home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 07.10.2007 - Praha
stav dráhy: 5.4 (měkká / Soft)
1. dostih, start 13:08
1444 CENA THERM
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VENEDIG, 3 52,0 ž. Iva Miličková BOJ   5 Šatra Tomáš 40
2. MIG(GER*), 3 58,0 ž. Martin Pišl krk   1 Řezáčová Jana 60
3. HIERONYMUS, 4 62,0 am. Helena Pejšková, Ing. 1 3/4   4 Pejšková Ivana 40
4. GRACE MOON(IRE), 3 54,0 Vendula Korečková 2   9 Luka Václav 80
5. ZACHCIANKA(POL), 4 60,5 ž. Jan Rája 2 3/4   3 Piruch Jozef 55
6. WORLD OF WONDER(GER), 5 61,5 ž. Václav Janáček 1   2 Kinský Pavel 40
7. CHADARA, 6 52,0 Ingrid Koplíková 1/2   6 Váňa Tomáš 60
8. SILKE, 3 52,0 Jiřina Andrésová 3   8 Derych Vladimír 200
9. BELGRAD(POL), 7 52,0 Šárka Pulpánová 1/2   7 Janda Jiří 150
Čas: 01:18,28, Mezičasy: (27.15 - 25.42 - 25.70)
Výrok: BOJ krk-1 3/4-2-2 3/4-1-1/2-3-1/2
Maj. prémie:
5 000 Kč (VENEDIG)Václav Kozel

Majitel: Václav Kozel, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Kozel V.,Ing.

2. dostih, start 13:33
1445 CENA TELEMAKETING PRAGUE
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. REDUL, 4 52,0 am. Linda Fedorowiczová BOJ   7 Fedorowicz Vladislav 40
2. ARCTIC, 5 52,0 ž. Iva Miličková krk   8 Duchoň Tomáš 32
3. CORNELIE, 3 63,0 ž. Dušan Andrés 1 3/4   5 Andrés Josef 40
4. NAZGŮL, 3 60,0 ž. Romana Neslerová 7   6 Dvořák Karel 40
5. SAPHENAH, 3 60,0 Jan Derych 3 1/4   4 Derych Vladimír 100
6. DYNAMIC(POL), 3 54,0 Josef Borč 1 3/4   1 Barbořík Jiří 500
Nestartovali: REX, TAMMYRULES
Čas: 01:18,37, Mezičasy: (26.70 - 25.80 - 24.80)
Výrok: BOJ krk-1 3/4-7-3 1/4-1 3/4
Maj. prémie:
5 000 Kč (REDUL)Sokrates

Majitel: Sokrates, Trenér: Fedorowicz Vladislav, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: j.Derych J. 1000 Kč nedodržení předepsané hmotnosti do dostihu o +1kg (DŘ § 326).a 1500 Kč za vyšší zjištěnou hmotnost po dostihu o 1 kg (DŘ § 383d), tr.Dvořák K.výstraha za nedostatečnou výstroj (podpínací řemínek) u koně č.6 (DŘ § 306).


3. dostih, start 14:02
1446 CENA ČMS (Memoriál Josefa Šacha)
Rovina II.kat. - 1200 m, cena, 2letí
75000 Kč (37500 - 17250 - 11250 - 5250 - 3750) Maj. prémie: 15000 Kč (7500 - 4500 - 3000)
Zápisné: 1125 + 2625 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. THE JOE MCARDLE(GER), 2 58,0 ž. Dušan Andrés JISTĚ   4 Urbánek Luboš 17
2. CARCASSONNE, 2 58,0 ž. Jan Rája 1 3/4   6 Barbořík Jiří 37
3. ALONG, 2 56,0 Adéla Klepetková 7   1 Mareš Miroslav 150
4. SMART PEN(IRE), 2 57,5 ž. Martin Pišl 1 1/4   2 Fedorowicz Vladislav 70
5. SAGITÁRIUS, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4   3 Chaloupka Václav 100
6. GEORGINA, 2 56,0 ž. Ferdinand Minařík 2 1   5 Vítek Roman 40
7. OFIS(POL), 2 56,0 ž. Václav Janáček 1 1/2   7 Kovačík František 120
Čas: 01:19,21, Mezičasy: (28.22 - 25.95 - 25.05)
Výrok: JISTĚ 1 3/4-7-1 1/4-2 1/4-1-1 1/2
Maj. prémie:
7 500 Kč (CARCASSONNE)Vesiba-svodidla
4 500 Kč (ALONG)Mareš-Tachlovice
3 000 Kč (SAGITÁRIUS)Ondra,Matyáš+Flash

Majitel: Clint-Racing, Trenér: Urbánek Luboš, Chov: Schöne B.

4. dostih, start 14:36
1447 CENA BF LOGISTICS (Memoriál Františka Huleše)
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 10000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MAGIC SLIPPER(GER), 2 58,0 ž. Jan Rája LEHCE   1 Vondrová Lucie 16
2. ADORO(GER), 2 58,0 ž. Ferdinand Minařík 2 4   4 Růžičková Martina 160
3. ADJIKKA, 2 54,5 Vendula Korečková 2 1/4   7 Vítek Roman 140
4. RAPID RAIN(HOL), 2 57,0 ž. Ilona Hronová 2 3/4   9 Pejšková Ivana 80
5. VELASQUES, 2 58,0 ž. Radek Koplík krk   6 Jirátová Petra 60
6. IZBY, 2 57,0 Jakub Pavlíček 3 1/4   5 Vrba Pavel 200
7. RABBIT MUJAHID(GB), 2 57,0 ž. Iva Miličková krk   8 Machů Zdeněk 50
8. SIRRAGH(POL), 2 58,0 ž. Václav Janáček 7   3 Kovačík František 120
9. WODAN, 2 58,0 ž. Dušan Andrés 1/2   2 Pulec Zbyněk 120
10. PERCY COCO, 2 54,5 Ingrid Koplíková daleko   10 Hora Zdeněk 400
Čas: 01:35,11, Mezičasy: (41.60 - 26.95 - 26.56)
Výrok: LEHCE 4-2 1/4-2 3/4-krk-3 1/4-krk-7-1/2-daleko
Maj. prémie:
5 000 Kč (ADJIKKA)DS Pegas
3 000 Kč (VELASQUES)Buc-Film

Majitel: Hrubý, Trenér: Vondrová Lucie, Chov: Rohne R.

5. dostih, start 15:08
1448 CENA BC LOGISTIC, spol. s r. o. - CENA LATINY
Rovina II.kat. - 1400 m, cena, 2letí
80000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000)
Zápisné: 950 + 1950 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TESIOV, 2 58,0 Šárka Pulpánová JISTĚ   11 Janda Jiří 30
2. LANCET, 2 58,0 ž. René Koplík 2 1/2   1 Urbánek Luboš 25
3. OLEANDRO, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4   9 Kub Ivan 50
4. SORDIA, 2 55,0 Vendula Korečková krk   5 Luka Václav 500
5. CHERI POND, 2 58,0 ž. Jan Rája kr.hlava   7 Machů Zdeněk 60
6. GODERA, 2 55,0 ž. Ferdinand Minařík 2 2 1/4   13 Růžičková Martina 120
7. GOLONDRINA, 2 55,0 ž. Václav Janáček 1 3/4   6 Pejšková Ivana 130
8. POLAR POND, 2 56,0 ž. Iva Miličková 6   4 Luka Václav 100
9. LECTER, 2 58,0 ž. Radek Koplík 2 1/4   12 Růžičková Martina 250
10. BRIGITA, 2 57,0 Jakub Pavlíček 3 3/4   2 Hulínský Václav 300
11. LAMAGON, 2 58,0 ž. Dušan Andrés nos   10 Horák František 100
12. LAKENTO, 2 56,0 ž. Ilona Hronová 1 1/2   3 Bekrová Gabriela 400
13. MIRAINO, 2 56,0 ž. Romana Neslerová 1   8 Horák František 900
Čas: 01:33,03, Mezičasy: (15.57 - 24.42 - 26.87 - 26.14)
Výrok: JISTĚ 2 1/2-3/4-krk-kr.hlava-2 1/4-1 3/4-6-2 1/4-3 3/4-nos-1 1/2-1

Majitel: Syndikát 2007, Trenér: Janda Jiří, MVDr., Chov: Vrba P.,Ing.

6. dostih, start 15:36
1449 MEMORIÁL HARRYHO PETRLÍKA SPOLEČNOSTI ALS
Rovina II.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší - klisny
75000 Kč (37500 - 17250 - 11250 - 5250 - 3750) Maj. prémie: 15000 Kč (7500 - 4500 - 3000)
Zápisné: 1125 + 2625 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NEVER BLUE(GER), 4 62,0 ž. Jiří Chaloupka LEHCE   7 Holčák František 35
2. INDIRA, 4 58,0 Jakub Pavlíček 6   1 Hulínský Václav 80
3. SLEEKY TIGRESS(GER), 3 54,5 ž. Iva Miličková 3/4   3 Horáková Lenka 140
4. APASKA, 3 58,0 ž. René Koplík 1 3/4   5 Vocásek 3 František 35
5. KALA AZAR(GER), 3 54,5 Ingrid Koplíková 1 1/2   4 Piruch Jozef 100
6. PARTA, 4 58,0 ž. Radek Koplík 1 1/4   8 Demele Jan 250
7. OLEADA, 3 56,5 Vendula Korečková nos   6 Luka Václav 500
8. EFEZJA(POL), 3 58,5 ž. Václav Janáček 8   2 Neuberg Filip 50
9. LUCKY RAIN(HOL), 7 58,0 ž. Jan Rája 12   9 Pejšková Ivana 200
10. ECOLOGICALLY RIGHT(GB), 5 58,0 ž. Dušan Andrés 4   10 Holčák František 70
Čas: 01:45,14, Mezičasy: (27.78 - 24.73 - 26.19 - 26.44)
Výrok: LEHCE 6-3/4-1 3/4-1 1/2-1 1/4-nos-8-12-4
Maj. prémie:
7 500 Kč (INDIRA)Protendon-Hulínský
4 500 Kč (APASKA)Certus Spedition

Majitel: Stáj Charvátová, Trenér: Holčák František, Chov: Gest.Brümmerhof

Poplatky: tr.Holčák Fr.2x 1000 Kč za opožděné hlášení změn v DP (DU 15/4) Sankce: ž .Koplík 4 Radek 1000 Kč ž.Koplík 3 René 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).


7. dostih, start 16:11
1450 CENA PRODUCTION BROTHERS
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí a starší, dostih amatérů
30000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Maj. prémie: 5000 Kč (5000 - 0 - 0)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GOLDEN RAIN(HOL), 3 58,0 am. Helena Pejšková, Ing. JISTĚ   9 Demele Jan 16
2. LYCUM, 7 56,0 am. Ilona Kykalová, MUDr. 3/4   3 Drlík Jaroslav 50
3. RADAR, 10 59,5 am. Veronika Poláková 1 1/4   7 Vítek Pavel 100
4. SACRÉ COEUR, 3 53,0 am. Lucie Dítková 4   6 Kučera Karel 40
5. VLTAVAN, 8 54,0 am. Barbora Beňová hlava   4 Špelda Lubomír 80
6. RAMAR, 4 57,5 am. Linda Fedorowiczová 1 1/2   1 Bekrová Gabriela 80
7. NESSA Z VALIMARU, 4 56,0 am. Kateřina Sudová 9   5 Šilhavý Ladislav 120
8. MARIETA, 3 52,0 am. Jindřich Fabris 3   2 Mareš Miroslav 200
9. TESIOVA, 3 54,0 am. Lucie Svobodová 11   8 Vrba Pavel 200
Čas: 02:01,66, Mezičasy: (13.68 - 27.11 - 25.50 - 27.80 - 27.57)
Výrok: JISTĚ 3/4-1 1/4-4-hlava-1 1/2-9-3-11

Majitel: Hájek Zlín, Trenér: Demele Jan, Chov: Wassenaar T.

8. dostih, start 16:34
1451 CENA SPOLEČNOSTI ČESKÁ LOKOMOTIVKA
Rovina III.kat. - 2200 m, cena, 3letí a starší
50000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Maj. prémie: 10000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LEMES HOFFNUNG(GER), 4 61,0 ž. Josef Bartoš V. LEHCE   1 Kinský Pavel 80
2. RIVER SPEED(GER), 3 55,0 ž. Ferdinand Minařík 2 5   11 Urbánek Luboš 50
3. ARROWS PEPE, 6 59,0 ž. Dušan Andrés 1 1/4   6 Bekrová Gabriela 160
4. SAMSON(GER), 3 56,5 ž. Václav Janáček 2   9 Neuberg Filip 25
5. STRELITZIA(GER), 3 54,5 ž. Ilona Hronová 1   3 Vítek Roman 400
6. ASIJSKÝ TYGR, 5 59,0 ž. Iva Miličková krk   8 Šatra Tomáš 120
7. AMARILA, 4 55,0 Šárka Pulpánová 6   10 Chaloupka Václav 160
8. LUANDA, 6 57,5 Vendula Korečková 2 3/4   2 Luka Václav 100
9. STARLYNX(FR), 7 61,5 ž. Jiří Chaloupka 5   5 Havlíčková Zdena 50
10. BLANCHE(GER), 3 52,0 Ingrid Koplíková 2 1/4   7 Kinský Pavel 400
Nestartovali: WINKY TINKY
Čas: 02:28,75, Mezičasy: (15.70 - 24.19 - 27.03 - 25.18 - 27.95 - 28.68)
Výrok: VELMI LEHCE 5-1 1/4-2-1-krk-6-2 3/4-5-2 1/4
Maj. prémie:
5 000 Kč (ARROWS PEPE)Stáj Brett

Majitel: Stall Bobsin, Trenér: Kinský Pavel, Chov: Lohmann W.jr.

Dechové zkoušce na alkohol s výsledkem negativním byli podrobeni jezdci: ž.Andrés, ž.Myška, Novák, Urbánek, Řezáč, Tajmr.


9. dostih, start 17:00
1452 CENA ELEKTRIZACE ŽELEZNIC
Proutky III.kat. - 3300 m, cena, 4letí a starší
60000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Maj. prémie: 20000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAS, 6 68,0 ž. Dušan Andrés TUHÝ BOJ   9 Kříž Petr 100
2. LONGOS(IRE), 6 67,0 ž. Jaroslav Myška hlava   8 Zachovalová Kamila 22
3. OLIVETTA, 5 63,5 Marcel Novák 4 3/4   4 Nováková Gabriela 35
4. VALANGO, 11 63,5 am. Barbora Beňová 11   5 Špelda Lubomír 150
5. LABRADOR, 8 66,5 am. Eva Jíchová 2 3/4   2 Špelda Lubomír 60
6. MAKEDOS(GER), 8 67,0 Luboš Urbánek 2 1/2   10 Váňa Tomáš 30
7. ISAR(GER*), 6 64,5 Zdeněk Řezáč nos   6 Řezáčová Jana 100
8. DARDANELY, 4 63,0 Michal Tajmr daleko   7 Tajmr Michal 150
Nestartovali: SHERENTO, VIVACE(GER)
Čas: 03:49,12, Mezičasy: ()
Výrok: TUHÝ BOJ hlava-4 3/4-11-2 3/4-2 1/2-nos-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (SAS)Kříž DS Kornatice
6 000 Kč (OLIVETTA)Ondra,Matyáš+Flash
4 000 Kč (VALANGO)Akvagast Thurn

Majitel: Kříž DS Kornatice, Trenér: Kříž Petr, Chov: Nosek P.,Dr.


Dostihová komise: