home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 20.10.2007 - Most
stav dráhy: 3.6 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:03
1469 Cena společnosti VIAMONT a Radia Blaník
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 10000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MALA CZAROWNICA(POL), 2 52,5 Natalie Arendsen BOJ   1 Dvořák Karel 150
2. JAKOBIN(POL), 2 58,0 ž. Jaromír Šafář 1/2   7 Votava Jaroslav 45
3. RENESANS(POL), 2 58,0 ž. Jan Rája 1/2   4 Dvořák Karel 70
4. BALOO, 2 58,0 ž. Dušan Andrés 1   12 Andrés Josef 45
5. LINDY ALLEGED(POL), 2 55,0 ž. Iva Miličková 5   10 Šatra Tomáš 40
6. SECO, 2 56,0 ž. Ilona Hronová hlava   5 Tajmr Michal 150
7. SPERANZA, 2 56,0 Josef Sovka 2   13 Pecháček Jaroslav 280
8. ADORO(GER), 2 58,0 ž. Ferdinand Minařík 2 nos   6 Růžičková Martina 60
9. MARTINA(POL), 2 55,0 ž. Romana Neslerová 1   11 Dvořák Karel 200
10. SASKIE, 2 57,0 ž. Radek Koplík 4   9 Vinklárek Vladimír 200
11. BOTA(USA), 2 55,0 Tomáš Lukášek 2 1/2   16 Šavujev Arslangirej 80
12. ČERTOVKA, 2 52,5 Šárka Pulpánová 3 1/4   14 Janda Jiří 120
13. ESCAPE TO HEAVEN, 2 55,0 Josef Borč 8   3 Knauer Martin 220
14. SIR ALZAO(IRE), 2 56,0 ž. Radek Žalud 1/2   15 Lisek Michal 45
Nestartovali: CARBONIT, SACACA
Čas: 01:45,72, Mezičasy: (28,42-2553-25,43-26,42)
Výrok: BOJ 1/2-1/2-1-5-hlava-2-nos-1-4-2 1/2-3 1/4-8-1/2
Maj. prémie:
5 000 Kč (BALOO)Pulec Hř.Mimoň

Majitel: Stáj Monika Agro, Trenér: Dvořák Karel, Ing., Chov: Polska Korp.Iwestycyjna S.A.

Sankce: j. Arendsen Natalie 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316)


2. dostih, start 14:37
1470 Cena společnosti RENOGUM-NILOS
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LINDGREN, 3 55,5 Tomáš Lukášek BOJ   13 Luka Václav 65
2. DUKÁTEK, 5 62,5 Marcel Novák krk   4 Nováková Gabriela 60
3. DUPLIKA, 3 54,0 Vendula Korečková 1/2   5 Luka Václav 120
4. LEDOBOREC, 4 59,5 ž. René Koplík 1 1/4   14 Horová Oliva 70
5. LYCUM, 7 60,5 ž. Jan Rája kr.hlava   9 Drlík Jaroslav 25
6. CORNELIE, 3 64,0 ž. Dušan Andrés 1 1/2   10 Andrés Josef 100
7. GULÁN, 3 58,0 ž. Martin Pišl 2 1/4   1 Vinklárek Vladimír 70
8. NEIDIN, 3 57,0 ž. Radek Koplík 1 1/2   3 Bekrová Gabriela 100
9. KAREY, 4 56,0 Šárka Pulpánová hlava   2 Sýkorová Marcela 100
10. AMBERSAND, 6 58,0 ž. Ilona Hronová 1/2   7 Vašina Josef 200
11. CRASH LADY(POL), 3 54,0 ž. Iva Miličková 3 1/4   11 Bekrová Gabriela 120
12. CIN, 8 60,0 am. Jindřich Fabris 1   8 Minařík 2 Ferdinand 300
13. VERY SPECIAL, 6 55,0 am. Kateřina Sudová daleko   6 Váňa Jaroslav 200
14. BRIGIT, 5 54,0 žk. Věra Sedláková daleko   12 Havlíčková Zdena 120
Čas:  , Mezičasy: ()
Výrok: BOJ krk-1/2-1 1/4-kr.hlava-1 1/2-2 1/4-1 1/2-hlava-1/2-3 1/4-1-hlava-daleko
Maj. prémie:
5 000 Kč (LINDGREN)EŽ Praha a.s.

Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Luka V.,Ing.

Poplatky: stáj Kovotvar Tvarůžek 500 Kč za nahlášenou změnu dresu (DU §15/2), stáj VH+Flash 200 Kč za nahlášenou změnu barvy čapky (DU15/3) Sankce: j. Novák M.1000 Kč za křižování v cíl.rovině koní č.2 KAREY a č.14 LEDOBOREC, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ §364c), j.Lukášek T. 1000 Kč za nebezpečnou jízdu v průběhu dostihu (DŘ §364c)


3. dostih, start 15:08
1471 Cena Statutárního města Teplice a města Bíliny
Rovina II.kat. - 2500 m, handicap, 3letí a starší
75000 Kč (37500 - 17250 - 11250 - 5250 - 3750) Maj. prémie: 15000 Kč (7500 - 4500 - 3000)
Zápisné: 1125 + 2625 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LATINIRA, 4 61,5 ž. Jan Rája JISTĚ   6 Růžičková Martina 22
2. WERENA, 6 52,0 ž. Iva Miličková 3 3/4   7 Horová Oliva 40
3. LUANDA, 6 54,0 Vendula Korečková 1 1/2   4 Luka Václav 65
4. OLEADA, 3 56,5 Tomáš Lukášek 1/2   2 Luka Václav 62
5. JULMOND(GER), 5 54,0 ž. Jaromír Šafář 1/2   5 Vinklárek Vladimír 80
6. ARROWS PEPE, 6 52,5 Jiřina Andrésová 6   3 Bekrová Gabriela 35
Nestartovali: SATANA(GER)
Čas: 02:44,02, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3 3/4-1 1/2-1/2-1/2-6
Maj. prémie:
7 500 Kč (LATINIRA)Conseq
4 500 Kč (WERENA)Falun
3 000 Kč (LUANDA)EŽ Praha a.s.

Majitel: Conseq, Trenér: Růžičková Martina, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: tr.Bekrová Gabriela 500 Kč za nesprávné nasedlání koně č.3 ARROWS PEPE do dostihu (DŘ §306)


4. dostih, start 15:40
1472 Cena společnosti SPEDI - TRANS Praha
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4200 m, cena, 5letí a starší
40000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WHISPER, 8 64,5 Bohuslav Mátl JISTĚ   3 Horáková Lenka 26
2. RATONY, 11 68,0 Luboš Urbánek 3 1/4   4 Papoušek ml. Jan 55
3. LHOTSE SHAR, 6 67,0 Lukáš Kasl krk   1 Kub Ivan 70
4. ARCTONIKA, 7 63,0 Libor Šimůnek 1 1/2   5 Luka Václav 55
5. ETIENNE(IRE), 6 63,0 Ivan Siegl, Ing. krk   2 Koplík Zdeno 130
6. DORNEY(POL), 5 66,0 Josef Dušek 12   7 Pecháček Jaroslav 80
ZN KOBUZ(POL), 5 67,5 žk. Josef Váňa ml.     6 Váňa st. Josef 22
Nestartovali: NOTORIO(POL)
Čas: 05:43,71, Mezičasy: ()
Výrok: JISTĚ 3 1/4-krk-1 1/2-krk-12
Maj. prémie:
5 000 Kč (WHISPER)DC Zámrsk MUDr. Bruna

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Horáková Lenka, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: j.Siegl Ivan 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ §316)


5. dostih, start 16:21
1473 Českomoravská cena Skupiny ČEZ
Rovina NL - 1400 m, cena, 3letí a starší
160000 Kč (80000 - 36800 - 24000 - 11200 - 8000)
Zápisné: 2400 + 5600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MR DARIO(IRE), 3 58,0 ž. René Koplík JISTĚ   5 Koplík Zdeno 60
2. NEZBEDA, 5 59,5 ž. Jan Rája 1 1/4   3 Janda Jiří 30
3. DAIDALOS(GER), 4 61,0 ž. Dušan Andrés krk   4 Wolf Martin 40
4. LE VENT(GER), 5 61,0 ž. Jaroslav Línek krk   2 Wolf Martin 24
5. VADEMECUM, 7 59,5 Šárka Pulpánová 1 3/4   7 Horáková Lenka 100
6. EL HADJI, 5 59,5 ž. Radek Koplík 1/2   1 Kub Ivan 80
7. ALAIN(GER), 4 59,5 Tomáš Lukášek 6   6 Rosina Jozef 100
8. IXOS(GER), 8 59,5 Jiřina Andrésová 1 3/4   8 Bekrová Gabriela 120
Čas: 01:26,91, Mezičasy: (14,87-23,27-22,96-25,81)
Výrok: JISTĚ 1 1/4-krk-krk-1 3/4-1/2-6-1 3/4

Majitel: YOKO, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: Camma S A S di Schiavi Andrea Co

Sankce: ž.Línek Jaroslav 200 Kč za nekázeň u startu (DŘ §357), stáj Martin Wolf-Clint 800 Kč 2x400 Kč za nenahlášenou změnu barvy čapky jezdců koní č.2 LE VENT a č.4 DAIDALOS


6. dostih, start 16:45
1474 Cena společnosti KSB - PUMPY + ARMATURY
Rovina III.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 10000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RARE DELIGHT(IRE), 4 60,5 Tomáš Lukášek JISTĚ   1 Vítek Roman 35
2. PERIKLES(USA), 3 60,5 ž. Jan Rája 1 3/4   3 Luka Václav 35
3. PARAMOUNT STAR, 7 59,0 ž. Iva Miličková 3/4   7 Šatra Tomáš 35
4. COSMÍNA, 3 52,0 am. Kateřina Sudová 1 1/4   4 Jelínek Zbyněk 150
5. CENTAU, 3 52,0 Šárka Pulpánová krk   2 Sýkorová Marcela 150
6. ANTHONY, 5 52,5 Jiřina Andrésová 1 1/2   8 Horová Oliva 80
7. HURRY STEAM, 3 55,5 ž. Ferdinand Minařík 2 1 1/4   6 Drlík Jaroslav 100
8. LEARJET, 3 52,0 Natalie Arendsen 1 1/4   9 Bartoš st. Josef 80
9. RABÍN, 11 54,5 ž. Ilona Hronová 3 1/2   5 Bieliková Marta 50
Čas: 01:27,79, Mezičasy: (14,90-24,34-2350-25,04)
Výrok: JISTĚ 1 3/4-3/4-1 1/4-krk-1 1/2-1 1/4-1 1/4-3 1/2
Maj. prémie:
5 000 Kč (PARAMOUNT STAR)Dinkel-Šatra
3 000 Kč (COSMÍNA)Soare Sekt
2 000 Kč (CENTAU)Stáj VŠMIE

Majitel: DS Pegas, Trenér: Vítek Roman, MVDr., Chov: Moyglare Stud Farm


Dostihová komise: