home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 29.06.2008 - Praha
stav dráhy: 4.1 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:05
1207 CENA SÁZEK VE FORTUNĚ
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. POCTA, 2 57,0 ž. Dušan Andrés JISTĚ   12 Vocásek 3 František 55
2. EARLIEN, 2 56,0 ž. Tomáš Lukášek 1 1/2   4 Kub Ivan 35
3. FRANCE EXTREME, 2 53,5 Natalie Arendsen 2 1/2   1 Dvořák Karel 160
4. CLASSIC ANDREA(GER), 2 53,5 Vendula Korečková 1 3/4   8 Luka Václav 120
5. EMY, 2 58,0 ž. Václav Janáček 1 1/4   5 Neuberg Filip 25
6. ELDERA(POL), 2 56,5 Milan Zatloukal 3 1/2   7 Bartoš st. Josef 100
7. YANKEE DOODLE, 2 57,0 ž. Radek Koplík 1/2   3 Török Dalibor 80
8. DEVRON, 2 56,0 Josef Borč 12   6 Barbořík Jiří 400
9. ARS AMANDI, 2 56,5 Jakub Pavlíček hlava   2 Kinský Pavel 200
10. MOVIE STAR(POL*), 2 58,0 ž. Jan Rája 2 1/4   9 Kinský Pavel 100
11. MACK THE KNIFE, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1   14 Hurt Jiří 120
12. ZLATEXA, 2 57,0 ž. Jaromír Šafář 4   10 Vašina Josef 400
13. MARBELO, 2 57,0 ž. Martin Pišl daleko   13 Mareš Miroslav 400
Nestartovali: ČESÍLKO, KSIEŽNA DA XIAN(POL)
Čas: 01:16,61, Mezičasy: (27,35 - 24,00 - 25,26)
Výrok: JISTĚ 1 1/2-2 1/2-1 3/4-1 1/4-3 1/2-1/2-12-hlava-2 1/4-1-4-daleko
Maj. prémie:
15 000 Kč (POCTA)Certus Spedition
9 000 Kč (EARLIEN)Hanol-Kub
6 000 Kč (FRANCE EXTREME)Stáj Monika Agro

Majitel: Certus Spedition, Trenér: Vocásek 3 František, Chov: Vocásek F.
video

2. dostih, start 14:34
1208 CENA SÁZEK BETINO
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT BOUNTY(GB), 3 62,5 ž. Radek Koplík LEHCE   7 Török Dalibor 30
2. NOMON, 7 54,5 ž. Václav Janáček 3 1/4   11 Horová Oliva 70
3. TENSSIO(FR), 3 60,5 ž. Jan Rája nos   3 Kinský Pavel 50
4. COLLEGE CLASSIC(IRE), 9 60,0 Helena Blažková nos   16 Váňa Tomáš 70
4. OZZCAR(GB), 3 53,0 Vendula Korečková současně   14 Luka Václav 400
6. LIBRE AMERIQUE(FR), 4 57,0 ž. Ferdinand Minařík 2 3 1/2   17 Petrlík Allan 150
7. CENTAU, 4 59,5 ž. René Koplík kr.hlava   9 Sýkorová Marcela 160
8. SAGITÁRIUS, 3 51,0 Šárka Pulpánová nos   6 Duchoň Tomáš 230
9. MODRAN, 3 58,5 ž. Jiří Chaloupka 1   4 Chaloupka Václav 100
10. ARCTIC, 6 61,0 Milan Zatloukal 1 1/2   5 Duchoň Tomáš 80
11. VARNAS, 12 49,0 am. Markéta Pátková 2 1/4   15 Pejšková Ivana 300
12. SALANGA, 6 57,0 žk. Tomáš Vraj 1 1/4   2 Bodlák Radim 60
13. LESLEY GREI, 4 48,0 Ingrid Koplíková 1   10 Bekrová Gabriela 250
14. FLEURY(GER), 3 54,5 ž. Tomáš Lukášek 1/2   18 Urbánek Luboš 120
15. LYCUM, 8 54,0 am. Ilona Kykalová, MUDr. 5   13 Drlík Jaroslav 1000
16. SAPHENAH, 4 58,0 Jan Derych daleko   8 Derych Vladimír 1000
Nestartovali: ARCYKSIEŹNA XIAN(POL), SACRÉ COEUR, TORONTO HILL(GER)
Čas: 01:27,34, Mezičasy: (13,50 - 23,81 - 23,04 - 27,00)
Výrok: LEHCE 3 1/4-nos-nos-současně-3 1/2-kr.hlava-nos-1-1 1/2-2 1/4-1 1/4-1-1/2-5-daleko

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Török Dalibor, Chov: Beaton P.Mrs & Exors of the late D.Thom

Sankce: j.Donovalová 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

3. dostih, start 15:04
1209 CENA GIFY
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FABRIANA, 3 58,0 ž. Jan Rája TUHÝ BOJ   3 Machů Zdeněk 40
2. SECO, 3 60,0 ž. Ilona Hronová krk   8 Tajmr Michal 140
3. SORDIA, 3 54,0 Vendula Korečková 1 1/4   1 Luka Václav 130
4. RECIUS, 3 59,0 ž. Václav Janáček 3/4   14 Neuberg Filip 50
5. GOLONDRINA, 3 55,0 am. Helena Pejšková, Ing. krk   7 Pejšková Ivana 50
6. SPRING LADY, 3 56,0 Šárka Pulpánová krk   6 Janda Jiří 60
7. CANADIAN LADY, 3 56,0 Ingrid Koplíková 1 1/4   11 Váňa Tomáš 300
8. EMIRHAN, 3 59,0 ž. Tomáš Lukášek 2 1/4   9 Kub Ivan 100
9. PERNOD, 3 60,0 ž. Jiří Chaloupka krk   2 Chaloupka Václav 70
10. TAXIKA, 3 58,5 ž. Jaromír Šafář krk   5 Héč Karel 100
11. LAKENTO, 3 59,0 ž. Radek Koplík 5   15 Bekrová Gabriela 200
12. GODERA, 3 58,5 ž. Ferdinand Minařík 2 nos   4 Růžičková Martina 110
13. LOU BEGA, 3 57,5 ž. Dušan Andrés hlava   16 Moravec Zdeněk 300
14. RADONA, 3 57,0 Josef Sovka 1 1/4   17 Török Dalibor 400
15. LECTER, 3 56,5 žk. Ondřej Velek 2 1/2   13 Růžičková Martina 160
16. ELPHINO(POL), 3 57,0 Jakub Pavlíček 1 1/4   12 Kinský Pavel 300
Nestartovali: LEANDER, SMART PEN(IRE), TIM
Čas: 01:43,04, Mezičasy: (26,94 - 25,26 - 24,57 - 26,28)
Výrok: TUHÝ BOJ krk-1 1/4-3/4-krk-krk-1 1/4-2 1/4-krk-krk-5-nos-hlava-1 1/4-2 1/2-1 1/4

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Machů Zdeněk, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: tr.Héč 200 Kč za nedovolenou pomoc u startu (DŘ §348), ž.Janáček 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video

4. dostih, start 15:33
1210 MEMORIÁL MILOSLAVA NOVÉHO
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ROMAN EMPEROR(GER), 3 58,0 ž. Artur Resulov BOJ   11 Maršíčková Miroslava 120
2. NEZNÁLEK, 3 54,5 ž. Václav Janáček 3/4   10 Kotáb Eduard 25
3. LEX, 4 56,5 Petr Foret 1/2   5 Šatra Tomáš 120
4. ASIJSKÝ TYGR, 6 54,5 Šárka Pulpánová 1 1/4   4 Šatra Tomáš 100
5. SIBILA, 5 65,0 ž. Romana Neslerová 1   1 Vavroušek Josef 200
6. REX, 4 59,0 Milan Zatloukal 3/4   8 Bekrová Gabriela 110
7. NONCHALANCE, 4 57,5 ž. Jiří Chaloupka nos   6 Chaloupka st. Jiří 200
8. ARONJO(GER), 8 60,0 Josef Sovka hlava   13 Kinský Pavel 140
9. OTAKAR(POL*), 3 54,5 ž. Ferdinand Minařík 2 1 1/2   9 Horáková Lenka 60
10. RABBIT DREAM(GER), 3 58,0 ž. Jan Rája 1 1/2   14 Machů Zdeněk 60
11. SILNAR(GB), 11 60,0 žk. Jan Kratochvíl 1 1/2   7 Kinský Pavel 300
12. CANEY(IRE), 3 55,5 ž. Tomáš Lukášek 3/4   3 Váňa st. Josef 35
13. DEDARELLA(POL), 3 54,0 ž. Jaromír Šafář hlava   2 Bartoš st. Josef 260
Nestartovali: CARCASSONNE
Čas: 01:42,20, Mezičasy: (26,83 - 25,44 - 24,29 - 25,64)
Výrok: BOJ 3/4-1/2-1 1/4-1-3/4-nos-hlava-1 1/2-1 1/2-1 1/2-3/4-hlava
Maj. prémie:
15 000 Kč (NEZNÁLEK)DS Kameňák-Lokotrans
9 000 Kč (LEX)BECK-International
6 000 Kč (ASIJSKÝ TYGR)Komanec & Nagy

Majitel: Jamax, Trenér: Maršíčková Miroslava, Chov: Frau Hutzler M.
video

5. dostih, start 16:03
1211 CENA AGROBYŠKOVICE
Rovina II.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
85000 Kč (42500 - 19550 - 12750 - 5950 - 4250) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1275 + 2975 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARROWS PEPE, 7 49,0 Ingrid Koplíková JISTĚ   4 Bekrová Gabriela 70
2. WHITE FACES(GER), 5 51,0 Šárka Pulpánová 2 1/4   2 Urbánek Luboš 160
3. KAMA(GER), 4 65,0 ž. Josef Bartoš 2   9 Juránek Petr 100
4. MASHRAI(IRE), 3 57,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/4   6 Dvořák Karel 120
5. SKWAR(POL), 4 55,0 ž. Tomáš Lukášek kr.hlava   5 Piruch Jozef 25
6. APRILLO(GER), 4 59,0 Milan Zatloukal 3/4   11 Neuberg Filip 60
7. CHARLENE, 4 53,0 žk. Jan Verner hlava   8 Vojtěšková Diana 140
8. OLEANDRO, 3 54,5 ž. Václav Janáček 3/4   3 Kub Ivan 30
9. LOUISIANA, 4 50,5 žk. Tomáš Vraj 2   10 Zachovalová Kamila 600
10. SANTA BOY, 7 63,0 Petra Výtisková 5   1 Bělka Martin 400
11. OLEADA, 4 54,0 ž. Ferdinand Minařík 2 2   7 Luka Václav 70
Čas: 02:23,12, Mezičasy: (15,70 - 26,39 - 26,13 - 25,50 - 24,61 - 24,80)
Výrok: JISTĚ 2 1/4-2-1 1/4-kr.hlava-3/4-hlava-3/4-2-5-2
Maj. prémie:
20 000 Kč (ARROWS PEPE)Stáj Brett

Majitel: Stáj Brett, Trenér: Bekrová Gabriela, Chov: Pšurný Josef
video

6. dostih, start 16:33
1212 CENA MALÉHO POŘADÍ
Rovina IV.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WINTER DESERT(GER), 3 62,5 Milan Zatloukal JISTĚ   10 Neuberg Filip 50
2. ADORO(GER), 3 55,5 žk. Ondřej Velek 1/2   4 Růžičková Martina 40
3. RENESH, 6 69,5 Jakub Pavlíček 4   1 Soukup Václav 400
4. CHRISSIO(GER), 3 58,5 ž. Ilona Hronová 1   6 Drlík Jaroslav 140
5. RELLUS, 4 57,0 Josef Sovka 1   2 Pokorný Antonín 400
6. HALENKA, 4 60,0 ž. Jiří Chaloupka 1   13 Chaloupka st. Jiří 140
7. LINDY ALLEGED(POL), 3 58,5 Petr Foret 1 1/4   3 Šatra Tomáš 60
8. FASTILLIO, 3 50,5 Ingrid Koplíková 1/2   8 Vítek Pavel 100
9. COMEDY KING, 4 61,0 Šárka Pulpánová 1 1/4   5 Janda Jiří 100
10. HARIETTE, 3 58,5 ž. Radek Koplík 1/2   12 Vinklárek Vladimír 140
11. NAZGŮL, 4 59,5 ž. Romana Neslerová 1 1/4   11 Neslerová Romana 300
12. SHOSHONE, 3 60,5 ž. Jan Rája 1 1/4   9 Chaloupka Václav 120
13. FAURINE(GER), 3 57,0 ž. Martin Pišl 5   14 Fedorowicz Vladislav 300
14. BARSY, 3 57,5 ž. Václav Janáček 3   16 Seménka Zdeněk 120
15. CIOS(POL), 3 50,5 žk. Tomáš Vraj 1   15 Piruch Jozef 400
16. MERLOT, 3 53,0 Vendula Korečková 5   7 Moravec Zdeněk 120
Nestartovali: FERNANDO(GER), INFORMANT(GER), TURIA(POL)
Čas: 02:22,68, Mezičasy: (14,85 - 24,11 - 26,47 - 25,93 - 25,05 - 26,27)
Výrok: JISTĚ 1/2-4-1-1-1-1 1/4-1/2-1 1/4-1/2-1 1/4-1 1/4-5-3-1-5

Majitel: Gestüt Elsetal-Neuberg, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Gest.Elsetal

Sankce: tr.Neslerová 400 Kč za nenahlášení stínidel u koně č. 11 NAZGŮL (DŘ § 310).

video

7. dostih, start 17:04
1213 CENA VELKÉHO POŘADÍ
Rovina V.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
20000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SALÉRIE, 3 55,0 ž. Václav Janáček ZADRŽENĚ   14 Seménka Zdeněk 80
2. MARONNE, 3 58,5 Milan Zatloukal 3 1/2   4 Neuberg Filip 35
3. STEVERO, 4 55,5 Petr Foret 1/2   12 Pokorný Antonín 140
4. CAMAIEU, 3 59,5 ž. Jan Rája hlava   3 Papoušek ml. Jan 60
5. VLÁSKA, 3 54,0 ž. Jaromír Šafář krk   2 Hulínský Václav 200
6. PAN TAU, 3 51,0 Petra Výtisková 2 1/4   6 Bělka Martin 200
7. SUNDIAL, 3 52,0 žk. Jan Verner 1/2   5 Maršíčková Miroslava 110
8. PERLA, 4 61,0 žk. Michaela Vítková krk   13 Pechát Theodor 70
9. LEXUS, 3 59,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2   10 Hurt Jiří 45
10. MOOLS, 3 60,0 am. Irena Rosenfeld 1 1/2   11 Fedorowicz Vladislav 140
11. MIDERISK, 5 60,0 ž. Martin Pišl 4   8 Fedorowicz Vladislav 50
12. REÁLIA, 5 48,0 Ingrid Koplíková 6   9 Kantek ml. Miroslav 80
13. ALONG, 3 63,0 am. Jaroslav Fabris 2 7   7 Stašková Eva 130
Nestartovali: VORTICA
Čas: 01:56,40, Mezičasy: (13,11 - 26,02 - 26,11 - 25,25 - 25,93)
Výrok: ZADRŽENĚ 3 1/2-1/2-hlava-krk-2 1/4-1/2-krk-1/2-1 1/2-4-6-7

Majitel: Inpost Uherské Hradiště, Trenér: Seménka Zdeněk, Chov: Pšurný Josef

Sankce: žk Vítková Michaela 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o +1kg na koni č. 13 PERLA (DŘ § 326).

video


Dostihová komise: