home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 20.04.2008 - Praha
stav dráhy: 5.3 (měkká / Soft)
1. dostih, start 14:04
1017 CENA ABL
Rovina IV.kat. - 1615 m, cena, 3letí
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VADEONA, 3 57,5 ž. Radek Koplík JISTĚ   4 Török Dalibor 70
2. NELLA BELLAMY, 3 57,5 ž. Václav Janáček 2 1/4   5 Luka Václav 25
3. PERNOD, 3 60,0 ž. Jiří Chaloupka krk   3 Chaloupka Václav 25
4. DEVIL ALGARHOUD(GB), 3 58,0 ž. Jan Rája 7   10 Koplík Zdeno 100
5. CARBONIT, 3 57,0 Milan Zatloukal 1 1/4   1 Šilhavý Ladislav 75
6. MOOLS, 3 57,0 ž. Martin Pišl 1 1/4   6 Fedorowicz Vladislav 400
7. TAGHANA(GB), 3 53,0 am. Linda Fedorowiczová krk   8 Fedorowicz Vladislav 300
8. FLEURY(GER), 3 57,5 ž. René Koplík 1/2   7 Urbánek Luboš 100
9. QUANTANAMERA, 3 53,0 Natalie Arendsen 1 1/2   2 Bartoš st. Josef 200
10. ABLAJ KHAN(GB), 3 60,0 ž. Dušan Andrés 2 1/2   9 Šavujev Arslangirej 65
Čas: 01:45,95, Mezičasy: (28,13 - 25,42 - 25,66 - 26,75)
Výrok: JISTĚ 2 1/4-krk-7-1 1/4-1 1/4-krk-1/2-1 1/2-2 1/2

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Török Dalibor, Chov: Hřebčín Napajedla
video

2. dostih, start 14:36
1018 CENA SHELL
Rovina II.kat. - 1815 m, cena, 3letí
85000 Kč (42500 - 19550 - 12750 - 5950 - 4250) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1275 + 2975 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AVE RANSOM(GB), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka LEHCE   3 Lisek Michal 40
2. BUDAPEST(IRE), 3 60,5 ž. Josef Bartoš 3 1/2   9 Váňa st. Josef 40
3. CARCASSONNE, 3 58,0 ž. Jan Rája 3   1 Barbořík Jiří 40
4. MARSSIO(FR), 3 55,5 ž. Tomáš Lukášek 3/4   11 Vondrová Lucie 160
5. AZIAK, 3 58,0 Milan Zatloukal nos   5 Bartoš st. Josef 300
6. TULLAMORE(USA), 3 55,5 žk. Filip Koplík 5   2 Koplík Zdeno 100
7. MOE, 3 56,5 ž. Ferdinand Minařík 2 2 1/4   7 Šilhavý Ladislav 250
8. CHARNELA, 3 54,0 ž. Radek Žalud 3   4 Zobal František 300
9. PRAIRIE TURF(GER), 3 55,5 ž. Václav Janáček 1/2   6 Luka Václav 200
10. SHAAKEY(IRE), 3 57,5 ž. Dušan Andrés 3/4   10 Šavujev Arslangirej 120
S NICE TIGER(GER), 3 58,0 ž. René Koplík     8 Koplík Zdeno 70
Čas: 01:54,51, Mezičasy: (10,19 - 27,26 - 25,96 - 25,34 - 25,75)
Výrok: LEHCE 3 1/2-3-3/4-nos-5-2 1/4-3-1/2-3/4
Maj. prémie:
20 000 Kč (CARCASSONNE)Vesiba-svodidla
12 000 Kč (AZIAK)Profes-Dr.Bureš

Majitel: CK Martin Tour, Trenér: Lisek Michal, Chov: Hascombe and Valiant Studs

Kůň č.8 NICE TIGER nestartoval, byl v moci startéra. Poplatky: tr.Koplík 2 Z..200 Kč za změnu barvy čapky (DU 16/3).

video

3. dostih, start 15:06
1019 CENA EC HARRIS
Rovina II.kat. - 1815 m, cena, 4letí a starší
85000 Kč (42500 - 19550 - 12750 - 5950 - 4250) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1275 + 2975 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. APASKA, 4 57,5 ž. Dušan Andrés BOJ   1 Vocásek 3 František 70
2. SHARPOUR(IRE), 4 58,0 žk. Filip Koplík 1 1/2   9 Koplík Zdeno 25
3. SILKEN SKY(GB), 5 63,0 ž. Jiří Chaloupka nos   12 Havlíčková Zdena 120
4. NAKURU(GER), 4 58,0 ž. René Koplík 3/4   3 Urbánek Luboš 250
5. LISTEK(POL), 4 55,5 ž. Radek Žalud hlava   14 Piruch Jozef 400
6. SHERARDO, 4 63,0 ž. Jan Rája krk   2 Piruch Jozef 150
7. RARE DELIGHT(IRE), 5 60,5 ž. Tomáš Lukášek krk   4 Vítek Roman 45
8. INDIRA, 5 56,5 Jakub Pavlíček 1 1/4   8 Hulínský Václav 70
9. APRILLO(GER), 4 58,0 ž. Václav Janáček 1 3/4   13 Neuberg Filip 80
10. LATINIRA, 5 61,5 ž. Josef Bartoš 1   6 Růžičková Martina 100
11. GLAD DANCER(GER), 4 55,5 ž. Ferdinand Minařík 2 hlava   11 Urbánek Luboš 120
12. SUPERSTITION(GER), 4 56,5 Milan Zatloukal hlava   10 Kinský Pavel 500
13. ROL'OVER BEETHOVEN(FR), 5 57,5 ž. Radek Koplík krk   7 Török Dalibor 80
14. GOLDEN RAIN(HOL), 4 55,5 ž. Jaromír Šafář krk   5 Demele Jan 250
Čas: 01:57,94, Mezičasy: (13,30 - 26,89 - 25,12 - 25,27 - 27,37)
Výrok: BOJ 1 1/2-nos-3/4-hlava-krk-krk-1 1/4-1 3/4-1-hlava-hlava-krk-krk
Maj. prémie:
20 000 Kč (APASKA)www.Top Centrum CZ s.r.o.

Majitel: www.Top Centrum CZ s.r.o., Trenér: Vocásek 3 František, Chov: Vocásek F.

Poplatky: tr.Piruch 500 Kč za opuštění vyhrazeného prostoru po dostihu (DŘ § 377).

video

4. dostih, start 15:43
1020 CENA RIGIPS
Rovina V.kat. - 1415 m, handicap, 4letí a starší
20000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MAFIRA, 9 59,5 žk. Soňa Hermannová JISTĚ   1 Sýkorová Marcela 100
2. LESLEY GREI, 4 58,0 ž. Václav Janáček 2 1/4   2 Bekrová Gabriela 25
3. ARITMIE, 6 59,5 ž. Martin Knauer 3/4   6 Knauer Martin 65
4. VLTAVAN, 9 63,0 am. Barbora Beňová 3   5 Špelda Lubomír 55
5. MARIETA, 4 53,0 am. Jindřich Fabris 2   8 Mareš Miroslav 100
6. QUEENBACK, 7 64,0 Miroslava Přibylová 3/4   3 Jelen Jaroslav 100
7. BARAN, 7 59,0 Dagmar Jeníková, Mgr. 1 1/4   7 Hanousek Ladislav 45
8. VARNAS, 12 63,0 am. Markéta Pátková 6   4 Pejšková Ivana 85
Čas: 01:33,19, Mezičasy: (14,88 - 24,96 - 25,81 - 27,54)
Výrok: JISTĚ 2 1/4-3/4-3-2-3/4-1 1/4-6

Majitel: Hipospol Velká Chuchle, Trenér: Sýkorová Marcela, Ing., Chov: Erban J.

Sankce: am.Beňová B.200 Kč a křižování koně č. 4 VARNAS v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ 364 c) Ž. D. Andrés, ž. M. Pišl, ž. J. Demele, j. Š. Pulpánová, j. T. Šmíd, ž. J. Chaloupka a ž. R. Koplík 3 byli podrobeni dechové zkoušce na alkohol s výsledkem negativním.

video

5. dostih, start 16:15
1021 VELKÁ CENA HSBC - 34. MEMORIÁL RUDOLFA DEYLA
Rovina NL - 1415 m, cena, 3letí - klisny
130000 Kč (65000 - 29900 - 19500 - 9100 - 6500) Maj. prémie: 50000 Kč (25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 1950 + 4550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DETERMINACJA(POL), 3 61,0 ž. Jaromír Šafář JISTĚ   14 Votava Jaroslav 70
2. MY DRAGON(GER), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2   7 Lisek Michal 27
3. LADY GAUDI(IRE), 3 58,0 ž. René Koplík 2   15 Petrlík Allan 110
4. FIRA, 3 58,0 ž. Dušan Andrés 5   1 Zobal František 250
5. KISSI MISSI(GER), 3 58,0 Jakub Pavlíček nos   3 Blecha Jan 65
6. ALLEZ(POL), 3 58,0 ž. Ferdinand Minařík 2 nos   5 Šatra Tomáš 27
7. GODERA, 3 58,0 ž. Jan Rája 3/4   8 Růžičková Martina 150
8. IRISH MIRACLE, 3 58,0 ž. Tomáš Lukášek 1   10 Vítek Roman 150
9. NIRISKA, 3 58,0 Šárka Pulpánová 3/4   4 Pejšková Ivana 200
10. DEDARELLA(POL), 3 60,0 ž. Josef Bartoš 2   12 Bartoš st. Josef 180
11. WINKIE, 3 58,0 Petr Tůma 1 1/4   2 Suchánek Martin 300
12. LINDAU, 3 58,0 ž. Radek Koplík 2 1/4   11 Hanousek Ladislav 300
13. SONG FOR RAY, 3 58,0 ž. Václav Janáček 5   6 Holčák František 100
14. REALTA, 3 58,0 ž. Jan Demele 5   9 Demele Jan 500
15. TRULY DARK(POL), 3 58,0 ž. Ilona Hronová 3   13 Vašina Josef 1000
Čas: 01:29,76, Mezičasy: (14,39 - 23,20 - 24,43 - 27,76)
Výrok: JISTĚ 1 1/2-2-5-nos-nos-3/4-1-3/4-2-1 1/4-2 1/4-5-5-3
Maj. prémie:
25 000 Kč (FIRA)Quartis

Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Votava Jaroslav, Chov: SK Moszna

Sankce: ž.Koplík René 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316) a 100 Kč za nepředložení seznamu uložených sankcí (DŘ § 133).ž.Šafář 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video

6. dostih, start 16:49
1022 CENA WINCANTON
Rovina III.kat. - 2420 m, cena, 4letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BELMONT(POL), 4 56,0 ž. Tomáš Lukášek BOJ   6 Váňa st. Josef 40
2. PARPAR, 5 58,0 ž. René Koplík kr.hlava   11 Maršíčková Miroslava 160
3. PLAYLETA, 6 57,5 ž. Dušan Andrés 3 1/2   4 Vocásková Helena 30
4. PONTE, 4 54,0 Josef Borč 1 1/4   10 Barbořík Jiří 160
5. PŮLTÓNINA, 8 55,0 am. Helena Pejšková, Ing. 1   3 Pejšková Ivana 120
6. HARRY THE BEAVER(IRE), 9 53,5 Tomáš Šmíd kr.hlava   5 Chaloupka Václav 160
7. WIND FOR CHANGE(GER), 4 57,0 ž. Martin Pišl 2   13 Fedorowicz Vladislav 400
8. HAMILLPOND, 4 55,5 Šárka Pulpánová hlava   9 Janda Jiří 100
9. HIGH MOUNTAIN(IRE), 6 54,5 ž. Radek Žalud hlava   7 Popelka Stanislav 140
10. STARLYNX(FR), 8 60,0 ž. Radek Koplík 3 1/2   1 Havlíčková Zdena 160
11. IXOS(GER), 9 58,0 ž. Václav Janáček 1 1/4   14 Bekrová Gabriela 45
12. DEMINA, 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka krk   12 Szikora Pavel 80
13. IRODRIGO, 6 52,5 žk. Lucie Bulisová nos   15 Pechát Theodor 2000
14. RITUS, 6 58,0 ž. Jan Rája 14   2 Papoušek ml. Jan 120
15. NERI SECRET, 5 54,5 ž. Jaromír Šafář daleko   8 Hrudka st. Jaromír 200
Čas: 02:40,82, Mezičasy: (26,62 - 25,50 - 28,79 - 26,65 - 25,81 - 27,45)
Výrok: BOJ kr.hlava-3 1/2-1 1/4-1-kr.hlava-2-hlava-hlava-3 1/2-1 1/4-krk-nos-14-daleko
Maj. prémie:
15 000 Kč (PARPAR)Hacur
9 000 Kč (PLAYLETA)www.Top Centrum CZ s.r.o.
6 000 Kč (PONTE)DiJana Dobšice

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Zielinski A.

Sankce: ž.Andrés 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

7. dostih, start 17:19
1023 CENA PRINTSOFT
Rovina III.kat. - 2220 m, cena, 3letí
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NEW JAPE(POL), 3 53,0 Zuzana Vokálková V. LEHCE   5 Holčák František 60
2. SHERON, 3 57,5 Petr Tůma 7   7 Zachovalová Kamila 90
3. ASPEN(POL), 3 60,5 ž. Václav Janáček 1 1/4   12 Hurt Tomáš 60
4. NOISETTE(GER), 3 55,0 žk. Filip Koplík 1 1/2   17 Koplík Zdeno 160
5. MALA CZAROWNICA(POL), 3 56,5 Natalie Arendsen 1   8 Dvořák Karel 300
6. JAKOBIN(POL), 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 2 1/4   16 Votava Jaroslav 60
7. MASHRAI(IRE), 3 53,0 Šárka Pulpánová 1 1/4   4 Dvořák Karel 500
8. SCORPIO, 3 59,0 Jakub Pavlíček 1 3/4   2 Blecha Jan 500
9. NIKAS, 3 60,5 ž. René Koplík 2 3/4   11 Urbánek Luboš 80
10. LA RIZANA(SLO), 3 54,0 ž. Radek Žalud 2 1/4   10 Popelka Stanislav 400
11. GOLDEN PRIZE(USA), 3 57,5 ž. Dušan Andrés 2 1/4   9 Šavujev Arslangirej 70
12. TENNESSEE DANCER(GER), 3 57,5 ž. Jan Demele 2   13 Vondrová Lucie 140
13. DICKINSONA, 3 59,0 ž. Jiří Chaloupka 3 1/2   3 Szikora Pavel 25
14. LANATA, 3 56,5 Milan Zatloukal krk   6 Bartoš st. Josef 300
15. TORONTO HILL(GER), 3 55,5 ž. Ferdinand Minařík 2 1   15 Hurt Tomáš 400
16. ALONG, 3 54,5 žk. Petr Foret nos   14 Mareš Miroslav 150
Nestartovali: ARABIAN GEM(IRE), KSIAŽE JAPE(POL), MOZER(POL)
Čas: 02:29,67, Mezičasy: (15,31 - 27,26 - 28,65 - 25,19 - 26,11 - 27,16)
Výrok: VELMI LEHCE 7-1 1/4-1 1/2-1-2 1/4-1 1/4-1 3/4-2 3/4-2 1/4-2 1/4-2-3 1/2-krk-1-nos
Maj. prémie:
15 000 Kč (SHERON)Hospůdka Malá-Hradčany

Majitel: Nýznerov, Trenér: Holčák František, Chov: SK Golejewko

Sankce: ž.Andrés 200 Kč za křižování koní č. 4 MASHRAI a č. 13TENNESSEE DANCER v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ 364 c).

video

8. dostih, start 17:49
1024 CENA AVIVA
Rovina IV.kat. - 2220 m, handicap, 4letí a starší
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MAÁDID, 6 61,0 ž. Dušan Andrés JISTĚ   5 Papoušek ml. Jan 50
2. CIM(POL), 4 55,0 Jakub Knoll 1 1/2   6 Horáková Lenka 200
3. SHOTONUS, 6 64,5 žk. Libor Kubeš 1 1/4   9 Pechát Theodor 100
4. HALENKA, 4 55,5 ž. Ferdinand Minařík 2 nos   13 Chaloupka st. Jiří 300
5. REDUL, 5 51,5 am. Linda Fedorowiczová nos   10 Fedorowicz Vladislav 80
6. LATWING, 8 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2   3 Chaloupka Václav 50
7. ČAJKIN, 4 59,0 ž. Jan Rája 8   8 Kotáb Eduard 30
8. IDEALIST(POL), 6 59,0 am. Helena Pejšková, Ing. krk   2 Pejšková Ivana 80
9. FOXY(GER), 4 58,5 žk. Michal Kubík 1 1/4   15 Růžičková Martina 250
10. COOL GLEN, 5 54,0 ž. Václav Janáček 4   11 Neuberg Filip 60
11. NAZGŮL, 4 60,0 ž. Romana Neslerová 3   1 Neslerová Romana 300
12. ORION(SLO), 6 59,5 am. Irena Rosenfeld 5   4 Fedorowicz Vladislav 200
13. CENTAU, 4 64,0 ž. René Koplík 16   14 Sýkorová Marcela 250
14. LAKOMEC, 4 61,5 ž. Josef Bartoš daleko   7 Dvořák Karel 100
Nestartovali: LIMETKA
Čas: 02:29,87, Mezičasy: (14,73-25,27-27,88-26,11-27,11-28,77)
Výrok: JISTĚ 1 1/2-1 1/4-nos-nos-2-8-krk-1 1/4-4-3-5-16-daleko

Majitel: Hradiště, Trenér: Papoušek ml. Jan, Chov: Kozel V.,Ing.
video


Dostihová komise: