home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 25.05.2008 - Praha
stav dráhy: 5.3 (měkká / Soft)
1. dostih, start 14:03
1116 CENA SPOLEČNOSTI CHLÁDEK A TINTĚRA
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NONCHALANCE, 4 62,0 ž. Martin Srnec BOJ   6 Chaloupka st. Jiří 80
2. FORTEX, 3 58,5 ž. Jan Rája 3/4   3 Dvořák Karel 25
3. VIKTOMA, 6 62,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4   4 Chaloupka Václav 37
4. BORŮVKA MŇAM, 3 56,0 ž. Tomáš Lukášek 1 1/4   8 Bekrová Gabriela 40
5. COSMÍNA, 4 53,5 Ingrid Koplíková 1   1 Jelínek Zbyněk 80
6. LINDAU, 3 50,5 Jolana Kratochvílová 1 1/2   7 Hanousek Ladislav 120
7. BRIGIT, 6 53,5 Zuzana Vokálková 15   5 Havlíčková Zdena 160
8. BLOKACE, 4 59,0 ž. René Koplík nos   2 Hurt Jiří 80
Čas: 01:30,53, Mezičasy: (13,54 - 24,51 - 24,73 - 27,76)
Výrok: BOJ 3/4-3/4-1 1/4-1-1 1/2-15-nos

Majitel: Ondra,Matyáš+Flash, Trenér: Chaloupka st. Jiří, Ing., Chov: Cavalier sport
video

2. dostih, start 14:33
1117 CENA SPOLEČNOSTI EŽ PRAHA, a. s.
Rovina IV.kat. - 1625 m, handicap, 3letí a starší
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SEKUNDANT, 3 58,5 Milan Zatloukal JISTĚ   9 Neuberg Filip 70
2. FASTILLIO, 3 50,0 Ingrid Koplíková 1 1/2   11 Vítek Pavel 200
3. ANARCHISTA, 3 55,0 ž. Tomáš Lukášek hlava   12 Urbánek Luboš 120
4. COLLEGE CLASSIC(IRE), 9 62,0 Helena Blažková 3/4   4 Váňa Tomáš 100
5. ROXALA, 3 53,5 Natalie Arendsen hlava   1 Dvořák Karel 200
6. VODARKA, 4 57,0 Jakub Pavlíček 1/2   13 Jelínek Zbyněk 160
7. DAJKA, 3 59,5 ž. Jiří Chaloupka hlava   8 Chaloupka Václav 40
8. CHRISSIO(GER), 3 55,5 Šárka Pulpánová krk   10 Drlík Jaroslav 60
9. ORION(SLO), 6 56,5 am. Irena Rosenfeld 3 1/2   7 Fedorowicz Vladislav 1000
10. PARODIE, 3 56,5 žk. Petr Foret 3 3/4   6 Šatra Tomáš 70
11. LYCUM, 8 62,5 ž. Jan Rája 1 1/2   2 Drlík Jaroslav 40
12. MAFIRA, 9 60,5 žk. Tomáš Vraj 1   3 Sýkorová Marcela 200
Nestartovali: MOOLS
Čas: 01:46,89, Mezičasy: (27,29 - 26,81 - 23,96 - 28,84)
Výrok: JISTĚ 1 1/2-hlava-3/4-hlava-1/2-hlava-krk-3 1/2-3 3/4-1 1/2-1

Majitel: Pulec Hř.Mimoň, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Pulec Hřebčín Mimoň

Kůň č. 2 LYCUM ztratil na startu asi 5 délek. Sankce: j.Donovalová 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

3. dostih, start 15:02
1118 CENA SPOLEČNOSTI STARMON, spol. s r. o.
Rovina III.kat. - 1625 m, handicap, 3letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. REX, 4 54,5 ž. Tomáš Lukášek JISTĚ   5 Bekrová Gabriela 65
2. LEX, 4 54,5 žk. Petr Foret 2   8 Šatra Tomáš 85
3. ARONJO(GER), 8 63,5 ž. Jan Rája 2 1/2   3 Kinský Pavel 40
4. ANTHONY, 6 57,5 Milan Zatloukal 2   2 Horová Oliva 30
5. PARAMOUNT STAR, 8 57,5 ž. Ilona Hronová kr.hlava   7 Šatra Tomáš 120
6. AL-FRESCA(POL), 3 50,0 Šárka Pulpánová 3/4   6 Horáková Lenka 70
7. SACRÉ COEUR, 4 53,0 am. Lucie Dítková 4 1/4   9 Kučera Karel 140
8. AQUAREL, 6 59,0 ž. Jiří Chaloupka hlava   1 Chaloupka st. Jiří 60
9. WIND FOR CHANGE(GER), 4 58,5 ž. Martin Pišl 18   4 Fedorowicz Vladislav 160
Čas: 01:44,81, Mezičasy: (27,30 - 25,89 - 26,73 - 24,89)
Výrok: JISTĚ 2-2 1/2-2-kr.hlava-3/4-4 1/4-hlava-18
Maj. prémie:
15 000 Kč (REX)Bejana-Bekrová
9 000 Kč (LEX)BECK-International
6 000 Kč (ANTHONY)Falun

Majitel: Bejana-Bekrová, Trenér: Bekrová Gabriela, Chov: Agrobyškovice s.r.o.

Kůň č. 5 REX byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

4. dostih, start 15:32
1119 CENA SPOLEČNOSTI AŽD PRAHA, spol. s r. o.
Rovina II.kat. - 1625 m, handicap, 3letí a starší
85000 Kč (42500 - 19550 - 12750 - 5950 - 4250) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1275 + 2975 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RAMAR, 5 54,5 ž. Tomáš Lukášek BOJ   10 Bekrová Gabriela 80
2. ROL'OVER BEETHOVEN(FR), 5 57,0 ž. Radek Koplík krk   1 Török Dalibor 120
3. LEARJET, 4 54,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/4   2 Bartoš st. Josef 300
4. DIAMOND DIGGINS(GER), 6 57,0 ž. Gary Hind 1 1/4   8 Horáková Lenka 20
5. OLD MALT(IRE), 7 62,0 ž. Jiří Chaloupka krk   3 Havlíčková Zdena 40
6. INDIRA, 5 58,0 ž. Ferdinand Minařík 2 3/4   4 Hulínský Václav 120
7. AMARANTHA, 7 60,0 Jakub Pavlíček nos   7 Hulínský Václav 120
8. CASIO, 3 51,0 žk. Petr Foret 1 1/2   5 Marková Zdeňka 100
9. SUPERSTITION(GER), 4 53,0 Šárka Pulpánová 12   9 Kinský Pavel 1000
10. GLAD DANCER(GER), 4 56,0 ž. Martin Srnec 5   6 Urbánek Luboš 120
Nestartovali: DANISH FLAG(RUS)
Čas: 01:44,33, Mezičasy: (27,55 - 25,34 - 24,20 - 27,26)
Výrok: BOJ krk-1 1/4-1 1/4-krk-3/4-nos-1 1/2-12-5
Maj. prémie:
20 000 Kč (RAMAR)Strojírna Tábor-Bekrová
12 000 Kč (LEARJET)Špaček

Majitel: Strojírna Tábor-Bekrová, Trenér: Bekrová Gabriela, Chov: Pospíšilová M.
video

5. dostih, start 16:08
1120 59. VELKÁ KVĚTNOVÁ CENA SKANSKA
Rovina L - 1625 m, cena, 4letí a starší
300000 Kč (150000 - 69000 - 45000 - 21000 - 15000) Maj. prémie: 50000 Kč (25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 3000 + 9000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BLUE CORAL(IRE), 4 60,5 ž. Ferdinand Minařík 2 LEHCE   5 Šatra Tomáš 35
2. CERTUS(FR), 7 58,0 ž. Jan Rája 1 3/4   4 Váňa st. Josef 60
3. DE ROBERTO(IRE), 5 60,5 ž. Radek Koplík 4   1 Holčák František 17
4. PALDOX(FR), 6 58,0 ž. Martin Srnec 1 1/2   9 Drlík Jaroslav 120
5. LORD SILVANO(GER), 4 60,5 ž. Jiří Chaloupka hlava   6 Lisek Michal 300
6. SILKEN SKY(GB), 5 58,0 ž. René Koplík 5   3 Havlíčková Zdena 500
7. DANTES PEAK(GER), 4 58,0 ž. Dušan Andrés 1 1/2   8 Váňa st. Josef 500
8. HARD WARRIOR(USA), 6 60,5 ž. Gary Hind 3 1/2   7 Vítek Roman 200
9. NICK OF GOLD(POL), 4 60,5 Šárka Pulpánová 6   2 Drlík Jaroslav 700
Čas: 01:41,58, Mezičasy: (26,78 - 24,66 - 23,88 - 26,27)
Výrok: LEHCE 1 3/4-4-1 1/2-hlava-5-1 1/2-3 1/2-6

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Ballylinch Stud

Kůň č. 5 BLUE CORAL byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce:ž.Rája 1000 Kč za křižování koně č. 7 HARD WARRIOR koněm č. 4 CERTUS v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ 364 c).

video

6. dostih, start 16:39
1121 CENA SPOLEČNOSTI ŽSD, a. s.
Rovina III.kat. - 2435 m, cena, 4letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SKWAR(POL), 4 58,0 ž. Tomáš Lukášek JISTĚ   8 Piruch Jozef 30
2. LISTEK(POL), 4 56,0 ž. Radek Žalud 1 1/2   12 Piruch Jozef 40
3. APARTA, 7 54,5 ž. Gary Hind 1 1/2   2 Vocásek 3 František 50
4. ARROWS PEPE, 7 56,5 Milan Zatloukal kr.hlava   4 Bekrová Gabriela 160
5. PŮLTÓNINA, 8 55,0 am. Helena Pejšková, Ing. kr.hlava   3 Pejšková Ivana 120
6. LOKALI, 6 58,5 ž. Jaromír Šafář 2   5 Havlíčková Zdena 70
7. LANABAA(FR), 7 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2   7 Chaloupka Václav 200
8. NIKASKA, 4 54,5 žk. Róbert Šara 8   1 Kovačík František 600
9. BLANCHE(GER), 4 54,5 ž. Jaroslav Kovařík 6   9 Kinský Pavel 600
10. LUANDA, 7 56,0 Vendula Korečková 7   10 Luka Václav 120
11. INDIAN PRIDE(GER), 4 54,5 ž. Ilona Hronová 1 1/2   11 Horová Oliva 1000
12. WENDYNKA, 5 52,0 Natalie Arendsen hlava   6 Bartoš st. Josef 600
Čas: 02:40,27, Mezičasy: (26,72 - 25,73 - 27,80 - 27,88 - 26,03 - 26,11)
Výrok: JISTĚ 1 1/2-1 1/2-kr.hlava-kr.hlava-2-1/2-8-6-7-1 1/2-hlava
Maj. prémie:
15 000 Kč (APARTA)www.Top Centrum CZ s.r.o.
9 000 Kč (ARROWS PEPE)Stáj Brett
6 000 Kč (PŮLTÓNINA)MCH-Pejšková

Majitel: G.F.- Verant-Piruch, Trenér: Piruch Jozef, Chov: Rolna Grupa Inwestycyjna s.a.

Sankce: ž. Žalud R. odnětí licence na dva dostihové dny, tj. 7. a 8.6.2008 za nedostatečnou podporu koně č. 12 LISTEK (DŘ § 361).

video

7. dostih, start 17:09
1122 CENA ŘEDITELE DIREKCE ŽS, SKANSKA
Rovina IV.kat. - 2435 m, cena, 3letí
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHERON, 3 57,5 Milan Zatloukal JISTĚ   11 Zachovalová Kamila 25
2. ADORO(GER), 3 60,0 ž. Ferdinand Minařík 2 2 1/4   8 Růžičková Martina 80
3. HARIETTE, 3 58,5 ž. Radek Koplík 2   14 Vinklárek Vladimír 400
4. PERNOD, 3 60,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2   16 Chaloupka Václav 80
5. KASIM, 3 57,0 Jakub Pavlíček 2 1/2   15 Kejzlar Přemek 800
6. HEMAGÉ, 3 58,5 ž. Martin Srnec 1 1/2   2 Olehla Čestmír 40
7. KZESS, 3 54,5 žk. Róbert Šara krk   10 Kroutilíková Jana 160
8. DICKINSONA, 3 58,5 ž. Dušan Andrés krk   7 Szikora Pavel 100
9. SORDIA, 3 56,5 ž. Tomáš Lukášek 2 1/4   1 Luka Václav 40
10. ELPHINO(POL), 3 54,5 Šárka Pulpánová 1 1/2   13 Kinský Pavel 600
11. ZULEJKA, 3 54,5 Vendula Korečková 1/2   4 Luka Václav 300
12. MARONNE, 3 52,0 žk. Petr Foret 6   12 Neuberg Filip 200
13. CAMAIEU, 3 58,0 ž. Jan Rája krk   3 Papoušek ml. Jan 100
14. WLASTIČKA, 3 55,5 ž. Radek Žalud 12   9 Bartoš st. Josef 600
15. VLÁSKA, 3 55,5 ž. Jaroslav Kovařík 9   6 Hulínský Václav 300
16. RED CATHERINE, 3 53,0 Ingrid Koplíková 19   5 Maršíčková Miroslava 600
Nestartovali: RAMÍN
Čas: 02:41,76, Mezičasy: (25,78 - 27,27 - 27,80 - 28,27 - 26,35 - 26,31)
Výrok: JISTĚ 2 1/4-2-1/2-2 1/2-1 1/2-krk-krk-2 1/4-1 1/2-1/2-6-krk-12-9-19

Majitel: Hospůdka Malá-Hradčany, Trenér: Zachovalová Kamila, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: ž.Srnec 500 Kč za křižování koně č. 3 CAMAIEU koněm č. 2 HEMAGÉ v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ 364 c)., tr.Olehla 200 Kč za opuštění vyhrazeného prostoru po dostihu koněm č. 2 HEMAGÉ (DŘ § 377).

video

8. dostih, start 17:41
1123 CENA SPOLEČNOSTI PIRELL
Rovina IV.kat. - 2435 m, cena, 4letí a starší
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PLAYLETA, 6 58,5 ž. Dušan Andrés JISTĚ   2 Lauterbach Jaroslav 30
2. LIESBRIEF, 4 58,0 Štěpánka Sedláčková 1 1/4   6 Šilhavý Ladislav 70
3. CIM(POL), 4 55,5 Jakub Knoll 2   11 Horáková Lenka 100
4. HAMILLPOND, 4 57,5 Šárka Pulpánová 1 3/4   7 Janda Jiří 80
5. HERETIC, 7 60,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4   5 Chaloupka Václav 70
6. MAÁDID, 6 60,0 ž. Jan Rája 3/4   9 Papoušek ml. Jan 40
7. WINKY TINKY, 5 57,5 Tomáš Šmíd 1 1/4   13 Bekrová Gabriela 170
8. LIMETKA, 4 56,0 Vendula Korečková 7   8 Luka Václav 160
9. RELLUS, 4 53,5 Andrea Kopecká 1 1/2   1 Pokorný Antonín 700
10. ARCUM, 8 53,5 Ingrid Koplíková kr.hlava   4 Koplík Zdeno 140
11. RED`N CLASSY, 5 53,5 Natalie Arendsen 4   3 Hora Zdeněk 2000
12. VANDORA, 4 57,0 Milan Zatloukal 2 3/4   10 Erban Jaroslav 800
13. MARIETA, 4 54,0 am. Jindřich Fabris 8   15 Mareš Miroslav 2000
Nestartovali: DUPLIKA, IDIKTIS
Čas: 02:42,35, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 1/4-2-1 3/4-3/4-3/4-1 1/4-7-1 1/2-kr.hlava-4-2 3/4-8

Majitel: Meridian, Trenér: Lauterbach Jaroslav, Ing., Chov: Vocásek F.

Sankce: j.Sedláčková Š. 1500 Kč za nedodržení předepsané hmotnosti do dostihu o 1 kg (DŘ §326), jam.Fbris výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)., j. Kopecká A.výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video


Dostihová komise: