home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 01.05.2008 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:00
1042 Cena Ex Calibera
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FORTEX, 3 58,0 ž. Martin Knauer LEHCE   4 Dvořák Karel 24
2. CANADIAN LADY, 3 57,5 ž. René Koplík 7   3 Váňa Tomáš 16
3. MORIN, 3 57,5 ž. Jiří Chaloupka 6   5 Audy Renata 65
4. JORCAN, 3 56,5 Milan Zatloukal 3   2 Bekrová Gabriela 100
5. STRÁNKA, 3 57,5 am. Pavlína Honsová     1 Bartoš st. Josef 180
Čas: 01:50,70, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 7-6-3-?

Majitel: Stáj Monika Agro, Trenér: Dvořák Karel, Ing., Chov: Agrobyškovice s.r.o.

Sankce: am.Honsová 1000 Kč za nahlášené navýšení předepsané hmotnosti o 1 kg (DŘ § 326)


2. dostih, start 14:30
1043 Steeplechase společnosti Elektrizace železnic Praha a.s.
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí a starší
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
Nestartovali: CAPOTKA
Čas:  , Mezičasy: ()
Výrok:

DK zastavila dostih z důvodu zranění jezdce Zušťáka, který byl po pádu koně ošetřován v dostihové dráze v kurzu dostihu.


3. dostih, start 15:05
1044 Handicap společnosti NIOSPORT
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 4letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LIESBRIEF, 4 63,0 Štěpánka Sedláčková JISTĚ   4 Šilhavý Ladislav 45
2. PENSA COLA, 4 56,0 ž. Ferdinand Minařík 2 2 3/4   9 Hurt Tomáš 80
3. NEIDIN, 4 56,5 Milan Zatloukal 2 3/4   5 Bekrová Gabriela 65
4. RACING, 9 50,0 Šárka Pulpánová 3   7 Hanousek Ladislav 180
5. BAJARO, 4 53,5 žk. Róbert Šara 2   1 Kroutilík Jaroslav 60
6. PORTO, 6 48,0 Tomáš Šmíd krk   2 Chaloupka Václav 35
7. HURYKÁN, 4 50,0 Kateřina Palupčíková 2 1/4   10 Hurt Jiří 150
8. MONCEAUX(GB), 4 57,5 ž. Dušan Andrés 3   6 Vocásková Helena 25
9. MUMMY`S MISTRAL, 4 57,5 ž. Jiří Chaloupka 12   8 Tichá Dana 80
S VANDORA, 4 57,5 Vendula Korečková     3 Erban Jaroslav 100
Čas: 02:46,30, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 3/4-2 3/4-3-2-krk-2 1/4-3-12-?

Majitel: Erika F., Trenér: Šilhavý Ladislav, Chov: Hovad J.

Sankce: j. Zatloukal a Korečková po 200 Kč ze nekázeň u startu (DŘ § 327)


4. dostih, start 15:33
1045 Cena společnost M-Silnice a.s. (hdcp)
Rovina V.kat. - 1000 m, handicap, 3letí a starší
15000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 225 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. QUEENBACK, 7 61,0 Šárka Pulpánová JISTĚ   2 Jelen Jaroslav 37
2. QUANTANAMERA, 3 57,0 Helena Blažková 1 1/4   4 Bartoš st. Josef 80
3. VÝRAZ, 6 62,0 Dagmar Jeníková, Mgr. 2 1/4   7 Hanousek Ladislav 50
4. GEDŽITKA, 4 63,5 žk. Josef Váňa ml. 1 1/2   1 Hurt Tomáš 40
5. BLOKACE, 4 64,5 ž. René Koplík krk   3 Hurt Jiří 45
6. PICEA, 3 59,0 Natalie Arendsen 2   5 Bartoš st. Josef 80
7. MERSI, 5 48,0 Tomáš Šmíd 11   6 Szotková Lenka 100
Čas: 01:06,50, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 1 1/4-2 1/4-1 1/2-krk-2-11

Majitel: Stáj Pěčín - Jelen, Trenér: Jelen Jaroslav, Chov: Landštejn

5. dostih, start 16:05
1046 Cena hotelu MERAN
Rovina III.kat. - 1700 m, cena, 4letí a starší
45000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. OLD MALT(IRE), 7 62,0 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ   8 Havlíčková Zdena 20
2. NATTY DANCER, 6 59,0 Šárka Pulpánová 2 1/4   5 Janda Jiří 40
3. VAZON(GB), 8 58,0 ž. Radek Koplík 2   2 Jelen Jaroslav 120
4. AMERICKÁ HVĚZDA, 4 57,0 ž. Ilona Hronová 2 3/4   1 Bekrová Gabriela 120
5. NERO KRVAVÝ BÁSNÍK, 5 59,0 Štěpánka Sedláčková 5   11 Šilhavý Ladislav 60
6. TURIA(POL), 4 56,5 ž. Ferdinand Minařík 2 1 3/4   7 Hurt Tomáš 180
7. LEARJET, 4 60,0 ž. Jaromír Šafář hlava   10 Bartoš st. Josef 150
8. ARROWS PEPE, 7 56,5 Milan Zatloukal 3/4   6 Bekrová Gabriela 100
9. ANGLICKÁ KRÁLOVNA, 5 57,5 Jakub Pavlíček hlava   3 Audy Renata 70
10. COLLEGE CLASSIC(IRE), 9 55,5 Helena Blažková 2   13 Váňa Tomáš 80
11. PALMARE, 7 56,5 žk. Róbert Šara 8   4 Chaloupka Václav 120
12. ULTIMATE AKDOV(USA), 4 58,0 ž. René Koplík 1 1/4   12 Váňa Tomáš 100
Nestartovali: GEORG(GER*), MIA, SVIST
Čas: 01:53,10, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2 1/4-2-2 3/4-5-1 3/4-hlava-3/4-hlava-2-8-1 1/4
Maj. prémie:
10 000 Kč (NATTY DANCER)Skalpel-Sunnyfarm
6 000 Kč (AMERICKÁ HVĚZDA)Elektroprof - Bekrová
4 000 Kč (NERO KRVAVÝ BÁSNÍK)Stáj Rafan-Šilhavý

Majitel: Stáj Kika, Trenér: Havlíčková Zdena, Ing., Chov: Loughbrown Stud

6. dostih, start 16:40
1047 Prvomájová steeplechase společnosti AZ Color ČR a.s.
Steeplechase I.kat. - 4200 m, cena, 5letí a starší
120000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Maj. prémie: 50000 Kč (25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 1800 + 3600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MANDARINO, 7 69,0 ž. Dušan Andrés LEHCE   3 Popelka Stanislav 25
2. NUMERO DUE(POL), 7 70,0 ž. Marek Stromský 2 1/4   5 Holčák Radek 27
3. BELFORD(POL), 5 68,0 ž. Josef Bartoš 1 1/2   2 Váňa st. Josef 27
4. JACUZZI(POL), 6 67,0 ž. Jaroslav Myška 12   7 Blecha Jan 100
5. CHEERS FOR CHIARA, 5 65,0 Bohuslav Mátl 12   1 Růžičková Martina 400
6. ZEEROW, 12 67,0 žk. Josef Váňa ml. daleko   9 Hrudka st. Jaromír 200
Z MAKEDOS(GER), 9 67,0 Martin Liška     8 Váňa Tomáš 200
Nestartovali: ELEATA, OLIVETTA
Čas: 05:55,80, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 2 1/4-1 1/2-12-12-daleko-?
Maj. prémie:
25 000 Kč (MANDARINO)EŽ Praha a.s.
15 000 Kč (CHEERS FOR CHIARA)DM Cargo

Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Popelka Stanislav, Chov: Popelka S.,Ing.

7. dostih, start 17:10
1048 Memoriál Václava Špačka
Rovina V.kat. - 1600 m, cena, 3letí
15000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 225 + 450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BROGÁRD, 3 56,5 žk. Róbert Šara LEHCE   8 Kroutilík Jaroslav 80
2. LECTER, 3 58,5 ž. Ferdinand Minařík 2 4   7 Růžičková Martina 55
3. GALISIO, 3 55,5 Natalie Arendsen krk   6 Bartoš st. Josef 150
4. LEXUS, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4   5 Hurt Jiří 80
5. BRIGITA, 3 56,5 ž. Jaroslav Kovařík 3 1/4   2 Hulínský Václav 65
6. MONO PIŠTA, 3 56,5 Milan Zatloukal 2   4 Šilhavý Ladislav 30
7. ROCKY RAIN, 3 57,5 Jakub Pavlíček 2   1 Audy Renata 60
8. VEXALTO, 3 55,0 žk. Jan Verner 5   9 Hurt Jiří 200
9. TALAMONE, 3 58,0 ž. René Koplík 7   10 Chaloupka Václav 40
10. RECHIALTA, 3 58,0 ž. Martin Pišl 7   3 Fedorowicz Vladislav 100
11. MONTEKA, 3 54,0 Tomáš Šmíd 4   11 Szotková Lenka 300
Čas: 01:50,70, Mezičasy: ()
Výrok: LEHCE 4-krk-3/4-3 1/4-2-2-5-7-7-4

Majitel: Horse Farm Kroutilík, Trenér: Kroutilík Jaroslav, Chov: Kroutilík J.

8. dostih, start 17:40
1049 Proutěné překážky pískovny Zlosyň
Proutky IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SZATYN(POL), 4 61,5 Josef Sovka JISTĚ   5 Blecha Jan 100
2. GODEA, 4 64,0 ž. Josef Bartoš 3 1/2   2 Bělka Martin 120
3. LATWING, 8 69,5 am. Pavel Horčička 6   1 Chaloupka Václav 20
4. NIKAR(POL), 5 69,5 ž. Marek Stromský 1 1/2   3 Holčák Radek 25
5. JENNY ENGLISH(POL), 4 60,0 Ludvík Temel 12   6 Votava Jaroslav 50
6. SHAKIRA, 6 67,0 Josef Dušek 4   4 Jelen Jaroslav 120
Čas: 04:17,00, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3 1/2-6-1 1/2-12-4

Majitel: Pe Gaz International, Trenér: Blecha Jan, Chov: SK Widzów-Tyszko K.


Dostihová komise: