-1 1/2-2 1/4-7-3 1/2

Majitel: EPICOS, Trenér: Kabelková Hana, Chov: SK Moszna

Kůň č. 4 ALEIDA GUEVARA(IRE) neabsolvoval zkušební skok, v dostihu nestartoval, nebyl v moci startéra. Poplatky: stáj Aliance Jičín 1000 Kč za pozdní hlášení změn u koně č.6 Zlatý padák Sankce: tr.Váňa Josef 200 Kč za nepřipravenost koně č.4 ALEIDA GUEVARA(IRE) do dostihu (Dا411), ž. Myška 500 Kč za nadmšrné použití bičíku (DŘ § 316),, am.Odložil Jan výstraha za zbytečné použití bičíku (DŘ § 316) a 100 Kč za nepředložené seznamu sankcí,, stáj Pe Gaz International 400 Kč za nenahlášenou změnu barvy čapky u jezdce koně č.14 (DŘ §105)


6. dostih, start 16:25
1252 STEEPLECHASE C.C. CENA STAVEBNÍHO PODNIKU PŘELOUČ s.r.o.
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3800 m, cena, 5letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BOŽETĚCH, 5 67,5 Martin Liška BOJ   8 Křídlová Tamara  
2. MAGIC BLADE(GER), 6 67,5 Bohuslav Mátl 1   6 Růžičková Martina  
3. SCATMAN, 13 68,5 žk. Josef Váňa ml. 5   2 Baštová Pavlína  
4. VARKET, 5 69,0 ž. Dušan Andrés 5   3 Popelka Stanislav  
5. LACJUM(POL), 5 68,0 ž. Jaroslav Myška 7   5 Sůrová Pavlína  
6. MARACUDA, 5 68,5 Libor Sedlář 8   9 Zobal František  
Z ALOE VERA, 8 65,5 Zbyněk Zušťák     7 Hora Zdeněk  
Z DUKÁTEK, 6 68,5 Marcel Novák     4 Nováková Gabriela  
ZN BONSTAR, 5 66,5 žk. Rostislav Benš     1 Vymazal Josef  
Čas: 05:01,81, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1-5-5-7-8

Majitel: Stáj Aliance Jičín, Trenér: Křídlová Tamara, Chov: Knor Z.,Hubenov

Sankce: jezdci Sedlář a Liška po 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316)


7. dostih, start 17:00
1253 STEEPLECHASE C.C. Cena společnosti ELEKTROVASURY
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4700 m, cena, 5letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 900 + 1800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KILLWILLIE(IRE), 9 64,0 Marcel Novák JISTĚ   5 Vinklárek Vladimír  
2. L`AMOUR, 8 68,0 ž. Jaroslav Myška 3/4   1 Barbořík Jiří  
3. CIPÍS, 10 62,0 Libor Šimůnek 1 3/4   3 Luka Václav  
4. MAJOR WAKO(GER), 7 64,0 Petr Tůma 1/2   2 Kinský Pavel  
5. ICARE DU RENOM(FR), 12 64,0 Martin Liška 9   8 Liška Martin  
6. ATON(POL), 8 68,0 Štěpánka Sedláčková 6   6 Sůrová Pavlína  
7. CHIPPENDALE, 6 65,0 Lukáš Sloup 4   10 Hurt Jiří  
Z ELEKT(POL), 6 66,0 žk. Josef Váňa ml.     11 Váňa st. Josef  
Z VODORYS, 6 66,0 Bohuslav Mátl     9 Neuberg Filip  
ZN WHISPER, 9 69,5 ž. Dušan Andrés     4 Horáková Lenka  
SN VÝTRŽNÍK, 7 70,0 Petr Kříž     7 Kříž Petr  
Čas: 07:21,97, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3/4-1 3/4-1/2-9-6-4
Maj. prémie:
10 000 Kč (L`AMOUR)Vesiba-svodidla
6 000 Kč (CIPÍS)ZZN Polabí-Luka

Majitel: Viktoria Andrea, Trenér: Vinklárek Vladimír, Chov: Mrs Ross C.

Koně č.2 MAJOR WAKO(GER) a č.5 KILLWILLIE(IRE) byli vybráni k antidopingové kontrole.


8. dostih, start 17:30
1254 Cena firmy MILAN VOSÁHLO, ÚJEZD
Proutky IV.kat. - 3400 m, cena, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PURBECCA, 5 71,5 ž. Jaroslav Myška LEHCE   4 Votava Jaroslav  
2. LAKAS, 4 63,0 žk. Josef Váňa ml. 6   1 Váňa st. Josef  
3. ARCUM, 8 66,0 Lukáš Sloup 5   10 Koplík Zdeno  
4. NIGHT WIND, 6 66,0 Josef Sovka 1 1/4   7 Slavíček Josef  
5. VIKTOMA, 6 64,0 Ivan Siegl, Ing. 15   6 Chaloupka Václav  
6. VINNYFY, 4 69,0 Bohuslav Mátl 1 1/4   8 Neuberg Filip  
7. RITUS, 6 66,0 Libor Šimůnek 19   5 Papoušek ml. Jan  
8. ESRISK, 5 67,0 Ján Mach, MVDr. daleko   3 Foukal Milan  
Nestartovali: KAREY, VANDORA
Čas: 03:53,65, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 6-5-1 1/4-15-1 1/4-19-daleko

Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Votava Jaroslav, Chov: Hřebčín Napajedla

Koně č.2 VANDORA a č.9 KAREY neabsovovali zkušební skok, v dostihu nestartovali, nebyli v moci startéra



Dostihová komise: