home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 13.04.2008 - Praha
stav dráhy: 5.1 (měkká / Soft)
1. dostih, start 14:05
1009 CENA ZNOVÍNU CLASSIC BRUT
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 3letí
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CLARKOM, 3 57,5 Milan Zatloukal LEHCE   2 Šilhavý Ladislav 25
2. GREISEN, 3 58,0 ž. Jan Rája 3 1/2   5 Kotáb Eduard 70
3. DAJKA, 3 58,5 ž. Jiří Chaloupka hlava   6 Chaloupka Václav 35
4. BORŮVKA MŇAM, 3 57,5 ž. Václav Janáček 1/2   9 Bekrová Gabriela 80
5. GOLONDRINA, 3 55,5 ž. Ferdinand Minařík 2 3 1/2   8 Pejšková Ivana 100
6. CALABRIE, 3 54,0 Šárka Pulpánová 2 3/4   3 Luka Václav 200
7. ANARCHISTA, 3 59,0 ž. René Koplík 2 3/4   7 Urbánek Luboš 40
8. RECHIALTA, 3 57,0 ž. Martin Pišl 7   1 Fedorowicz Vladislav 180
9. PICEA, 3 56,0 Natalie Arendsen 2   4 Bartoš st. Josef 220
Čas: 01:30,96, Mezičasy: (15,71 - 23,12 - 25,04 - 27,10)
Výrok: LEHCE 3 1/2-hlava-1/2-3 1/2-2 3/4-2 3/4-7-2

Majitel: Stáj Rarita, Trenér: Šilhavý Ladislav, Chov: Hedbávný O.,Tmáň

Sankce: ž.Minařík 2 F. 500 Kč za nerovnou jízdu po startu, která měla za následek omezení koně č. 7 ANARCHISTA (DŘ § 364 b).

video

2. dostih, start 14:34
1010 CENA ARVINA
Rovina II.kat. - 1400 m, handicap, 4letí a starší
85000 Kč (42500 - 19550 - 12750 - 5950 - 4250) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1275 + 2975 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AMARANTHA, 7 55,0 ž. Ferdinand Minařík 2 BOJ   6 Hulínský Václav 120
2. EMIBA(ITY), 5 61,0 ž. Jan Rája 1 1/4   4 Bičová Michaela 50
3. RIVER SPEED(GER), 4 59,0 ž. René Koplík 3 1/2   9 Wolf Martin 100
4. MAN O DESERT(FR), 8 49,0 Tomáš Šmíd 1   2 Vašina Josef 200
5. PERIKLES(USA), 4 54,0 ž. Ilona Hronová hlava   5 Luka Václav 55
6. MR SHARINA(IRE), 5 61,0 ž. Václav Janáček 3   7 Vašina Josef 55
7. ASSAMAKKA, 4 54,0 Natalie Arendsen 1   1 Bekrová Gabriela 100
8. LETOUN, 6 50,0 Šárka Pulpánová nos   8 Horová Oliva 160
Z COMPARABLE(GB), 4 54,0 ž. Tomáš Lukášek     3 Horáková Lenka 22
Čas: 01:27,70, Mezičasy: (14,04 - 22,43 - 24,36 - 26,90)
Výrok: BOJ 1 1/4-3 1/2-1-hlava-3-1-nos
Maj. prémie:
20 000 Kč (AMARANTHA)Protendon-Hulínský

Majitel: Protendon-Hulínský, Trenér: Hulínský Václav, MUDr., Chov: Alex Gorrie-Salvator s.r.o.

DK vyslechla ž. Lukáška k zadržení koně č. 3 COMPARABLE (GB) a konstatovala, že důvodem bylo zranění koně (krvácení).

video

3. dostih, start 15:03
1011 CENA JEN FE
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 4letí a starší
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RAMAR, 5 57,0 Milan Zatloukal JISTĚ   9 Bekrová Gabriela 80
2. ASIJSKÝ TYGR, 6 62,0 žk. Petr Foret 1   4 Šatra Tomáš 100
3. RADAR, 11 61,5 ž. Ferdinand Minařík 2 4   8 Vítek Pavel 45
4. BAYA BLUE(FR), 4 60,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4   1 Chaloupka Václav 80
5. LINDGREN, 4 63,0 ž. Josef Bartoš 2   3 Luka Václav 30
6. NOMON, 7 59,0 ž. Václav Janáček 1/2   6 Horová Oliva 45
7. HA HA, 5 62,5 žk. Kateřina Hájková 8   5 Drlík Jaroslav 200
8. SHARBECCA, 7 64,5 ž. Jaromír Šafář 1   7 Kantek Miroslav 210
9. LIBRE AMERIQUE(FR), 4 62,5 am. Irena Rosenfeld 1 3/4   2 Petrlík Allan 200
Čas: 01:44,84, Mezičasy: (27,34 - 24,74 - 25,50 - 27,27)
Výrok: JISTĚ 1-4-1 1/4-2-1/2-8-1-1 3/4

Majitel: Strojírna Tábor-Bekrová, Trenér: Bekrová Gabriela, Chov: Pospíšilová M.

Poplatky: stáj MI-IR 1000 Kč za pozdní hlášení koně do dostihu (DU 16/4).

video

4. dostih, start 15:36
1012 CENA PARTMEDIA
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VERNAL POINT(GER*), 3 55,5 ž. Radek Žalud TUHÝ BOJ   2 Piruch Jozef 600
2. CANEY(IRE), 3 55,5 ž. Tomáš Lukášek krk   4 Váňa st. Josef 100
3. WINTER DESERT(GER), 3 54,0 ž. Václav Janáček 2 1/2   6 Neuberg Filip 80
4. OLEANDRO, 3 60,5 ž. Jan Rája hlava   8 Kub Ivan 40
5. SIR ALZAO(IRE), 3 57,5 ž. Jiří Chaloupka 3/4   14 Lisek Michal 40
6. BLACK(POL), 3 55,5 ž. Jaromír Šafář krk   12 Horáková Lenka 60
7. OZZCAR(GB), 3 55,5 ž. Ilona Hronová 1 1/2   9 Luka Václav 400
8. DANISH FLAG(RUS), 3 57,5 ž. Dušan Andrés 1/2   3 Šavujev Arslangirej 100
9. MANBEARPIG(USA), 3 57,5 ž. René Koplík 2   16 Šavujev Arslangirej 200
10. TENNESSEE DANCER(GER), 3 57,0 Milan Zatloukal 3/4   5 Vondrová Lucie 160
11. MOON BAY RIVER(FR), 3 57,0 ž. Martin Pišl 2 1/2   11 Fedorowicz Vladislav 600
12. CHRISSIO(GER), 3 53,0 Šárka Pulpánová 1/2   1 Drlík Jaroslav 1000
13. FANTASTIC WORLD(GER), 3 55,5 ž. Ferdinand Minařík 2 3/4   13 Hurt Tomáš 600
14. DRAČICE, 3 56,0 ž. Martin Srnec 1 1/2   10 Suchánek Martin 160
15. MARSSIO(FR), 3 57,0 Jakub Pavlíček 11   7 Vondrová Lucie 50
S MOZER(POL), 3 55,5 Helena Blažková     17 Váňa Tomáš 300
Nestartovali: TEASSIO(GB), TORONTO HILL(GER)
Čas: 01:44,27, Mezičasy: (27,94 - 24,50 - 25,34 - 26,50)
Výrok: TUHÝ BOJ krk-2 1/2-hlava-3/4-krk-1 1/2-1/2-2-3/4-2 1/2-1/2-3/4-1 1/2-11
Maj. prémie:
15 000 Kč (VERNAL POINT(GER*))Stáj Mikon
9 000 Kč (OLEANDRO)Stáj Latén

Majitel: Stáj Mikon, Trenér: Piruch Jozef, Chov: Michalcová J.

Jezdci Žalud R., Andrés D., Lukášek T. a Janáček V. byli podrobeni testu na přítomnost alkoholu s negativním výsledkem. Kůň č. 17 MOZER nevstoupil do startovacívh boxů, byl v moci startéra.

video

5. dostih, start 16:09
1013 CENA WAGO
Rovina III.kat. - 1800 m, cena, 4letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHARPOUR(IRE), 4 57,0 žk. Filip Koplík LEHCE   3 Koplík Zdeno 30
2. SKWAR(POL), 4 55,5 ž. Tomáš Lukášek 3   14 Piruch Jozef 180
3. OLEADA, 4 59,0 ž. René Koplík 3   10 Luka Václav 110
4. HERETIC, 7 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4   12 Chaloupka Václav 100
5. FANEGA, 4 59,0 ž. Jan Rája 3/4   8 Machů Zdeněk 35
6. FERDA BRABENEC, 4 55,5 Natalie Arendsen krk   7 Bartoš st. Josef 200
7. ARROWS PEPE, 7 58,0 ž. Radek Koplík 3/4   1 Bekrová Gabriela 200
8. SUPERSTITION(GER), 4 58,0 ž. Václav Janáček 1 1/2   4 Kinský Pavel 60
9. VIOLET MOON, 5 54,0 ž. Ilona Hronová nos   6 Maršíčková Miroslava 500
10. LEX, 4 57,0 žk. Petr Foret 1 1/4   11 Šatra Tomáš 200
11. COLLEGE CLASSIC(IRE), 9 55,5 Helena Blažková 2 1/2   9 Váňa Tomáš 160
12. MATEO(POL), 4 60,5 ž. Martin Srnec daleko   13 Suchánek Martin 55
13. GLACIER GLANCE(GER), 4 54,5 ž. Radek Žalud 1   5 Blecha Jan 500
14. MIGUEL, 4 57,5 Milan Zatloukal 14   2 Kantek Miroslav 1000
Čas: 01:55,47, Mezičasy: (13,15 - 26,20 - 23,95 - 25,35 - 26,83)
Výrok: LEHCE 3-3-1 1/4-3/4-krk-3/4-1 1/2-nos-1 1/4-2 1/2-daleko-1-14
Maj. prémie:
15 000 Kč (OLEADA)Bunty Team
9 000 Kč (HERETIC)Görgl`s Farm
6 000 Kč (FANEGA)Rabbit Trhový Štěpánov

Majitel: YOKO, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: S.A. Aga Khan
video

6. dostih, start 16:33
1014 51. VELKÁ DUBNOVÁ CENA FACTORINGU ČESKÉ SPOŘITELNY
Rovina NL - 1800 m, cena, 4letí a starší
130000 Kč (65000 - 29900 - 19500 - 9100 - 6500) Maj. prémie: 50000 Kč (25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 1950 + 4550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CERTUS(FR), 7 60,5 ž. Josef Bartoš JISTĚ   4 Váňa st. Josef 80
2. DANTES PEAK(GER), 4 58,0 ž. Tomáš Lukášek 2 1/2   8 Váňa st. Josef 150
3. PALDOX(FR), 6 60,5 ž. Jan Rája hlava   9 Vondrová Lucie 35
4. TORLUS(GER), 7 60,5 ž. Václav Janáček 1/2   5 Koplík Zdeno 25
5. LORD SILVANO(GER), 4 60,5 ž. Jiří Chaloupka 1   3 Lisek Michal 40
6. WONDER HORSE(IRE), 4 60,5 ž. René Koplík 1   1 Chaloupka Václav 200
7. RABBIT MONTJEU(IRE), 4 59,0 ž. Martin Srnec 3/4   6 Machů Zdeněk 150
8. CITY HALL(GER), 8 60,5 ž. Ferdinand Minařík 2 3/4   7 Vítek Roman 200
9. HAZELNUT(GB), 5 59,0 ž. Dušan Andrés 6   2 Šavujev Arslangirej 80
Čas: 01:55,13, Mezičasy: (13,06 - 27,19 - 25,13 - 24,26 - 25,48)
Výrok: JISTĚ 2 1/2-hlava-1/2-1-1-3/4-3/4-6

Majitel: Spedition Zavřel, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: De la Herronniere D.

Sankce: ž.Bartoš 2 J. výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

7. dostih, start 17:10
1015 CENA BETINO
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ADJIKKA, 3 57,5 ž. Tomáš Lukášek JISTĚ   7 Vítek Roman 30
2. IMPOSANT FOR LIFE, 3 57,0 ž. Martin Srnec 3   16 Suchánek Martin 80
3. ESCAPE TO HEAVEN, 3 57,0 ž. Martin Knauer 1/2   3 Knauer Martin 300
4. LADY JANE, 3 55,0 Šárka Pulpánová 1 1/2   4 Janda Jiří 50
5. LINDY ALLEGED(POL), 3 55,5 ž. Ferdinand Minařík 2 hlava   14 Šatra Tomáš 60
6. SETHI, 3 57,0 Jakub Pavlíček hlava   2 Blecha Jan 250
7. ELPHINO(POL), 3 58,0 ž. Jan Rája 1 1/4   1 Kinský Pavel 100
8. SECO, 3 57,0 ž. Radek Žalud 2 1/2   12 Tajmr Michal 140
9. PETER`S GLORY(POL), 3 53,0 Natalie Arendsen 2   9 Dvořák Karel 300
10. SEE YOU(GER), 3 57,5 ž. Dušan Andrés 2   13 Šavujev Arslangirej 60
11. RED CATHERINE, 3 55,5 ž. Ilona Hronová 1   5 Maršíčková Miroslava 250
12. ENSTALL, 3 59,0 Jan Derych 1   15 Derych Vladimír 440
13. CAMAIEU, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4   10 Papoušek ml. Jan 120
14. HAKUMA MATATA, 3 57,5 ž. Radek Koplík daleko   17 Bartoš st. Josef 250
Nestartovali: CARAVAGGIA, CRAZY DANCER(GER), WIDUKIND
Čas: 01:58,32, Mezičasy: (12,47 - 26,04 - 25,65 - 26,65 - 27,52)
Výrok: JISTĚ 3-1/2-1 1/2-hlava-hlava-1 1/4-2 1/2-2-2-1-1-1 1/4-daleko

Majitel: DS Pegas, Trenér: Vítek Roman, MVDr., Chov: Krupil Z.

Sankce: ž.Knauer 1500 Kč za vyšší zjištěnou hmotnost po dostihu o 1 kg (DŘ § 383d)., j.Derych 1000 Kč za nedodržení předepsané hmotnosti do dostihu o 1kg (DŘ § 326)

video

8. dostih, start 17:35
1016 CENA KORANA
Rovina V.kat. - 2200 m, handicap, 4letí a starší
20000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LAKAS, 4 65,0 žk. Josef Váňa ml. JISTĚ   5 Váňa st. Josef 22
2. PORTO, 6 61,5 ž. Jiří Chaloupka 2 1/2   1 Chaloupka Václav 35
3. RED EXTREME, 4 64,5 Milan Zatloukal hlava   6 Neuberg Filip 50
4. MIDERISK, 5 64,0 ž. Martin Pišl 5   4 Fedorowicz Vladislav 60
5. ROLLING OCEAN, 4 60,0 žk. Ján Mach, MVDr. hlava   2 Hála Libor 140
6. RONGOLÍNA, 4 60,0 ž. Václav Janáček 9   7 Maršíčková Miroslava 100
7. KAREY, 5 65,5 žk. Ondřej Velek krk   3 Sýkorová Marcela 100
Čas: 02:31,01, Mezičasy: (15,11 - 26,81 - 30,72 - 26,34 - 25,50 - 26,53)
Výrok: JISTĚ 2 1/2-hlava-5-hlava-9-krk

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Hřebčín Napajedla
video


Dostihová komise: