home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 05.07.2008 - Karlovy Vary
stav dráhy: 3.3 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:32
1214 Cena společnosti MERCEDES-BENZ, S.& W.Automobily s.r.o.
Rovina V.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
20000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WILDFIRE, 6 62,0 Barbora Málková JISTĚ   1 Růžičková Martina 80
2. MIDERISK, 5 57,5 ž. Martin Pišl 1 1/4   8 Fedorowicz Vladislav 55
3. ALONG, 3 62,5 am. Jaroslav Fabris 2 2   2 Stašková Eva 140
4. WENDYNKA, 5 57,5 ž. Artur Resulov 3/4   4 Bartoš st. Josef 100
5. ROCKY RAIN, 3 59,0 Milan Zatloukal 1 3/4   3 Audy Renata 77
6. AS FAIR, 5 61,5 žk. Josef Mysliveček krk   6 Hurt Tomáš 40
7. JORCAN, 3 57,0 ž. Václav Janáček 2 1/4   7 Bekrová Gabriela 40
8. GENERELI, 3 52,0 Šárka Pulpánová hlava   9 Horová Oliva 40
9. VINÍK, 10 52,5 žk. Lucie Danišová 6   5 Pechát Theodor 120
Čas: 01:28,60, Mezičasy: (14,62-24,01-25,34-24,64)
Výrok: JISTĚ 1 1/4-2-3/4-1 3/4-krk-2 1/4-hlava-6

Majitel: Orling, Trenér: Růžičková Martina, Chov: Skulina Z.,Ing.

Proti výsledku dostihu byl podán protest ex offo pro naražení koně č.2 ALONG koněm č.4 WENDYNKA . DK protest projednala, vyslechla ž.Resulova a am. Fabrise Jaroslava. DK ponechala doběh dostihu v platnosti. Sankce:žk Danišová odnětí bičíku na 4 dostihové dny tj do 27,7,2008 včetně za jeho nevhodné použití (DŘ § 316), am.Fabris Jaroslav 200 Kč za nadměrné a nevhodné použití bičíku (DŘ § 316), ž.Resulov odnětí licence na 1 dost.den (19.7.2008) za naražení koně č.2 ALONG v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ §364c)


2. dostih, start 15:00
1215 Cena společnosti SOKOLOVSKÁ UHELNÁ, a.s.
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SIGRILIANO(FR), 2 57,0 ž. Dušan Andrés JISTĚ   1 Vocásek 3 František 22
2. GILLAN, 2 56,0 ž. Ferdinand Minařík 2 krk   8 Růžičková Martina 80
3. JOKOONO(GER), 2 57,0 ž. Martin Pišl 3 1/2   4 Fedorowicz Vladislav 40
4. IRYKLON(POL), 2 56,5 Milan Zatloukal 2   2 Hanousek Ladislav 80
5. WANEXA, 2 55,0 ž. Jaromír Šafář krk   7 Dvořák Karel 120
6. FIRST JAPE(POL), 2 53,5 Natalie Arendsen 5   11 Dvořák Karel 100
7. DEKOLT(POL), 2 56,0 ž. Václav Janáček 6   6 Hurt Tomáš 60
8. TEM(POL), 2 56,5 Jakub Pavlíček 7   9 Bartoš st. Josef 140
PN PERLIČKA, 2 53,5 Šárka Pulpánová     3 Horová Oliva 160
ZN CLOVEN HOOF(IRE), 2 53,5 Vendula Korečková     10 Luka Václav 40
Nestartovali: MAYFLOWER
Čas: 01:15,22, Mezičasy: (25,06-25,25-24,91)
Výrok: JISTĚ krk-3 1/2-2-krk-5-6-7
Maj. prémie:
15 000 Kč (GILLAN)Conseq
9 000 Kč (WANEXA)Stáj Monika Agro

Majitel: Zeas Staré Hradiště, Trenér: Vocásek 3 František, Chov: Mme Pigoreau Claude

DK prošetřila pád j. Pulpánové z koně č.3 PERLIČKA a následný pád j.Korečkové z koně č.10 CLOVEN HOOF a neshledala cizí zavinění.


3. dostih, start 15:30
1216 Cena společnosti TENZA a.s.
Rovina III.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AMARANTHA, 7 62,5 žk. Tomáš Vraj JISTĚ   1 Hulínský Václav 140
2. SORELITA, 5 57,0 ž. Dušan Andrés 1 3/4   2 Zobal František 140
3. BANZAI(GER), 4 51,0 Ingrid Koplíková hlava   6 Pejšková Ivana 120
4. GEORGINA, 3 54,0 ž. Tomáš Lukášek krk   4 Vítek Roman 120
5. HIERONYMUS, 5 53,0 am. Helena Pejšková, Ing. hlava   3 Pejšková Ivana 120
6. THORNBURY(GER), 6 58,5 ž. Jiří Chaloupka krk   10 Chaloupka Václav 120
7. PERIKLES(USA), 4 57,5 Vendula Korečková 3/4   5 Luka Václav 120
8. KISSI MISSI(GER), 3 59,5 Jakub Pavlíček 1/2   9 Blecha Jan 50
8. SHIRON, 6 56,0 ž. Jaromír Šafář současně   7 Bartoš st. Josef 140
10. VELASQUES, 3 59,0 ž. Jan Rája 1 1/4   8 Jirátová Petra 25
11. BORŮVKA MŇAM, 3 48,0 Tomáš Šmíd 4   11 Bekrová Gabriela 250
12. CHERI RULES, 6 54,0 am. Leona Hloužková 3 1/2   12 Audy Renata 120
Nestartovali: PALMARE
Čas: 01:12,97, Mezičasy: (24,45-24,87-23,67)
Výrok: JISTĚ 1 3/4-hlava-krk-hlava-krk-3/4-1/2-současně-1 1/4-4-3 1/2
Maj. prémie:
15 000 Kč (AMARANTHA)Protendon-Hulínský
9 000 Kč (SORELITA)Quartis
6 000 Kč (GEORGINA)DS Pegas

Majitel: Protendon-Hulínský, Trenér: Hulínský Václav, MUDr., Chov: Alex Gorrie-Salvator s.r.o.

Sankce: j.Koplíková 200 Kč za křižování v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ §364c)


4. dostih, start 16:00
1217 Cena společnosti AQUATHERM GROUP KV, s.r.o.
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 550 + 1200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ANAMARKA(GB), 3 54,5 ž. Ferdinand Minařík 2 LEHCE   4 Petrlík Allan 40
2. VANINI(FR*), 3 50,0 am. Leona Hloužková 4   9 Audy Renata 300
3. DUBAI LAND(GB), 3 60,5 ž. Jan Rája krk   1 Dvořák Karel 40
4. KZESS, 3 53,0 Róbert Šara 1   8 Kroutilíková Jana 100
5. SOLID AS A ROCK(GER), 4 52,0 žk. Josef Mysliveček nos   5 Pechát Theodor 200
6. PIPISTRELLO(GER), 3 54,0 ž. Jaromír Šafář 3/4   7 Růžičková Martina 300
7. KALIKA(GER), 3 59,5 ž. René Koplík 2 1/2   12 Horáková Lenka 35
8. DAJKA, 3 57,5 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4   6 Chaloupka Václav 60
9. SALLY, 3 56,0 am. Vojtěch Vida 7   11 Blecha Jan 200
10. MARTINA(POL), 3 50,0 Ingrid Koplíková 3   2 Neslerová Romana 200
11. CHOMA(GER), 4 56,0 žk. Filip Koplík 1/2   3 Koplík Zdeno 1000
S FANTASTIC WORLD(GER), 3 51,5 žk. Ondřej Velek     10 Růžičková Martina 300
Nestartovali: ESKORTA(POL)
Čas: 02:38,28, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 4-krk-1-nos-3/4-2 1/2-1 1/4-7-3-1/2

Majitel: Salvator Racing Club, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Dunchurch Lodge Stud Co

Kůň č.10 FANTASTIC WORLD neodstartoval, byl v moci startéra. Sankce: j. Šara Róbert výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ §316)


5. dostih, start 16:30
1218 LETNÍ CENA KLISEN - Cena společnosti Karel Holoubek-Trade Group a.s.
Rovina II.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší - klisny
85000 Kč (42500 - 19550 - 12750 - 5950 - 4250) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1300 + 2950 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VADEONA, 3 54,0 ž. Václav Janáček JISTĚ   3 Török Dalibor 25
2. HEFNER`S CHOICE(IRE), 4 58,0 ž. Gary Hind 2 1/4   8 Váňa st. Josef 90
3. SLEEKY TIGRESS(GER), 4 58,0 ž. René Koplík 4   4 Horáková Lenka 120
4. DIVOKÁ ORLICE, 3 58,0 ž. Jan Rája 1 3/4   11 Váňa Tomáš 40
5. ADJIKKA, 3 54,0 ž. Tomáš Lukášek 2 1/4   10 Vítek Roman 120
6. CHARNELA, 3 52,0 ž. Radek Žalud 3/4   7 Zobal František 120
7. LATINIRA, 5 60,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2   1 Růžičková Martina 55
8. EFEZJA(POL), 4 58,0 Milan Zatloukal 5   9 Bartoš st. Josef 120
9. AMERICKÁ HVĚZDA, 4 60,0 ž. Ilona Hronová kr.hlava   2 Bekrová Gabriela 400
10. LETNÍ BOUŘE, 3 56,0 ž. Martin Srnec 1 1/2   12 Myška Jaroslav 50
11. HARIETTE, 3 52,0 Petr Foret 3/4   13 Vinklárek Vladimír 300
12. VIOLET MOON, 5 58,0 ž. Artur Resulov 3/4   6 Maršíčková Miroslava 300
Nestartovali: LASECIA, LATIBELA
Čas: 02:07,10, Mezičasy: (27,83-26,40-25,05-24,00-23,82)
Výrok: JISTĚ 2 1/4-4-1 3/4-2 1/4-3/4-1/2-5-kr.hlava-1 1/2-3/4-3/4
Maj. prémie:
20 000 Kč (VADEONA)Rabbit Trhový Štěpánov
12 000 Kč (DIVOKÁ ORLICE)Riviera
8 000 Kč (ADJIKKA)DS Pegas

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Török Dalibor, Chov: Hřebčín Napajedla

Z rozhodování dostihu byl vyloučen MVDr.Semaník z důvodu zainteresovanosti na koni č.3 VADEONA, do DK byla kooptována ing.Pokorná L.

video

6. dostih, start 17:00
1219 Cena společnosti A.Charouz, spol.s r.o.-autorizovaného dealera VOLVO Karlovy Vary
Steeplechase IV.kat. - 3500 m, cena, 4letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BALERÍNA, 4 65,0 ž. Josef Bartoš JISTĚ   13 Váňa st. Josef 25
2. SHENAI, 4 61,0 ž. Dušan Andrés 1 1/4   12 Neuberg Filip 60
3. GERMILL, 4 67,5 Libor Šimůnek 5   6 Luka Václav 30
4. STRELITZIA(GER), 4 64,0 Martin Liška 3/4   9 Vítek Roman 80
5. CORNELIE, 4 64,0 Marcel Novák 7   2 Nováková Gabriela 70
6. ANNABELLA, 4 60,0 Michal Tajmr 3 1/2   1 Tajmr Michal 80
7. VIKTOMA, 6 62,5 Ivan Siegl, Ing. 7   7 Chaloupka Václav 150
8. ETIENNE(IRE), 7 65,5 Lukáš Sloup 6   10 Koplík Zdeno 100
Z CIPPY, 4 66,0 Ladislav Kocián     3 Krejčí Pavel 1500
Z MAK, 4 61,0 Barbora Málková     8 Krejčí Pavel 600
PN BOLD VICTORY, 6 65,5 Josef Sovka     4 Brož Jiří 120
ZN MARIETA, 4 60,0 Libor Sedlář     15 Mareš Miroslav 200
Z ALINGA(GER), 5 64,5 Štěpánka Sedláčková     14 Růžičková Martina 100
Z HAPPYMENA, 7 67,0 ž. Tomáš Hurt     5 Jirátová Petra 70
Nestartovali: ALEIDA GUEVARA(IRE)
Čas: 04:14,18, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 1/4-5-3/4-7-3 1/2-7-6

Majitel: Jasna, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Váňa J.-Jovan

Kůň č.11 ALEIDA GUEVARA neabsolvoval zkušební skok, nestartoval, nebyl v moci startéra. Poplatky: trenér Krejčí Pavel 2500 Kč za nezdůvodněnou změnu jezdce na koni č.8 MAK (DU16/1), Sankce: trenér Váňa 2 Josef výstraha za nepřipravenost koně č.11 ALEIDA GUEVARA do dostihu (DŘ §411 f)



Dostihová komise: