home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 14.06.2008 - Pardubice
stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 13:00
1164 Cena služeb města Pardubic a.s.
Proutky IV.kat. - 2800 m, cena, 3letí
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FANTASTYKA(POL), 3 64,0 ž. Jan Faltejsek JISTĚ   7 Olehla Čestmír 32
2. NIKAS, 3 66,0 Luboš Urbánek 2 3/4   3 Urbánek Luboš 80
3. DARSSIO(FR), 3 66,0 ž. Josef Bartoš 3 1/2   9 Váňa st. Josef 45
3. GREISEN, 3 62,5 žk. Ján Mach, MVDr. současně   10 Kovář Stanislav 150
5. LAMAGON, 3 63,5 Štěpánka Sedláčková 1 1/2   12 Sůrová Pavlína 120
6. ESPERAR, 3 66,0 ž. Dušan Andrés 10   6 Neuberg Filip 77
7. WODAN, 3 66,0 Pavel Složil st. 2 1/2   13 Složil Pavel 180
8. TRULY DARK(POL), 3 61,5 Libor Sedlář 1 1/2   2 Vašina Josef 250
9. SVŮDNÁ, 3 64,0 Bohuslav Mátl 3 1/2   11 Suchánek Martin 45
10. DEVIL ALGARHOUD(GB), 3 65,0 Lukáš Sloup 16   8 Koplík Zdeno 100
11. MOZER(POL), 3 65,0 Martin Liška daleko   1 Váňa Tomáš 320
Z CHENONCEAU(FR), 3 66,0 ž. Marek Stromský     4 Holčák Radek 28
ZN NESTOR, 3 66,0 am. Pavel Syrový     5 Hrudka st. Jaromír 440
Čas: 03:15,97, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 3/4-3 1/2-současně-1 1/2-10-2 1/2-1 1/2-3 1/2-16-daleko

Majitel: Wrbna Racing, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Suchorzewscy A.i M.

Sankce: trenér Neuberg Filip 200 Kč za opuštění vyhrazeného prostoru po dostihu koněm č.6 ESPERAR (DŘ §377)


2. dostih, start 13:45
1165 Cena společnosti STAVOKA KOSICE a.s.
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4500 m, cena, 5letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RETRIEVER(GER), 11 64,0 žk. Josef Váňa ml. LEHCE   12 Váňa st. Josef 45
2. NERGOS, 7 69,5 ž. Josef Bartoš 3 1/2   8 Růžičková Martina 100
3. MIKEILA, 5 69,0 ž. Tomáš Hurt 3   10 Popelka Stanislav 100
4. RUBÍN, 6 67,0 ž. Michal Köhl 4   2 Růžičková Martina 200
5. LAKREG, 8 65,0 Martin Liška 7   4 Seménka Zdeněk 60
6. GRUP, 10 66,5 Josef Sovka 5   14 Bielík Pavel 60
7. KARLSBAD(GER), 5 67,0 Bohuslav Mátl 2   1 Suchánek Martin 70
8. VODETA, 7 63,0 Marcel Novák 1 1/4   3 Vinklárek Vladimír 180
9. MORÁVKA, 6 67,0 ž. Jaroslav Myška 1 1/4   7 Novák Antonín 60
10. GECOSS, 5 66,5 ž. Jaroslav Brečka 1 3/4   11 Živníček Josef 200
11. RADSLAV, 7 66,0 Luboš Urbánek 10   13 Junková Jana 100
12. SHARAZAN, 6 63,5 Libor Šimůnek 3/4   6 Kejzlar Přemek 200
13. VAJGARA, 9 65,0 Lukáš Sloup daleko   9 Koplík Zdeno 200
ZN ALBERTO, 7 66,0 ž. Dušan Andrés     5 Luka Václav 35
Čas: 05:48,61, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 3 1/2-3-4-7-5-2-1 1/4-1 1/4-1 3/4-10-3/4-daleko
Maj. prémie:
15 000 Kč (NERGOS)EŽ Praha a.s.
9 000 Kč (MIKEILA)Lékárna Konice-Popelka
6 000 Kč (RUBÍN)Orling

Majitel: Köi Dent, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Gestüt Graditz

Sankce: tr.Bielík P. 200 Kč za opuštění vyhrazeného prostoru po dostihu koněm č.14 GRUP (DŘ § 377), tr. Růžičková M.200 Kč za nedovolený způsob podvázání jazyku koně č.8 NERGOS (DŘ §303)


3. dostih, start 14:20
1166 Cena společnosti Zasilatelství Železník
Steeplechase crosscountry III.kat. - 3400 m, cena, 4letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DEL SOLE(POL), 6 71,0 ž. Josef Bartoš JISTĚ   1 Váňa st. Josef 20
2. VALLDEMOSO, 4 72,0 ž. Tomáš Hurt 2 1/2   7 Uhl Jiří 45
3. BARYON, 9 65,5 žk. Rostislav Benš 7   2 Moravec Zdeněk 60
4. PTÁK OHNIVÁK, 6 69,0 Bohuslav Mátl daleko   6 Suchánek Martin 100
S NEW TIGER(GER), 6 67,0 Libor Šimůnek     3 Barbořík Jiří 100
ZN VERDANDI(FR), 5 67,0 ž. Jiří Kousek     5 Holčák František 120
SN VULKÁN(SLO), 8 69,0 žk. Josef Váňa ml.     4 Olehlová Monika 60
Čas: 04:27,87, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 1/2-7-daleko
Maj. prémie:
15 000 Kč (VALLDEMOSO)DS Sendy Ostrava Neuvirt
9 000 Kč (BARYON)Agroprogres-Probeko
6 000 Kč (PTÁK OHNIVÁK)K-K Metal a.s.

Majitel: Javor, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Kaluba D.,Strójwas B.

Sankce: tr. Barbořík výstraha za nepřipravenost koně č.3 NEW TIGER do dostihu (Dا411f)


4. dostih, start 14:55
1167 CENA MITSUBISHI SÝKORA
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4300 m, cena, 5letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CIPÍS, 10 63,5 Libor Šimůnek JISTĚ   2 Luka Václav 25
2. POSEJDON(POL), 6 67,0 ž. Josef Bartoš 2   9 Kabelková Hana 45
3. VARKET, 5 70,0 ž. Dušan Andrés 18   6 Popelka Stanislav 40
4. MAGIC BLADE(GER), 6 71,0 ž. Tomáš Hurt 2   3 Růžičková Martina 70
5. LÁVA Z RUSÍNA, 5 66,0 Luboš Urbánek 1 1/4   14 Kovačík František 120
6. NISUN, 9 65,5 Petr Tůma daleko   11 Tůma Petr 120
7. SIGI, 6 67,0 ž. Jaroslav Myška 4   7 Olehla Čestmír 100
8. LEOŠ, 12 66,0 Pavel Složil st. 3   15 Složil Pavel 150
Z CENTRAL HOUSE, 8 67,0 ž. Jan Faltejsek     4 Juránek Petr 70
SN VIENTO, 8 66,0 Pavel Míča     5 Mocek Květoslav 200
Nestartovali: BARETKA(POL), ELASIA, LE BLANC, NIGHT WIND, RAGLÁN
Čas: 05:50,23, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2-18-2-1 1/4-daleko-4-3

Majitel: ZZN Polabí-Luka, Trenér: Luka Václav, Ing.,

Kůň č.2 CIPÍS byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: tr.Růžičková 200 Kč za nepovolený způsob podvázání jazyku koně č.3 MAGIC BLADE (DŘ §303), tr.Mocek K.200 Kč za nepřipravenost koně č.5 VIENTO do dostihu (DŘ §411f)


5. dostih, start 15:31
1168 Cena společnosti EIS studio Pardubice s.r.o.
Steeplechase III.kat. - 3900 m, cena, 5letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JESIENNY KROKUS(POL), 7 63,5 žk. Rostislav Benš V. LEHCE   13 Zahariev Emil 67
2. NOVOLARI(FR), 8 67,0 Josef Sovka 5   4 Kinský Pavel 150
3. HERETIC, 7 68,0 am. Pavel Horčička 2   1 Chaloupka Václav 110
4. PURBECCA, 5 67,0 ž. Jaroslav Myška krk   2 Votava Jaroslav 120
5. MARACANT, 6 70,5 ž. Jan Faltejsek 1 3/4   7 Tůma Pavel 22
6. SAS, 7 67,5 Petr Kříž 17   11 Kříž Petr 120
7. MYANMAR, 6 66,0 Štěpánka Sedláčková 1 1/2   9 Junková Jana 80
8. ELEKT(POL), 6 69,5 ž. Josef Bartoš 7   6 Váňa st. Josef 55
Z BLUSKA, 7 64,0 ž. Marek Stromský     10 Theimer Milan 150
Z CUPIDO(POL), 7 71,0 ž. Dušan Andrés     12 Popelka Stanislav 35
Z EAGLE ISLAND(IRE), 9 66,0 Pavol Mišún     3 Demele Jan 150
Z MISS SECRET, 5 66,5 ž. Jiří Kousek     8 Holčák František 55
PN MR SHARINA(IRE), 5 66,0 žk. Josef Váňa ml.     5 Vašina Josef 100
Čas: 04:46,77, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 5-2-krk-1 3/4-17-1 1/2-7
Maj. prémie:
15 000 Kč (HERETIC)Görgl`s Farm
9 000 Kč (PURBECCA)EŽ Praha a.s.
6 000 Kč (MARACANT)DS Dvorce

Majitel: Stáj Golejewko, Trenér: Zahariev Emil, Chov: SK Golejewko

Poplatky: stáj Golejewko 1000 Kč za opožděné hlášení změn v DP u koně č.13 JESIENNY KROKUS (DU 16/4)


6. dostih, start 16:06
1169 Cena společnosti JAST,s.r.o. - dopravní značení, Červnová cross country Válečníka
Steeplechase crosscountry I.kat. - 3300 m, cena, 5letí a starší
120000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Maj. prémie: 50000 Kč (25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 1800 + 4200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WELLDANCER(GER), 6 68,0 ž. Josef Bartoš JISTĚ   4 Váňa st. Josef 20
2. GERNIA, 6 67,0 ž. Jaroslav Myška 1 1/4   5 Novák Antonín 70
3. BRENET, 5 68,0 ž. Dušan Andrés 15   8 Uhl Jiří 80
4. GOLD STAR, 5 65,0 Bohuslav Mátl 5   6 Ševčík Miroslav 150
5. POLARKÖNIGIN(GER), 5 67,0 Petr Tůma 2 1/2   2 Váňa st. Josef 80
Z DOBRODZIEJ(POL), 5 67,0 ž. Jiří Kousek     7 Holčák Radek 80
PN ARCHEA(POL), 6 69,0 ž. Marek Stromský     1 Holčák Radek 30
ZN JOSHUA(POL), 7 67,0 ž. Jan Faltejsek     3 Popelka Stanislav 100
Nestartovali: TAVBECCA
Čas: 04:08,97, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 1/4-15-5-2 1/2
Maj. prémie:
25 000 Kč (GERNIA)Troubecká hospodářská a.s.
15 000 Kč (BRENET)DS Sendy Ostrava Neuvirt
10 000 Kč (GOLD STAR)Vox Ševčík Vlachovice

Majitel: Hexion-Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Gest.Norina

Kůň č.4 WELLDANCER byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: ž.Kousek Jiří 200 Kč za nekázeň u startu (DŘ §357) a 500 Kč za neznalost trati dostihu (dř §364a)


7. dostih, start 16:43
1170 Velká cena PARAMO,a.s. - II.kvalifikace na Velkou pardubickou České pojišťovny - Memoriál mjr.M.Svobody XII.ročník
Steeplechase crosscountry NL - 5800 m, cena, 6letí a starší
200000 Kč (100000 - 46000 - 30000 - 14000 - 10000) Maj. prémie: 50000 Kč (25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 3000 + 7000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MONING LET(SLO), 7 68,0 ž. Jan Faltejsek ZADRŽENĚ   6 Olehla Čestmír 17
2. JUVENTUS(POL), 9 68,0 ž. Josef Váňa st. 10   5 Váňa st. Josef 40
3. KLIP, 12 68,0 ž. Marek Stromský 2 1/4   3 Theimer Milan 60
4. HARRY THE BEAVER(IRE), 9 68,0 am. Pavel Horčička 3/4   4 Chaloupka Václav 250
5. KASJER(POL), 8 68,0 ž. Jaroslav Myška 5   11 Blecha Jan 120
6. PROFIL, 8 68,0 Lukáš Kasl 1/2   7 Janda Jiří 70
7. DERBY SHARP, 8 68,0 ž. Jiří Kousek daleko   8 Holčák Radek 250
8. MY BEST RISK, 6 68,0 ž. Josef Bartoš 9   1 Váňa st. Josef 77
9. LUXOR, 7 68,0 Bohuslav Mátl 16   2 Novák Antonín 150
Nestartovali: DECENT FELLOW(GER), ZEEROW
Čas: 07:51,21, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 10-2 1/4-3/4-5-1/2-daleko-9-16
Maj. prémie:
25 000 Kč (KLIP)Stáj Hřebčín Albertovec

Majitel: Wrbna Racing, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Milecová Eleonóra

Koně č.1 MY BEST RISK a č.2 LUXOR byli vybráni k antidopingové kontrole. Sankce: am.Horčička výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ §316)


8. dostih, start 17:16
1171 LATA BRANDIS LADIES` CLUB
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3400 m, cena, 5letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IRISH QUEEN, 5 65,0 ž. Jiří Kousek V. LEHCE   4 Holčák František 70
2. DEAD OR ALIVE, 7 70,0 ž. Dušan Andrés 5   2 Uhl Jiří 35
3. BOŽETĚCH, 5 69,5 Martin Liška 1 1/4   1 Křídlová Tamara 22
4. VIKTOMA, 6 62,5 Ivan Siegl, Ing. 7   7 Chaloupka Václav 130
5. KILLWILLIE(IRE), 9 66,5 Marcel Novák 5   8 Vinklárek Vladimír 120
6. GARCINIA, 5 65,0 ž. Jaroslav Myška 15   9 Novák Antonín 50
7. SWANGOO(GER), 8 65,0 Lukáš Sloup 2   5 Koplík Zdeno 45
ZN SHARON, 7 64,5 Petr Tůma     6 Míček Milan 150
Nestartovali: CHEERS FOR CHIARA
Čas: 04:25,84, Mezičasy: ()
Výrok: VELMI LEHCE 5-1 1/4-7-5-15-2

Majitel: UTRIN, Trenér: Holčák František, Chov: Chov O.Stáry-MAJ Radonice

Sankce: ž.Myška J.200 Kč za zbytečné použití bičíku (DŘ §316)


9. dostih, start 17:50
1172 Cena Ruské tradice
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4000 m, cena, 4letí
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JESTER(POL), 4 70,0 ž. Marek Stromský ZADRŽENĚ   8 Holčák Radek 20
2. NIGGER(POL), 4 66,0 ž. Josef Bartoš 12   5 Váňa st. Josef 50
3. MARSYLIANKA(POL), 4 64,0 ž. Dušan Andrés 3   9 Votava Jaroslav 40
4. GULÁN, 4 70,0 Jaromír Hrudka 2 2   10 Hrudka st. Jaromír 140
5. LUCKY MARKET, 4 66,0 Pavel Složil st. 6   11 Složil Pavel 100
6. SHAMROCK SPIRIT(BEL), 4 67,0 Josef Dušek 3 1/2   2 Blecha Jan 65
7. NIGRA(POL), 4 62,0 Štěpánka Sedláčková 3   7 Sůrová Pavlína 80
8. EKSCES(POL), 4 66,0 ž. Jan Faltejsek 14   3 Baštová Pavlína 45
9. LANDMARK, 4 64,0 Zdeněk Řezáč daleko   1 Řezáčová Jana 250
Nestartovali: MADELINA, MIKE GRANT
Čas: 05:23,57, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ 12-3-2-6-3 1/2-3-14-daleko

Majitel: Nýznerov, Trenér: Holčák Radek, Chov: SK Moszna


Dostihová komise: