home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 08.06.2008 - Praha
stav dráhy: 4.3 (dobrá až měkká / Good to Soft)
1. dostih, start 14:04
1155 CENA MAXX
Rovina V.kat. - 1425 m, handicap, 3letí a starší, dostih žáků
20000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SALANGA, 6 56,5 žk. Tomáš Vraj V. LEHCE   8 Bodlák Radim 60
2. LESLEY GREI, 4 58,0 žk. Filip Koplík 8   3 Bekrová Gabriela 35
3. VARNAS, 12 63,5 žk. Richard Bartoň 1 1/2   5 Pejšková Ivana 100
4. EVELIN, 3 59,0 žk. Jan Verner 2   7 Derych Vladimír 35
5. APPIA, 3 59,5 žk. Tomáš Jančo 1 3/4   9 Kučera Karel 80
6. STEVERO, 4 60,0 žk. Petr Foret 1 1/2   2 Pokorný Antonín 100
7. RECLAMA, 4 54,0 žk. Ondřej Velek 2 3/4   6 Pejšková Ivana 100
8. VINÍK, 10 55,0 žk. Lucie Danišová 16   4 Pechát Theodor 100
9. NEUTRON, 11 57,0 žk. Jozef Parigál 3 1/2   1 Horová Oliva 120
Čas: 01:31,23, Mezičasy: (14,19 - 26,18 - 23,92 - 26,89)
Výrok: VELMI LEHCE 8-1 1/2-2-1 3/4-1 1/2-2 3/4-16-3 1/2

Majitel: Veselá bída, Trenér: Bodlák Radim, Chov: Pulec Hřebčín Mimoň

Sankce: žk.Koplík Filip 200 Kč za nedovolené pobízení koně otěží (DŘ § 316 e)

video

2. dostih, start 14:34
1156 CENA FANS
Rovina IV.kat. - 1425 m, cena, 3letí
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VELASQUES, 3 57,0 ž. Radek Koplík JISTĚ   11 Jirátová Petra 40
2. MEDRIK, 3 60,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4   3 Chaloupka Václav 80
3. HMAT, 3 59,0 ž. Václav Janáček hlava   4 Bartoš st. Josef 100
4. GODERA, 3 58,5 ž. Ferdinand Minařík 2 2 3/4   1 Růžičková Martina 35
5. WESELA(POL*), 3 57,5 ž. Tomáš Lukášek 1   13 Horáková Lenka 90
6. TANTOR(POL), 3 60,0 ž. Martin Srnec kr.hlava   10 Olehla Čestmír 25
7. MARONNE, 3 53,0 Tomáš Šmíd 1 1/2   7 Neuberg Filip 1000
8. TAGHANA(GB), 3 56,5 ž. Martin Pišl nos   12 Fedorowicz Vladislav 200
9. VARADI, 3 53,5 am. Leona Hloužková 5   2 Audy Renata 200
10. VLÁSKA, 3 52,0 žk. Tomáš Vraj 3/4   5 Hulínský Václav 2000
11. GENERELI, 3 56,5 Milan Zatloukal 6   8 Horová Oliva 120
12. HAKUMA MATATA, 3 54,5 Natalie Arendsen 7   9 Bartoš st. Josef 2000
Nestartovali: AMARAGON
Čas: 01:30,65, Mezičasy: (13,51 - 24,03 - 25,12 - 27,00)
Výrok: JISTĚ 2 1/4-hlava-2 3/4-1-kr.hlava-1 1/2-nos-5-3/4-6-7

Majitel: Buc-Film, Trenér: Jirátová Petra, Chov: BUC-Film Bouček J.

Kůň č. 11 VELASQUES byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: stáj Wrbna Racing za nenahlášení stínidel u koně č. 10 TANTOR (DŘ § 310)., ž.Pišl M.výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316), ž.Koplík Radek 1000 Kč za křižování v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ 364 c).

video

3. dostih, start 15:02
1157 CENA ZNAČKY PROPESKO
Rovina III.kat. - 1225 m, cena, 2letí
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000)
Zápisné: 200 + 2200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GENEVE, 2 55,5 Zuzana Vokálková LEHCE   8 Holčák František 35
2. ROYAL FAIR, 2 58,0 ž. Jan Rája 3 3/4   5 Kub Ivan 35
3. MARL BORA, 2 57,5 ž. Dušan Andrés 1 1/2   6 Zobal František 100
4. DŽIN, 2 57,0 ž. Tomáš Lukášek 1   1 Luka Václav 80
5. MARQUIS, 2 58,0 ž. Václav Janáček 3   2 Šilhavý Ladislav 26
6. BRILANTA, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka hlava   4 Zobal František 100
7. WINKY WINKY, 2 56,0 ž. Ilona Hronová 3/4   7 Bekrová Gabriela 70
8. CELINE, 2 56,0 Milan Zatloukal 3   3 Kučera Karel 100
Čas: 01:18,45, Mezičasy: (27,45 - 24,74 - 26,26)
Výrok: LEHCE 3 3/4-1 1/2-1-3-hlava-3/4-3

Majitel: Stáj Hřebčín Albertovec, Trenér: Holčák František, Chov: Holčák F.-V.Karlovice

Sankce: j.Vokálková Z. 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364 b).

video

4. dostih, start 15:34
1158 CENA CZ LOKO
Rovina IV.kat. - 2635 m, handicap, 4letí a starší
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NIKASKA, 4 56,0 ž. Martin Srnec BOJ   7 Kovačík František 40
2. BEL JUMPER, 7 52,0 Šárka Pulpánová 1/2   8 Kašpar Miroslav 55
3. IRODRIGO, 6 61,5 žk. Jan Verner 5   10 Pechát Theodor 140
4. VINUS, 4 55,0 ž. Jaromír Šafář 5   2 Matysík Zdeněk 120
5. LATON, 4 56,0 ž. Václav Janáček 3 3/4   4 Zachovalová Kamila 60
6. ČAJKIN, 4 56,0 Milan Zatloukal 7   5 Kovář Stanislav 100
7. MARATONY, 4 51,0 Tomáš Šmíd 1 1/4   1 Bekrová Gabriela 70
8. MIDERISK, 5 50,0 am. Linda Fedorowiczová 1 1/2   6 Fedorowicz Vladislav 200
9. CHOMA(GER), 4 58,0 ž. Radek Koplík daleko   3 Koplík Zdeno 200
ZN LIMETKA, 4 58,0 Vendula Korečková     9 Luka Václav 45
Čas: 02:57,43, Mezičasy: (29,34 - 38,55 - 27,64 - 27,64 - 26,27 - 27,97)
Výrok: BOJ 1/2-5-5-3 3/4-7-1 1/4-1 1/2-daleko

Majitel: Václav Říha, Trenér: Kovačík František, Chov: Vocásek F.

Kůň č. 7 NIKASKA byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

5. dostih, start 16:02
1159 CENA SPECIAL TURBO
Rovina II.kat. - 2435 m, handicap, 4letí a starší
85000 Kč (42500 - 19550 - 12750 - 5950 - 4250) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1275 + 2975 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IXOS(GER), 9 58,0 ž. Jiří Chaloupka V. LEHCE   6 Bekrová Gabriela 35
2. LATINIRA, 5 64,5 ž. Jan Rája 15   3 Růžičková Martina 55
3. LISTEK(POL), 4 50,0 Ingrid Koplíková 7   2 Piruch Jozef 22
4. APRILLO(GER), 4 59,0 ž. Václav Janáček 5   5 Neuberg Filip 55
5. OLEADA, 4 52,0 žk. Petr Foret 1 1/2   1 Luka Václav 80
6. LOUISIANA, 4 50,0 Šárka Pulpánová 3   4 Zachovalová Kamila 200
Čas: 02:41,14, Mezičasy: (27,73 - 26,80 - 27,72 - 27,27 - 24,57 - 27,05)
Výrok: VELMI LEHCE 15-7-5-1 1/2-3
Maj. prémie:
20 000 Kč (LATINIRA)Conseq
12 000 Kč (OLEADA)Bunty Team

Majitel: Stáj Brett, Trenér: Bekrová Gabriela, Chov: v.Mitzlaff D.
video

6. dostih, start 16:34
1160 ČERVNOVÝ POHÁR DNS
Rovina I.kat. - 2435 m, cena, 3letí
120000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Maj. prémie: 50000 Kč (25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 1800 + 4200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. URODOS(POL), 3 58,0 Jakub Pavlíček LEHCE   5 Tůma Pavel 50
2. TEASSIO(GB), 3 56,0 ž. Tomáš Lukášek 4   2 Drlík Jaroslav 50
3. SHERON, 3 56,0 ž. Václav Janáček 3 1/2   6 Zachovalová Kamila 50
4. COLORADO KID(USA), 3 58,0 ž. Jan Rája 1 3/4   4 Horáková Lenka 80
5. OLEANDRO, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3 1/2   12 Kub Ivan 200
6. NICE TIGER(GER), 3 58,0 ž. Radek Koplík 3 3/4   7 Koplík Zdeno 400
7. NEW JAPE(POL), 3 58,0 Zuzana Vokálková 3   13 Holčák František 50
8. AZIAK, 3 56,0 Milan Zatloukal 3 1/2   8 Bartoš st. Josef 300
9. ABASCAS(GER), 3 60,0 ž. Dušan Andrés 2 3/4   3 Neuberg Filip 50
10. CASIO, 3 60,0 ž. Jaromír Šafář 5   11 Marková Zdeňka 1000
11. UNIVERSE OF GRACIE(GER), 3 56,0 ž. Martin Srnec 2   10 Juránek Petr 200
12. CARCASSONNE, 3 58,0 Josef Borč 1 1/4   1 Barbořík Jiří 500
13. MORAL DUTY(USA), 3 60,0 ž. Ferdinand Minařík 2 daleko   9 Petrlík Allan 120
Čas: 02:39,15, Mezičasy: (25,77 - 25,72 - 27,48 - 27,42 - 25,58 - 27,16)
Výrok: LEHCE 4-3 1/2-1 3/4-3 1/2-3 3/4-3-3 1/2-2 3/4-5-2-1 1/4-daleko
Maj. prémie:
25 000 Kč (SHERON)Hospůdka Malá-Hradčany
15 000 Kč (OLEANDRO)Stáj Latén

Majitel: DS Dvorce, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Rejman Tomasz

Kůň č. 5 URODOS byl vybrán k antidopingové kontrole Sankce: ž.Rája 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316), j.Vokálková výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)a 500 Kč za za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364 b).

video

7. dostih, start 17:06
1161 CENA THERM
Rovina V.kat. - 2235 m, handicap, 3letí a starší
20000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BRIGITA, 3 54,0 ž. Jaromír Šafář BOJ   6 Hulínský Václav 60
2. CALABRIE, 3 53,5 Vendula Korečková 3/4   7 Luka Václav 50
3. VANINI(FR*), 3 60,5 ž. Jan Rája 1/2   2 Audy Renata 40
4. PERLA, 4 63,0 žk. Michaela Vítková 10   8 Pechát Theodor 70
5. PORTO, 6 59,5 ž. Jiří Chaloupka 3 1/2   4 Chaloupka Václav 30
6. ROLLING OCEAN, 4 60,0 žk. Ján Mach, MVDr. 2   3 Hála Libor 100
7. SULEJMAN, 3 54,5 ž. Ilona Hronová 4   1 Horová Oliva 300
Nestartovali: TATANKA WEI
Čas: 02:31,46, Mezičasy: (14,55 - 26,50 - 27,26 - 27,88 - 26,96 - 28,32)
Výrok: BOJ 3/4-1/2-10-3 1/2-2-4

Majitel: Protendon-Hulínský, Trenér: Hulínský Václav, MUDr., Chov: Hřebčín Napajedla
video

8. dostih, start 17:38
1162 CENA ALS
Rovina III.kat. - 1625 m, cena, 3letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ASPEN(POL), 3 56,5 ž. Václav Janáček JISTĚ   11 Hurt Tomáš 30
2. VAZON(GB), 8 57,5 ž. Radek Koplík 2 3/4   15 Jelen Jaroslav 100
3. RACONA, 6 57,0 Jakub Pavlíček 1 1/2   8 Hulínský Václav 25
4. TAMMY`N CLASSY, 3 56,0 ž. Ferdinand Minařík 2 6   3 Vrba Pavel 50
5. WININGA(AUT), 5 57,0 Josef Sovka 4 1/2   10 Kroutilík Jaroslav 180
6. KINKY MALINKY(IRE), 4 58,0 ž. Jan Rája 1 1/4   5 Horáková Lenka 120
7. IMPOSANT SHARP, 9 57,5 ž. Dušan Andrés 2   13 Vrba Pavel 120
8. KAHILI KING(GER), 6 57,5 žk. Filip Koplík 3/4   6 Koplík Zdeno 100
9. CIOS(POL), 3 49,0 Ingrid Koplíková 5   4 Piruch Jozef 180
10. MAURITI(FR), 3 52,0 žk. Jan Verner 5   14 Vítek Pavel 200
11. DEBIN(POL), 3 53,5 Zuzana Vokálková 5   2 Poles Pavel 500
12. GEORG(GER*), 4 57,5 ž. Tomáš Lukášek 1 1/4   1 Vítek Roman 120
13. FASTANLEY, 6 59,0 am. Filip Renner 4   9 Šimuni Peter 1000
14. SHAPASS, 4 57,5 ž. Martin Pišl 14   7 Bieliková Marta 300
Nestartovali: MOON BAY RIVER(FR)
Čas: 01:45,29, Mezičasy: (27,64 - 26,57 - 25,65 - 25,42)
Výrok: JISTĚ 2 3/4-1 1/2-6-4 1/2-1 1/4-2-3/4-5-5-5-1 1/4-4-14
Maj. prémie:
15 000 Kč (RACONA)Protendon-Hulínský
9 000 Kč (TAMMY`N CLASSY)Vrba Rokytnice Slavičín

Majitel: Gabriela-Trachtová, Trenér: Hurt Tomáš, Chov: SK Moszna

Sankce: ž. Koplík Radek 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

9. dostih, start 18:06
1163 CENA STŘEDNÍ ŠKOLY DOSTIHOVÉHO SPORTU A JEZDECTVÍ
Rovina IV.kat. - 1625 m, cena, 3letí a starší, dostih žáků
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NEZNÁLEK, 3 59,0 žk. Petr Foret JISTĚ   5 Kotáb Eduard 20
2. HYPHEN(GB), 12 57,5 žk. Josef Mysliveček 1 3/4   3 Váňa Tomáš 70
3. FERGANA, 4 61,0 žk. Soňa Hermannová 6   4 Horová Oliva 120
4. RADAR, 11 60,0 žk. Kateřina Hájková 5   6 Vítek Pavel 32
5. LYCUM, 8 56,0 žk. Lucie Bulisová 2 1/2   7 Drlík Jaroslav 120
6. MAFIRA, 9 58,5 žk. Jozef Parigál 7   1 Sýkorová Marcela 300
Nestartovali: SOLID AS A ROCK(GER)
Čas: 01:46,86, Mezičasy: (27,86-26,12-25,27-27,31)
Výrok: JISTĚ 1 3/4-6-5-2 1/2-7

Majitel: DS Kameňák-Lokotrans, Trenér: Kotáb Eduard, Chov: HAT spol. s r.o.

Sankce: žk.Foret Petr výstraha za nedovolené pobízení koně rukou (Dا316)

video


Dostihová komise: