home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 15.06.2008 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 1.2 (tvrdá / Hard)
1. dostih, start 14:10
1173 Cena společnosti MICRONIX
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NERO KRVAVÝ BÁSNÍK, 5 63,0 Štěpánka Sedláčková JISTĚ   3 Šilhavý Ladislav 35
2. LADY JANE, 3 51,5 Šárka Pulpánová 1 3/4   8 Janda Jiří 22
3. LASECIA, 5 59,5 Josef Sovka 5   11 Kroutilík Jaroslav 60
4. CHERI POND, 3 53,0 Zuzana Vokálková 1 1/2   14 Bodlák Radim 60
5. RAMANA, 3 50,5 Ingrid Koplíková 4   4 Slavíček Josef 65
6. FOXY(GER), 4 60,5 ž. Jan Rája 1/2   2 Růžičková Martina 70
7. VODARKA, 4 59,0 Jakub Pavlíček 1   7 Jelínek Zbyněk 120
8. LAKYRA, 4 61,5 Milan Zatloukal 2 1/4   13 Neuberg Filip 80
9. KASIM, 3 54,5 ž. Ilona Hronová 1 1/4   6 Kejzlar Přemek 150
10. PETER`S GLORY(POL), 3 53,0 Natalie Arendsen 5   9 Dvořák Karel 150
11. PAN TAU, 3 52,0 Petra Výtisková 3 3/4   10 Bělka Martin 180
12. NEXTREME, 3 54,5 ž. Radek Žalud 8   1 Hurt Jiří 200
13. ENSTALL, 3 54,5 ž. Jaromír Šafář 1 1/2   12 Derych Vladimír 180
14. LOOK, 4 58,5 žk. Jan Verner 5   5 Hurt Jiří 200
Čas: 02:24,60, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 3/4-5-1 1/2-4-1/2-1-2 1/4-1 1/4-5-3 3/4-8-1 1/2-5

Majitel: Stáj Rafan-Šilhavý, Trenér: Šilhavý Ladislav, Chov: Černý Miroslav

Poplatky: stáj Horse Farm Kroutilík 500 Kč ohlášenou změnu dresu (DU16/2)


2. dostih, start 14:32
1174 Steeplechasehejtmana Středočeského kraje
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí a starší
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CURATOR(POL), 4 62,5 Libor Šimůnek LEHCE   4 Luka Václav 22
2. DUKÁTEK, 6 70,5 Marcel Novák 2   3 Nováková Gabriela 25
3. ETIENNE(IRE), 7 67,5 Lukáš Sloup 7   1 Koplík Zdeno 70
4. WHINNYS, 7 67,0 Milan Kos 4   9 Horová Oliva 60
5. CRASH LADY(POL), 4 60,0 Josef Borč 10   11 Barbořík Jiří 100
6. RABINA, 7 65,5 Pavel Složil st. daleko   5 Havlíčková Zdena 120
7. KALIETA, 7 67,0 Petr Syrový daleko   7 Hrudka st. Jaromír 100
ZN AROMATIK, 7 67,5 Luboš Urbánek     2 Brož Jiří 50
Nestartovali: DRAGOON, IMBIR(POL), MIG(GER*)
Čas: 04:43,00, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 2-7-4-10-daleko-daleko

Majitel: Syndikát V3J, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Polska Korp.Iwestycyjna S.A.

Kůň č.10 MIG neabsolvoval zkušební skok, v dostihu nestartoval, nebyl v moci startéra. Sankce: j.Borč 500 Kč za zbytečné použití bičíku (DŘ §316), tr.Řezáčová výstraha za nepřipravenost koně č.10 MIG do dostihu (DŘ §411f)


3. dostih, start 15:16
1175 Handicap společnostiAC-T Servis s.r.o.
Rovina V.kat. - 1000 m, handicap, 3letí a starší
15000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 225 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BLOKACE, 4 67,0 žk. Jan Verner TUHÝ BOJ   8 Hurt Jiří 60
2. SALANGA, 6 66,0 žk. Tomáš Vraj hlava   5 Bodlák Radim 30
3. LAKENTO, 3 58,5 ž. Radek Koplík 1 1/2   11 Bekrová Gabriela 120
4. GEDŽITKA, 4 57,5 Milan Zatloukal 1/2   3 Hurt Tomáš 60
5. ASCUM, 4 64,0 ž. Jan Rája 2 1/2   7 Hovadová Jana 40
6. TALAMONE, 3 62,0 ž. Jiří Chaloupka 3   10 Chaloupka Václav 120
7. VLTAVAN, 9 62,5 am. Barbora Beňová 1 3/4   4 Špelda Lubomír 120
8. VÝRAZ, 6 62,0 Dagmar Jeníková, Mgr. hlava   12 Hanousek Ladislav 100
9. MONO PIŠTA, 3 60,5 Štěpánka Sedláčková 1/2   9 Šilhavý Ladislav 70
10. PICEA, 3 59,0 Jakub Pavlíček 1 1/4   6 Bartoš st. Josef 140
Nestartovali: BEAUTY STAR, RACING
Čas: 01:02,70, Mezičasy: ()
Výrok: TUHÝ BOJ hlava-1 1/2-1/2-2 1/2-3-1 3/4-hlava-1/2-1 1/4

Majitel: Michaela-Hruboš, Trenér: Hurt Jiří, Chov: Pšurný Josef

Sankce: j.Jeníková Dagmar 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316)


4. dostih, start 15:50
1176 Cena společnosti RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
Rovina IV.kat. - 1000 m, cena, 2letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GAMA, 2 57,0 Jakub Pavlíček JISTĚ   8 Vašina Josef 100
2. DABL, 2 58,0 ž. Radek Žalud 1 3/4   6 Hurt Jiří 21
3. RECHIALFA(POL*), 2 55,5 Helena Blažková 1 1/4   2 Váňa Tomáš 27
4. PRINCESS LENA, 2 58,0 ž. Dušan Andrés 2 1/2   3 Popelka Stanislav 45
5. JANICA, 2 55,5 Natalie Arendsen 3 1/4   7 Vítek Pavel 160
6. LENTILKA, 2 58,0 ž. Radek Koplík 2 1/2   4 Vašina Josef 150
7. ZLATEXA, 2 58,0 ž. Jaromír Šafář 1 3/4   1 Vašina Josef 180
8. PERLIČKA, 2 56,0 ž. Ilona Hronová krk   5 Horová Oliva 200
Čas: 01:04,60, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 3/4-1 1/4-2 1/2-3 1/4-2 1/2-1 3/4-krk

Majitel: Peinture naive - Vašina, Trenér: Vašina Josef, Chov: Nováková E.

5. dostih, start 16:20
1177 Steeplechase společnosti AZ COLOR ČR a.s.
Steeplechase III.kat. - 4200 m, cena, 5letí a starší
45000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 675 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LAPAJ, 7 68,0 ž. Dušan Andrés LEHCE   4 Horáková Lenka 17
2. LABRADOR, 9 70,5 Josef Sovka 4   3 Špelda Lubomír 60
3. LATWING, 8 65,0 Ivan Siegl, Ing. 8   1 Chaloupka Václav 70
4. CHIFF, 5 68,5 Marcel Novák 3 3/4   5 Nováková Gabriela 40
5. CHIPPENDALE, 6 65,0 žk. Vladimír Verner daleko   2 Hurt Jiří 150
Čas: 06:01,30, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 4-8-3 3/4-daleko

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Horáková Lenka, Chov: DC Zámrsk MUDr.Bruna V.

6. dostih, start 16:51
1178 Cena Středočeského kraje
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
45000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AMERICKÁ HVĚZDA, 4 60,0 ž. Ilona Hronová JISTĚ   3 Bekrová Gabriela 160
2. NATTY DANCER, 6 62,5 Šárka Pulpánová 1 1/2   1 Janda Jiří 25
3. RADOVAN, 10 61,0 ž. Jan Rája 4   10 Mimra Zdeněk 100
4. BORN SLIPPY(IRE), 5 63,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4   12 Havlíčková Zdena 30
5. FORTEX, 3 57,0 ž. Martin Knauer 3 1/4   7 Dvořák Karel 80
6. CAZEERIHO(SWI), 4 61,0 ž. Dušan Andrés hlava   4 Popelka Stanislav 120
7. ARZEK, 3 53,0 Zuzana Vokálková 4   5 Bodlák Radim 300
8. SEKUNDANT, 3 57,0 Milan Zatloukal hlava   2 Neuberg Filip 100
9. MATEO(POL), 4 58,5 Petr Tůma 1 1/4   8 Suchánek Martin 120
10. TURIA(POL), 4 59,5 ž. Radek Koplík hlava   11 Hurt Tomáš 140
11. SUPERSTITION(GER), 4 59,0 am. Lenka Rájová 1   6 Kinský Pavel 400
12. LEARJET, 4 63,5 ž. Jaromír Šafář 3 1/2   9 Bartoš st. Josef 100
Nestartovali: COSMÍNA, PYŠNÁ PRINCEZNA, SAPHENAH
Čas: 01:44,20, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 1/2-4-3/4-3 1/4-hlava-4-hlava-1 1/4-hlava-1-3 1/2
Maj. prémie:
10 000 Kč (AMERICKÁ HVĚZDA)Elektroprof - Bekrová
6 000 Kč (NATTY DANCER)Skalpel-Sunnyfarm
4 000 Kč (RADOVAN)Mimra Matyáš a Tobiáš

Majitel: Elektroprof - Bekrová, Trenér: Bekrová Gabriela, Chov: Ševčík M.,Ing.

Kůň č.11 TURIA ztratil na startu cca 5 délek. Sankce: ž.Chaloupka J., ž Rája J a j.Tůma Petr po 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364b).


7. dostih, start 17:25
1179 Cena společnosti FOLSPOL s.r.o.
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT MUJAHID(GB), 3 58,5 ž. Jan Rája BOJ   9 Machů Zdeněk 35
2. ANARCHISTA, 3 59,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4   2 Chaloupka Václav 70
3. RECIUS, 3 57,0 Milan Zatloukal hlava   1 Neuberg Filip 40
4. JAKOBIN(POL), 3 58,0 ž. Dušan Andrés 2 1/2   7 Votava Jaroslav 35
5. CARBONIT, 3 59,0 Štěpánka Sedláčková 2   4 Šilhavý Ladislav 120
6. RENESANS(POL), 3 58,0 ž. Martin Knauer hlava   5 Dvořák Karel 140
7. QUANTANAMERA, 3 56,0 Helena Blažková 1/2   6 Bartoš st. Josef 200
8. LUCIJEN, 3 54,5 am. Kateřina Sudová 1/2   11 Jelínek Zbyněk 600
9. ROXALA, 3 54,0 Natalie Arendsen hlava   10 Dvořák Karel 200
10. CANADIAN LADY, 3 56,0 Ingrid Koplíková 3/4   3 Váňa Tomáš 150
11. LINDAU, 3 55,0 Vendula Korečková 2 1/4   8 Luka Václav 70
12. RAMÍN, 3 54,5 am. Barbora Beňová daleko   12 Čapková Marcela 600
Nestartovali: JORCAN, LECTER, LEXUS
Čas: 01:48,00, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 3/4-hlava-2 1/2-2-hlava-1/2-1/2-hlava-3/4-2 1/4-daleko

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Machů Zdeněk, Chov: Azienda Agricola R.C.di Corrodi Ribert

Z rozhodování dostihu byl vyloučen MVDr.Semaník z důvodu možného střetu zájmu na koni č.9 RABBIT MUJAHID. Do DK byl kooptován Ing.Pokorný M.


8. dostih, start 17:30
1180 Proutěné překážky společnosti Elektrizace železnic Praha a.s.
Proutky IV.kat. - 3000 m, cena, 4letí a starší
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SZATYN(POL), 4 65,5 Josef Sovka LEHCE   2 Blecha Jan 35
2. SILVERSTONE(GER), 7 68,5 ž. Jaroslav Myška 7   1 Baštová Pavlína 25
3. GODEA, 4 61,5 Petr Tůma 1 1/2   12 Bělka Martin 60
4. KAREY, 5 65,0 žk. Zuzana Vašatová 7   7 Sýkorová Marcela 600
5. ARCUM, 8 68,5 ž. Tomáš Hurt 8   9 Koplík Zdeno 140
6. SUN RAY, 4 70,5 Marcel Novák 3 3/4   8 Nováková Gabriela 70
7. LLOMBARDS, 5 70,0 Libor Sedlář hlava   6 Vašina Josef 160
8. HAPPYMENA, 7 65,0 Bohuslav Mátl 13   3 Jirátová Petra 70
Z ALL CZECH, 4 62,0 Štěpánka Sedláčková     11 Váňa Jaroslav 100
Z MUSTAFA(GER), 5 67,0 Pavel Složil st.     4 Havlíčková Zdena 140
Z POLISH MAGIC(GB), 8 66,0 Lukáš Sloup     13 Chaloupka Václav 70
Nestartovali: DONÁT, INSTANTA, VANDORA
Čas: 03:38,40, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 7-1 1/2-7-8-3 3/4-hlava-13

Majitel: Pe Gaz International, Trenér: Blecha Jan, Chov: SK Widzów-Tyszko K.

Kůň č.10 DONÁT neabsolvoval zkušební skok, v dostihu nestartoval, nebyl v moci startéra. Kůň č.4 MUSTAFA ztratil na startu nesčetné délky.



Dostihová komise: