home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 28.06.2008 - Pardubice
stav dráhy: 2.7 (dobrá až pevná / Firm)
1. dostih, start 13:00
1198 Cena společnosti A-Z PARTYSERVIS Josef Ragula
Proutky III.kat. - 2800 m, cena, 3letí
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HEMAGÉ, 3 64,0 ž. Jan Faltejsek V. LEHCE   4 Olehla Čestmír 22
2. GRIZLI, 3 66,0 ž. Jaroslav Myška 7   6 Votava Jaroslav 32
3. MIRAINO, 3 64,0 Štěpánka Sedláčková 7   3 Sůrová Pavlína 50
4. DYGDAL(POL), 3 66,0 ž. Dušan Andrés daleko   7 Holčák František 52
PN GREISEN, 3 63,5 Ján Mach, MVDr.     8 Kovář Stanislav 50
ZN TRULY DARK(POL), 3 61,5 Libor Sedlář     1 Vašina Josef 140
Nestartovali: BEST LADY, SVŮDNÁ
Čas: 03:19,25, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 7-7-?
Maj. prémie:
15 000 Kč (HEMAGÉ)Wrbna Racing
9 000 Kč (GRIZLI)Zámecký vrch
6 000 Kč (MIRAINO)Vasury Kolesa

Majitel: Wrbna Racing, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Ševců František

2. dostih, start 13:36
1199 Cena společnosti Zasilatelství Železník (hdcp)
Steeplechase crosscountry III.kat. - 3400 m, handicap, 4letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LIFE IS LIFE, 4 67,5 Petr Tůma JISTĚ   5 Holčák František 60
2. ZADAR(POL), 5 66,0 ž. Jaroslav Myška 3 1/2   10 Novák Antonín 100
3. DESTERRO(POL), 4 65,0 ž. Marek Stromský krk   2 Holčák František 35
4. BACCARAT, 6 65,0 ž. Dušan Andrés 2 1/2   6 Kabelková Hana 30
5. JOSHUA(POL), 7 71,0 ž. Jan Faltejsek 2 1/2   1 Popelka Stanislav 70
6. ARMATOR(POL), 6 60,0 Josef Borč 1 1/4   9 Barbořík Jiří 600
7. LE BLANC, 5 63,0 Marcel Novák 3 1/2   3 Vinklárek Vladimír 600
8. DEAD OR ALIVE, 7 67,0 ž. Tomáš Hurt krk   8 Uhl Jiří 300
9. HOFRAT(POL), 9 65,5 Jiří Glacner 1/2   4 Luka Václav 200
10. ELEKT(POL), 6 71,0 ž. Josef Bartoš 6   7 Váňa st. Josef 65
Čas: 04:21,58, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3 1/2-krk-2 1/2-2 1/2-1 1/4-3 1/2-krk-1/2-6
Maj. prémie:
15 000 Kč (LIFE IS LIFE)Stáj Magog
9 000 Kč (BACCARAT)MB Transport

Majitel: Stáj Magog, Trenér: Holčák František, Chov: Valentová Nicole

3. dostih, start 14:10
1200 Velká cena Lesů České republiky
Steeplechase crosscountry III.kat. - 3700 m, cena, 5letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MIKEILA, 5 69,5 ž. Tomáš Hurt JISTĚ   5 Popelka Stanislav 70
2. ALJAŠKA, 5 70,5 ž. Jaroslav Myška 1 3/4   9 Novák Antonín 60
3. SULLIVAN, 11 63,5 Libor Šimůnek 5   3 Luka Václav 140
4. TAVBECCA, 7 69,0 ž. Josef Bartoš 1 3/4   11 Kabelková Hana 30
5. RADSLAV, 7 67,5 ž. Jan Faltejsek daleko   1 Junková Jana 120
6. DOBRODZIEJ(POL), 5 71,5 ž. Marek Stromský daleko   7 Holčák Radek 32
Z LONGAR, 10 66,0 Josef Dušek     6 Matysík Zdeněk 400
Z MAURBIG, 6 68,0 Ludvík Temel     4 Kotásek Jaromír 1500
Z PARABELLA, 5 66,0 Pavel Složil st.     10 Ilíková Kateřina 400
PN VAGANS, 5 68,5 ž. Jaroslav Brečka     2 Tůma Pavel 60
ZN VODORYS, 6 67,0 Bohuslav Mátl     8 Neuberg Filip 200
Čas: 04:37,76, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 3/4-5-1 3/4-daleko-daleko
Maj. prémie:
15 000 Kč (MIKEILA)Lékárna Konice-Popelka
9 000 Kč (ALJAŠKA)Jantar Bruntál
6 000 Kč (SULLIVAN)EŽ Praha a.s.

Majitel: Lékárna Konice-Popelka, Trenér: Popelka Stanislav, Chov: Popelka S.,Ing.

Sankce: ž.Hurt T.300 Kč za křižování koně č.2 VAGANS koněm č.5 MIKEILA v průběhu dostihu, které nemělo vliv na výsledek (Dا 364c), tr.Holčák Radek 200 Kč za nrdovolený způsob podvázání jazyku koně č.7 DOBRODZEJ (Dا 303)


4. dostih, start 14:45
1201 Cena Destinační společnosti Východní Čechy
Steeplechase IV.kat. - 3900 m, cena, 4letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GOLDRUN, 5 70,0 ž. Josef Bartoš LEHCE   5 Váňa st. Josef 35
2. JAADY(USA), 4 65,0 ž. Jan Faltejsek 3   7 Olehla Čestmír 17
2. MALCOLM, 4 69,0 ž. Jaroslav Brečka současně   2 Tůma Pavel 60
4. DIVOKÁ ŠÁRKA, 4 60,0 ž. Dušan Andrés 7   8 Zobal František 140
5. YOKYRA, 4 64,0 ž. Jaroslav Myška 9   1 Votava Jaroslav 100
6. STARLYNX(FR), 8 65,5 Pavel Složil st. daleko   3 Havlíčková Zdena 200
Z LAGAVULIN, 5 65,5 Ludvík Temel     4 Kotásek Jaromír 600
Nestartovali: VINNYFY
Čas: 04:54,55, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 3-současně-7-9-daleko

Majitel: CK Martin Tour, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Hřebčín Napajedla

5. dostih, start 15:20
1202 Cena soutěží podkovy o.p.s.
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4500 m, cena, 5letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CLAUDIO, 8 70,5 Libor Šimůnek LEHCE   5 Luka Václav 32
2. CENNET, 5 69,0 ž. Jaroslav Brečka 3 1/2   4 Tůma Pavel 40
3. VODETA, 7 63,5 Marcel Novák krk   7 Vinklárek Vladimír 120
4. MAGIC BLADE(GER), 6 71,0 ž. Tomáš Hurt 9   3 Růžičková Martina 140
5. TROUBADOUR(GER), 10 72,0 ž. Josef Bartoš 7   10 Ministr Antonín 60
6. CENTRAL HOUSE, 8 66,0 ž. Jan Faltejsek daleko   2 Juránek Petr 140
Z LHOTSE SHAR, 7 68,5 Lukáš Kasl     8 Kub Ivan 200
Z POSEJDON(POL), 6 70,0 ž. Dušan Andrés     6 Kabelková Hana 30
Z VAJGARA, 9 68,5 Lukáš Sloup     1 Koplík Zdeno 700
ZN BARETKA(POL), 5 64,0 Bohuslav Mátl     9 Kinský Pavel 600
Čas: 05:57,93, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 3 1/2-krk-9-7-daleko

Majitel: Syndikát V3J, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Fitmin a.s.

Sankce: tr.Juránek 200 Kč za opuštění vyhrazeného prostoru po dostihu koněm č.2 CENTRAL HOUSE (Dا377), tr.Koplík Zdeno 500 Kč za nesprávné nasedlání koně č. 1 VAJGARA, které mělo za následek zadržení koně (Dا 411 d),ž.Brečka 300 Kč za tísnění koně č.2 CENTRAL HOUSE koněm č.4 CENNET v průběhu dostihu, které nemělo vliv na výsledek(Dا 364c)


6. dostih, start 15:55
1203 Cena společnosti Wrbna Racing - Memoriál Kamila Kuchovského
Steeplechase crosscountry II.kat. - 5200 m, cena, 5letí a starší
85000 Kč (42500 - 19550 - 12750 - 5950 - 4250) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1275 + 2975 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LAKREG, 8 64,0 Martin Liška BOJ   2 Seménka Zdeněk 140
2. MR LAND, 9 66,0 Josef Dušek 3/4   5 Váňa st. Josef 80
3. RUBÍN, 6 64,0 ž. Michal Köhl 2 1/4   12 Růžičková Martina 200
4. MARKA, 7 64,0 Marcel Novák 2 1/4   7 Novák Antonín 100
5. MARATH, 8 64,0 Josef Sovka 17   13 Kinský Pavel 160
Z BELFORD(POL), 5 67,0 ž. Josef Bartoš     6 Váňa st. Josef 27
Z BREMEN PLAN(POL), 5 65,0 ž. Jan Faltejsek     3 Holčák Radek 55
Z HIRSCH, 12 66,0 ž. Dušan Andrés     9 Popelka Stanislav 40
Z MAJOR WAKO(GER), 7 64,0 Bohuslav Mátl     11 Kinský Pavel 200
Z TEVIOT, 5 66,0 Petr Tůma     10 Holčák František 100
Z WATERFALL, 6 65,5 Pavel Složil st.     14 Složil Pavel 200
PN L`AMOUR, 8 67,0 ž. Tomáš Hurt     1 Barbořík Jiří 140
PN NERGOS, 7 65,0 ž. Jaroslav Myška     4 Růžičková Martina 80
Nestartovali: SHARANA
Čas: 06:56,40, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 3/4-2 1/4-2 1/4-17
Maj. prémie:
20 000 Kč (LAKREG)Bell Metal
12 000 Kč (MR LAND)KOTERO
8 000 Kč (RUBÍN)Orling

Majitel: Bell Metal, Trenér: Seménka Zdeněk, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: jezdci Nováka Dušek po 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316)


7. dostih, start 16:36
1204 Zlatý pohár Chládek a Tintěra Pardubice
Steeplechase L - 5000 m, cena, 5letí a starší
600000 Kč (300000 - 138000 - 90000 - 42000 - 30000) Maj. prémie: 50000 Kč (25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 6000 + 12000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ROYAL MOUGINS(GB), 6 68,0 ž. Marek Stromský JISTĚ   9 Holčák František 17
2. MANDARINO, 7 68,0 ž. Dušan Andrés 2 1/2   4 Popelka Stanislav 120
3. KÖNIGIN ARTE(GER), 5 66,0 ž. Josef Bartoš 2   11 Váňa st. Josef 100
4. DE DUR(POL), 5 68,0 ž. Jan Faltejsek 8   8 Olehla Čestmír 30
5. MILDRED, 7 66,0 ž. Jaroslav Brečka 1 1/4   3 Tůma Pavel 100
6. RAVENSWOOD(SLO), 8 68,0 Martin Cagáň 1   10 Kubovičová Zuzana 300
Z FIFTYNINE(IRE), 6 68,0 ž. Jaroslav Myška     5 Luka Václav 70
Z MY STAR LORA(FR), 5 68,0 Lukáš Sloup     7 Koplík Zdeno 1000
Z SUN COURT(POL), 5 68,0 Petr Tůma     2 Holčák Radek 160
PN RADBEC, 8 68,0 ž. Tomáš Hurt     1 Mareš Miroslav 600
Nestartovali: BAGGIO(POL)
Čas: 06:37,53, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 1/2-2-8-1 1/4-1
Maj. prémie:
25 000 Kč (MANDARINO)EŽ Praha a.s.

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Holčák František, Chov: Pearce J.L.C.

Poplatky: tr. Mareš M.1000 Kč za opožděné hlášení změn v DP u koně č.1 RADBEC (DU 16/4)


8. dostih, start 17:12
1205 Cena společnosti DANOS
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4000 m, cena, 4letí
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MONDEO, 4 67,0 ž. Dušan Andrés JISTĚ   5 Popelka Stanislav 22
2. SAGWAN, 4 67,5 Bohuslav Mátl 2   4 Seménka Zdeněk 100
3. CAPART, 4 66,0 Pavel Složil st. 2   9 Složil Pavel 250
4. TREDIT, 4 64,5 Petr Tůma krk   7 Holčák František 35
5. AMANT DOUX, 4 67,0 ž. Marek Stromský 8   6 Theimer Milan 60
6. DOBYVATEL, 4 66,0 ž. Josef Bartoš daleko   3 Horáková Lenka 35
7. IRON MAAG, 4 65,0 ž. Pavel Kašný daleko   1 Havlíčková Zdena 200
Nestartovali: AVALON, SAJMA
Čas: 05:23,34, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2-2-krk-8-daleko-daleko

Majitel: Hvozd-Popelka-Hanák, Trenér: Popelka Stanislav, Chov: Popelka S.,Ing.

Sankce: j. Mátl 1500 Kč za zjištěnou vyšší hmotnost po dostihu o 0,9 kg (DŘ §383 d), tr.Horáková 200 Kč za opuštění vyhrazeného prostoru po dostihu koněm č.3 DOBYVATEL (DŘ §377)


9. dostih, start 17:46
1206 Cena Agencja Jeździecka A.A.Bober
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3400 m, cena, 5letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BLUSKA, 7 65,0 ž. Michal Köhl JISTĚ   6 Theimer Milan 120
2. IMÁGO, 5 70,5 Bohuslav Mátl krk   5 Suchánek Martin 25
3. NEW TIGER(GER), 6 65,5 Libor Šimůnek krk   1 Barbořík Jiří 80
4. DREAMING RAY, 5 65,5 Petr Tůma 3/4   2 Holčák František 40
5. KILLWILLIE(IRE), 9 65,5 Marcel Novák 2 1/4   4 Vinklárek Vladimír 200
6. CYBELLUS(FR), 9 66,0 ž. Josef Bartoš 1 1/2   3 Váňa st. Josef 30
7. MILLIE(GER*), 5 65,5 Martin Liška daleko   7 Vašina Josef 160
Čas: 04:23,34, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ krk-krk-3/4-2 1/4-1 1/2-daleko

Majitel: Real Dream, Trenér: Theimer Milan, Ing., Chov: Pšurný Josef

Sankce: ž.Köhl M. 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316)



Dostihová komise: