home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 04.05.2008 - Praha
stav dráhy: 5.3 (měkká / Soft)
1. dostih, start 14:01
1058 CENA NADÉJÍ CK MARTIN TOUR - DOSTIH ŽÁKŮ
Rovina IV.kat. - 1215 m, handicap, 3letí a starší, dostih žáků
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GEORGINA, 3 58,0 žk. Kateřina Hájková BOJ   5 Vítek Roman 25
2. MAFIRA, 9 55,5 žk. Jan Verner krk   1 Sýkorová Marcela 80
3. LYCUM, 8 57,0 žk. Josef Mysliveček 1 1/2   3 Drlík Jaroslav 35
4. FERGANA, 4 57,5 žk. Soňa Hermannová 2   4 Horová Oliva 110
5. DEVIL ALGARHOUD(GB), 3 55,0 žk. Filip Koplík 3   6 Koplík Zdeno 40
6. LESLEY GREI, 4 50,0 žk. Jana Trňáková 6   7 Bekrová Gabriela 75
7. ERINYA, 3 50,0 žk. Lucie Danišová 11   2 Vašina Josef 700
Čas: 01:18,94, Mezičasy: (26,19 - 25,25 - 27,50)
Výrok: BOJ krk-1 1/2-2-3-6-11

Majitel: DS Pegas, Trenér: Vítek Roman, MVDr., Chov: Pegas a.s.Znojmo

Sankce: žk.Verner J. výstaha za nedovolené pobízení koně otěží (DŘ § 316), žk.Koplík F. výstaha za nedovolené pobízení koně rukou (DŘ § 316)

video

2. dostih, start 14:34
1059 CENA PRODUCTION BROTHERS
Rovina IV.kat. - 1215 m, cena, 3letí
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BORŮVKA MŇAM, 3 57,5 ž. Václav Janáček BOJ   2 Bekrová Gabriela 80
2. MEDRIK, 3 59,0 ž. Jiří Chaloupka krk   4 Chaloupka Václav 40
3. EMIRHAN, 3 58,0 ž. Jan Rája 1   10 Kub Ivan 80
4. TANTOR(POL), 3 59,0 ž. Martin Srnec 3/4   5 Olehla Čestmír 16
5. DRAČICE, 3 57,5 ž. Tomáš Lukášek 2 1/2   7 Suchánek Martin 80
6. ROXALA, 3 54,0 Natalie Arendsen krk   11 Dvořák Karel 100
7. LAMAGON, 3 58,0 ž. Romana Neslerová 5   9 Sůrová Pavlína 500
8. EVELIN, 3 56,0 ž. Jaromír Šafář 2   8 Derych Vladimír 600
9. HARIETTE, 3 58,5 ž. Radek Koplík krk   3 Vinklárek Vladimír 160
10. CARNAL DANCE, 3 59,0 žk. Ján Mach, MVDr. 7   6 Foukal Milan 600
11. HEATHER, 3 57,0 ž. Martin Pišl daleko   1 Foukal Milan 600
Čas: 01:18,49, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ krk-1-3/4-2 1/2-krk-5-2-krk-7-daleko

Majitel: Decart - Bekrová, Trenér: Bekrová Gabriela, Chov: Picek M.

Sankce: ž.Rája J.výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

3. dostih, start 15:03
1060 CENA 3V LEASING
Rovina IV.kat. - 1615 m, cena, 3letí
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. OTAKAR(POL*), 3 60,0 ž. Jan Rája JISTĚ   3 Horáková Lenka 20
2. GOLONDRINA, 3 55,5 ž. Václav Janáček 1 3/4   2 Pejšková Ivana 100
3. DAJKA, 3 58,5 ž. Jiří Chaloupka 4   1 Chaloupka Václav 30
4. LINDY ALLEGED(POL), 3 55,5 ž. Ferdinand Minařík 2 1 3/4   4 Šatra Tomáš 70
5. ESCAPE TO HEAVEN, 3 59,0 ž. Martin Knauer 1 1/2   5 Knauer Martin 70
6. FAURINE(GER), 3 58,5 ž. Martin Pišl 1 3/4   8 Fedorowicz Vladislav 100
7. TIM, 3 57,0 ž. Romana Neslerová 4   6 Neslerová Romana 200
8. SUNDIAL, 3 55,5 ž. Ilona Hronová 2 3/4   7 Maršíčková Miroslava 300
Čas: 01:48,28, Mezičasy: (28,03 - 26,02 - 25,92 - 28,32)
Výrok: JISTĚ 1 3/4-4-1 3/4-1 1/2-1 3/4-4-2 3/4

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Horáková Lenka, Chov: DC Zámrsk MUDr.Bruna V.

Kůň č. 6 TIM ztratil na startu asi 6 délek.

video

4. dostih, start 15:35
1061 CENA ETC, spol. s r. o.
Rovina IV.kat. - 1615 m, handicap, 4letí a starší
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RAMAR, 5 61,5 Milan Zatloukal V. LEHCE   11 Bekrová Gabriela 50
2. RADAR, 11 59,5 Jakub Pavlíček 5   10 Vítek Pavel 30
3. HA HA, 5 62,0 ž. Jan Rája 3 1/2   5 Drlík Jaroslav 65
4. WILDFIRE, 6 53,5 žk. Ondřej Velek 1 1/4   4 Růžičková Martina 300
5. KAREY, 5 50,5 Šárka Pulpánová 1/2   9 Sýkorová Marcela 120
6. NOMON, 7 52,5 am. Jindřich Fabris 2 1/4   1 Horová Oliva 100
7. GRACE MOON(IRE), 4 57,5 Vendula Korečková 3   2 Luka Václav 80
8. ORION(SLO), 6 55,5 am. Irena Rosenfeld 1/2   8 Fedorowicz Vladislav 600
9. BEL JUMPER, 7 59,5 ž. René Koplík 1/2   3 Šimuni Peter 180
10. JURANTA(POL), 4 57,0 ž. Václav Janáček 1   7 Kinský Pavel 50
11. HIPPIATER, 4 57,5 Josef Borč 5   6 Barbořík Jiří 300
Čas: 01:46,68, Mezičasy: (27,82 - 25,25 - 25,73 - 27,89)
Výrok: VELMI LEHCE 5-3 1/2-1 1/4-1/2-2 1/4-3-1/2-1/2-1-5

Majitel: Strojírna Tábor-Bekrová, Trenér: Bekrová Gabriela, Chov: Pospíšilová M.
video

5. dostih, start 16:02
1062 CENA STANICE STŘÍŽKOV
Rovina II.kat. - 1615 m, cena, 3letí
85000 Kč (42500 - 19550 - 12750 - 5950 - 4250) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1275 + 2975 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. URODOS(POL), 3 60,5 Jakub Pavlíček JISTĚ   7 Tůma Pavel 20
2. BLACK(POL), 3 55,5 ž. Tomáš Lukášek 2   8 Horáková Lenka 50
3. TULLAMORE(USA), 3 57,5 ž. Jan Rája 1 1/2   5 Koplík Zdeno 35
4. ASPEN(POL), 3 58,0 ž. Václav Janáček 5   2 Hurt Tomáš 60
5. CASIO, 3 60,5 ž. Jaromír Šafář krk   6 Marková Zdeňka 50
6. LANCET, 3 58,0 ž. René Koplík 5   3 Urbánek Luboš 40
7. SHAAKEY(IRE), 3 57,5 ž. Dušan Andrés 3   4 Šavujev Arslangirej 70
8. ALPHA BID(POL), 3 56,5 ž. Martin Srnec daleko   1 Matysík Zdeněk 150
Čas: 01:46,38, Mezičasy: (28,86 - 25,06 - 25,35 - 27,13)
Výrok: JISTĚ 2-1 1/2-5-krk-5-3-daleko
Maj. prémie:
20 000 Kč (CASIO)Marková

Majitel: DS Dvorce, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Rejman Tomasz
video

6. dostih, start 16:34
1063 KVĚTNOVÝ HANDICAP MARKETING MAGAZINE
Rovina I.kat. - 1815 m, handicap, 4letí a starší
100000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Maj. prémie: 50000 Kč (25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 1500 + 3500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RIVER SPEED(GER), 4 50,0 Šárka Pulpánová TUHÝ BOJ   9 Wolf Martin 110
2. SET IN MOTION(IRE), 6 55,5 ž. Tomáš Lukášek krk   6 Vítek Roman 50
3. HEFNER`S CHOICE(IRE), 4 51,0 ž. Martina Havelková nos   10 Váňa st. Josef 50
4. DANDYS(POL), 6 56,5 ž. Jaromír Šafář hlava   2 Votava Jaroslav 150
5. SILKEN SKY(GB), 5 57,5 ž. Jiří Chaloupka 1/2   8 Havlíčková Zdena 50
6. SHADOW DAY, 6 58,0 ž. Jan Rája 1 1/2   1 Tichá Dana 80
7. SHARPOUR(IRE), 4 54,5 ž. Ferdinand Minařík 2 kr.hlava   4 Koplík Zdeno 25
8. LE VENT(GER), 6 59,5 ž. René Koplík 3 1/2   5 Wolf Martin 50
Nestartovali: NICK OF GOLD(POL), RABBIT MONTJEU(IRE)
Čas: 01:58,95, Mezičasy: (13,66 - 26,21 - 24,77 - 25,63 - 28,69)
Výrok: TUHÝ BOJ krk-nos-hlava-1/2-1 1/2-kr.hlava-3 1/2

Majitel: Clint-Racing, Trenér: Wolf Martin, Chov: Kling K.H.u.Frau Menzer M.

Sankce: j.Pulpánová a Havelková M. po 200 Kč, ž. Šafář 2500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video

7. dostih, start 17:07
1064 CENA STANICE LETŇANY
Rovina III.kat. - 1815 m, cena, 3letí
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NICE TIGER(GER), 3 57,0 žk. Filip Koplík BOJ   12 Koplík Zdeno 80
2. OLEANDRO, 3 60,5 ž. Jiří Chaloupka 1/2   9 Kub Ivan 110
3. IMPOSANT FOR LIFE, 3 56,0 ž. Martin Srnec kr.hlava   10 Suchánek Martin 80
4. ADJIKKA, 3 56,5 ž. Tomáš Lukášek 1   8 Vítek Roman 35
5. CHRISSIO(GER), 3 53,0 Šárka Pulpánová 6   1 Drlík Jaroslav 700
6. DANISH FLAG(RUS), 3 57,5 ž. Dušan Andrés 2 1/2   3 Šavujev Arslangirej 120
7. OZZCAR(GB), 3 57,0 Vendula Korečková 2   7 Luka Václav 400
8. GOLDEN PRIZE(USA), 3 55,5 ž. Jaromír Šafář kr.hlava   4 Šavujev Arslangirej 100
9. TORONTO HILL(GER), 3 55,5 ž. Ferdinand Minařík 2 1 1/4   2 Hurt Tomáš 700
10. FANTASTIC WORLD(GER), 3 55,5 ž. Václav Janáček 2   13 Hurt Tomáš 200
11. ARABIAN GEM(IRE), 3 57,5 ž. Jan Rája 3   5 Váňa st. Josef 22
12. DEDARELLA(POL), 3 56,5 Milan Zatloukal 1 1/2   14 Bartoš st. Josef 140
13. FERNANDO(GER), 3 58,0 ž. René Koplík 1 1/4   6 Urbánek Luboš 300
14. PLAYA BONITA(FR), 3 54,0 ž. Martina Havelková 2 1/2   16 Holčák Radek 100
15. PIPISTRELLO(GER), 3 57,0 Jakub Pavlíček 11   18 Vondrová Lucie 1000
16. ESKORTA(POL), 3 54,0 ž. Ilona Hronová 1/2   11 Šatra Tomáš 400
Nestartovali: FIREBIRD ARROGANCE(GER), ROSEBURN(FR), SMALLVILLE(IRE)
Čas: 01:59,80, Mezičasy: (12,72 - 25,82 - 26,12 - 27,07 - 28,07)
Výrok: BOJ 1/2-kr.hlava-1-6-2 1/2-2-kr.hlava-1 1/4-2-3-1 1/2-1 1/4-2 1/2-11-1/2
Maj. prémie:
15 000 Kč (OLEANDRO)Stáj Latén
9 000 Kč (IMPOSANT FOR LIFE)BH Kútnik
6 000 Kč (ADJIKKA)DS Pegas

Majitel: YOKO, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: Berglar Ch., Dr.

Koně č. 5 ARABIAN GEM a č. 14 DEDARELLA ztratili na startu asi 10 délek. Sankce: ž. Janáček výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

8. dostih, start 17:39
1065 CENA STANICE PROSEK
Rovina III.kat. - 2420 m, handicap, 4letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IXOS(GER), 9 56,5 Milan Zatloukal V. LEHCE   9 Bekrová Gabriela 100
2. SHOTONUS, 6 52,0 žk. Josef Mysliveček 5   5 Pechát Theodor 50
3. COMEDY KING, 4 50,0 Šárka Pulpánová 1 1/2   11 Janda Jiří 50
4. IRODRIGO, 6 52,0 žk. Lucie Bulisová 1/2   12 Pechát Theodor 1000
5. GOLDEN RAIN(HOL), 4 62,5 ž. Jiří Chaloupka nos   10 Demele Jan 120
6. IDIKTIS, 4 58,0 ž. Jan Rája krk   8 Kotáb Eduard 110
7. PŮLTÓNINA, 8 56,0 am. Helena Pejšková, Ing. 3/4   1 Pejšková Ivana 50
8. LOKALI, 6 58,0 ž. Jaromír Šafář 3   3 Havlíčková Zdena 110
9. FERDA BRABENEC, 4 56,5 Natalie Arendsen 1   2 Bartoš st. Josef 140
10. VIOLET MOON, 5 54,0 ž. Václav Janáček 9   7 Maršíčková Miroslava 65
11. INSCATRA, 5 59,5 am. Linda Fedorowiczová 5   4 Vocásek 3 František 60
12. SUPERSTITION(GER), 4 63,5 Josef Sovka 2 1/2   6 Kinský Pavel 200
Čas: 02:41,03, Mezičasy: (27,80-26,02-29,08-25,93-26,78-27,42)
Výrok: VELMI LEHCE 5-1 1/2-1/2-nos-krk-3/4-3-1-9-5-2 1/2
Maj. prémie:
15 000 Kč (SHOTONUS)SŠ dostihového sportu
9 000 Kč (COMEDY KING)MANEKO
6 000 Kč (IRODRIGO)SŠ dostihového sportu

Majitel: Stáj Brett, Trenér: Bekrová Gabriela, Chov: v.Mitzlaff D.

Sankce: tr. Bartoš 1000 Kč za nenahlášené vedení ke startu (DŘ §337)

video


Dostihová komise: