home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 28.10.2007 - Praha
stav dráhy: 4.1 (dobrá / Good)
1. dostih, start 12:45
1501 CENA STROM PRAHA - JOHN DEERE
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 10000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DIAMOND DIGGINS(GER), 5 60,5 ž. Jan Rája JISTĚ   3 Horáková Lenka 25
2. ARONJO(GER), 7 53,0 ž. Václav Janáček 2 3/4   7 Kinský Pavel 80
3. VADESTA, 4 56,0 ž. Ferdinand Minařík 2 3/4   1 Minařík 2 Ferdinand 65
4. PARAMOUNT STAR, 7 58,5 ž. Iva Miličková 1 1/2   2 Šatra Tomáš 45
5. HA HA, 4 52,0 Šárka Pulpánová 1/2   6 Drlík Jaroslav 110
6. ANTHONY, 5 54,0 Tomáš Lukášek krk   9 Horová Oliva 110
7. AQUAREL, 5 61,0 ž. Jiří Chaloupka 2   8 Chaloupka st. Jiří 52
8. CENTAU, 3 54,0 ž. Radek Žalud 1 1/4   5 Sýkorová Marcela 140
9. LUCKY RAIN(HOL), 7 54,0 ž. Jaromír Šafář 2 1/4   10 Pejšková Ivana 100
10. WIRTENA, 6 58,5 Jakub Pavlíček daleko   4 Kantek ml. Miroslav 130
Čas: 01:42,15, Mezičasy: (49.86 - 25.65 - 26.64)
Výrok: JISTĚ 2 3/4-3/4-1 1/2-1/2-krk-2-1 1/4-2 1/4-daleko
Maj. prémie:
5 000 Kč (VADESTA)Sieza
3 000 Kč (PARAMOUNT STAR)Dinkel-Šatra
2 000 Kč (HA HA)ESO9 intranet

Majitel: Erika Krajníková, Trenér: Horáková Lenka, Chov: Gest.Olympia

2. dostih, start 13:16
1502 CENA BC LOGISTIC, spol. s r. o. - CENA DARA MONARCH
Rovina I.kat. - 1600 m, cena, 2letí
160000 Kč (80000 - 36800 - 24000 - 11200 - 8000)
Zápisné: 1500 + 3500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TESIOV, 2 58,0 Šárka Pulpánová BOJ   10 Janda Jiří 22
2. LETNÍ BOUŘE, 2 57,0 Tomáš Lukášek krk   9 Myška Jaroslav 35
3. OLEANDRO, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka krk   7 Kub Ivan 75
4. FABRIANA, 2 59,0 ž. Jan Rája hlava   6 Machů Zdeněk 55
5. LANCET, 2 58,0 ž. René Koplík 3/4   5 Urbánek Luboš 45
6. SORDIA, 2 57,0 Vendula Korečková 2   8 Luka Václav 120
7. GODERA, 2 55,0 ž. Ferdinand Minařík 2 3   1 Růžičková Martina 140
8. POLAR POND, 2 56,0 ž. Iva Miličková 2 1/2   4 Luka Václav 150
9. CHERI POND, 2 58,0 ž. Václav Janáček 3 1/2   3 Machů Zdeněk 120
10. LECTER, 2 58,0 ž. Radek Koplík 9   2 Růžičková Martina 200
Čas: 01:44,27, Mezičasy: (28.43 - 26.04 - 22.58 - 27.23)
Výrok: BOJ krk-krk-hlava-3/4-2-3-2 1/2-3 1/2-9

Majitel: Syndikát 2007, Trenér: Janda Jiří, MVDr., Chov: Vrba P.,Ing.

Sankce: ž.Koplík 3 René 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316),ž.Rája Jan 1500 Kč za vyšší zjištěnou hmotnost po dostihu o 1 kg (DŘ § 383d).


3. dostih, start 13:43
1503 CENA ELEKTRIZACE ŽELEZNIC PRAHA ve spolupráci s ČESKOU TELEVIZÍ
Proutky I.kat. - 3300 m, cena, 4letí a starší
120000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Maj. prémie: 40000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1800 + 4200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHERENTO, 4 65,0 žk. Josef Váňa ml. BOJ   3 Váňa st. Josef 60
2. MANDARINO, 6 68,5 ž. Dušan Andrés 3/4   6 Popelka Stanislav 17
3. MARACANT, 5 67,0 ž. Jan Faltejsek 14   2 Tůma Pavel 35
4. RADBEC, 7 67,0 ž. Tomáš Hurt 2 3/4   4 Mareš Miroslav 30
ZN NERGOS, 6 68,5 ž. Jaroslav Myška     1 Růžičková Martina 70
Nestartovali: NOVOLARI(FR), ROYAL HONOR(GER)
Čas: 03:47,34, Mezičasy: ()
Výrok: BOJ 3/4-14-2 3/4
Maj. prémie:
20 000 Kč (SHERENTO)Köi Dent
12 000 Kč (MANDARINO)EŽ Praha a.s.
8 000 Kč (MARACANT)DS Dvorce

Majitel: Köi Dent, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Hřebčín Napajedla

4. dostih, start 14:16
1504 HANDICAP BĚLOUŠŮ CK MARTIN TOUR
Rovina II.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Maj. prémie: 15000 Kč (7500 - 4500 - 3000)
Zápisné: 1200 + 2800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PREZIOSO, 5 53,0 ž. Václav Janáček JISTĚ   3 Audy Renata 27
2. SIBILA, 4 53,0 ž. Romana Neslerová 1 1/4   5 Vavroušek Josef 25
3. LOUISIANA, 3 52,0 ž. Iva Miličková krk   1 Zachovalová Kamila 55
4. STARLYNX(FR), 7 54,0 ž. Jaromír Šafář 1   8 Havlíčková Zdena 50
5. MAN O DESERT(FR), 7 54,0 ž. Ferdinand Minařík 2 2   2 Vinklárek Vladimír 100
6. DUKÁTEK, 5 54,0 Tomáš Lukášek 1 1/4   6 Nováková Gabriela 50
7. HURRY STEAM, 3 52,0 Šárka Pulpánová 1 1/4   7 Drlík Jaroslav 100
8. DUMBLEDORE(GER), 6 52,0 Ingrid Koplíková 15   4 Koplík Zdeno 140
Čas: 01:43,03, Mezičasy: (26.28 - 24.04 - 24.04 - 28.68)
Výrok: JISTĚ 1 1/4-krk-1-2-1 1/4-1 1/4-15
Maj. prémie:
7 500 Kč (PREZIOSO)Stáj Filip
4 500 Kč (SIBILA)ALFATECH-Vavroušek
3 000 Kč (LOUISIANA)Stáj Lowi

Majitel: Stáj Filip, Trenér: Audy Renata, Chov: Holčák F.-V.Karlovice

Kůň č. 3 PREZIOSO byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: ž.Neslerová R. 1000 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).


5. dostih, start 14:50
1505 88. CENA PREZIDENTA REPUBLIKY dotovaná HIC & SERVICES
Rovina NL - 3200 m, cena, 3letí a starší
200000 Kč (100000 - 46000 - 30000 - 14000 - 10000)
Zápisné: 3000 + 7000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. OLIGARCH(IRE), 5 60,5 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ   6 Popelka Stanislav 13
2. LEMES HOFFNUNG(GER), 4 57,0 ž. Václav Janáček 2   4 Kinský Pavel 80
3. IMÁGO, 4 58,5 ž. Jan Rája 1 1/4   2 Suchánek Martin 75
4. LATINIRA, 4 57,0 Tomáš Lukášek 3   3 Růžičková Martina 50
5. KERSY, 4 57,0 ž. Ferdinand Minařík 2 2 1/4   7 Růžičková Martina 180
6. ANGLICKÁ KRÁLOVNA, 4 57,0 ž. Iva Miličková 1 1/4   5 Audy Renata 140
7. FLORESTANO, 4 58,5 ž. Jaromír Šafář 1   1 Votava Jaroslav 75
8. NICK OF GOLD(POL), 3 58,0 ž. Dušan Andrés daleko   8 Vondrová Lucie 80
Čas: 03:34,38, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 2-1 1/4-3-2 1/4-1 1/4-1-daleko

Majitel: Stajňa Corinne SK, Trenér: Popelka Stanislav, Chov: Brennan Liam

6. dostih, start 15:22
1506 CENA HOTELU MERAN
Rovina II.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
75000 Kč (37500 - 17250 - 11250 - 5250 - 3750) Maj. prémie: 15000 Kč (7500 - 4500 - 3000)
Zápisné: 1125 + 2625 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RARE DELIGHT(IRE), 4 57,5 Tomáš Lukášek BOJ   5 Vítek Roman 25
2. EMIBA(ITY), 4 52,0 ž. Iva Miličková 1   6 Bičová Michaela 80
3. VADEMECUM, 7 64,5 ž. Jan Rája 9   9 Horáková Lenka 50
4. OLD MALT(IRE), 6 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2   7 Havlíčková Zdena 25
5. IXOS(GER), 8 56,0 ž. Václav Janáček 3/4   1 Bekrová Gabriela 70
6. VARINETA, 4 55,5 ž. Jaromír Šafář 2 1/4   3 Demele Jan 100
7. BARLETTA, 6 52,0 Ingrid Koplíková 2 1/4   4 Kantek ml. Miroslav 100
8. VIKTOMA, 5 52,0 Šárka Pulpánová krk   2 Chaloupka st. Jiří 200
9. GENEVEL DANCER, 3 57,5 Kateřina Palupčíková 2 1/4   8 Holčák František 70
Čas: 01:26,73, Mezičasy: (13.83 - 22.35 - 24.19 - 26.37)
Výrok: BOJ 1-9-2-3/4-2 1/4-2 1/4-krk-2 1/4
Maj. prémie:
7 500 Kč (VADEMECUM)DC Zámrsk MUDr. Bruna

Majitel: DS Pegas, Trenér: Vítek Roman, MVDr., Chov: Moyglare Stud Farm

Sankce: ž.Šafář 2 Jaromír 2000 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316). Kůň č. 6 EMIBA byl vybrán k antidopingové kontrole.


7. dostih, start 15:51
1507 CENA ALFIX
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NORD OUEST, 4 60,5 ž. Jan Rája TUHÝ BOJ   8 Luka Václav 40
2. STELARITA, 6 64,5 žk. Josef Váňa ml. krk   5 Kantek ml. Miroslav 80
3. RADAR, 10 60,5 Edil Khusainov krk   1 Vítek Pavel 120
4. KAREY, 4 55,0 ž. Václav Janáček 6   2 Sýkorová Marcela 150
5. IDEALIST(POL), 5 59,0 am. Helena Pejšková, Ing. 3   9 Pejšková Ivana 100
6. BAYA BLUE(FR), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka hlava   6 Chaloupka Václav 100
7. MISS SECRET, 4 52,0 Šárka Pulpánová 6   12 Drlík Jaroslav 80
8. REDUL, 4 58,0 ž. Martin Pišl hlava   10 Fedorowicz Vladislav 80
9. FERRIER(GER), 4 57,0 am. Irena Rosenfeld 2 1/4   3 Fedorowicz Vladislav 150
10. NEW TIGER(GER), 5 60,5 Jakub Pavlíček 1 1/2   11 Luka Václav 50
11. ORKAN(POL), 3 60,5 ž. Dušan Andrés 8   7 Papoušek ml. Jan 70
Nestartovali: TATANKA WEI
Čas: 01:55,72, Mezičasy: (12.67 - 25.27 - 23.96 - 25.80 - 28.02)
Výrok: TUHÝ BOJ krk-krk-6-3-hlava-6-hlava-2 1/4-1 1/2-8
Maj. prémie:
5 000 Kč (NORD OUEST)GM Electronic

Majitel: GM Electronic, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Cavalier sport

Sankce: žk.Váňa 3 J.a ž.Rája J. po 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)


8. dostih, start 16:22
1508 CENA FEMAT
Rovina III.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 10000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LATIBELA, 3 54,0 Vendula Korečková TUHÝ BOJ   3 Luka Václav 140
2. RENESH, 5 52,0 am. Kateřina Sudová 1/2   1 Jelínek Zbyněk 150
3. RACONA, 5 57,0 Jakub Pavlíček 2 1/2   2 Hulínský Václav 100
4. GOLDEN RAIN(HOL), 3 54,0 ž. Jaromír Šafář 2   14 Demele Jan 80
5. SATANA(GER), 5 59,5 am. Linda Fedorowiczová 1/2   12 Minařík 2 Ferdinand 40
6. LUANDA, 6 61,0 ž. Jan Rája 1/2   7 Luka Václav 80
7. IDIKTIS, 3 54,0 Tomáš Lukášek krk   10 Kotáb Eduard 60
8. ARROWS PEPE, 6 58,0 ž. Dušan Andrés 2 3/4   13 Bekrová Gabriela 80
9. SAMSON(GER), 3 59,5 ž. Václav Janáček 1 1/4   8 Neuberg Filip 40
10. ASIJSKÝ TYGR, 5 52,0 ž. Iva Miličková hlava   5 Šatra Tomáš 60
11. LEDOBOREC, 4 52,0 Šárka Pulpánová 2 1/4   15 Horová Oliva 160
12. SACRÉ COEUR, 3 53,0 am. Lucie Dítková 3/4   11 Kučera Karel 220
13. PŮLTÓNINA, 7 56,0 am. Helena Pejšková, Ing. 1 1/4   6 Pejšková Ivana 70
14. REDMORISK, 3 53,5 ž. Radek Žalud 2 1/4   9 Zachovalová Kamila 300
Nestartovali: PULNECCA
Čas: 02:24,98, Mezičasy: (15.47 - 25.12 - 27.42 - 25.11 - 25.34 - 26.53)
Výrok: TUHÝ BOJ 1/2-2 1/2-2-1/2-1/2-krk-2 3/4-1 1/4-hlava-2 1/4-3/4-1 1/4-2 1/4
Maj. prémie:
5 000 Kč (LATIBELA)GM Electronic
3 000 Kč (RENESH)Kopanina
2 000 Kč (RACONA)Protendon-Hulínský

Majitel: GM Electronic, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: am.Sudová K. 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).


9. dostih, start 16:53
1509 CENA WAGO ELEKTRO
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LIMETKA, 3 54,0 Vendula Korečková TUHÝ BOJ   3 Luka Václav 80
2. MAÁDID, 5 59,0 ž. Dušan Andrés kr.hlava   6 Papoušek ml. Jan 30
3. TREZOR(POL), 3 61,5 ž. Jan Rája 3/4   8 Kabelková Hana 70
4. RED`N CLASSY, 4 58,0 ž. Václav Janáček 1/2   1 Neuberg Filip 70
5. AMARILA, 4 59,0 ž. Jiří Chaloupka 2   2 Chaloupka Václav 80
6. CIN, 8 60,0 ž. Ferdinand Minařík 2 2   9 Minařík 2 Ferdinand 70
7. SOLID AS A ROCK(GER), 3 52,0 Ingrid Koplíková 5   4 Minařík 2 Ferdinand 300
8. PERLA, 3 53,5 žk. Kateřina Hájková hlava   7 Pechát Theodor 80
9. BEL JUMPER, 6 60,5 ž. Iva Miličková 4   5 Kašpar Miroslav 40
Čas: 02:41,33, Mezičasy: (28.47 - 25.19 - 28.72 - 26.19- 26.04 - 26.74)
Výrok: TUHÝ BOJ kr.hlava-3/4-1/2-2-2-5-hlava-4
Maj. prémie:
5 000 Kč (LIMETKA)ZZN Polabí-Luka

Majitel: ZZN Polabí-Luka, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Luka V.,Ing.


Dostihová komise: