home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 21.10.2007 - Praha
stav dráhy: 4.5 (dobrá až měkká / Good to Soft)
1. dostih, start 13:04
1484 CENA AGENTA-CONSULTING
Rovina III.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 10000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AMARANTHA, 6 60,5 Jakub Pavlíček JISTĚ   1 Hulínský Václav 45
2. ASSAMAKKA, 3 59,5 Ingrid Koplíková 2   2 Bekrová Gabriela 70
3. HAPPYMENA, 6 58,0 ž. Jan Rája krk   3 Drlík Jaroslav 40
4. INCHIBAR(GB), 5 61,5 ž. Allan Petrlík kr.hlava   8 Petrlík Allan 25
5. LETOUN, 5 58,0 ž. Iva Miličková 1 1/4   4 Horová Oliva 70
6. HIERONYMUS, 4 55,5 ž. Ilona Hronová hlava   6 Pejšková Ivana 60
7. MIG(GER*), 3 54,0 ž. Jaromír Šafář 1   5 Řezáčová Jana 70
8. SHIRON, 5 56,5 am. Ilona Kykalová, MUDr. 8   7 Bartoš st. Josef 150
Čas: 01:15,32, Mezičasy: (25.14 - 23.19 - 26.98)
Výrok: JISTĚ 2-krk-kr.hlava-1 1/4-hlava-1-8
Maj. prémie:
5 000 Kč (AMARANTHA)Protendon-Hulínský
3 000 Kč (ASSAMAKKA)Hřebčín Pavlin Dvůr-Picek
2 000 Kč (HAPPYMENA)Buc-Film

Majitel: Protendon-Hulínský, Trenér: Hulínský Václav, MUDr., Chov: Alex Gorrie-Salvator s.r.o.

2. dostih, start 13:36
1485 CENA PROVIMI PET FOOD
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 10000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT DREAM(GER), 2 58,0 ž. Jan Rája TUHÝ BOJ   6 Machů Zdeněk 22
2. CLARKOM, 2 58,0 Štěpánka Sedláčková krk   3 Šilhavý Ladislav 50
3. ALLEZ(POL), 2 56,0 ž. Iva Miličková nos   10 Šatra Tomáš 50
4. DRAČICE, 2 57,0 Petr Tůma 3   1 Suchánek Martin 100
5. TAGHANA(GB), 2 57,0 ž. Martin Pišl 1 1/4   8 Fedorowicz Vladislav 100
6. HMAT, 2 58,0 ž. Radek Žalud nos   7 Hurt Jiří 170
7. FALK(GER), 2 55,0 Tomáš Lukášek 2 1/4   11 Vítek Roman 100
8. MARGOT, 2 57,0 Helena Blažková 1/2   2 Mareš Miroslav 130
9. DEVIL ALGARHOUD(GB), 2 58,0 ž. Radek Koplík kr.hlava   5 Koplík Zdeno 70
10. GREISEN, 2 57,0 ž. Ferdinand Minařík 2 1 3/4   9 Minařík 2 Ferdinand 150
11. MARTEN(POL), 2 57,0 ž. Jaromír Šafář 3 1/2   12 Votava Jaroslav 180
Nestartovali: FASTILLIO
Čas: 01:16,23, Mezičasy: (25.99 - 23.88 - 26.35)
Výrok: TUHÝ BOJ krk-nos-3-1 1/4-nos-2 1/4-1/2-kr.hlava-1 3/4-3 1/2
Maj. prémie:
5 000 Kč (CLARKOM)Stáj Rarita
3 000 Kč (DRAČICE)K-K Metal a.s.

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Machů Zdeněk, Chov: Frau Schmidt M.

3. dostih, start 14:10
1486 CENA STROM PRAHA - JOHN DEERE
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 10000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IRISH MIRACLE, 2 55,5 Tomáš Lukášek TUHÝ BOJ   1 Vítek Roman 45
2. LADY GAUDI(IRE), 2 57,0 ž. Allan Petrlík 1/2   2 Petrlík Allan 45
3. TANTOR(POL), 2 58,0 ž. Martin Srnec 2 3/4   9 Olehla Čestmír 17
4. ROXALA, 2 57,0 ž. Jaroslav Kovařík 4 1/2   4 Dvořák Karel 120
5. LINDAU, 2 57,0 Dagmar Jeníková, Mgr. 1 3/4   5 Hanousek Ladislav 300
6. BORŮVKA MŇAM, 2 54,5 Ingrid Koplíková krk   11 Bekrová Gabriela 180
7. ARIZON, 2 58,0 ž. Jan Rája 5   3 Machů Zdeněk 100
8. DUX, 2 57,0 Jakub Pavlíček 1 1/4   10 Blecha Jan 200
9. OFIS(POL), 2 57,0 Petr Tůma 1/2   6 Kovačík František 250
10. NEZNÁLEK, 2 58,0 ž. Iva Miličková 2 3/4   8 Kotáb Eduard 90
11. ARCYKSIEŹNA XIAN(POL), 2 56,0 ž. František Vávra 5   12 Suchánek Martin 1000
S WESELA(POL*), 2 54,5 Šárka Pulpánová     7 Horáková Lenka 90
Čas: 01:16,38, Mezičasy: (26.07 - 24.65 - 25.65)
Výrok: TUHÝ BOJ 1/2-2 3/4-4 1/2-1 3/4-krk-5-1 1/4-1/2-2 3/4-5
Maj. prémie:
5 000 Kč (IRISH MIRACLE)DS Pegas
3 000 Kč (ROXALA)Stáj Monika Agro
2 000 Kč (LINDAU)Luka-Fechtner-Kábrt

Majitel: DS Pegas, Trenér: Vítek Roman, MVDr., Chov: Pegas a.s.Znojmo

Sankce: stáj DS Pegas 400 Kč a stáj Stáj Monika Agro po 400 Kč za nenahlášenou změnu barvy čapky. (DŘ § 105)., ž.Petrlík Allan 1000 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316). Kůň č.7 WESWLA neodstartoval, byl v moci startéra.


4. dostih, start 14:35
1487 CENA STŘEDNÍ ŠKOLY DOSTIHOVÉHO SPORTU A JEZDECTVÍ
Rovina IV.kat. - 1500 m, handicap, 3letí a starší, dostih žáků
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VARNAS, 11 52,0 žk. Lucie Bulisová TUHÝ BOJ   9 Pátková Renata 220
2. RADAR, 10 58,5 žk. Michal Kubík kr.hlava   6 Vítek Pavel 30
3. VENEDIG, 3 54,0 žk. Petr Foret 2 1/4   10 Šatra Tomáš 30
4. JURANTA(POL), 3 54,5 žk. Klára Straková 3/4   2 Kinský Pavel 200
5. SKARLA(POL), 3 57,5 žk. Jiřina Svobodová hlava   8 Hora Zdeněk 100
6. VANDORA, 3 52,0 žk. Věra Sedláková 1   1 Sýkorová Marcela 80
7. MARILESS, 3 54,0 žk. Filip Koplík 2 3/4   11 Koplík Zdeno 80
8. WORLD OF WONDER(GER), 5 56,0 žk. Kristýna Štorková 1   12 Kinský Pavel 120
9. SALANGA, 5 53,0 žk. Kateřina Hájková 4 1/4   5 Drlík Jaroslav 120
10. MONTANA MOON, 3 52,0 žk. Josef Mysliveček hlava   7 Drlík Jaroslav 150
11. COSMA, 3 55,0 žk. Jana Trňáková 1 1/2   4 Kučera Karel 45
12. TAMMY(GER), 3 61,5 žk. Josef Váňa ml. 3 3/4   3 Dvořák Karel 110
Čas: 01:38,27, Mezičasy: (21.90 - 22.42 - 26.26 - 27.67)
Výrok: TUHÝ BOJ kr.hlava-2 1/4-3/4-hlava-1-2 3/4-1-4 1/4-hlava-1 1/2-3 3/4
Maj. prémie:
5 000 Kč (VARNAS)Filipův kůň

Majitel: Filipův kůň, Trenér: Pátková Renata, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: žk.Foret Petr odnětí licence na jeden dostihový den tj. 4.11. 2007 za křižování koní č. 1 VANDORA a č. 5 SALANGA v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ 364 c).


5. dostih, start 15:05
1488 CENA SCHAUMANN ČR, spol. s r.o.
Rovina II.kat. - 1500 m, cena, 2letí
100000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000)
Zápisné: 900 + 3500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CASIO, 2 55,0 ž. Jaromír Šafář BOJ   8 Marková Zdeňka 100
2. CARCASSONNE, 2 58,0 ž. Jan Rája krk   14 Barbořík Jiří 25
3. OTAKAR(POL*), 2 55,0 Šárka Pulpánová 4 3/4   6 Horáková Lenka 45
4. SHOSHONE, 2 57,0 ž. Dušan Andrés 2   2 Urbánek Luboš 120
5. FORTEX, 2 55,0 ž. Jaroslav Kovařík 1/2   13 Dvořák Karel 200
6. MOE, 2 56,0 ž. Martin Srnec nos   5 Šilhavý Ladislav 60
7. SCORPIO, 2 57,0 Jakub Pavlíček 1 1/2   7 Blecha Jan 140
8. EMIRHAN, 2 55,0 ž. Iva Miličková 1 3/4   10 Kub Ivan 100
9. NELLA BELLAMY, 2 54,0 Vendula Korečková 1/2   12 Luka Václav 50
10. AZIAK, 2 57,0 ž. Radek Žalud 1 3/4   15 Hurt Jiří 200
11. GEORGINA, 2 56,0 Tomáš Lukášek 6   4 Vítek Roman 50
12. LANATA, 2 56,0 Natalie Arendsen 7   1 Bartoš st. Josef 70
13. SAGITÁRIUS, 2 57,0 ž. Ferdinand Minařík 2 4 1/4   9 Chaloupka Václav 140
14. MISS MONARCH, 2 56,0 Josef Sovka krk   11 Seménka Zdeněk 200
Nestartovali: CANADIAN LADY
Čas: 01:36,86, Mezičasy: (20.77 - 23.11 - 26.11 - 26.86)
Výrok: BOJ krk-4 3/4-2-1/2-nos-1 1/2-1 3/4-1/2-1 3/4-6-7-4 1/4-krk

Majitel: Marková, Trenér: Marková Zdeňka, Mgr., Chov: Marková Z.,Mgr.

Sankce: ž.Šafář 2 J.odnětí bičíku na 4.11.2007 za jeho nadměrné použití (DŘ §316)


6. dostih, start 15:35
1489 CENA RENOMIA, a. s.
Rovina II.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
75000 Kč (37500 - 17250 - 11250 - 5250 - 3750) Maj. prémie: 15000 Kč (7500 - 4500 - 3000)
Zápisné: 1125 + 2625 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HEFNER`S CHOICE(IRE), 3 55,0 ž. Iva Miličková JISTĚ   6 Váňa st. Josef 100
2. RIVER SPEED(GER), 3 54,0 ž. Ferdinand Minařík 2 2   1 Urbánek Luboš 80
3. GOLDRUN, 4 58,0 ž. René Koplík 4   3 Kub Ivan 70
4. KICOS, 5 57,0 ž. Dušan Andrés 3/4   7 Vondrová Lucie 17
5. TELLEYRAND(POL), 4 61,5 ž. Jan Rája 3   5 Horáková Lenka 30
6. KORENBLOEM, 6 52,0 Natalie Arendsen 1 1/4   4 Voršilková Helena 80
7. NATTY DANCER, 5 57,5 Šárka Pulpánová daleko   2 Janda Jiří 80
Čas: 01:53,57, Mezičasy: (12.63 - 24.88 - 24.04 - 25.11 - 26.90)
Výrok: JISTĚ 2-4-3/4-3-1 1/4-daleko
Maj. prémie:
7 500 Kč (GOLDRUN)CK Martin Tour
4 500 Kč (KICOS)Hrubý

Majitel: Köi Dent, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Sunland Holdings SC

7. dostih, start 16:04
1490 CENA STAROPRAMENU
Rovina III.kat. - 2600 m, handicap, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 10000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LOKALI, 5 54,0 ž. Jaromír Šafář JISTĚ   4 Havlíčková Zdena 80
2. RENESH, 5 52,0 am. Kateřina Sudová krk   6 Jelínek Zbyněk 110
3. KERSY, 4 57,0 ž. Ferdinand Minařík 2 krk   1 Růžičková Martina 27
4. LEX, 3 58,0 ž. Iva Miličková 1 3/4   5 Šatra Tomáš 35
5. SHOTONUS, 5 55,0 žk. Kateřina Hájková 2 1/2   2 Pechát Theodor 55
6. STARLYNX(FR), 7 60,0 ž. Radek Koplík krk   3 Havlíčková Zdena 55
7. PŮLTÓNINA, 7 58,0 am. Helena Pejšková, Ing. daleko   7 Pejšková Ivana 50
Čas: 02:53,51, Mezičasy: (43.33 - 26.20 - 26.02 - 24.88 - 24.72 - 26.11)
Výrok: JISTĚ krk-krk-1 3/4-2 1/2-krk-daleko
Maj. prémie:
5 000 Kč (LOKALI)Kovotvar Tvarůžek
3 000 Kč (RENESH)Kopanina
2 000 Kč (KERSY)DM Cargo

Majitel: Kovotvar Tvarůžek, Trenér: Havlíčková Zdena, Ing., Chov: Tvarůžek R.

Sankce: tr.Pejšková Ivana 500 Kč za nesprávné nasedlání koně č. 7 PůLTONINA do dostihu (DŘ § 411 d).


8. dostih, start 16:34
1491 CENA ELEKTRIZACE ŽELEZNIC
Proutky III.kat. - 3300 m, cena, 4letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. OLIVETTA, 5 65,0 Marcel Novák TUHÝ BOJ   11 Nováková Gabriela 50
2. MAKEDOS(GER), 8 66,0 Martin Liška hlava   10 Váňa Tomáš 150
3. TYPHOON(GER), 4 65,0 Bohuslav Mátl 3   14 Kinský Pavel 65
4. LATWING, 7 64,5 Libor Šimůnek 2 1/4   5 Chaloupka Václav 150
5. LABRADOR, 8 69,0 Luboš Urbánek 7   4 Špelda Lubomír 110
6. VLTAVAN, 8 65,5 am. Eva Jíchová 15   3 Špelda Lubomír 120
7. VALANGO, 11 64,0 am. Barbora Beňová 1 1/2   8 Špelda Lubomír 300
8. LONGOS(IRE), 6 69,0 ž. Jaroslav Myška 2 1/4   7 Zachovalová Kamila 30
9. ARITMIE, 5 63,0 Josef Borč 9   6 Knauer Martin 300
Z COSTIE, 4 64,0 ž. Dušan Andrés     12 Nováková Gabriela 45
Z ISAR(GER*), 6 64,5 Zdeněk Řezáč     9 Řezáčová Jana 300
Z MACUMBA, 4 63,0 Libor Sedlář     13 Koplík Zdeno 770
Z SHERENTO, 4 63,0 žk. Josef Váňa ml.     2 Váňa st. Josef 45
Nestartovali: NOVOLARI(FR), WININGA(AUT)
Čas: 03:50,38, Mezičasy: ()
Výrok: TUHÝ BOJ hlava-3-2 1/4-7-15-1 1/2-2 1/4-9
Maj. prémie:
10 000 Kč (OLIVETTA)Ondra,Matyáš+Flash
6 000 Kč (LATWING)Ondra,Matyáš+Flash
4 000 Kč (LABRADOR)Akvagast Thurn

Majitel: Ondra,Matyáš+Flash, Trenér: Nováková Gabriela, Chov: Hřebčín Napajedla


Dostihová komise: