home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 13.07.2008 - Tochovice
stav dráhy: 4.0 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:35
1240 Cena ORLING s.r.o.
Rovina IV.kat. - 1100 m, cena, 2letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PREMIÉRA, 2 54,5 žk. Ondřej Velek JISTĚ   4 Růžičková Martina 25
2. MAYFLOWER, 2 57,0 Milan Zatloukal 1 3/4   1 Hanousek Ladislav 35
3. SHEILA, 2 53,5 žk. Jan Verner 8   6 Hurt Jiří 120
4. LIK TOP, 2 53,5 Petr Foret 1 1/2   2 Hanousek Ladislav 120
5. NAĎA, 2 55,0 ž. Jaromír Šafář 7   5 Vašina Josef 120
6. LEONARDO, 2 56,0 ž. Radek Žalud 16   3 Chaloupka Václav 50
PN LABBELA, 2 57,0 ž. Jiří Chaloupka     7 Hurt Jiří 40
Čas: 01:11,74, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 3/4-8-1 1/2-7-16

Majitel: Rakousy, Trenér: Růžičková Martina, Chov: Kovařík - Velký Újezd

DK prošetřila pád koně č.7 LABELLA a neshledala cizí zavinění


2. dostih, start 14:58
1241 Cena CHALLENGER HOCKEY s.r.o.
Rovina V.kat. - 1100 m, handicap, 3letí a starší
15000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 200 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. APPIA, 3 57,0 Milan Zatloukal BOJ   8 Kučera Karel 80
2. SALANGA, 6 66,0 žk. Tomáš Vraj 3/4   5 Bodlák Radim 35
3. MUDDI, 6 65,0 Jakub Pavlíček 2 1/4   1 Kroutilík Jaroslav 55
4. TALAMONE, 3 59,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4   4 Chaloupka Václav 40
5. IBISA, 7 55,0 am. Leona Hloužková 4 1/2   6 Vymazal Josef 80
6. VÝRAZ, 6 59,0 Dagmar Jeníková, Mgr. 2 1/4   7 Hanousek Ladislav 50
7. SHAVIRA, 7 55,5 am. Michaela Fencková 2   2 Papoušek ml. Jan 80
8. PERCY COCO, 3 50,0 Petr Foret 5   3 Hora Zdeněk 140
Čas: 01:09,50, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 3/4-2 1/4-1 1/4-4 1/2-2 1/4-2-5

Majitel: Václav Kozel, Trenér: Kučera Karel, Chov: Kozel V.,Ing.

3. dostih, start 15:29
1242 Cena EŽ Praha a.s.
Rovina IV.kat. - 1100 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MODRAN, 3 57,5 ž. Jiří Chaloupka BOJ   4 Chaloupka Václav 17
2. SAGITÁRIUS, 3 51,0 žk. Jan Verner 1/2   1 Duchoň Tomáš 100
3. AMBERSAND, 7 62,5 ž. Jaromír Šafář 2 1/2   2 Vašina Josef 50
D COSMA, 4 58,0 ž. Martin Pišl 4 1/2   6 Kučera Karel 90
4. GRENNASIA, 3 56,5 Vendula Korečková 1 1/4   7 Hurt Tomáš 70
PN CANADIAN LADY, 3 57,0 Petr Foret     5 Váňa Tomáš 100
PN MEDRIK, 3 62,0 Jakub Pavlíček     3 Chaloupka Václav 40
Nestartovali: HIPPIATER
Čas: 01:09,60, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1/2-2 1/2-4 1/2-1 1/4

Majitel: Metrostav-Chaloupka, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Pšurný Josef

Proti výsledku dostihu byl podán protest ex-offo pro vybočení koně č.6 COSMA z kurzu dostihu. DK protest prošetřila, vyslechla ž. Pišla a jeho vysvětlení vzala na vědomí, protest uznala a koně č.6 COSMA diskvalifikovala (DU 14a) DK Prošetřila pády koní CANADIAN LADY a MEDRIK a neshledala cizí zavinění.


4. dostih, start 15:57
1243 Cena CHARVÁT GROUP
Rovina III.kat. - 1100 m, cena, 3letí a starší
45000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 650 + 1550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AQUAREL, 6 63,0 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ   8 Chaloupka st. Jiří 17
2. COSMÍNA, 4 56,0 am. Kateřina Sudová 2 1/4   6 Jelínek Zbyněk 100
3. SAPHENAH, 4 58,0 Jan Derych 6   9 Derych Vladimír 120
4. BLOKACE, 4 57,0 žk. Jan Verner 1 1/4   3 Hurt Jiří 60
5. PALMARE, 7 61,5 ž. Radek Žalud 4 1/2   1 Chaloupka Václav 40
6. SABIR, 5 61,0 ž. Martin Pišl 10   4 Peťulová Petra 100
7. FASTANLEY, 6 60,0 am. Filip Renner 1 3/4   7 Šimuni Peter 120
ZN WIRTENA, 7 58,0 Jakub Pavlíček     5 Kantek ml. Miroslav 35
Nestartovali: BEL CANTO(POL)
Čas: 01:09,20, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 1/4-6-1 1/4-4 1/2-10-1 3/4
Maj. prémie:
10 000 Kč (AQUAREL)Ondra,Matyáš+Flash
6 000 Kč (COSMÍNA)AGC Liberec
4 000 Kč (SAPHENAH)Stáj Liboš-Derych

Majitel: Ondra,Matyáš+Flash, Trenér: Chaloupka st. Jiří, Ing., Chov: Cavalier sport

Sankce: am.Renner 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.7 FASTANLEY před dostihem (DŘ § 326).


5. dostih, start 16:26
1244 Cena METROSTAV a.s.
Rovina IV.kat. - 2400 m, cena, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. REDAKTOR, 7 58,5 am. Kateřina Přikrylová JISTĚ   6 Neuberg Filip 30
2. ANGLICKÁ KRÁLOVNA, 5 57,0 žk. Tomáš Vraj 1 3/4   3 Audy Renata 35
3. VODARKA, 4 57,0 am. Kateřina Sudová krk   4 Jelínek Zbyněk 80
4. RACING, 9 59,5 Milan Zatloukal 2   5 Hanousek Ladislav 80
5. FERNANDO(GER), 3 55,0 ž. Ferdinand Minařík 2 2   1 Urbánek Luboš 40
6. HURYKÁN, 4 62,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4   8 Hurt Jiří 50
7. BAYA BLUE(FR), 4 59,0 Jakub Pavlíček 18   2 Chaloupka Václav 50
Nestartovali: LOKALI
Čas: 02:48,80, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 3/4-krk-2-2-1 1/4-18

Majitel: Emerge, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Bajtl J.

6. dostih, start 16:56
1245 Cena HOTELU MERAN
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ANARCHISTA, 3 60,0 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ   4 Chaloupka Václav 20
2. EMIRHAN, 3 57,5 Milan Zatloukal 1 3/4   6 Kub Ivan 70
3. OZZCAR(GB), 3 56,5 Vendula Korečková hlava   5 Luka Václav 50
4. GODERA, 3 58,5 ž. Ferdinand Minařík 2 1 1/2   3 Růžičková Martina 70
5. LAKENTO, 3 58,5 Jakub Pavlíček krk   2 Bekrová Gabriela 80
6. SHOSHONE, 3 58,0 ž. Radek Žalud 4 1/2   1 Chaloupka Václav 30
7. EVELIN, 3 57,0 Josef Sovka krk   7 Derych Vladimír 160
Čas: 01:48,34, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 3/4-hlava-1 1/2-krk-4 1/2-krk

Majitel: Ondra,Matyáš+Flash, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Ševčík M.,Ing.

7. dostih, start 17:23
1246 Cena CK MARTIN TOUR
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
15000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 200 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RED`N CLASSY, 5 60,5 Petr Foret BOJ   2 Hora Zdeněk 100
2. LANATA, 3 61,5 Milan Zatloukal 1 1/4   8 Bartoš st. Josef 30
3. PORTO, 6 57,5 ž. Jiří Chaloupka 3/4   5 Chaloupka Václav 40
4. LINDAU, 3 63,5 Vendula Korečková 3 1/4   4 Luka Václav 50
5. MAUREEN QUEEN, 5 58,5 Jakub Pavlíček 3/4   7 Kroutilík Jaroslav 100
6. RAMÍN, 3 51,0 žk. Tomáš Vraj 1 1/2   1 Čapková Marcela 100
7. LECTER, 3 58,0 ž. Ferdinand Minařík 2 6   9 Růžičková Martina 25
8. REÁLIA, 5 52,0 ž. Radek Žalud 2 1/4   6 Kantek ml. Miroslav 120
Nestartovali: LOKARTA, LOOK
Čas: 01:49,56, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 1 1/4-3/4-3 1/4-3/4-1 1/2-6-2 1/4

Majitel: HC Amphora-Hora, Trenér: Hora Zdeněk, Chov: Bajtl J.

Poplatky: tr.Kroutilík J. 500 Kč za nahlášenou změnu barvy dresu (DU 15/2)



Dostihová komise: