home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 06.04.2008 - Praha
stav dráhy: 5.5 (měkká / Soft)
1. dostih, start 14:03
1001 CENA ŠAMPIONÁTU JEZDCŮ CK MARTIN TOUR
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 4letí a starší
20000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PONTE, 4 63,5 Josef Borč LEHCE   6 Barbořík Jiří 100
2. AMBERSAND, 7 65,0 am. Tereza Vašinová 9   5 Vašina Josef 130
3. MIDERISK, 5 63,5 ž. Martin Pišl 8   3 Fedorowicz Vladislav 40
4. NIGHT VANILLA, 4 54,5 Šárka Pulpánová 1 3/4   7 Piruch Jozef 110
5. BARAN, 7 60,0 Dagmar Jeníková, Mgr. hlava   9 Hanousek Ladislav 60
6. ARITMIE, 6 61,5 ž. Martin Knauer 1/2   2 Knauer Martin 130
7. PORTO, 6 64,5 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4   8 Chaloupka Václav 45
8. LESLEY GREI, 4 61,0 ž. Václav Janáček 1   1 Bekrová Gabriela 25
9. VISPAGIA, 5 66,0 ž. Jaromír Šafář 1/2   4 Kantek Miroslav 120
Čas: 01:45,90, Mezičasy: (26:55 - 24:35 - 26:50 - 28:52)
Výrok: LEHCE 9-8-1 3/4-hlava-1/2-2 1/4-1-1/2

Majitel: DiJana Dobšice, Trenér: Barbořík Jiří, Chov: Kozel V.,Ing.

Kůň č. 7 NIGHT VANILLA ztratil na startu asi 5 délek.

video

2. dostih, start 14:33
1002 CENA VELKÉ CHUCHLE
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DUPLO(POL), 3 60,0 ž. Václav Janáček JISTĚ   1 Hurt Tomáš 40
2. PERNOD, 3 59,0 ž. Jiří Chaloupka 5   11 Chaloupka Václav 80
3. OTAKAR(POL*), 3 60,0 ž. Jan Rája krk   5 Horáková Lenka 30
4. CARBONIT, 3 57,0 Milan Zatloukal 3   10 Šilhavý Ladislav 140
5. SMART PEN(IRE), 3 58,0 ž. Martin Pišl hlava   6 Fedorowicz Vladislav 100
6. JAKOBIN(POL), 3 60,0 ž. Jaromír Šafář 3/4   12 Votava Jaroslav 60
7. FERNANDO(GER), 3 60,0 ž. René Koplík 2 3/4   15 Urbánek Luboš 80
8. VELASQUES, 3 58,0 ž. Radek Koplík 3   9 Jirátová Petra 80
9. LECTER, 3 53,5 žk. Ondřej Velek 1 1/2   14 Růžičková Martina 440
10. ABLAJ KHAN(GB), 3 60,0 ž. Dušan Andrés 1 1/4   16 Šavujev Arslangirej 70
11. DEVIL ALGARHOUD(GB), 3 55,5 Tomáš Šmíd 1 1/2   3 Koplík Zdeno 150
12. SULEJMAN, 3 54,5 Šárka Pulpánová 1 3/4   7 Horová Oliva 750
13. TAGHANA(GB), 3 53,0 am. Linda Fedorowiczová hlava   4 Fedorowicz Vladislav 120
14. RENESANS(POL), 3 59,0 ž. Romana Neslerová kr.hlava   2 Dvořák Karel 150
15. ERINYA, 3 55,5 ž. Ferdinand Minařík 2 daleko   13 Vašina Josef 600
ZN MARGOT, 3 58,5 ž. Martin Srnec     8 Mareš Miroslav 150
Nestartovali: ESCAPE TO HEAVEN, GOLONDRINA, PETER`S GLORY(POL)
Čas: 01:46,89, Mezičasy: (27:09 - 25:11 - 26:73 - 27:96)
Výrok: JISTĚ 5-krk-3-hlava-3/4-2 3/4-3-1 1/2-1 1/4-1 1/2-1 3/4-hlava-kr.hlava-daleko

Majitel: Long Field, Trenér: Hurt Tomáš, Chov: SK Moszna

DK přešetřilá pád ž. M. Srnce a nezjistila cizí zavinění.

video

3. dostih, start 15:04
1003 CENA MERLOT D`OR
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 3letí
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAPLO, 3 58,0 ž. Václav Janáček LEHCE   8 Šimuni Peter 65
2. SPRING LADY, 3 54,0 Šárka Pulpánová 7   5 Janda Jiří 40
3. MEDRIK, 3 58,5 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4   2 Chaloupka Václav 45
4. PLANETA, 3 57,5 ž. Dušan Andrés hlava   7 Vocásková Helena 35
5. COME WHITE, 3 58,0 Milan Zatloukal nos   11 Šilhavý Ladislav 140
6. QUANTANAMERA, 3 54,0 Natalie Arendsen 2   3 Bartoš st. Josef 80
7. THUNDER BAY, 3 56,5 ž. Martin Srnec 5   9 Szikora Pavel 150
8. IRISH LIGHT, 3 54,0 Zuzana Vokálková 1 1/4   10 Holčák František 80
9. MOOLS, 3 58,0 ž. Martin Pišl krk   12 Fedorowicz Vladislav 100
10. ALEXANDER, 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/2   6 Šimuni Peter 150
11. WLASTIČKA, 3 57,0 Jakub Pavlíček 3 1/4   4 Bartoš st. Josef 180
12. STRÁNKA, 3 55,0 am. Pavlína Honsová 19   1 Bartoš st. Josef 500
Čas: 01:31,98, Mezičasy: (14:53 - 23:12 - 26:04 - 28:30)
Výrok: LEHCE 7-2 1/4-hlava-nos-2-5-1 1/4-krk-1 1/2-3 1/4-19

Majitel: Drat-Pro Šimuni, Trenér: Šimuni Peter, Mgr., Chov: Vondruška J.

Sankce: ž Janáček 500 Kč za křižování v cílové rovině koně č. 11 COME WHITE, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ 364c), am.Honsová P. 1000 Kč za nahlášené navýšení hmotnosti o 1 kg (DŘ 326).

video

4. dostih, start 15:33
1004 CENA WACHAL
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 4letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AQUAREL, 6 58,5 ž. Jiří Chaloupka BOJ   7 Chaloupka st. Jiří 60
2. IXOS(GER), 9 55,0 ž. Václav Janáček 1   15 Bekrová Gabriela 30
3. NORD OUEST, 5 58,5 ž. Jan Rája krk   12 Luka Václav 40
4. NUMERYK(POL), 4 55,0 ž. Jaromír Šafář 3/4   11 Seménka Zdeněk 250
5. WIND FOR CHANGE(GER), 4 57,0 ž. Martin Pišl 3   10 Fedorowicz Vladislav 200
6. ANTHONY, 6 58,0 ž. Dušan Andrés hlava   14 Horová Oliva 100
7. GLAD DANCER(GER), 4 56,5 ž. Martin Srnec 1 1/2   2 Urbánek Luboš 55
8. BANZAI(GER), 4 58,0 ž. Ferdinand Minařík 2 1   13 Pejšková Ivana 65
9. IRODRIGO, 6 51,5 žk. Josef Mysliveček 1 1/4   3 Pechát Theodor 400
10. NERI SECRET, 5 52,0 Šárka Pulpánová nos   5 Hrudka st. Jaromír 600
11. VAZON(GB), 8 55,0 ž. Radek Žalud 8   1 Jelen Jaroslav 85
12. VINÍK, 10 51,5 žk. Lucie Danišová 2 1/2   6 Pechát Theodor 400
13. DENY, 4 51,5 žk. Ondřej Velek daleko   4 Kantek Miroslav 600
Nestartovali: BEAUCHAMP(GER), SHIRON
Čas: 01:31,51, Mezičasy: (14:49 - 23:73 - 25:04 - 28:26)
Výrok: BOJ 1-krk-3/4-3-hlava-1 1/2-1-1 1/4-nos-8-2 1/2-daleko
Maj. prémie:
15 000 Kč (AQUAREL)Ondra,Matyáš+Flash
9 000 Kč (NORD OUEST)GM Electronic

Majitel: Ondra,Matyáš+Flash, Trenér: Chaloupka st. Jiří, Ing., Chov: Cavalier sport

Poplatky: tr.Pechát 1000 Kč za pozdní hlášení změn koní č. 3 IRODRIGO a 6. VINÍK (DU 16/4).

video

5. dostih, start 16:08
1005 CENA ING WHOLESALE BANKING
Rovina III.kat. - 1300 m, cena, 3letí - klisny
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 30000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ALLEZ(POL), 3 55,0 ž. Ferdinand Minařík 2 JISTĚ   2 Šatra Tomáš 25
2. GODERA, 3 55,0 ž. Kristýna Bezděková 3 1/2   4 Růžičková Martina 100
3. WINKIE, 3 56,5 ž. Martin Srnec 3/4   3 Suchánek Martin 140
4. LINDAU, 3 55,0 ž. Romana Neslerová krk   9 Hanousek Ladislav 400
5. ROXALA, 3 52,5 Natalie Arendsen 1 1/4   12 Dvořák Karel 400
6. CANADIAN LADY, 3 52,5 Tomáš Šmíd 3/4   14 Váňa Tomáš 120
7. MY TIGRESS(GER), 3 52,0 am. Linda Fedorowiczová nos   6 Fedorowicz Vladislav 500
8. BARSY, 3 57,0 Jakub Pavlíček 1   8 Seménka Zdeněk 400
9. SONG FOR RAY, 3 55,5 Zuzana Vokálková 1 1/4   7 Holčák František 25
10. FAURINE(GER), 3 58,0 ž. Martin Pišl 7   5 Fedorowicz Vladislav 70
11. BOTA(USA), 3 57,0 ž. Dušan Andrés 1/2   1 Šavujev Arslangirej 180
12. TRULY DARK(POL), 3 57,0 Milan Zatloukal 4   10 Vašina Josef 1000
13. WESELA(POL*), 3 55,0 ž. Jaromír Šafář 3 1/2   15 Horáková Lenka 60
14. DA LAKTA(POL), 3 52,5 Šárka Pulpánová 1/2   13 Hurt Tomáš 400
Nestartovali: AEROSPACE(GER)
Čas: 01:26,59, Mezičasy: (9:49 - 23:09 - 26:09 - 27:93)
Výrok: JISTĚ 3 1/2-3/4-krk-1 1/4-3/4-nos-1-1 1/4-7-1/2-4-3 1/2-1/2
Maj. prémie:
15 000 Kč (GODERA)Conseq
9 000 Kč (WINKIE)BH Kútnik
6 000 Kč (LINDAU)Luka-Fechtner-Kábrt

Majitel: Arte-Šatra, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Polska Korp.Iwestycyjna S.A.
video

6. dostih, start 16:42
1006 CENA PARTAGENCY
Rovina II.kat. - 1300 m, cena, 3letí
85000 Kč (42500 - 19550 - 12750 - 5950 - 4250) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1275 + 2975 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CONNEX(GER), 3 58,0 ž. Václav Janáček JISTĚ   5 Neuberg Filip 25
2. CARCASSONNE, 3 58,5 ž. Jan Rája 2 1/4   3 Barbořík Jiří 30
3. LANCET, 3 58,0 ž. René Koplík 1 3/4   6 Urbánek Luboš 65
4. KISSI MISSI(GER), 3 57,0 Jakub Pavlíček 1/2   1 Blecha Jan 80
5. SIR ALZAO(IRE), 3 55,0 ž. Radek Žalud 1   7 Lisek Michal 100
6. LUTHIEN, 3 56,5 Vendula Korečková nos   8 Luka Václav 120
7. ROMAN EMPEROR(GER), 3 55,0 ž. Ferdinand Minařík 2 8   2 Maršíčková Miroslava 120
8. DUBAI LAND(GB), 3 55,0 Natalie Arendsen 3   9 Dvořák Karel 120
9. MODRAN, 3 58,5 ž. Jiří Chaloupka 3   4 Chaloupka Václav 35
Čas: 01:24,90, Mezičasy: (9:40 - 23:20 - 24:81 - 27:51)
Výrok: JISTĚ 2 1/4-1 3/4-1/2-1-nos-8-3-3
Maj. prémie:
20 000 Kč (CARCASSONNE)Vesiba-svodidla
12 000 Kč (LANCET)Clint-Racing

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Gest.Elsetal

Jezdci Pavlíček, ž. Minařík2, ž. Janáček, ž. Koplík René, ž. Žalud, Korečková a Arendsen byli podrobeni zkoušce na alkohol s negativním výsledkem. Sankce: ž.Žalud 500 Kč za naražení koně č. 2 ROMAN EMPEROR(GER) v průběhu dostihu (DŘ 364c).

video

7. dostih, start 17:16
1007 83. GOMBA HANDICAP POD ZÁŠTITOU FRANCOUZSKO-ČESKÉ OBCHODNÍ KOMORY
Rovina I.kat. - 1200 m, handicap, 4letí a starší
120000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Maj. prémie: 50000 Kč (25000 - 15000 - 10000)
Zápisné: 1800 + 4200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ACOSS, 6 62,5 ž. Jan Rája TUHÝ BOJ   2 Vondrová Lucie 45
2. LENZIR, 4 53,0 ž. Radek Žalud 1/2   9 Hurt Tomáš 120
3. DAIDALOS(GER), 5 60,5 ž. René Koplík 2   4 Wolf Martin 110
4. SOCR HOUSE, 7 62,0 ž. Jaromír Šafář krk   5 Votava Jaroslav 35
5. NEZBEDA, 6 58,0 Šárka Pulpánová krk   8 Janda Jiří 50
6. ARYMAN(POL), 6 64,0 ž. Václav Janáček hlava   10 Seménka Zdeněk 80
7. DORATORE(IRE), 5 58,5 ž. Jiří Chaloupka 3/4   7 Vondrová Lucie 100
8. EL HADJI, 6 55,0 ž. Ferdinand Minařík 2 krk   1 Kub Ivan 120
9. MAN O WORLD(IRE), 6 58,5 Zuzana Vokálková 1 1/4   6 Holčák František 120
10. ANOTHER TRUE STORY(GB), 4 60,5 ž. Dušan Andrés 5   3 Koplík Zdeno 40
Čas: 01:17,17, Mezičasy: (25:87 - 23:89 - 27:42)
Výrok: TUHÝ BOJ 1/2-2-krk-krk-hlava-3/4-krk-1 1/4-5
Maj. prémie:
25 000 Kč (ACOSS)Hrubý
15 000 Kč (LENZIR)Gabriela-Trachtová
10 000 Kč (SOCR HOUSE)Zámecký vrch

Majitel: Hrubý, Trenér: Vondrová Lucie, Chov: Hrubý F.,Ing.
video

8. dostih, start 17:49
1008 CENA FERMATA
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 4letí a starší
35000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FERRIER(GER), 5 58,0 am. Irena Rosenfeld BOJ   6 Fedorowicz Vladislav 80
2. REX, 4 60,5 ž. Václav Janáček krk   2 Bekrová Gabriela 40
3. MONCEAUX(GB), 4 57,5 ž. Dušan Andrés 5   1 Vocásková Helena 70
4. REDUL, 5 51,5 am. Linda Fedorowiczová 1 1/2   8 Fedorowicz Vladislav 35
5. NONCHALANCE, 4 66,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/2   10 Chaloupka st. Jiří 80
6. VARNAS, 12 53,0 žk. Ondřej Velek 1   4 Pejšková Ivana 80
7. QUEENBACK, 7 55,0 Miroslava Přibylová 1 3/4   3 Jelen Jaroslav 140
8. FERGANA, 4 59,5 žk. Soňa Hermannová hlava   11 Horová Oliva 300
9. COLLEDARO, 4 58,5 žk. Michal Kubík 3/4   5 Růžičková Martina 60
10. ČAJKIN, 4 61,0 ž. Jan Rája 1/2   9 Kotáb Eduard 70
Nestartovali: FREE DANCER
Čas: 01:19,14, Mezičasy: (26:53 - 24:43 - 28:20)
Výrok: BOJ krk-5-1 1/2-2 1/2-1-1 3/4-hlava-3/4-1/2

Majitel: Epona, Trenér: Fedorowicz Vladislav, Chov: Frau Merkt U.

Při zkušebním cvalu došlo k pádu am.Pátkové z koně č. 7 FREE DANCER, kůň nestartoval - nebyl v moci startéra.

video


Dostihová komise: